Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 mar 2021, 18:58

Mokroguz je napisao/la:
21 mar 2021, 18:55
Tezak poraz, ali ocekivano poslije dvije dobre utakmice, i ovo se nekad moralo desiti. Ide naredni pokusaj.
Nije bio stream pa nemam sta da kazem. Siroki je teska ekipa, to znam.
Široki Brijeg je primjer je kako se sa mladim i jeftinim igračima može biti u samom vrhu tabele.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 21 mar 2021, 19:04

Dobro, trener zna sta je bio problem i on ce to izanalizirati. Treba uzeti u obzir da igramo protiv top ekipa u ligi sad neko vrijeme, i tako i drugi koji se bore za opstanak. Sve te ekipe ce imati problema. Idemo utakmicu po utakmicu. Sad smo na korak od rivala i dobro igramo sve u svemu, tako da nisam zabrinut.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 mar 2021, 19:16

Mokroguz je napisao/la:
21 mar 2021, 19:04
Dobro, trener zna sta je bio problem i on ce to izanalizirati. Treba uzeti u obzir da igramo protiv top ekipa u ligi sad neko vrijeme, i tako i drugi koji se bore za opstanak. Sve te ekipe ce imati problema. Idemo utakmicu po utakmicu. Sad smo na korak od rivala i dobro igramo sve u svemu, tako da nisam zabrinut.
Poenta je po meni da je domaći trener taktički nadmudrio iskusnijeg gostujućeg trenera.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 mar 2021, 21:03

Pomoćni trener je rekao da su i u prethodne tri utakmice "padali" u drugom poluvremenu. :? Protiv Želje i Slobode? Razumijem za utakmicu protiv Borca ali za ove ostale dvije ne razumijem. :? O kakvom padu se radi u drugom poluvremenu protiv Slobode i Želje? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la kksiroki » 21 mar 2021, 22:43

Olimpik se večeras pokazao ozbiljnim protivnikom, imali ste solidnih 30 minuta utakmice ali očigledno nedovoljno dobrih za nešto više, moje osobno mišljenje da ostajete u ligi jer ste bolji i od Krupe, Mladosti i Slobode...
Ako gledate na rezultat on po meni nije full objektivan ali je zasluženo pobjeda otišla na našu stranu. Olimpik je imao dvije odlične šanse ali su i naši također pored 3 gola imali i 3 zicera...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 22 mar 2021, 03:16

Muminovic pomocni, pa ja gledam gdje je on zadnjih par sedmica, drago mi je da je tu. :D Ja mislio u Igmanu otisao da im pomogne, ali ni to nebi bilo lose, oni su nasi saveznici.
Mancini je napisao/la:
21 mar 2021, 19:16
Poenta je po meni da je domaći trener taktički nadmudrio iskusnijeg gostujućeg trenera.
Desava se. Ne znam je li to cijeli uzrok. Mi da sve redom uzimamo popeli bi se na kraju negdje u borbi za Evropu, a to nije realno, negdje cemo izgubiti, i to nije cudno ako se desi protiv teske ekipe.
Ja sam tu utakmicu vec iza sebe stavio. Mi cemo mjesec dana teziti fazonu da kvarimo vecim ekipama, sposobni smo za to.
Velez vec igra drugacije i moguce je da tu uzmemo bodove.
kksiroki je napisao/la:
21 mar 2021, 22:43
Olimpik se večeras pokazao ozbiljnim protivnikom, imali ste solidnih 30 minuta utakmice ali očigledno nedovoljno dobrih za nešto više, moje osobno mišljenje da ostajete u ligi jer ste bolji i od Krupe, Mladosti i Slobode...
Ako gledate na rezultat on po meni nije full objektivan ali je zasluženo pobjeda otišla na našu stranu. Olimpik je imao dvije odlične šanse ali su i naši također pored 3 gola imali i 3 zicera...
Hvala i cestitke. :salut:
To je dobro da se dobro ekipa nosi na terenu, dobar znak za nastavak.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 22 mar 2021, 13:27

kksiroki je napisao/la:
21 mar 2021, 22:43
Olimpik se večeras pokazao ozbiljnim protivnikom, imali ste solidnih 30 minuta utakmice ali očigledno nedovoljno dobrih za nešto više, moje osobno mišljenje da ostajete u ligi jer ste bolji i od Krupe, Mladosti i Slobode...
Ako gledate na rezultat on po meni nije full objektivan ali je zasluženo pobjeda otišla na našu stranu. Olimpik je imao dvije odlične šanse ali su i naši također pored 3 gola imali i 3 zicera...
Ozbiljan protivnik sa solidnih 30 minuta. :rol: :rol: :rol: Ali vi ste mnogo bolji protivnik :rol: :rol: :rol: Bolje da nisi ništa napisao nego ovo što jesi. Ustvari, svoje si nahvalio. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la kksiroki » 22 mar 2021, 13:43

Mancini je napisao/la:
22 mar 2021, 13:27
kksiroki je napisao/la:
21 mar 2021, 22:43
Olimpik se večeras pokazao ozbiljnim protivnikom, imali ste solidnih 30 minuta utakmice ali očigledno nedovoljno dobrih za nešto više, moje osobno mišljenje da ostajete u ligi jer ste bolji i od Krupe, Mladosti i Slobode...
Ako gledate na rezultat on po meni nije full objektivan ali je zasluženo pobjeda otišla na našu stranu. Olimpik je imao dvije odlične šanse ali su i naši također pored 3 gola imali i 3 zicera...
Ozbiljan protivnik sa solidnih 30 minuta. :rol: :rol: :rol: Ali vi ste mnogo bolji protivnik :rol: :rol: :rol: Bolje da nisi ništa napisao nego ovo što jesi. Ustvari, svoje si nahvalio. :roll:
Kako ne bi nahvalio nakon 3-0, moje namjere nisu bile loše, Olimpik je solidno izgledao na terenu a naši su bili bolji, za razliku od zadnji put kad Olimpik nije imao skoro nikakvih ambicija u napadu ovaj put su puno bolje stajali u tom segmentu...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 22 mar 2021, 16:04

kksiroki je napisao/la:
22 mar 2021, 13:43
Mancini je napisao/la:
22 mar 2021, 13:27
kksiroki je napisao/la:
21 mar 2021, 22:43
Olimpik se večeras pokazao ozbiljnim protivnikom, imali ste solidnih 30 minuta utakmice ali očigledno nedovoljno dobrih za nešto više, moje osobno mišljenje da ostajete u ligi jer ste bolji i od Krupe, Mladosti i Slobode...
Ako gledate na rezultat on po meni nije full objektivan ali je zasluženo pobjeda otišla na našu stranu. Olimpik je imao dvije odlične šanse ali su i naši također pored 3 gola imali i 3 zicera...
Ozbiljan protivnik sa solidnih 30 minuta. :rol: :rol: :rol: Ali vi ste mnogo bolji protivnik :rol: :rol: :rol: Bolje da nisi ništa napisao nego ovo što jesi. Ustvari, svoje si nahvalio. :roll:
Kako ne bi nahvalio nakon 3-0, moje namjere nisu bile loše, Olimpik je solidno izgledao na terenu a naši su bili bolji, za razliku od zadnji put kad Olimpik nije imao skoro nikakvih ambicija u napadu ovaj put su puno bolje stajali u tom segmentu...
Dobri bili a odigrali 30 minuta solidno. Kakvi bi bili da su odigrali 45 minuta solidno? :?
A u prethodnoj utakmici drugi trener, drugi igrači i vjerovatno i nespremnih igrača bilo.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2021, 08:22

Trenutna forma proljetnog dijela:

slika

Naredna dva kola su teska svim rivalima, vecinom je i trece kolo tesko.
Ako pobjedimo bilo koju utakmicu od naredne dvije, odradili bi veliki posao s tom pobjedom.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2021, 15:21

Danas se igra tridesettreća prvevenstvena utakmica između Olimpika i Veleža. Olimpik i Velež su pobijedili po 12 puta, dok je osam puta bio neriješen rezultat. Velež je u zadnjih deset kola neporažena ekipa.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2021, 16:45

Skoncentrisano danas aBd. :salut:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2021, 17:19

FK Olimpik: Hadžić, Lekanić, Perišić, Horić, Hadžanović, Osmanović, Čurjurić, Isić, Karić, Cruz, Handžić.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2021, 18:59

Sacekat cu sa komentarima do poslije utakmice, da ne ureknem.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2021, 19:12

Nije neočekivan trenutni rezultat. Ekipa defanzivno je dobra, ali ofanzivno izgledaju relativno slabo. Imaju jednog napadača u ekipi. I igraju domaće utakmice na neutralnom terenu, a napisao sam ovdje ranije da bi to mogao biti problem.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2021, 19:53

ALLAHU EKBEEEEEER!!!!! HAHAHAHA BRAVO MOMCI GOLACOOOOOOOOO!!!!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2021, 19:54

Odličan bod s obzirom na situaciju do pred sami kraj utakmice. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2021, 19:55

Uhh jesam se oznojio, samo sto nisam poduzeo teraviju na samo :urnebes: ucio dok nije usla u gol, hvala Bogu.
Zasluzeno, mislim da je igra bila bolje od Velezove, posebno u prvom poluvremenu. Detalje cu kasnije, idem sad neke obaveze odraditi. Uhh cojce.
BRAVO LJUDI!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 06 apr 2021, 03:19

Mislim da je vec sve receno, vecina su dobili slican utisak. Prvo poluvrijeme je nama pripalo ja mislim kad se sve sabere i oduzme. Drugo poluvrijeme je dio pripao Velezu, i dio nama kad su se povukli. Rezultat je okej, mislim da imamo potencijal za sva tri boda u ovakvim utakmicama, ali najvaznije je da nismo praznih ruku zavrsili kolo. Velez igra na euforiji pa je bilo dosta prekrsaja.

Raduje me to kako igraci igraju profesionalno konacno, odavno nisam vidio da ekipa igra ovako zrelo vec niz utakmica. Panike minimalno, svi potezi imaju smisla, dobra kontrola lopte, ma sve. Uvijek ima mjesta za poboljsanje, ocito Petrovic zna puno vise od mene, ali mislim da dugo vremena nismo imali ovako kvalitetnu igru sve u svemu, i ja sam 100% zadovoljan tokom. Da je ovako islo na pocetku sezone izgledalo bi vise ovako kakva je sad forma:

slika

Bod protiv Borca bi bilo kao da smo pobjedili ili jedne ili druge, a pobjeda k'o pobjede protiv oba tima.
Upravo je Velez pobjedio Borca u zadnjih 4-5 kola. Bice zanimljiv mec.

I SRETAN DAN GRADA! :salut: :bih: :bih:

S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 apr 2021, 23:46

RIP Jovan Divjak :cry:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.