FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 16 avg 2019, 17:07

Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

CityCity
Kontakt:

PostPostao/la CityCity » 16 avg 2019, 17:33

VolimTz WroteColonDobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 16 avg 2019, 17:43

CityCity WroteColon

Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.

Hvala.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 16 avg 2019, 18:27

staragarda WroteColonMa realno to će bit preteska tekma za Tuzlu....zrinjski preozbiljna ekipa sa sasvim dobrim zamjenama na svakoj poziciji i malo će skroz imati uticaj to.sto su oni kao izmoreni od evrope....al Tuzla se jednostavno mora nametnuti i izaći sa m u d i m a na teren te uz ogromnu volju i zalaganje pokušati ih poraziti što bi bio ogroman skok

Ma kad se prisjetim one utakmice kad nam dadoše gol u sudijskoj i to još autogol.Ova ekipa Tuzle sigurno igra bolje od te Starčevićeve.Svi smo znatiželjni koliko? Na ovo se nadomeće i pitanje koji je naš realan domet u ovoj sezoni? Da je neki slabiji protivnik mi bi pobjedom ostali drugi ili izašli na vrh.Ovako pred nama je viceprvak za prošlu sezonu i oslabljen i ojačan.Slišković je možda ono što njima fali.Gospodin Vukas uz dužno poštovanje ne zna mentalitet ovog podneblja .I lani je Zrinjski startao sa Mišeom ali je trajalo kratko.Rijetki su treneri poput Slavka Petrovića da poluče uspjeh u Bosni a nisu Bosanci.Dakle,dobro je da je na red došla utakmica protiv Zrinjskog , jakog protivnika nesumnjivo.Pobjeda protiv Zrinjskog otvorla bi novo poglavlje za Tuzlu.Remi ne bi bio neuspjeh, naprotiv .Nastavili bi niz utakmica bez poraza.Time bi nakon 5 kola ostali u vrhu tabele.Borba za opstanak bi već postala prošlost.Naravno da kao navijač željno čekam i prvi i poslednji sudijski zvižduk.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 16 avg 2019, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

xxzulaxx
Kontakt:

PostPostao/la xxzulaxx » 16 avg 2019, 18:29

Nerijeseno u nedelju je maksimum za sad. TC nema jos tim koji moze parirati zrinjskom. I taj bod bi znacio mnogo ne samo za tabelu neko i neki dodatni respekt u ligi.

tuzla1983
Kontakt:

PostPostao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 18:31

CityCity WroteColon

Pridruzujem se i ja cestitkama kako administratoru tako i novim clanovima. Ujedno bi trebalo dozvoliti povratak tuzlacity2017 na forumu i da nam ovaj prostor ostane zaista za nase razmjene misljenja iskljucivo o fudbalu.

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 16 avg 2019, 18:35

tuzla1983 WroteColon
CityCity WroteColon

Pridruzujem se i ja cestitkama kako administratoru tako i novim clanovima. Ujedno bi trebalo dozvoliti povratak tuzlacity2017 na forumu i da nam ovaj prostor ostane zaista za nase razmjene misljenja iskljucivo o fudbalu.

Pa sta je sa tuzlacity2017
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 16 avg 2019, 18:39

xxzulaxx WroteColonNerijeseno u nedelju je maksimum za sad. TC nema jos tim koji moze parirati zrinjskom. I taj bod bi znacio mnogo ne samo za tabelu neko i neki dodatni respekt u ligi.

Slažem se, to je po sadašnjem rejtingu uzevši sve u obzir.Pobjeda bi bila put u više sfere.Našu šansu za pobjedu vidim u mogućem dolasku po upisane bodove od strane gostiju a to isprazni igrače i uzme im motiv pa ih ne prepoznaješ više.

tuzla1983
Kontakt:

PostPostao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 19:11

Vjerovatno je tuzlacity2017 u onoj borbi za ovaj cilj, tj. za poseban forum privremeno ili duže suspendovan. Ako je tako molim administratora da mu osigura povratak i da u skladu sa novim dogovorom isključivo o TC raspravljamo.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 19:49

Prije svega hvala administraciji za posebnu temu.Cestitke i staragarda na modu,odlican momcina i pravi navijac,on ce najbolje znati kako sa pojedinim padobrancima na temi. :kafa: :mrgreen:

Dobrodoslica i novom clanu,treba malo podijeliti medju rajom ovaj link foruma i teme pa da jos dodatno privucemo clanova na forumu.
Sto se tice tekme sa Zrinjskim,Milenko rece da ih je gledao protiv Malmo-a i uvidjeo neke mane.Ja generalno mislim da bi nam bod bio kao kuca,i licno bi bio prezadovoljan jer je Zrinjski realno beton ekipa.Ocekujem solidnu posjetu u nedjelju,termin je dobar pa vidjet cemo pred nama je.

:thumbup:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzla1983
Kontakt:

PostPostao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 19:55

BosanacGorstak WroteColonPrije svega hvala administraciji za posebnu temu.Cestitke i staragarda na modu,odlican momcina i pravi navijac,on ce najbolje znati kako sa pojedinim padobrancima na temi. :kafa: :mrgreen:

Dobrodoslica i novom clanu,treba malo podijeliti medju rajom ovaj link foruma i teme pa da jos dodatno privucemo clanova na forumu.
Sto se tice tekme sa Zrinjskim,Milenko rece da ih je gledao protiv Malmo-a i uvidjeo neke mane.Ja generalno mislim da bi nam bod bio kao kuca,i licno bi bio prezadovoljan jer je Zrinjski realno beton ekipa.Ocekujem solidnu posjetu u nedjelju,termin je dobar pa vidjet cemo pred nama je.

Jako dobra ideja objave na fb stranici kluba pa i putem drugih objava i regrutovanje novih claniva da nas bude bar 30-tak.
:thumbup:

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 16 avg 2019, 22:40

Kako klub bude bolji tako će biti i veće interesovanje za forum ,kako aktivno tako i pasivno.Mora se prepoznati kako se taj pozitivni naboj širi.Tu nema dileme .Kad do tog dođe većina shvati i osjeti ushićenje.Onda forum počije da "gori".Za sada ,ovi registrovani članovi foruma koji su vjerovali u tešku vremenu ,trebaju nastaviti sa svojim entuzijazmom i time će pridobijati jednog po jednog novog člana .

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 16 avg 2019, 22:44

Tuzlacity je banovan na sedmicu..nije trajno

tuzla1983
Kontakt:

PostPostao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 23:10

Ako je sedmica onda nije strasno. Sutra bi trebao biti oko 18,30 trening na Tusnju. U skladu sa sporazumom pored utakmice dan prije se odrzav trening na Tusnju.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 23:14

Potpisivanje ugovora sa Bosna Kalesija :thumbup:

Potpisivanje ugovora sa Gradinom iz Srebrenika :thumbup:

:bih:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

CityCity
Kontakt:

PostPostao/la CityCity » 16 avg 2019, 23:17

Nema Morrisa i Beganovića na raspolaganju.Beganović se oporavlja od potresa mozga,a Morris nikako da se vrati.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 23:21

Prekosutra cemo vidjeti mozemo li biti u igri za gornji dio tabele ili donji dio tabele.Zrinjski ce nam u neku ruku pruziti uvid u snagu naseg tima.
Ako nas oni "pregaze" ne ocekivati previse ni protiv drugih kandidata za evropu,tacnije za gornji dio sestorke.Bosnjakovic je vec najavio da nece biti Morrisa i Beganovica,Saida nije spominjao tako da ce vjerovatno biti spreman al vidjet cemo hoce li poceti tekmu.

Kakva je povreda u Morrisa?Zadnja linija nam je totalno desetkovana.Da je Kostic zdrav,a pored njega i Morris imali bi strasno dobru konkurenciju u zadnjoj liniji uz Kojica.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 16 avg 2019, 23:46

Borba za bilo šta uključuje pobjede protiv velkke četvorke....namjerno nisan napisao "kući " jer TUZLA igra 33 gostujuće tekme

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 avg 2019, 10:58

CityCity WroteColonNema Morrisa i Beganovića na raspolaganju.Beganović se oporavlja od potresa mozga,a Morris nikako da se vrati.

Bolje je da se službeno objavi šta je sa Morrisom.Eto za Beganovića znamo šta je.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 avg 2019, 11:01

staragarda WroteColonBorba za bilo šta uključuje pobjede protiv velkke četvorke....namjerno nisan napisao "kući " jer TUZLA igra 33 gostujuće tekme

Hajde ,valjda i mi dočekamo svoj dom.

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.