FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 avg 2019, 11:29

CityCity je napisao/la: Kakvi tvoji ispiti,ne možeš ti postavljati nikakve ispite jer nisi čak ni učiteljica,ne možeš znati šta je logično a šta ne,šta je ispravno a šta ne jer ti je logika očito slabija strana a vode te lične emocije pa i mržnja.Čovjek ti fino objasnio da nema teme Širokog zbog kojih razloga i zašto i da će biti ako se situacija promijeni itd ali ti to nisi ni pročitao nego odmah kontra bez razloga. :wave:
Opet me uvlacis u raspravu. Sine mnogi su odavde otisli sa ocrtanim pastrmkinim glavicem na celu zato dobronamjerno shvati moju kritiku. Evo i admin ti je napisao. Ne budi mazga jer ako si se stvarno borio za temu shvatit ces sta ti govorim. I onaj moj upis za Siroki je bio upucen adminu. Ne bavi se pametovanjem i advokaturom. Spasi temu
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 16 avg 2019, 11:30

molio bih nekog da ovdje zalijepi aktuelni grb TC, znam da se nesto mijenjalo, pa da ne uzmem pogrešni.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 16 avg 2019, 11:43

slika

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 avg 2019, 11:44

admin je napisao/la:Opet se bavis Slobodom... daj forum, otvorim forum, tebi prvi post o forumu Slobode, a drugi odgovaras na oftopic.
Ja vam kazem da je do vas. Ima vas manje od 10, mozete li se dogovoriti da pisete samo o svom klubu I ne odgovarate trolovima?

i hoce, vazice svuda ista pravila. Kad preko 50% postova budu o drugom klubu I preko 90% forumasa ucestvuje u diskusiji o drugom klubu, bice ukinut forum pa da je forum reprezentacije.

Isto vazi I za svaku temu na kojoj se umjesto diskusija budu samo lijepili clanci i obavijesti
Prvi post nema nikakve veze sa Slobodom.Prvi post je čestitka i diskusija-preporuka u vezi sa tim ko će biti moderator.Znači nije pročitano.Drugi post isto nema veze sa Slobodom tj nije uopšte u kontekstu Slobode već je odgovor na ličnu tvrdnju o problematiziranju ispravnosti postavljanja podforuma na koju si i ti odgovorio a što je u direktnoj vezi sa Tuzla City.
Treće ne bi trebalo odmah krenuti sa posmatranjem pod lupom,prijetnjama i upozorenjima da će biti ukinut i prije nego što je počeo sa radom itd, nego sa nekim pozitivnim stavom i ohrabrenjem.Bitan je osjećaj svačijeg respekta,da se svako osjeća komotno.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 16 avg 2019, 11:50

Šta očekujete od naredne utakmice?

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 avg 2019, 12:00

admin je napisao/la:Šta očekujete od naredne utakmice?
Očekujem dobar rezultat.Najmanje neriješeno a moguće i pobjedu.Zrinjski je sad bez Hadžića.Jeste da je tu Lendrić ali nije on ni blizu svoje nekadašnje forme.Mislim da Zrinjski neće biti umoran od utakmice sa Malmeom i da se nisu potrošili previše na toj utakmici a imaju i veliki fond igrača koji će nadomjestiti uspješno one koji nedostaju.Biće vjerovatno odlična posjeta,termin je dobar a nadam se da će reflektori ovaj put izdržati :D .Ovo je sad ozbiljan test jer dolazi ekipa iz samog vrha BH fudbala i ovo je odlična prilika za dokazivanje.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 16 avg 2019, 12:05

Izgleda da ce ipak biti i prenos utakmice,iako nije bio planiran.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 avg 2019, 12:06

slogash je napisao/la:Izgleda da ce ipak biti i prenos utakmice,iako nije bio planiran.
Ko prenosi Arenasport ili BHT ?

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 12:09

CityCity je napisao/la:
admin je napisao/la:Šta očekujete od naredne utakmice?
Očekujem dobar rezultat.Najmanje neriješeno a moguće i pobjedu.Zrinjski je sad bez Hadžića.Jeste da je tu Lendrić ali nije on ni blizu svoje nekadašnje forme.Mislim da Zrinjski neće biti umoran od utakmice sa Malmeom i da se nisu potrošili previše na toj utakmici a imaju i veliki fond igrača koji će nadomjestiti uspješno one koji nedostaju.Biće vjerovatno odlična posjeta,termin je dobar a nadam se da će reflektori ovaj put izdržati :D .Ovo je sad ozbiljan test jer dolazi ekipa iz samog vrha BH fudbala i ovo je odlična prilika za dokazivanje.
Hvala na izradi posebne stranice. Sto se tice utakmice vec sam ranije istako jedna vrsta testa zrelosti nase ekipe koja dolazi u dobro vrijeme. Uglavnom ishod tekme ce nam dati odgovor gdje smo i koje ambicije gajimo. Licno smatram da bi ttebali uzeti bodove ili najmanje jedan.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 16 avg 2019, 12:56

CityCity je napisao/la:
slogash je napisao/la:Izgleda da ce ipak biti i prenos utakmice,iako nije bio planiran.
Ko prenosi Arenasport ili BHT ?
BHT

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 16 avg 2019, 14:55

Evo imate i internog moda koji će se brinuti da vam trolovi ne upadaju.

Zelim samo svima ovdje skrenuti paznju na jednu činjenicu. To što postoji podforum TC koji uređuju navijači TC ne znači da ovdje trebate raspravljati o drugim klubovima, a da vam niko ne smije odgovoriti. Vjerujem da to nije niko ni planirao, ali eto, zlonamjernici to već tako vide, pa osjećam potrebu radi njih da to i ja javno napišem.

Želim vam ugodno vrijeme provedeno na forumu i što kvalitetnije diskusije o vašem klubu.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 16 avg 2019, 16:33

sve fekalije će bit brisane...ostavljat će se striktno što je vezano za TC....ovi padobranci imaju sad opšte pa nek se tamo valjaju u blatu to prekosutra...nastavite
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 16:47

Pozdrav ljam članove foruma i navijače FK TuzlaCity.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 16:54

Mogla pi ispasti vrlo dobra utakmica.Zrinjski sam vidio sinoć i oni su prezentirali solidnu igru obzirom na protivnika.Ćurjurić im je mozak ekipe.DIjeli lopte i razigrava sugrače.Govedarica lahko prolazi, ali Lendrić nije u potrebnoj formi.Rustemović odličan. Štoper Barbarić slab i nesiguran.Jakovljević kako tako.Kadušić -na desnom krilu ni blizu Govedarici.Samom igrom i pobjedom ostavili su dojam ekipe koja nije umorna nego tek hvata zalet.Protiv protivnika kao što je Zrinjski bitka se najviše odvija u srednjoj trećini terena.Ko tu na trenutak uzme prevagu bit će prilicii da preko krila ili direktnim pasovima u šesnesterac postigne gol.Ne mislim da će i jedan tim u nedjelju dominirati.Bit će to borba u talasima.Zrinjski je u stanju izvesti i momke koji nisu sinoć igrali a nisu ništa slabiji od onih koji su igrali.Tako da priče o umornom Zrinjskom padaju u vodu.Tuzla, s druge strane, nije imala jačeg protivnika od Borca i tu su je vile pronosale, jer je lako mogao biti remi.Ta panika igrača Tuzle nakon što dadnu gol protivniku se mora anulirati i nastaviti igrati isto kao da ništa nije bilo.Sumanuto izbijanje daje vjetar u krila protivniku i za tili čas izjednači.Ako naši bekovi ne mogu izdržati cijelu utakmicu u istom tempu i ako će Govedarica prolaziti kako mu volja onda valja staviti krila i defendere kojji će podupirati defanzivu.Po meni Zejtuni bi morao biti starter u ovoj utakmici gdje će protok lopte biti veoma brz i gdje se odluke donose na prvu jer protivnik ne dozvaljava namiještanje.Svaki naš napad bit će i potencijalna opasnost za nas jer ako izgubimo loptu namještajući se i igajući sporo, protivnik će to kazniti.Neka struka odluči i svakao je to njihovo diskreciono pravo.Nisam pesimista, ne smatram da je Zrnjski izrazti favorit obzirom da i mi imamo širok roster igrača.Voljni moment i publika mogu biti naši jaki aduti.Neka sa srećom Tuzla City.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 16 avg 2019, 17:02

Ma realno to će bit preteska tekma za Tuzlu....zrinjski preozbiljna ekipa sa sasvim dobrim zamjenama na svakoj poziciji i malo će skroz imati uticaj to.sto su oni kao izmoreni od evrope....al Tuzla se jednostavno mora nametnuti i izaći sa m u d i m a na teren te uz ogromnu volju i zalaganje pokušati ih poraziti što bi bio ogroman skok
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la VolimTz » 16 avg 2019, 17:07

Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 avg 2019, 17:33

VolimTz je napisao/la:Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 17:43

CityCity je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.
Hvala.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 18:27

staragarda je napisao/la:Ma realno to će bit preteska tekma za Tuzlu....zrinjski preozbiljna ekipa sa sasvim dobrim zamjenama na svakoj poziciji i malo će skroz imati uticaj to.sto su oni kao izmoreni od evrope....al Tuzla se jednostavno mora nametnuti i izaći sa m u d i m a na teren te uz ogromnu volju i zalaganje pokušati ih poraziti što bi bio ogroman skok
Ma kad se prisjetim one utakmice kad nam dadoše gol u sudijskoj i to još autogol.Ova ekipa Tuzle sigurno igra bolje od te Starčevićeve.Svi smo znatiželjni koliko? Na ovo se nadomeće i pitanje koji je naš realan domet u ovoj sezoni? Da je neki slabiji protivnik mi bi pobjedom ostali drugi ili izašli na vrh.Ovako pred nama je viceprvak za prošlu sezonu i oslabljen i ojačan.Slišković je možda ono što njima fali.Gospodin Vukas uz dužno poštovanje ne zna mentalitet ovog podneblja .I lani je Zrinjski startao sa Mišeom ali je trajalo kratko.Rijetki su treneri poput Slavka Petrovića da poluče uspjeh u Bosni a nisu Bosanci.Dakle,dobro je da je na red došla utakmica protiv Zrinjskog , jakog protivnika nesumnjivo.Pobjeda protiv Zrinjskog otvorla bi novo poglavlje za Tuzlu.Remi ne bi bio neuspjeh, naprotiv .Nastavili bi niz utakmica bez poraza.Time bi nakon 5 kola ostali u vrhu tabele.Borba za opstanak bi već postala prošlost.Naravno da kao navijač željno čekam i prvi i poslednji sudijski zvižduk.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 16 avg 2019, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 131
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la xxzulaxx » 16 avg 2019, 18:29

Nerijeseno u nedelju je maksimum za sad. TC nema jos tim koji moze parirati zrinjskom. I taj bod bi znacio mnogo ne samo za tabelu neko i neki dodatni respekt u ligi.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.