Olimpik Sarajevo

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lupus » 24 mar 2019, 20:06

Malo mi glupo objasnjenje za ovako bitnu tekmu.

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2019, 20:08

lupus je napisao/la:Moj osvrt na daasnju tekmu je u osnovi da oba kluba imaju lose trenere.
Trener Olimpika nista nije uradio na pripremi utakmice.Igraci izasli nervozni,zeljni kavge(prednjacili kapiten,Zeba,Handzic) a igra udri,nabij,bez ikakvog smisla.Nepoznavanje i analiza protivnika mu je bila ravna nuli.Velez je igrao onoliko koliko mu je protivnik dopustao.Nijedan vic ili zadnji pas u prvom poluvremenu nije uradjen kvalitetno.Od Zebe se najvise ocekivalo kao i Handjica.Kapiten i Pandza nijednom nisu mogli preci svog protivnika.Na svu tu saradu kada dodas golmana rezultat je i bio dobar.Svakako ispitati okolnost zasto Bandic nije branio.Vjerovatno nakon kritike na poluvremenu igraci pocinju igrati do noge i to daje rezultat.Drugacije i bolje je izgledalo sa dva spica i kada je Radovac preuzeo odgovornost umjesto Zebe.Danas pola ekipe nije posteno zaradila svoju platu a to su golman,Handzic,Pandza,Zeba i kapiten,mislim Osmankovic.Gotovo pola ekipe.Radovac vrhunski igrac.
Ibro kao trener ne moze voditi klub kao sto je Velez.Imas bolje postavljenu ekipu od protivnika,rezultat, nepotrebno unosi nemir u ekipu a i ne poznaje je dovoljno.Velez fizicki nije mogao izdrzati cijelu utakmicu i dolazi do preokreta u igri.Ocito da trener nije pravilno tempirao formu kao da ni pripreme nisu uradjene kvalitetno.
Prvo kazes "nepoznavanje i analiza protivnika su mu na nuli",a onda dalje kazes"velez igrao koliko mu je protivnik dopustio".Pa ako je igrao koliko mu je Olimpik dopustio,onda je analiza i poznavanje protivnika bilo savrseno.
Da ti nisi malo kontradiktoran.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 24 mar 2019, 20:09

Nije to samo ovu tekmu, nego drugi dio sezone, ako se misli imati one silne zvijezde na terenu koje se dovelo onda Trifkovic mora braniti.
Inace bi mogao recimo Radovac na klupu ili mozda Handzic, a sigurno nisu dovedeni da budu klupa.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2019, 20:18

Nadam se da ce Trifkovic povuci veliku pouku iz ove utakmice, duga ce mu karijera biti, bice jos ovakvih utakmica. Ne smije se poigravati loptom tako, i mora se dobro nauciti ponasanje bekova i dobro komunicirati s istim.

Ja mislim da moram ponovo pogledati utakmicu kad stignem, nekako mi je tesko pojedinacno ocijeniti igrace, gledao sam na sve strane stalno gdje ko stoji, hoce li gdje planuti. :P
Definitivno zabavna utakmica, svako voli drame i razne karaktere vidjeti. I 0-2 pa borba do 2-2, i penal, i gol u zadnjoj minuti, kao gledalac sam zadovoljan. :D
Zadnja izmjena: Mokroguz, dana/u 24 mar 2019, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la NjonjoVam » 24 mar 2019, 20:21

mostar_mo je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:Golman vam je sumnjiv pravo da znate..Vidi se da ste bolja ekipa i steta sto niste pobjedili!!
Papcino tuzlanska , vidi ti se u potpisu koliko mrzis Velez. Nije cudo jer smo za Slobodu uvijek bili giganti.
Olimpik se nije vidio do penala odnosno do one pogodjene precke.
Zaboravio si da do tad nisu imali dva tacna dodavanja dok smo mi pored 2 gola pogodili takodje stativu i imali jos par situacija u prvom , a i u drugom poluvremenu gdje su ih vile pronosale kod suteva koji su prosli pored stative te ono pola koraka kad je Brandao zakasnio.
Bezveze smo se povukli , napravili naivno penal i prakticno ostavili Olimpik u utrci za PL.
turim ti tuKi u stau a Olimpik je za klasu bolja ekipa!U drugom ne mozete da disete a kamoli da igrate smradu iz Vrapčića
DRŽAVA TUZLA!!

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lupus » 24 mar 2019, 20:43

mma_hz je napisao/la:
lupus je napisao/la:Moj osvrt na daasnju tekmu je u osnovi da oba kluba imaju lose trenere.
Trener Olimpika nista nije uradio na pripremi utakmice.Igraci izasli nervozni,zeljni fkavge(prednjacili kapiten,Zeba,Handzic) a igra udri,nabij,bez ikakvog smisla.Nepoznavanje i analiza protivnika mu je bila ravna nuli.Velez je igrao onoliko koliko mu je protivnik dopustao.Nijedan vic ili zadnji pas u prvom poluvremenu nije uradjen kvalitetno.Od Zebe se najvise ocekivalo kao i Handjica.Kapiten i Pandza nijednom nisu mogli preci svog protivnika.Na svu tu saradu kada dodas golmana rezultat je i bio dobar.Svakako ispitati okolnost zasto Bandic nije branio.Vjerovatno nakon kritike na poluvremenu igraci pocinju igrati do noge i to daje rezultat.Drugacije i bolje je izgledalo sa dva spica i kada je Radovac preuzeo odgovornost umjesto Zebe.Danas pola ekipe nije posteno zaradila svoju platu a to su golman,Handzic,Pandza,Zeba i kapiten,mislim Osmankovic.Gotovo pola ekipe.Radovac vrhunski igrac.
Ibro kao trener ne moze voditi klub kao sto je Velez.Imas bolje postavljenu ekipu od protivnika,rezultat, nepotrebno unosi nemir u ekipu a i ne poznaje je dovoljno.Velez fizicki nije mogao izdrzati cijelu utakmicu i dolazi do preokreta u igri.Ocito da trener nije pravilno tempirao formu kao da ni pripreme nisu uradjene kvalitetno.
Prvo kazes "nepoznavanje i analiza protivnika su mu na nuli",a onda dalje kazes"velez igrao koliko mu je protivnik dopustio".Pa ako je igrao koliko mu je Olimpik dopustio,onda je analiza i poznavanje protivnika bilo savrseno.
Da ti nisi malo kontradiktoran.
Odnosi se na trenera Olimpika.Morao je znati da Velez ima odlicnu tranziciju u igri i da je iole analizirao protivnika igru i formaciju je trebao drugacije postaviti.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7950
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la *p!p!t@* » 24 mar 2019, 20:55

Vidiš Mancini kako je fino kad vam napunimo stadion. Mogli ste još jednu tribinu napravit da se ne sramotimo ko seljaci po parku. Napunićemo je mi, ne morate vi haha
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

jasta
Postovi: 1715
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la jasta » 24 mar 2019, 21:01

Jedna nelogičnost je toliko upadljiva. Ovi protivnici Veleža slave što je Olimpik i dalje u zaostatku 4 boda. Što li? Da li je to Olimpik toliko dobar pa će do kraja lagano dobiti a nekako je i logično da Velež 2 puta kiksa? Prije će biti da je nešto drugo u pitanju. Mislim da se radi o dvije ravnopravne ekipe, s tim sto je danas Velež bio bliži pobjedi i što ima mladji tim naspram isluženih igrača tima Olimpika. Kako god da se završi Velež će ostati Velež onima koji ga gotive a nije ih malo, a Olimpik s ovakvim stvarima se i može plasirati u rang više i tako poslužiti čemu već treba da posluži i onoliko dugo koliko to nekom bio ćejf. Ostaje činjenica da simpatizere ovako steći neće. Što se tiče navijača ostalih timova što se raduju što eto Velež nije pobjedio i što ismijavaju i omaložavaju Mostarce, tek neke bi mogao razumjeti. Sarajevo bi to i moglo, eto i Željo, pa i njima mrski Zrinjski koji pokupi titule dok Velež živi u drugoj ligi, al kad se javi navijač Slobode tek mi onda ništa nije jasno. Dal ismijavaju sebe ili veležovce? Stoji činjenica da se ovaj tim Veleža mora spustiti na zemlju i da priče kako bi se borili za Evropu u premijer ligi ostave za neku igricu. Dobro i dobro će se morati i pojačati da bi i u njoj jadnoj kakva i jest bili neki faktor, pogotovo ako to misle biti prve sezone. Vidim i Igman se prezaigro u dogovaranju i kalkulacijama, mogli bi zadnje kolo prosit bod u Vrapčićima, ako već do tada loši kakvi i jesu ne presele u niži rang da se odmjere sa Klisom.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2019, 21:24

Simpatizeri dodju kad i kako hoce, sjeti se Olimpik je nekada pola sezone dao besplatnan ulaz, pa pokazao fairplay kad je Zeljo npr bio u problemima i mogli su ostvariti prvu pobjedu, pa su se borili da se smanje cijene policije u kantonu iako bi pomoglo i rivalima itd., ali ne radja plodom. Nece ni ovo suprotno roditi plodom.
Velez ima unazad sukoba sa Slobodom ako se dobro sjecam. Vjerovatno i sa Celikom nekada.

A sa 0-2 na 2-2 je pobjeda sto se mene tice, to je sve, inace nebi bilo. Da Velez kiksa nije strano. I dalje mislim da smo bolji kako rekoh prije utakmice, sami sebi maltene zabismo dva gola, tako po mome misljenju je ova polusezona u nasem znaku, haman bas kao i utakmica; prvi dio pripao Velezu, drugi nama.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2019, 21:27

@lupus
To za tranziciju jeste, ali slutim da je primjeceno sve to tokom analize nego se nije adekvatno izabrala taktika da se razbije to. Zato rekoh na poluvremenu da su se mozda trebali nasi malo povuci, kompaktno sastaviti redove pa iscekati da se Velez izmori, da se odbrana ne razrijedi previse i da presijecanje lopte ne rodi plodom. Jos da su se prekidi(slobodni udarci perfektno polozeni, saku kornera) izvjezbali, moglo je biti 2-2 ranije.
Velez ocito ima problema u igri, mislim da ce ova utakmica otvoriti oci mnogim ekipama u ligi(i ona u Gorazdu, kakav god da je sudija bio, Gorazde je bolje igralo), pogotovo rasterecene ekipe koje ce moci bistro razmisljati. Ja da sam Velezovac, sa pravom bih se bojao nastavka.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 24 mar 2019, 21:50

I ja mislim da je većina igrača ušla nervozno u utakmicu.
Za ovog gore što je pitao za Bradinu i Ivan Sedlo, da je došla naredba da se zaustave navijači i vozila, vjeruj da bi bi bili isti zaustavljeni. Namjerno su tenzije zaustavljeni. I ono okupljanje oko stadiona i džamije da je bilo namjere u startu bilo zaustavljeno. Ovako prošlo mnogo mirnije sve.
Niko da spomene da je travnjak neravan i da se teško može igrati neki lijep fudbal.
Lupuse jesi li to zaboravio prezimena naših fudbalera? :) Golman "poklonio" dva gola što je moglo skupo koštati ekipu. Treneru se ne može prigovoriti nešto za vođenje ekipe do sada. Ima samo jedan poraz do sada u ligi. Mislim da je Radovac najbolji danas, a i prije je bio među najboljim. Muminović je također dobro igrao ono vrijeme što je igrao. Mislim da se vidi napredak u ekipi što se tiče fizičke spreme otkada je Seferović u stručnom štabu, a vjerujem da se to može još poboljšati.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Rodjeni81
Postovi: 1676
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Rodjeni81 » 24 mar 2019, 22:07

Mancini sta kazes 150 karata dobili ostali nece prici blizu stadiona a kamoli uci. :lol:

Samo ste cirkus napravili sa kartama, 90% karata sto su trebale vasim sponzorima su dosle u nase ruke. Ja mislim da ce onaj brko u vasim prostorijama sanjati Velezovce. Ofirali ste se danima, a lijepo smo vam govorili da cemo poklopiti stadion, a i ako trebalo i oko stadiona. Volio bih da sam ti mogao viditi facu kad si vidio armiju nego milion maraka.

Specijalan pozdrav takodjer za onog Kongrata, unbanujte brata :urnebes:

I da cestitam na bodu ako je za cestitanja obzirom da ste u minusu i da vam je pobjeda jedino igrala.

Nego nekad ako se ponovo sretnemo, ne pravite budale od sebe pustite karte normalno u prodaju, i tako i tako stadion je nas :thumbup:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2019, 22:18

Rodjeni81 je napisao/la:Mancini sta kazes 150 karata dobili ostali nece prici blizu stadiona a kamoli uci. :lol:

Samo ste cirkus napravili sa kartama, 90% karata sto su trebale vasim sponzorima su dosle u nase ruke. Ja mislim da ce onaj brko u vasim prostorijama sanjati Velezovce. Ofirali ste se danima, a lijepo smo vam govorili da cemo poklopiti stadion, a i ako trebalo i oko stadiona. Volio bih da sam ti mogao viditi facu kad si vidio armiju nego milion maraka.

Specijalan pozdrav takodjer za onog Kongrata, unbanujte brata :urnebes:

I da cestitam na bodu ako je za cestitanja obzirom da ste u minusu i da vam je pobjeda jedino igrala.

Nego nekad ako se ponovo sretnemo, ne pravite budale od sebe pustite karte normalno u prodaju, i tako i tako stadion je nas :thumbup:
"Onaj brko" je, ako si vidio, bio jedan od osoba koji je smirivao tenzije nakon utakmice, mislim da ne dobiva postenje koje je zasluzio. :D

Nek je kolo proslo da se slegne ova prasina vise, druge ekipe igrale zanimljivo a niko ni habera k'o da ne postoje. Posebno Rudar-Bosna umalo 1-2, a tako mlada ekipa Bosne.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3290
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la mostar_mo » 24 mar 2019, 22:18

NjonjoVam je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:Golman vam je sumnjiv pravo da znate..Vidi se da ste bolja ekipa i steta sto niste pobjedili!!
Papcino tuzlanska , vidi ti se u potpisu koliko mrzis Velez. Nije cudo jer smo za Slobodu uvijek bili giganti.
Olimpik se nije vidio do penala odnosno do one pogodjene precke.
Zaboravio si da do tad nisu imali dva tacna dodavanja dok smo mi pored 2 gola pogodili takodje stativu i imali jos par situacija u prvom , a i u drugom poluvremenu gdje su ih vile pronosale kod suteva koji su prosli pored stative te ono pola koraka kad je Brandao zakasnio.
Bezveze smo se povukli , napravili naivno penal i prakticno ostavili Olimpik u utrci za PL.
turim ti tuKi u stau a Olimpik je za klasu bolja ekipa!U drugom ne mozete da disete a kamoli da igrate smradu iz Vrapčića
Zato nam gledaju u ledja cijelo prvenstvo, a tako ce ostati i do kraja fukaro tuzlanska. Mos mislit koji kreten moras biti da sebi das ime navijacke grupe FUKARE ...takvo nadahnuce samo mogu imati tuzlanski medjedi.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 mar 2019, 22:21

Njonju opalio kompleks kad je vidio koliko je Armije u drugoj ligi na gostovanju :lol: ko onih njihovih sabana raspale slobode za 6 godina kad im sva gostovanja saberes :rol: pojeli su muda danas dusmani :njanjanja:

Umijte njonju hladnom vodom :urnebes:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3290
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la mostar_mo » 24 mar 2019, 22:32

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Njonju opalio kompleks kad je vidio koliko je Armije u drugoj ligi na gostovanju :lol: ko onih njihovih sabana raspale slobode za 6 godina kad im sva gostovanja saberes :rol: pojeli su muda danas dusmani :njanjanja:

Umijte njonju hladnom vodom :urnebes:
Kompleksi su cudo , a Fukare su uvijek bile predmet sprdancije , jos od ex yu tifo scene gdje ih se dozivljavalo ko skup nekoliko desetaka mentalno ogranicenih budala nafuranih na neartikulisano urlikanje.
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 24 mar 2019, 22:34, ukupno mijenjano 1 put.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

nekoIzMostara
Postovi: 4079
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la nekoIzMostara » 25 mar 2019, 09:19

Mokroguz je napisao/la:@lupus
To za tranziciju jeste, ali slutim da je primjeceno sve to tokom analize nego se nije adekvatno izabrala taktika da se razbije to. Zato rekoh na poluvremenu da su se mozda trebali nasi malo povuci, kompaktno sastaviti redove pa iscekati da se Velez izmori, da se odbrana ne razrijedi previse i da presijecanje lopte ne rodi plodom. Jos da su se prekidi(slobodni udarci perfektno polozeni, saku kornera) izvjezbali, moglo je biti 2-2 ranije.
Velez ocito ima problema u igri, mislim da ce ova utakmica otvoriti oci mnogim ekipama u ligi(i ona u Gorazdu, kakav god da je sudija bio, Gorazde je bolje igralo), pogotovo rasterecene ekipe koje ce moci bistro razmisljati. Ja da sam Velezovac, sa pravom bih se bojao nastavka.
Velezu pripalo prvo poluvrijeme, Olimpiku drugo. Najrealniji ishod je x, iako imamo za cim da zalimo u prvom poluvremenu da Vehabovic nije bio skrt. Ovaj bod znaci nama vise sa aspekta boljeg u medusobnim susretima, vama jer s obzirom kakva je situacija bila za vas nakon prvog poluvremena nismo vam pobjegli na +7. Sto se tice sudenja, uz ovakvo sudenje realno za mene (nezz jel bio penal ili nije) znas i sam da ce bilo ko jako tesko dobiti Veleza ili vas. Jedino je TOSK ekipa prema kojoj imam ogroman respekt i ekipa koja moze uzeti bodove i vama i nama. Znaci uz sudenje kao jucer 4 boda ce biti izuzetno jako tesko da se stigne, ali sad s obzirom da se zna kakve se sve stvari rade sa strane uprave Olimpika jucerasnje sudenje tesko da cemo doziviti do kraja sezone. Bilo kako bilo, prvenstvo je i dalje otvoreno, ali sam siguran da 1.6 titula se slavi u gradu na Neretvi.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 1922VFC1981 » 25 mar 2019, 09:46

Pozdrav raji,evo ima jedna ekipa na Bradini druga ova moja je na Ivanu,ne da nam policija ni gore prema Sarajevu ni nazad prema Mostaru,pa ako moze Mancini da vidi nesto da nam sredi da barem puste onih 150 gore a ostale da vrate.Naravno s upravom olimpijaca i policijom.Nije uredu ovo :)
#musvdg

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7950
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la *p!p!t@* » 25 mar 2019, 13:27

1922VFC1981 je napisao/la:Pozdrav raji,evo ima jedna ekipa na Bradini druga ova moja je na Ivanu,ne da nam policija ni gore prema Sarajevu ni nazad prema Mostaru,pa ako moze Mancini da vidi nesto da nam sredi da barem puste onih 150 gore a ostale da vrate.Naravno s upravom olimpijaca i policijom.Nije uredu ovo :)
Mancini je na prinudnom odmoru. Mobitel mu je na avio modu. Zovi kongratea on ima više vremena pošto je neaktivan na forumu...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 25 mar 2019, 13:51

*p!p!t@* je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Pozdrav raji,evo ima jedna ekipa na Bradini druga ova moja je na Ivanu,ne da nam policija ni gore prema Sarajevu ni nazad prema Mostaru,pa ako moze Mancini da vidi nesto da nam sredi da barem puste onih 150 gore a ostale da vrate.Naravno s upravom olimpijaca i policijom.Nije uredu ovo
Mancini je na prinudnom odmoru. Mobitel mu je na avio modu. Zovi kongratea on ima više vremena pošto je neaktivan na forumu...
Dosadni ste više. Hercegovačko-podveleška gnjavež.
Opet ponavljam, da je bilo naređenje policiji, vratili bi većinu na ulazu u Kanton Sarajevu. Isti slučaj u vezi okupljanja oko stadiona odnosno džamije. Da im je rečeno zabranili bi okupljanje u početku onih koji nisu imali ulaznice. Nikada više policajaca nije bilo na Otoci.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 24 mar 2020, 20:55, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.