FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 23 okt 2021, 22:35

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:26
elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 22:23
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:12


Potanka je naša igra, zadnjih nekoliko utakmica riješili smo zbog kvaliteta pojedinaca a ne zbog lepršave i smislene igre.
Neke smo Bgm i kiksali, a neke cak i izgubili.
Prije samo mjesec imali čini mi se +4 i utakmicu manje, a trenutno nam Zrinjski bježi 6 bodova.
Sutra nekog treba nabiti nogom sa Tušnja. Ili Borac ili Husrefa.
Sa ovakvim igračima i sa ovakvim ekipama u ligi ubijeđen sam da Taran može izboriti Evropu, s tim da na ovaj način ne podcjenjujem Tarana.
Znao sam ko je i sta je Husref. Meni je bilo jasno posle ispadanja iz kupa od Sarajevo prosle godine, da on na "svoju pamet" nemoze nama nista donijeti. Nije on trener Sa kojim mozemo ocekivati leprsavu igru. Nebih puno o njemu, ja Sam to pisao prosle godine pa se okretalo kako ja Imam nesto protiv nekoga ili toboze Imam nekog svog.
Pa i sada ako napišeš nesto u kritičkom smislu ima Husrefov podanik koji zalijepi 5 pjesama, 20 slika (kao da mi ne znamo igrače koji su u klubu) pa pte nevezanih copy/paste stranica, zatim raznorazne nebitne izjave, onda par puta tabelu i tako tri stranice pa se tvoj post zagubi u masi.
Ne zbog Husref al ja bi najsretniji bii da dobijemo sutra Borac.
Ovdje imas navijace Tuzla Citija i navijace HM. Razlik je sto mi mozemo da gledamo na klupi Husrefa, kao trenera Nase ekipe, dok ovi drugi nemogu da gledaju TC bez Husrefa.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 okt 2021, 22:36

Malo statistike i osvrt na zadnje utakmice. Iz drugog ugla.
Mi nismo odigrali dobru i utakmicu od avgusta mjeseca i utakmice protiv Posušja 4:1. Ne kažem da nam je nesto poklonjeno ili da smo nekog zakinuli, ali sve je bilo nazor.
Posle toga Zrinjski 1:1, gdje umalo da dobijenu utakmicu zbog lošeg zatvaranja da izgubimo.
Rudar 3:2 jedva. Gdje smo umalo ispustili 2:0.
Radnik 1:3 ponajviše zbog kolosalnih gresaka njihovog golmana.
Gorki 1:0 u zadnjim sekundama
Poraz od nikad goreg Sirokog.
Velez 2:1 ponovo posle 2:0 spasavali zivu glavu.
Gradina se i ne racuna, da je pošlo po zlu morali bi nas ionako pustiti.
Sarajevo 1:1 ponovo katastrofalno zatvaranje utakmice.
Poraz od Zelje, ovakvog Zelje. Zato mozda i puno vise boli.
I zadnja Borac isto povedes i ne znaš kako dalje.
Opet kazem, super je skupljamo bodove, drzimo se pri vrhu. Lijepo je pobjediti i kad loše igras. Ali ne možeš pola sezone lose igrati a imas ponajbolji tim u ovoj jadnoj ligi.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 23 okt 2021, 22:48

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:36
Malo statistike i osvrt na zadnje utakmice. Iz drugog ugla.
Mi nismo odigrali dobru i utakmicu od avgusta mjeseca i utakmice protiv Posušja 4:1. Ne kažem da nam je nesto poklonjeno ili da smo nekog zakinuli, ali sve je bilo nazor.
Posle toga Zrinjski 1:1, gdje umalo da dobijenu utakmicu zbog lošeg zatvaranja da izgubimo.
Rudar 3:2 jedva. Gdje smo umalo ispustili 2:0.
Radnik 1:3 ponajviše zbog kolosalnih gresaka njihovog golmana.
Gorki 1:0 u zadnjim sekundama
Poraz od nikad goreg Sirokog.
Velez 2:1 ponovo posle 2:0 spasavali zivu glavu.
Gradina se i ne racuna, da je pošlo po zlu morali bi nas ionako pustiti.
Sarajevo 1:1 ponovo katastrofalno zatvaranje utakmice.
Poraz od Zelje, ovakvog Zelje. Zato mozda i puno vise boli.
I zadnja Borac isto povedes i ne znaš kako dalje.
Opet kazem, super je skupljamo bodove, drzimo se pri vrhu. Lijepo je pobjediti i kad loše igras. Ali ne možeš pola sezone lose igrati a imas ponajbolji tim u ovoj jadnoj ligi.
Mozda su igraci podbacili tih par kriticnih* utakmica :rol: , mozda nije Do trenera. Mi smo titanik koji plovi okeanom, ali kapetan se malo pogubio, tehnologija na titaniku digitalizovana/napredna, a trener ucio na starom brodu da plovi.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 okt 2021, 22:56

elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 22:48
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:36
Malo statistike i osvrt na zadnje utakmice. Iz drugog ugla.
Mi nismo odigrali dobru i utakmicu od avgusta mjeseca i utakmice protiv Posušja 4:1. Ne kažem da nam je nesto poklonjeno ili da smo nekog zakinuli, ali sve je bilo nazor.
Posle toga Zrinjski 1:1, gdje umalo da dobijenu utakmicu zbog lošeg zatvaranja da izgubimo.
Rudar 3:2 jedva. Gdje smo umalo ispustili 2:0.
Radnik 1:3 ponajviše zbog kolosalnih gresaka njihovog golmana.
Gorki 1:0 u zadnjim sekundama
Poraz od nikad goreg Sirokog.
Velez 2:1 ponovo posle 2:0 spasavali zivu glavu.
Gradina se i ne racuna, da je pošlo po zlu morali bi nas ionako pustiti.
Sarajevo 1:1 ponovo katastrofalno zatvaranje utakmice.
Poraz od Zelje, ovakvog Zelje. Zato mozda i puno vise boli.
I zadnja Borac isto povedes i ne znaš kako dalje.
Opet kazem, super je skupljamo bodove, drzimo se pri vrhu. Lijepo je pobjediti i kad loše igras. Ali ne možeš pola sezone lose igrati a imas ponajbolji tim u ovoj jadnoj ligi.
Mozda su igraci podbacili tih par kriticnih* utakmica :rol: , mozda nije Do trenera. Mi smo titanik koji plovi okeanom, ali kapetan se malo pogubio, tehnologija na titaniku digitalizovana/napredna, a trener ucio na starom brodu da plovi.
Tako nekako. Mislim treba biti objektivan i ne možemo reći da je isključivo on kriv. Znaju i igraci pogriješiti ili slabo odigrati, ali opet je on taj koji ih izabere u prvih 11 i ne mijenja do 70te minute da nebo gori. On ih trenira svaki dan zna u kakvom su stanju, ako je neko trenutno los barem mi nemamo s tim problema jer na svakoj poziciji imas jednog pa cak i dva koji ga mogu dostojno zamjeniti.
Igraci slijede njegove upute i zamisli.
Sutra nek nam je Bog na pomoći jer ta nam je pobjeda zaista vazna iz više razloga.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 02:58

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 20:30
Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.
Ali Zrinjo ti je 2 PUTA DRUGU loptu ubacivao u teren da spasi prkno pod bijelim brijegom.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 24 okt 2021, 03:16, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 03:06

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:12
elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 21:59
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 20:30
Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.
Pobijeda je Imperativ, sto da se odvojimo pratiocima, sto da drzimo korak za Zrinjskim koji je u zaletu. Borac nabiti nogom Sa Tusnja, zbog svih desavanja oko njih. Red je da odigramo utakmicu bez stresa. Ako analiziramo dosadasnje utakmicu u ovom dijelu sezone mozemo zakljuciti da smo ovdje samo na invidualni kvalitet par igraca, malo srece a ne zbog pameti i taktike naseg trener.
Potanka je naša igra, zadnjih nekoliko utakmica riješili smo zbog kvaliteta pojedinaca a ne zbog lepršave i smislene igre.
Neke smo Bgm i kiksali, a neke cak i izgubili.
Prije samo mjesec imali čini mi se +4 i utakmicu manje, a trenutno nam Zrinjski bježi 6 bodova.
Sutra nekog treba nabiti nogom sa Tušnja. Ili Borac ili Husrefa.
Sa ovakvim igračima i sa ovakvim ekipama u ligi ubijeđen sam da Taran može izboriti Evropu, s tim da na ovaj način ne podcjenjujem Tarana.
Pa što bježe od nas ,Polako mi stežemo ko zubarska kliješta.Tarana hoće Bajner Minken.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 03:27

Ja bih sad potpisao
"lock down "inače mogli bi ispasti iz lige do ljeta.Ili "shut down".
Ma u stvari to je jedno te isto.
Kako bi se vi obradovali da mi sutra izgubimo ili makar neriješeno.
Bolesnici......
Mi smo već jesenji vice-prvaci.Sad ćemo opušteno bez srkleta.
Jah Bože dragi,.......svega u Tvojoj bašči.


tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 10:39

Antonjin Panenka.
Ove godine se navršava 45 godina od kako je tada Češkoslovački igrač u finalu Evropskog prvenstva u Beogradu protiv Zapadne Njemačke na Zvezdinom stadionu izveo penal na čudan i do tada ne viđen način. Utakica je poslije produžetaka završila 2:2, tako da je riješena na penale.5:4.Panenka je bio zadnji izvođač ,nakon što je golman Ivo Viktor odbranio šut UlI HENESA Češkoslovačka je postala prvak Evrope.Na golu Zapadne Njemačke je bio slavni i već titulom prvaka svijeta ovjenčani golman Bajerna SEP MAJER.Moglo je se zvati i Majerka ali ,ljudi su nazvali po igraču koji je to izveo..



U pitanju je čehoslovački reprezentativac koji je na sada već legendarni način postigao gol iz jedanaesterca u beogradskom finalu Evropskog prvenstva 1976, savladavši Sepa Majera na golu Zapadne Nemačke za titulu kontinentalnog šampiona tako što je samo "bocnuo" loptu koja je polako ušla u mrežu dok je čuvar mreže ležao opružen.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 11:45

FK Tuzla City

SJEĆANJE NA SAKIBA MALKOČEVIĆA

Delegacija Tuzla Cityja koju su činili sportski direktor Samir Muratović i sekretar Amir Smajlović, posjetili su danas mjesto na kojem je ukopan Sakib Malkočević.

Od nekadašnjeg fudbalera i trenera Slobode te selektora U17 reprezentacije BiH oprostili smo se prije tačno 12 mjeseci.

Sok je bio istinska ljudska i sportska veličina Tuzle koju ćemo vječno pamtiti.


slika

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 11:53

FK Tuzla City je na mjestu Tušanj City Stadium.
2h · Tuzla ·
14.kolo M:tel Premijer Lige BiH.

slika


tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 13:06

Zrinjski je otpojio Sarajevo i ostavio ga na 21.bodu.Sad ga je stigao i Gorkia po gol razlici i prestigao.
Gorki iSarajevo uz Borac su 3, 4 i 5 na tabeli.Istina razlika do Tuzle a pogotovo Zrinjskog je prilična.Gotovo da se ože konstatovati da će Tuzla iZrinjski zimu provesti na prva dva mjesta.Mada plaćenićki portali pjevaju spjevove škutorima kao najboljem i td timu lige, ja bih ipak sačekao 19 kolo.Oni su i jušer Sarajeva pomoću ovoga košarškaškog sudije trišara počteno istikli i oteli se što su mogli.Sarajevo je imalo utakmicu za remi Ali Mujić je primicao i namještao prekide igre dok mu ga Biblija nije zabio.
Mi danas u jacijsko vrijeme dočekujemoBorca nakon srijede.Neki govore da smo jači za ove što se raćaju a ja kažemda nismo bili slabiji zbog njih u Banja Luci.Mi imamo dovoljno kvalitetnih igrača da odsustvo 3 ili 4 nije neki znak za uzbunu. - Kamo puste sreće da danas startaju oni koji su igrali u Banja Luci a tu ubrajam i one koji su ušli u igru.Doffo,Mehanović,Brkić su poput Messija, Xavija i Inijeste za našu ligu.Ubiparip treba da stane na 10 a iza Sulejmana.Džafić ,Mišić i Mešinović ,Šukilović,klupa.Karjaš i Gavrić čine odličan tandem defanzivaca.Kobi i Čeliković su štoperski par.Brajlović na gol.Viši interes za sad.Nukić i Mehidić po bokovima.

Dakle- 3-5-2

................... ......... .....Brajlović

.........................Nukić..........Kobi........Čeliković(Šukilović do 15').

.......................Karjašević......Doffo .........Gavrić

...... .......Mehinović. ..............Ubiparip ................ Brkić

.....................................Sulejman

4-5-1
................... ......... .......Brajlović

..............Nukić..........Kobi........Čeliković(Šukilović do 15')...Mehidić

..........................Karjašević...... ............Gavrić

............Mehanović....................Doffo....................Brkić

..........................................Sulejman

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 13:34

PREMIJER LIGA BIH - 14 .KOLO 23 .i 24.10.2021

FK TUZLA CITY - FK BORAC... ...............1:1(0:1)
HŠK ZRINJSKI - FK SARAJEVO........ .. .....1:0 (1:0)
FK LEOTAR - FK SLOBODA.......... .........1:1 (0:0)
-FK RADNIK - NK ŠIROKI ......................1:2 ( 0:2)
FK RUDAR - VELEŽ .......... ..................2:2 (1:1)
HŠK POSUŠJE - FK ŽELJEZNIČAR.............1:0 (1:0)


-------------------------------------------------------------
1. HŠK Zrinjski.... 14.. 10. 3.. 1.. 33.....( 76 %)
2. FK Tuzla City....14.. 8.. 4.. 2.. 28 ....( 70 %)
3. FK Sloboda...... 14.. 5.. 6.. 3.. 21
4. FK Sarajevo.....14.. 6.. 3.. 5.. 21
5. FK Borac.........14.. 4.. 8.. 2.. 20
6. NK Široki........ 14.. 4.. 7.. 3.. 19
7. FK Željezničar.. 14.. 4.. 6.. 4.. 18
8. FK Leotar........14.. 4.. 4.. 6.. 16
9. FK Velež.........14.. 4.. 4.. 6.. 13(-3)
10.FK Rudar........14.. 3.. 4.. 7.. 13
11.HŠK Posušje....14.. 2.. 5.. 7.. 11
12. FK Radnik .... 14... 1.. 4.. 8.. 7

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FK Velež je od strane Disciplinske komisije NS/FS BIH kažnjen sa oduzimanje tri (3) boda ,sada umjesto 15 ima 12 bodova.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------
- FK Željeznišar - FK TuzlaCity. 27.10.21.1/8 Finala Kup-a BiH
----------------------------------------------------------------------------------------------------
PREMIJER LIGA BIH - 15. KOLO 29 .i 30.10.2021

FK TUZLA CITY - FK LEOTAR
FK BORAC - HŠK POSUŠJE
FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO - FK RUDAR
FK VELEŽ - FK RADNIK
NK ŠIROKI - FK SLOBODA
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 24 okt 2021, 22:29, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 15:00

Iskreno saučešće našim navijačima Željezničara i Sarajeva.Ovim sa dvojnim navijačkim državljanstvom.Kak je Željo obični pizdek bez Sabrije.Ali doći će neki Sabrija sad kad im na Grbavici bude gostovao Zrinjski.Naravno iz preventive.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 15:27

Danas igra City!
Utakmicu možete gledati i na ARENA TV.
#volimoklubvolimograd
— na lokaciji Tušanj City Stadium.

slika


elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 24 okt 2021, 21:38

Jel moguce da nema deset minuta za Brkica :hmmmmm: Husrefe pogubio si se.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 okt 2021, 22:09

Husrefe, vakat je!
(ali o njemu ćemo više kasnije)

Zaboli ovo sto se dešava iz kola u kolo protiv Borca. Onaj Zakarić je samo u prvih 15 minuta zaslužio isključenje, a na kraji nije ni zuti dobio. Svaki kontakt sa igračem Borca je faul, a kod nasih svira faul samo ako prekida prednost i dobru priliku i ako je daleko od gola.
Penal hajd nek bude da je čist, nisam vidio sa tribine u prvi mah, ali onakve dvije situacije su bile u kaznenom Borca pa ni da pomisli da sta svira.
Neki tamnoputi se oklizno u izbaci u aut, on svira za Borac. Nukić kao kapiten kaže da je naša on mu pokaze zuti.
Na sve to 3 minuta nadoknade a nisam siguran da je pustio i ra tri.
Sve u svemu ružan osjećaj, ali smo mogli i morali bolje, jesmo.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 22:14

Čestitam Zrinjskom jesenju titulu. a FK TuzlaCity drugo mjesto.
AKO NIŠTA ,ZADRŽALI SMO DISTANCU U ODNOSU NA BORCA, U DVIJE UTAKMICE.(8 BODOVA).
TRENERU I IGRAČIMA KAPA DOLE I VELIKO HVALA.PROLAZIMO KROZ FAZU VRLO TEŠKU ZA NAS JER NA SCENI VELKA UROTA BAŠ PROTIV NAS.
DRAGO MI JE DA SU NAŠI NAVIJAČI REAGOVALI ONAKO KAKO SU MORALI.
Ali, za inad dušmanima mi ćemo zapjevati.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 27 okt 2021, 22:03, ukupno mijenjano 2 puta.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 okt 2021, 22:21

tuzlac je napisao/la:
24 okt 2021, 22:14
Čestitam Zrinjskom jesenju titulu. a FK TuzlaCity drugo mjesto.
AKO NIŠTA ,ZADRŽALI SMO DISTANCU U ODNOSU NA BORCA, U DVIJE UTAKMICE.
TRENERU I IGRAČIMA KAPA DOLE I VELIKO HVALA.PROLAZIMO KROZ FAZU VRLO TEŠKU ZA NAS JER NA SCENI VELKA UROTA BAŠ PROTIV NAS. Ali, za inad dušmanima mi ćemo zapjevati.
Zasto treneru kapa dole? Sta je on to dobro uradio danas i zadnjih utakmica? Prvo poluvrijeme očajno bez pola prilike. Izmjene katastrofa i uvijek prrkasno.
Jedino gdje je aktivan to su žuti kartoni. Mislim da ih već ima sigurno 5. Od ovog Mercedesa napravio je Fiću. Umjesti dizela kojeg ima na pretek on sipa lož ulje i guši motor.
Kakve crne urote, svi nam krivi, svi nas mrze samo eto mi nismo ništa krivi. Trba prvo srediti svoju avliju.

Ps koji ćemo ono biti na polusezoni i koliko ćemo bodova imati.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 okt 2021, 22:22



EVO I RASPOREDA ZRINJSKOG ,TUZLE I SARAJEVA.MISLIM DA NE TREBA ZANEMARITI NI GORKI.

15.KOLO
FK TUZLA CITY- FK LEOTAR
FK ŽELJEZNIČAR-HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO -FK RUDAR

16.KOLO
HŠK ZRINJSKI-FK BORAC
HŠK POSUŠJE-FK TUZLA CITY
FK RADNIK -FK SARAJEVO

17.KOLO
FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO FK SLOBODA

18.KOLO
NK ŠIROKI -FK SARAJEVO
FK RUDAR -FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI -HŠK POSUŠJE

19.KOLO
FK TUZLA CITY- FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI- FK LEOTAR
FK SARAJEVO -FK VELEŽ

OSTALA JE JOŠ TEŠKA TAKMICA KONTRA ŠKUTORA NA TUŠNJU.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.