FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 apr 2021, 18:39

Usporednu statistiku Bošnjakovića i Musemića sam ispisao na zahtjev mog prijatelja i člana ovog pdf.

Tvoja mržnja prema Husrefu Musemiću je patološki slučaj.Pretpostavljam da si navijač Željezničara.Tako je o njemu govorio i Muratović.Ja ti ne mogu braniti da pišeš.Mogu te zamoliti da mene i moje postove zaobiđeš.Ja isto više nemam namjeru raspravljati s tobom.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 apr 2021, 18:40


Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 27 apr 2021, 18:45

tuzlac je napisao/la:
27 apr 2021, 18:39
Usporednu statistiku Bošnjakovića i Musemića sam ispisao na zahtjev mog prijatelja i člana ovog pdf.

Tvoja mržnja prema Husrefu Musemiću je patološki slučaj.Pretpostavljam da si navijač Željezničara.Tako je o njemu govorio i Muratović.Ja ti ne mogu braniti da pišeš.Mogu te zamoliti da mene i moje postove zaobiđeš.Ja isto više nemam namjeru raspravljati s tobom.
Jel tebi Husref rodjo mozda? Nije bolan guardiola. Lahko je sa sarajevom osvajati titule. Polahko samo Husref pa Husref. Eto neka radi do 2022 pa vidjecemo abd jel dobar husref.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 27 apr 2021, 19:14

Tuzlac - Bas se vidi da imas neki lični razlog i simpatiju prema Husrefu cim ga tako beskompromisno branis.

Samo mislim da si promašio poentu, jer ne treba Husrefa braniti od nas već od njega samoga.
Niko ovde ne priziva i ne prizeljkuje njegovu smjenu, bar ne jos uvijek. Pustamo ga da radi, da ostvari rezultate i podigne TC na jedan visok nivo.

Ali ako to ne uradi nakon nekog razumnog vremena zasto ne prozivati i prizivati eventualni otkaz. Pa bar znas da kod Azmira nema nedodirljivih pa tako ni Husref. Citajuci tvoje postove tebi je Husref ispred kluba pa cak i Azmira.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 27 apr 2021, 19:38

elvirbaljic je napisao/la:
27 apr 2021, 16:42
tuzlac je napisao/la:
27 apr 2021, 13:54
Bašić je odličan trener.Koliko sam shvatio on je došao namjenski da privede kraju jesenji dio sezone.Dakle do dolaska Husref Bega Musemića.Bilo mi je mučno u duši šta su mu uradile "sile mraka" koje se motaju oko kluba i u klubu sa ona tri uzastopna poraza 16,17, i 18 kolo(Olimpik 2:3, Velež 1:3 i Radnik 1:2 ) . Interesantno je da ti "Balja" u tom periodu nisi ništa komentarisao na forumu.Ne postoji ni jedan tvoj post .Tada je Husić bio u Americi i oko kluba se mutilo kako se kome prohtilo.Muratović je teški Husićev promašaj.Prvo je otjerao Varešanovića izuzetnog trenera koi nas je ostavio u ligi A ONDA POČEO DA DOVODI ŠKART.Mnogo je za naš opstanak učinio i Musemić tada trener Sarajeva ,koji je pristao da se utakmica u Banovićima prepusti TuzlaC a da se šampionsko slavlje Sarajeva pomjeri za naredno kolo.Kao što je i sada pristao da se bodovi prepuste Mladosti a da Mladost pusti Gorkom pobjedu na Tušnju radi opstanka.
E vidis, da si "pametan" kao sto nisi, nebi smio tu utakmicu spomenuti u Banovicima, eto kad me vuces za jezik ,,placena" 15 000 okruglo, tako nam je Husref pustio, pa nam sa obrazom sad dosao, vuces me za jezik da ti pisem od do za Husrefa, nemogu samo zbog interesa kluba, bolje ti je da se nekad ne provaljujes. Musemic pustio Kaknju ??? Ovo da izvalis, nemoj vise molim te, Husref je mogao samo Azira gurati i za svaki nastup naplatiti, moze Voju na klupu zato sto priprema teren za "svog" napadaca. Hoces da ti pusem za kup, za Sarajevo, skim je sjedio i tellefonirao prije na par sati utakmice, ne vucime za jezik, ja nemam oraha u dzepu, cista obraza smijem napisati i javno reci. Ja imam samo jednu zelju, akobogda da mi se ostvari, da Husref ostane kod nas, sklopi sebi ekipu, i da te priupitam na polusezoni za rezultate. Covjece nemoj se praviti englez, nediraju nas iz saveza iz dva razloga, Azmir sad u savezu a prije toga ako si imalo pametan jasno ti je zasto ! Bez Azmira , kyrcu bi mogli svirati zajedno sa Husrefom, sad bi bili na mjestu Krupe. Budes li trazio dalje, dobices ovako javno sve o Husrefu, pa bujrum, pisi i dalje "laznu" statistiku izbjegavajuci poraze od Sarajeva.
Ja nisam napdao ni Baljiva,ni Nalica niti treba teko osipat paljbu ni po Misemicu.
Ali sta je tu cudno ako zeli dovest napdaca,on je taj koji sklapa ekipu..Meni je to sasvim ok

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 27 apr 2021, 19:52

Čudna je ova ničim izazvana mini "kampanja" par pojedinaca protiv našeg trenutnog trenera.Umjesto pozitivnog razmišljenja u pravcu podrške i nade u uspjehe kluba imamo veću količinu negativne energije iza koje sigurno postoji neka pozadina.Potrebno je okaniti se te propagande.Kritika nekih poteza - da, ali pretjerana kritika- ne.Lično podržavam aktuelnog trenera dok ga podržava vođstvo kluba a isto tako sam podržavao i sve prethodne trenere koji su bili ranije sve dok ih nisu smijenili oni koji odlučuju o tome.Nisam za to da se od početka hejtuje i priziva nečiji neuspjeh jer to po meni nije ni sportski ni fer a može da bude i znak nekih dubljih ličnih frustracija.Na kraju krajeva nisam lični ili kućni prijatelj tih osoba pa da ih toliko emotivno doživljavam.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 27 apr 2021, 20:14

Pozitivanstav je napisao/la:
27 apr 2021, 19:38
elvirbaljic je napisao/la:
27 apr 2021, 16:42
tuzlac je napisao/la:
27 apr 2021, 13:54
Bašić je odličan trener.Koliko sam shvatio on je došao namjenski da privede kraju jesenji dio sezone.Dakle do dolaska Husref Bega Musemića.Bilo mi je mučno u duši šta su mu uradile "sile mraka" koje se motaju oko kluba i u klubu sa ona tri uzastopna poraza 16,17, i 18 kolo(Olimpik 2:3, Velež 1:3 i Radnik 1:2 ) . Interesantno je da ti "Balja" u tom periodu nisi ništa komentarisao na forumu.Ne postoji ni jedan tvoj post .Tada je Husić bio u Americi i oko kluba se mutilo kako se kome prohtilo.Muratović je teški Husićev promašaj.Prvo je otjerao Varešanovića izuzetnog trenera koi nas je ostavio u ligi A ONDA POČEO DA DOVODI ŠKART.Mnogo je za naš opstanak učinio i Musemić tada trener Sarajeva ,koji je pristao da se utakmica u Banovićima prepusti TuzlaC a da se šampionsko slavlje Sarajeva pomjeri za naredno kolo.Kao što je i sada pristao da se bodovi prepuste Mladosti a da Mladost pusti Gorkom pobjedu na Tušnju radi opstanka.
E vidis, da si "pametan" kao sto nisi, nebi smio tu utakmicu spomenuti u Banovicima, eto kad me vuces za jezik ,,placena" 15 000 okruglo, tako nam je Husref pustio, pa nam sa obrazom sad dosao, vuces me za jezik da ti pisem od do za Husrefa, nemogu samo zbog interesa kluba, bolje ti je da se nekad ne provaljujes. Musemic pustio Kaknju ??? Ovo da izvalis, nemoj vise molim te, Husref je mogao samo Azira gurati i za svaki nastup naplatiti, moze Voju na klupu zato sto priprema teren za "svog" napadaca. Hoces da ti pusem za kup, za Sarajevo, skim je sjedio i tellefonirao prije na par sati utakmice, ne vucime za jezik, ja nemam oraha u dzepu, cista obraza smijem napisati i javno reci. Ja imam samo jednu zelju, akobogda da mi se ostvari, da Husref ostane kod nas, sklopi sebi ekipu, i da te priupitam na polusezoni za rezultate. Covjece nemoj se praviti englez, nediraju nas iz saveza iz dva razloga, Azmir sad u savezu a prije toga ako si imalo pametan jasno ti je zasto ! Bez Azmira , kyrcu bi mogli svirati zajedno sa Husrefom, sad bi bili na mjestu Krupe. Budes li trazio dalje, dobices ovako javno sve o Husrefu, pa bujrum, pisi i dalje "laznu" statistiku izbjegavajuci poraze od Sarajeva.
Ja nisam napdao ni Baljiva,ni Nalica niti treba teko osipat paljbu ni po Misemicu.
Ali sta je tu cudno ako zeli dovest napdaca,on je taj koji sklapa ekipu..Meni je to sasvim ok
Sve je ok u savremenom svijetu, moj zadnji post na temu ,,Husrefa,, vrijedza mi inteligenciju , kad mi izvuku lazni prosjek, vrijedzame kad mi napisu kako nam je neko valjao, a on nam to debelo naplatio. Valjda svi vidimo kakva nam je igra, i ako je ovo ok, sa ovom ekipom onda ok. Azmir Husic, jedina osoba koja nam valja, ostalo nista. Husref Musemic sto se mene tice zavrsena tema, dosadio sam sebi pisajuci "istinu" o njemu posle kupa. Nikad vise nakon ovog posta o njemu niti slova.
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 27 apr 2021, 20:25

CityCity je napisao/la:
27 apr 2021, 19:52
Čudna je ova ničim izazvana mini "kampanja" par pojedinaca protiv našeg trenutnog trenera.Umjesto pozitivnog razmišljenja u pravcu podrške i nade u uspjehe kluba imamo veću količinu negativne energije iza koje sigurno postoji neka pozadina.Potrebno je okaniti se te propagande.Kritika nekih poteza - da, ali pretjerana kritika- ne.Lično podržavam aktuelnog trenera dok ga podržava vođstvo kluba a isto tako sam podržavao i sve prethodne trenere koji su bili ranije sve dok ih nisu smijenili oni koji odlučuju o tome.Nisam za to da se od početka hejtuje i priziva nečiji neuspjeh jer to po meni nije ni sportski ni fer a može da bude i znak nekih dubljih ličnih frustracija.Na kraju krajeva nisam lični ili kućni prijatelj tih osoba pa da ih toliko emotivno doživljavam.
Izvini sto sam se "nicim" uvrijedio nakon ispadanja iz kupa, od raspslog Sarajeva, mene to boli. Od 1996 do danas (25 godina ja nosim ovaj klub u svom srcu, ove boje, vojnik ovog kluba, ako sam ikada 1 km uzeo od ovog kluba haram mi bilo, za lijeka dao.) Nema tog trenerskog imena, igrackog imena , koje ce stati izmedju mene i moje fudbalske ljubavi. Ako sam ja uzrok nervoze, rasprave i dijeljenja ove grupe, ja se povlacim necu remetiti normalan odnos izmedju navijaca i kluba. Pisao sam ovdje neke stvari koje nisam trebao, iz razloga da bih svima otvorio oci da nam nema niko bitniji i veci od kluba . Cak Azmir Husic nije veci od kluba, sutra nek digne ruke ja idem dalje, kao sto sam isao i prije njega. Toliko od mene, pozdrav.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Mujkic » 27 apr 2021, 20:39

Momci bespotreno se raspravljate,Husref Musemič je i kao igrač a i kao trener na visokom nivou i kvalitetan je u svakom aspektu.Nije lako čak ni sa Sarajevom osvojiti duplu krunu i igrati kvalifikacije za ligu prvaka a onda za Ligu Evrope.Po meni ste vještački klub (bez uvrede),jer ste nastali od para a dok nije bilo para kuburili ste po drugim ligama itd,sretno u nastavku prvenstva i sve najbolje.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 27 apr 2021, 21:19

elvirbaljic je napisao/la:
27 apr 2021, 20:25
CityCity je napisao/la:
27 apr 2021, 19:52
Čudna je ova ničim izazvana mini "kampanja" par pojedinaca protiv našeg trenutnog trenera.Umjesto pozitivnog razmišljenja u pravcu podrške i nade u uspjehe kluba imamo veću količinu negativne energije iza koje sigurno postoji neka pozadina.Potrebno je okaniti se te propagande.Kritika nekih poteza - da, ali pretjerana kritika- ne.Lično podržavam aktuelnog trenera dok ga podržava vođstvo kluba a isto tako sam podržavao i sve prethodne trenere koji su bili ranije sve dok ih nisu smijenili oni koji odlučuju o tome.Nisam za to da se od početka hejtuje i priziva nečiji neuspjeh jer to po meni nije ni sportski ni fer a može da bude i znak nekih dubljih ličnih frustracija.Na kraju krajeva nisam lični ili kućni prijatelj tih osoba pa da ih toliko emotivno doživljavam.
Izvini sto sam se "nicim" uvrijedio nakon ispadanja iz kupa, od raspslog Sarajeva, mene to boli. Od 1996 do danas (25 godina ja nosim ovaj klub u svom srcu, ove boje, vojnik ovog kluba, ako sam ikada 1 km uzeo od ovog kluba haram mi bilo, za lijeka dao.) Nema tog trenerskog imena, igrackog imena , koje ce stati izmedju mene i moje fudbalske ljubavi. Ako sam ja uzrok nervoze, rasprave i dijeljenja ove grupe, ja se povlacim necu remetiti normalan odnos izmedju navijaca i kluba. Pisao sam ovdje neke stvari koje nisam trebao, iz razloga da bih svima otvorio oci da nam nema niko bitniji i veci od kluba . Cak Azmir Husic nije veci od kluba, sutra nek digne ruke ja idem dalje, kao sto sam isao i prije njega. Toliko od mene, pozdrav.
Ok "Baljiću".Razumijem ja tebe prijatelju.Nadao si se kao i ja da ćemo ostvariti uspjeh i razočarani smo svi zbog ispadanja.Međutim ne treba sad to da nas poremeti toliko da pravimo greške.Ipak treba realno imati u vidu da mi nismo bili baš favoriti u tom dvomeču, da je budžet Sarajeva mnogo veći,da oni plaćaju samo dva igrača(Sušića i Mešanovića) 50000 KM mjesečno,da imaju širi roster igrača,da su bili i ostali "polurežimski" klub koji se gura sa svih strana,saveza,sudija,a posebno od politike tj stranaka koje im se dodvoravaju i čine razne finansijske i druge usluge.
Nisi ti uzrok nikakve velike nervoze i potreban si nam kao i svi ostali forumaši jer nam je svaki forumaš veoma vrijedan i dragocjen.Samo jednostavno treba da manje gubimo energiju i vrijeme na "porodične" stvari a više da se posvetimo protivnicima i aktuelnim temama.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 27 apr 2021, 21:29

Mujkic je napisao/la:
27 apr 2021, 20:39
Momci bespotreno se raspravljate,Husref Musemič je i kao igrač a i kao trener na visokom nivou i kvalitetan je u svakom aspektu.Nije lako čak ni sa Sarajevom osvojiti duplu krunu i igrati kvalifikacije za ligu prvaka a onda za Ligu Evrope.Po meni ste vještački klub (bez uvrede),jer ste nastali od para a dok nije bilo para kuburili ste po drugim ligama itd,sretno u nastavku prvenstva i sve najbolje.
Nebitan upad.Nisi ti osoba koja treba da procjenjuje koji klub je kakav.Navijaj za svoj "prirodni" policijsko-udbaški klub "Torpedo" nastao "bez para" 1946 godine kao partijski klub komunističke partije "Jugoslavije".Sretno i vama u nastavku prvenstva.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 27 apr 2021, 21:35

Mujkic je napisao/la:
27 apr 2021, 20:39
Momci bespotreno se raspravljate,Husref Musemič je i kao igrač a i kao trener na visokom nivou i kvalitetan je u svakom aspektu.Nije lako čak ni sa Sarajevom osvojiti duplu krunu i igrati kvalifikacije za ligu prvaka a onda za Ligu Evrope.Po meni ste vještački klub (bez uvrede),jer ste nastali od para a dok nije bilo para kuburili ste po drugim ligama itd,sretno u nastavku prvenstva i sve najbolje.
Eto npr Zeljo,Sloboda i sl nisu vjestacki,moze eto bez love..
Nova vremena prijatelju,bez love ni u wc ne mozes.
Fudbal je postap biznis,to je tako i ko prije shvati bit ce mu lakse.
To su otrcane fraze ,znaci li to da su veci klubovi s jakim gazdama takodje vjestacki..?
Ja iskreno navijam za projekat Tz City,da li ce uspjet ostaje da se vidi.

Avatar
Nirton
Postovi: 6484
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Nirton » 27 apr 2021, 21:53

CityCity je napisao/la:
27 apr 2021, 21:29
Mujkic je napisao/la:
27 apr 2021, 20:39
Momci bespotreno se raspravljate,Husref Musemič je i kao igrač a i kao trener na visokom nivou i kvalitetan je u svakom aspektu.Nije lako čak ni sa Sarajevom osvojiti duplu krunu i igrati kvalifikacije za ligu prvaka a onda za Ligu Evrope.Po meni ste vještački klub (bez uvrede),jer ste nastali od para a dok nije bilo para kuburili ste po drugim ligama itd,sretno u nastavku prvenstva i sve najbolje.
Nebitan upad.Nisi ti osoba koja treba da procjenjuje koji klub je kakav.Navijaj za svoj "prirodni" policijsko-udbaški klub "Torpedo" nastao "bez para" 1946 godine kao partijski klub komunističke partije "Jugoslavije".Sretno i vama u nastavku prvenstva.
Izvinjavam se na upadu, samo da kazem da lik nije navijac FK Sarajeva, nego manjeg sarajevskog rivala, što se da zapaziti po njegovim postovima. :D
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 27 apr 2021, 21:56

Momci hajmo malo stati na loptu. Evidentno je da niko nije protiv Husrefa. Treba mu se dati vremena, treba ga pustiti da odradi prelazni rok, da sebi sastavi ekipu i da vidimo kako će to ići.
Ali ako ima nekih propusta treba ih sad uociti i spriječiti da se ponavljaju. Nekad se to bolje vidi sa strane.
Ovde se prica "protiv" njeg pojavila najviše iz razloga što ga neki smatraju ikonom, dižu u nebo, predstavljaju kao svemoćnog sto nije ni blizu na osnovu sada pokazanog.
TC prije svega, pa onda svi ostali.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 27 apr 2021, 22:01

Nirton je napisao/la:
27 apr 2021, 21:53
CityCity je napisao/la:
27 apr 2021, 21:29
Mujkic je napisao/la:
27 apr 2021, 20:39
Momci bespotreno se raspravljate,Husref Musemič je i kao igrač a i kao trener na visokom nivou i kvalitetan je u svakom aspektu.Nije lako čak ni sa Sarajevom osvojiti duplu krunu i igrati kvalifikacije za ligu prvaka a onda za Ligu Evrope.Po meni ste vještački klub (bez uvrede),jer ste nastali od para a dok nije bilo para kuburili ste po drugim ligama itd,sretno u nastavku prvenstva i sve najbolje.
Nebitan upad.Nisi ti osoba koja treba da procjenjuje koji klub je kakav.Navijaj za svoj "prirodni" policijsko-udbaški klub "Torpedo" nastao "bez para" 1946 godine kao partijski klub komunističke partije "Jugoslavije".Sretno i vama u nastavku prvenstva.
Izvinjavam se na upadu, samo da kazem da lik nije navijac FK Sarajeva, nego manjeg sarajevskog rivala, što se da zapaziti po njegovim postovima. :D
Ok.Prihvaćena informacija. :thumbup:

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 apr 2021, 15:54

FK OLIMPIK – FK TUZLA CITY 03.05.2021. 15:00 MOJA TV

Sudija:Sivac Ermin – Zenica
A 1 Maksimović Bojan – Modriča
A 2 Radaković Igor – Prijedor
4 Petrović Dragan – Banja Luka
Posmatrač suđenja Blažević Antonio - Čapljina
Delegat Marić Radika
Medicinski službenik Ždrale Slavko

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 apr 2021, 15:58

ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
..........................ERMIN SIVAC

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 apr 2021, 16:40

Kartonirani Crnkić i Barišić.Rustemović uzeo godišnji odmor.

..............................Fejzić

....Nukić........Morris.............Mehidić..........Lučić

................Karjašević............Brkić

.....Mišić................Doffo...........Maksimović

.........................Ubiparip

- Badara bi mogao na klupu.Ramić svakako sjedi na klupi.Možda je vrijeme da "Pustinjsa Lisica" proradi.Ne bih Džafića stavljao od početka.On istina ima ponajbolji Ugovor , ali to je naslijeđeno od onih koji su ga doveli.Morali bi pobijediti Olimpik.Bolja smo ekipa od njih.Poštovanje za trenera Petrovića i grčevitu borbu za opstanak.Mi imamo svoje razloge da zapnemo iz petnih žila.Faliće nam ova dvojica kartoniranih to je jasno.Ali koga nema bez njega se može i mora.Zrinjski im je na Koševu uvalio 3 komada.Kolo prije Borac isto 3 komada a Veležu su iščupali bodu 90'.Ovo 2:1 protiv željezničara je posljedica lošeg stanja u tom klubu.Naši momci po mom mišljenju polažu ispit zrelosti baš u ovoj utakmici.Nakon toga nam na Tušanj stiže veiki dužnik Sarajevo.Ne bi trebali naši igrači davati povoda za veliki broj kartona.Istina, nemam uvid ko je od igrača na 2 žuta kartona ali vjerovatno ima neko.Bit će namjere od sudije da nas šikanira pred Sarajevo.Neka je uz Božiju pomoć do pobjede.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 28 apr 2021, 19:41

tuzlac je napisao/la:
28 apr 2021, 16:40
Kartonirani Crnkić i Barišić.Rustemović uzeo godišnji odmor.

..............................Fejzić

....Nukić........Morris.............Mehidić..........Lučić

................Karjašević............Brkić

.....Mišić................Doffo...........Maksimović

.........................Ubiparip

- Badara bi mogao na klupu.Ramić svakako sjedi na klupi.Možda je vrijeme da "Pustinjsa Lisica" proradi.Ne bih Džafića stavljao od početka.On istina ima ponajbolji Ugovor , ali to je naslijeđeno od onih koji su ga doveli.Morali bi pobijediti Olimpik.Bolja smo ekipa od njih.Poštovanje za trenera Petrovića i grčevitu borbu za opstanak.Mi imamo svoje razloge da zapnemo iz petnih žila.Faliće nam ova dvojica kartoniranih to je jasno.Ali koga nema bez njega se može i mora.Zrinjski im je na Koševu uvalio 3 komada.Kolo prije Borac isto 3 komada a Veležu su iščupali bodu 90'.Ovo 2:1 protiv željezničara je posljedica lošeg stanja u tom klubu.Naši momci po mom mišljenju polažu ispit zrelosti baš u ovoj utakmici.Nakon toga nam na Tušanj stiže veiki dužnik Sarajevo.Ne bi trebali naši igrači davati povoda za veliki broj kartona.Istina, nemam uvid ko je od igrača na 2 žuta kartona ali vjerovatno ima neko.Bit će namjere od sudije da nas šikanira pred Sarajevo.Neka je uz Božiju pomoć do pobjede.
Da nije Vojo malkice povrijedjen?
Ko zna sta li je s Rustemovicem,bilo bi dobro da se vrati pred teske utakmice..

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 29 apr 2021, 09:35

CityCity je napisao/la:
27 apr 2021, 19:52
Čudna je ova ničim izazvana mini "kampanja" par pojedinaca protiv našeg trenutnog trenera.Umjesto pozitivnog razmišljenja u pravcu podrške i nade u uspjehe kluba imamo veću količinu negativne energije iza koje sigurno postoji neka pozadina.Potrebno je okaniti se te propagande.Kritika nekih poteza - da, ali pretjerana kritika- ne.Lično podržavam aktuelnog trenera dok ga podržava vođstvo kluba a isto tako sam podržavao i sve prethodne trenere koji su bili ranije sve dok ih nisu smijenili oni koji odlučuju o tome.Nisam za to da se od početka hejtuje i priziva nečiji neuspjeh jer to po meni nije ni sportski ni fer a može da bude i znak nekih dubljih ličnih frustracija.Na kraju krajeva nisam lični ili kućni prijatelj tih osoba pa da ih toliko emotivno doživljavam.
Slazem se s ovim generalno, pomalo su pojedinci pretjerali sa hvaljenjem ili kritikovanjem ljudi iz kluba koji im se svidaju/ne svidjaju...
Ali - forum je - pa je valjda to i normalno.

Sto se tice Olimpika. oni su za mene favorit u tom mecu odnosno iznenadio bih se kad bi ih uspjeli dobit.

Dobro igraju na proljece, mozda nisu neki svjetski kvalitet ali izuzetno borbeno i trkaci i fizicki jako svih 90 minuta...
Sto sam ja gledao bolji su i od Krupe i od Mladosti, a vidjeli smo svi kako smo prosli na tim gostovanjima tj. jedva izvukli jedan bod golom u sudijskoj nadoknadi u Krupi.

Takodje - Barisic - znacajan izostanak, za mene mozda i nas najbolji igrac ovog proljeca, mada zadovoljan sam i sa Karjasevicem, Brkicem i Dofo-om.
Steta i sto se Rustemovic povrjedio, dobro je usao u polusezonu. nadam se da ce biti spreman za Olimpik.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.