Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Mokes » 16 jun 2021, 15:04

Ma ideeeeš. :opaopa: :opaopa:

EDIT ofsajd. Šteta.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
TheMix
Postovi: 1320
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la TheMix » 21 jun 2021, 12:03

Dal znate kaj bi se dogodilo da Belgija dobije Finsku 3-0, a da Danska dobije Rusiju 1-0. Onda bi Rusija, Danska i Finska imale po 3 boda. U tome trokutu bi onda situacija bila takva da je svaka repka jednu dobila 1-0, a drugu izgubila istim rezultatom. Ok kuzim da bi onda 2. bila repka koja ima najbolju gol razliku sto bi u ovom slucaju bila Danska. Ajmo reci da bi 3 boda bilo dosta za prolaz kao 3. u skupini(sto je dosta nerealno za ocekivati sa velikim minusom u gol razlici) i sto sada sa Rusijom i Finskom koje bi imale jos istu gol razliku 1-4 :mrgreen:? Tekma Rusija - Finska odlucuje?!
Dalje se pitanje nastavlja, u slucaju da 3 repke imaju po 3 boda dal se prvo gleda gol razlika izmedju njih 3 koji su u trokutu ili sveukupna gol razlika? Recimo to ovako Finska npr danas izgubi 5-0, a Danska dobije 2-0. Kuzim da je tada Danska 2., ali me zanima tko je onda 3. jer Finska tada ima gol razliku - 5, a Rusija - 4 sveukupno i jos su Rusi tukli Fince. Al ak se gleda iskljucivo trokut(bez utakmica sa Belgijom) Rusija bi imala najlosiju gol razliku 1-3 i jesu li oni tada najlosiji? Evo mozda sam ja sve to zakomplicirao, a uopce nije tako hahahah. Mislim realnost je da kao 3. sa 3 boda i losom gol razlikom ispadas, al eto u ovoj skupini je vrlo lako moguce da 3 repke imaju po 3 boda pa me zanima.
ARSENAL4ever

Odgovori

Natrag na “Euro 2020”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.