FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 12:32

FK Tuzla City - FanPage
· 38 min. ·

U timu kola prema **** našla su se 3 igrača iz našeg kluba.

Kobbie Morris bio je izvrstan u defanzivnim zadacima i spriječio opasne napade Širokog Brijega.

Said Husejinović je komandovao veznim redom Tuzle City-ja a postigao je i pogodak, te svojom odličnom partijom zaslužio da se nađe u timu kola.

Vojo Ubiparip, sve po starom - nastavlja da rešeta protivničke mreže a njegova fantastična forma ove sezone ispraćena je aplauzima publike u Širokom Brijegu.

slika

slogash

PostPostao/la slogash » 17 sep 2019, 13:52

U ovom trenutku nije nijedan naš igrač na prodaju. Nema ga, svi su naši... Pratimo našu ligu, imamo ljude koji prate region, a ekskluzivno vam otkrivam da upravo sada radim na dobrom transferu jednog igrača iz Brazila. Radi se o lijevom beku, igrač njegovih kvaliteta nije igrao na ovim prostorima.

xxzulaxx
Kontakt:

PostPostao/la xxzulaxx » 17 sep 2019, 14:47

slogash WroteColon
U ovom trenutku nije nijedan naš igrač na prodaju. Nema ga, svi su naši... Pratimo našu ligu, imamo ljude koji prate region, a ekskluzivno vam otkrivam da upravo sada radim na dobrom transferu jednog igrača iz Brazila. Radi se o lijevom beku, igrač njegovih kvaliteta nije igrao na ovim prostorima.

odakle je ovo izdvojeno? link?

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 17 sep 2019, 16:05

slogash WroteColon

Ma ovaj ce za grb igrat garant... :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

hule_barca
Kontakt:

PostPostao/la hule_barca » 17 sep 2019, 16:14

xxzulaxx WroteColon
slogash WroteColon

odakle je ovo izdvojeno? link?

Radio Sarajevo
FK "Mladost" Kikači

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 18:33

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 18:51

Azmir Husić otvoreno: Imam najbolje rješenje za stadion Tušanj
Septembar 17, 2019 11:03

http://sportske.ba/azmir-husic-otvoreno-imam-najbolje-rjesenje-za-stadion-tusanj/

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 17 sep 2019, 19:34

tuzlac WroteColonAzmir Husić otvoreno: Imam najbolje rješenje za stadion Tušanj
Septembar 17, 2019 11:03

http://sportske.ba/azmir-husic-otvoreno-imam-najbolje-rjesenje-za-stadion-tusanj/

Al nije ništa sa Ćarsijom dogovorio....treba prvo njih pitat....

tuzla1983
Kontakt:

PostPostao/la tuzla1983 » 17 sep 2019, 19:40

Imal info kako ide kupovina clanskih. Azmir uveliko ovih dana najavljuje pojacanja i izlazak u Evropu. Ne sumljam da nece biti tako.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 19:44

Sutra se igra u Krupi na Vrbasu u okviru1/16 finala Kupa BiH.TRENER BOŠNJAKOVIĆ JE NAJAVIO DA ĆE PRUŽITI ŠANSU IGRAČMA KOJI SU IMALI MANJU MINUTAŽU U OVIH 8 KOLA.
Krupa se dočekala na noge u u 2. ligi i trenutno su lideri na tabeli ispred Rudara.Na žalost slagali su kad su obećali da će mijenjat vještačku travu koja se izraubovala.Gledam snimak -strahota.Zadržali su neke igrače iz prošle sezone .Da li im je ostao pik na nas zbog ispadanja ne znam.No i da nije i da jest , oni će dati sve od sebe jer imaju svojevrsnu moralnu obavezu prema BH Kup takmičenju.Igrali su njegovo finale.
Rezervni tim Tuzle može ali i ne mora imati motiva.Izjava trenera da im pruža priliku itd. je puka kurtoazija.Ispade sad da em nemaju priliku da igraju (ili je imaju na kašičicu)em moraju na "kažnjeničko gostovanje" kako bi se odmorili starteri za Sarajevo.Želim ovim momcima koji istrče na onaj teren koji to odavno nije, da prije svega sačuvaju svoje sportsko i opšte zdravlje.Ne sumnjam da će momci dati sve od sebe ali ova utakmica se igra u neregularnim uslovima, pa i delegirana službena lica donekle to potvrđuju.

Sudija: Bojo Danijel - Kiseljak
A 1: Bubalo Silvio - Mostar
A 2: Dujmović Boris - Mostar
IV: Pejić Mario - Grude

Delegat: Brkić Miloš - Laktaši
Posm. suđ.: Kapor Radoslav - Trebinje

Sad mi pada na pamet da smo bili prvi izvučeni par na žrijebanju.
Puno sreće momcima, za rezultat ne bih ništa da prejudiciram.Bilo da pobijdimo ili izgubimo svejedno.Sad kad smo u vrhu tabele i kad postoje šanse za Evropu jasno je da ne teba forsirati i Kup.Ako bi pobijedili dobro i jest idemo dalje ako izgubimo nije šteta ,kutarisaćemo se jednog samara.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 19:49

"Nebesko-plavi"
4 min. ·
"Ja odustati neću, želim da Tuzla City bude prvi bh. klub koji će predstavljati ovu divnu zemlju na najvišem klupskom nivou, hoće li to biti elitna Liga šampiona ili lakše kroz Ligu Evrope, želim da mi budemo prvi koji će igrati grupnu fazu jednog evropskog takmičenja. Uvjerenja sam da prvi klub u BiH koji uloži i bude imao pet miliona evra i iole dobru infrastrukturu će igrati u Ligi šampiona. Ja želim da to bude Tuzla City”, rekao je Husić

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 17 sep 2019, 20:56

tuzlac WroteColon"Nebesko-plavi"
4 min. ·
"Ja odustati neću, želim da Tuzla City bude prvi bh. klub koji će predstavljati ovu divnu zemlju na najvišem klupskom nivou, hoće li to biti elitna Liga šampiona ili lakše kroz Ligu Evrope, želim da mi budemo prvi koji će igrati grupnu fazu jednog evropskog takmičenja. Uvjerenja sam da prvi klub u BiH koji uloži i bude imao pet miliona evra i iole dobru infrastrukturu će igrati u Ligi šampiona. Ja želim da to bude Tuzla City”, rekao je Husić

Hoće LP a firma mu propala...neće niko kredit da mu da, neće niko stan da kupi ...viđen opet u sagitariusu kako dogovara farbanje stolica u plavo

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 17 sep 2019, 21:18

staragarda WroteColon
tuzlac WroteColon"Nebesko-plavi"
4 min. ·

Hoće LP a firma mu propala...neće niko kredit da mu da, neće niko stan da kupi ...viđen opet u sagitariusu kako dogovara farbanje stolica u plavo

Tuzla je provncija-malo mjesto ,male želje .Oni se boje visine.Imaju strašnu fobiju od toga da izađu na svjetlo dana i vide koja je godina na kalendaru.Husić je za nas paradigma u smislu da ,ko god se ogleda u njemu ,poput ogledala ,sve što govori o Husiću poslije toga ,u stvari ,govori o sebi.
Drago mi je da sam doživio Husića u vremenu kojem živim.Drago mi je da je fudbal njegov najveći dert.Drago mi je da je višedecenijska laž i lafina o Tuzli isplivala na površinu poput g...... na panoniki.

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 17 sep 2019, 23:46

Neki dan je kupljena 200 i neka clanska. Ne znam kakvo je stanje od tada.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 18 sep 2019, 15:18

VolimTz WroteColonNeki dan je kupljena 200 i neka clanska. Ne znam kakvo je stanje od tada.

Danas sretnem lika i on mi kroz pricu pokaza člansku...juče izvadio i broj je 251...ako idu redom super je to cifra s obzirom da je to još u začeću...ja sam bio siguran da to neće ići preko 150 u ovoj sezoni

CityCity
Kontakt:

PostPostao/la CityCity » 18 sep 2019, 15:54

staragarda WroteColon
VolimTz WroteColonNeki dan je kupljena 200 i neka clanska. Ne znam kakvo je stanje od tada.

Danas sretnem lika i on mi kroz pricu pokaza člansku...juče izvadio i broj je 251...ako idu redom super je to cifra s obzirom da je to još u začeću...ja sam bio siguran da to neće ići preko 150 u ovoj sezoni

Meni se čini da su počeli sa izdavanjem-prodajom članskih karti za obični puk od broja 200 pa nadalje,a vjerovatno su kartice sa brojevima od 0-200 rezervisane za VIP osobe.

CityCity
Kontakt:

PostPostao/la CityCity » 18 sep 2019, 16:06

Poznat je današnji sastav u Krupi na Vrbasu:
Muminović - Efendić, Terzić, Musić, Šarčević - Stjepanović,Hadžanović - Beganović, Zitouni, Burić - Ramić.

Na klupi za rezervne igrače su: Fejzić, Crnkić, Karjašević, Hasanbegović, Hasanović, Nukić, Mešinović.

Hint : Musić u postavi.Moglo bi biti jačeg propuha u odbrani.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 18 sep 2019, 16:17

CityCity WroteColon
staragarda WroteColon

Meni se čini da su počeli sa izdavanjem-prodajom članskih karti za obični puk od broja 200 pa nadalje,a vjerovatno su kartice sa brojevima od 0-200 rezervisane za VIP osobe.

Moguće ,jer meni su kažu prodali prvu.a, broj 201.

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 18 sep 2019, 16:20

CityCity WroteColonPoznat je današnji sastav u Krupi na Vrbasu:
Muminović - Efendić, Terzić, Musić, Šarčević - Stjepanović,Hadžanović - Beganović, Zitouni, Burić - Ramić.

Na klupi za rezervne igrače su: Fejzić, Crnkić, Karjašević, Hasanbegović, Hasanović, Nukić, Mešinović.

Nije isključeno da mi i oodemo na "izlet" kraj Vrbasa.U redu ne bunim se.

Nije isključeno ni da taj "izlet "bude s pozitivnim predznakom, dakle pobjedom.Nemam ništa protiv.

CityCity
Kontakt:

PostPostao/la CityCity » 18 sep 2019, 16:25

tuzlac WroteColon
CityCity WroteColonPoznat je današnji sastav u Krupi na Vrbasu:

Nije isključeno da mi i oodemo na "izlet" kraj Vrbasa.U redu ne bunim se.

Nije isključeno ni da taj "izlet "bude s pozitivnim predznakom, dakle pobjedom.Nemam ništa protiv.

Ja očekujem pobjedu jer sastav je dobar izuzev 2-3 pozicije.

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.