Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la GracanicaAA » 12 jun 2021, 21:53

Mokes je napisao/la:
12 jun 2021, 21:52
bhsport je napisao/la:
12 jun 2021, 21:50
Ko prenosi Belgiju?
SK1
I na SK2 je bilo, ali su ukinuli radi studija.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la ReX » 12 jun 2021, 21:56

Danska je se nazalost nakon danasnjeg poraza skoro pa poselamila sa drugim krugom Eura. Ali dobro, za njih je ostatak prvenstva ionako manje vise ne bitan imajuci u vidu sta se desilo sa Eriksenom.

Valja se patiti i gledati Finsku/Rusiju u drugom krugu mati mila..
@igrajlopte 🐦

Avatar
meepo
Postovi: 4110
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la meepo » 12 jun 2021, 22:05

Goretzka je napisao/la:
07 jun 2021, 11:22
🇧🇪 kao prva ide dalje, 🇩🇰 bi morala kao druga ici jer su kvalitetniji od 🇷🇺. 🇫🇮 ce biti kanta za nabijanje.
:kafa:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Justin » 12 jun 2021, 22:05

ReX je napisao/la:
12 jun 2021, 21:56
Danska je se nazalost nakon danasnjeg poraza skoro pa poselamila sa drugim krugom Eura. Ali dobro, za njih je ostatak prvenstva ionako manje vise ne bitan imajuci u vidu sta se desilo sa Eriksenom.

Valja se patiti i gledati Finsku/Rusiju u drugom krugu mati mila..
Ma Finci bi izgubili gotovo sigurno da se nije desilo sto se desilo. Steta stvarno da Danci ispadnu, a oni prodju dalje.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Goretzka » 12 jun 2021, 22:06

meepo je napisao/la:
12 jun 2021, 22:05
Goretzka je napisao/la:
07 jun 2021, 11:22
🇧🇪 kao prva ide dalje, 🇩🇰 bi morala kao druga ici jer su kvalitetniji od 🇷🇺. 🇫🇮 ce biti kanta za nabijanje.
:kafa:
Ispast ce Finska vidjet ces. Gube i od Rusa i od Belgijanaca glat. Ocekujem da Danci otkinu bod Belgiji koja ce svakako kao prva dalje. Tako da ce Danska i Rusija odlucivati o drugom mjestu. :kafa:

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la FoxMulder » 12 jun 2021, 22:25

FoxMulder je napisao/la:
12 jun 2021, 17:36
Finci pobjeđuju
:kafa:
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la TheTruth34 » 12 jun 2021, 22:46

Kako ružno drugo poluvrijeme.. Gube Finci i od Rusa i od Belgije naravno



Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Tritolone » 12 jun 2021, 22:49

My boy :ljepota:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

qaa18
Postovi: 3105
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la qaa18 » 12 jun 2021, 22:54

Jedina ekipa koja ga je gusila je bio man united, gdje god je drugo igrao covjek je ubijao.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

qaa18
Postovi: 3105
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la qaa18 » 12 jun 2021, 22:58

ReX je napisao/la:
12 jun 2021, 21:56
Danska je se nazalost nakon danasnjeg poraza skoro pa poselamila sa drugim krugom Eura. Ali dobro, za njih je ostatak prvenstva ionako manje vise ne bitan imajuci u vidu sta se desilo sa Eriksenom.

Valja se patiti i gledati Finsku/Rusiju u drugom krugu mati mila..
Ma vala i danska je losa, s nama je bila bezveze utakmica i danska je to odigrala lose s obzirom kako je petev sklepo ekipu.
Ako je dancima nebitan nek ustupe mjesto recimo bosni.
I treci ide dalje tako da pobjeda protiv rusije i eto ih u igri, jos ako rusi dobiju finsku bice to u krug.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la messilla » 12 jun 2021, 23:42

Rusi prestali da se dopinguju i ne mogu meda vise. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Captain4 » 12 jun 2021, 23:48

Vrlo lako se može desiti scenario da sve tri repke osim Belgije imaju 3 boda ovdje.
"We need to suffer. And we need to fight."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2021, 13:40

Prije pocetka prvenstva sam naveo manu Danske reprezentacije. A to je da nemaju dobrog napadaca. Sinoc je igrao Wind, koji trenutno nema kvalitet da igra na ovom nivou, da ne pricamo o iskustvu. Isto sam naveo da ce svoje sanse najvise ciljati sa viskom loptama sa strane, korneri, ili preko Braithwaite iz drugog plana. I tako je i bilo. Imali su 9 kornera, Finska 0. Treba isto reci da 40 minuta igre sa Eriksenom, i 50 min sa Mathias Jensen nije puno promjenilo. To ljudi zaboravljaju, i nece da se drze tih cinjenica, nije da je Danska igrala odlicno sa Eriksenom, pa se desio ovaj nesretni slucaj, onda im usao neki bezveze igrac i potonuli. Ne, oni nista nisu bolje ili slabije igrali dok je Eriksen bio na terenu. Danska je dosta opasna kad se podcijeni, onda je nebitno igraju li protiv Portugala, Italije. Jer kad on trebaju da kreiraju igru protiv objektivno slabijih protivnika, to ne znaju, tu su dosta losi. I to je nesto sto ih prati godinama. I ranije sam napisao da je meni Eriksen question mark igrac, ne znas sta da ocekujes od njega, i bas sam napisao da se ne zna da nosi sa pritiskom.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Denchi » 13 jun 2021, 15:22

Tristan10 je napisao/la:
13 jun 2021, 13:40
Prije pocetka prvenstva sam naveo manu Danske reprezentacije. A to je da nemaju dobrog napadaca. Sinoc je igrao Wind, koji trenutno nema kvalitet da igra na ovom nivou, da ne pricamo o iskustvu. Isto sam naveo da ce svoje sanse najvise ciljati sa viskom loptama sa strane, korneri, ili preko Braithwaite iz drugog plana. I tako je i bilo. Imali su 9 kornera, Finska 0. Treba isto reci da 40 minuta igre sa Eriksenom, i 50 min sa Mathias Jensen nije puno promjenilo. To ljudi zaboravljaju, i nece da se drze tih cinjenica, nije da je Danska igrala odlicno sa Eriksenom, pa se desio ovaj nesretni slucaj, onda im usao neki bezveze igrac i potonuli. Ne, oni nista nisu bolje ili slabije igrali dok je Eriksen bio na terenu. Danska je dosta opasna kad se podcijeni, onda je nebitno igraju li protiv Portugala, Italije. Jer kad on trebaju da kreiraju igru protiv objektivno slabijih protivnika, to ne znaju, tu su dosta losi. I to je nesto sto ih prati godinama. I ranije sam napisao da je meni Eriksen question mark igrac, ne znas sta da ocekujes od njega, i bas sam napisao da se ne zna da nosi sa pritiskom.
Braithwaite, poulsen i dolberg su dobri napadaci
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2021, 17:21

Denchi je napisao/la:
13 jun 2021, 15:22
Tristan10 je napisao/la:
13 jun 2021, 13:40
Prije pocetka prvenstva sam naveo manu Danske reprezentacije. A to je da nemaju dobrog napadaca. Sinoc je igrao Wind, koji trenutno nema kvalitet da igra na ovom nivou, da ne pricamo o iskustvu. Isto sam naveo da ce svoje sanse najvise ciljati sa viskom loptama sa strane, korneri, ili preko Braithwaite iz drugog plana. I tako je i bilo. Imali su 9 kornera, Finska 0. Treba isto reci da 40 minuta igre sa Eriksenom, i 50 min sa Mathias Jensen nije puno promjenilo. To ljudi zaboravljaju, i nece da se drze tih cinjenica, nije da je Danska igrala odlicno sa Eriksenom, pa se desio ovaj nesretni slucaj, onda im usao neki bezveze igrac i potonuli. Ne, oni nista nisu bolje ili slabije igrali dok je Eriksen bio na terenu. Danska je dosta opasna kad se podcijeni, onda je nebitno igraju li protiv Portugala, Italije. Jer kad on trebaju da kreiraju igru protiv objektivno slabijih protivnika, to ne znaju, tu su dosta losi. I to je nesto sto ih prati godinama. I ranije sam napisao da je meni Eriksen question mark igrac, ne znas sta da ocekujes od njega, i bas sam napisao da se ne zna da nosi sa pritiskom.
Braithwaite, poulsen i dolberg su dobri napadaci
Vidis nikakvu analizu ne das. Nego samo napises nesto i onaj koji cita uzme zdravo za gotovo. Braithwaite ima odlicne fizicke predispozicije, nesto sto npr nasoj reprezentaciji nedostaje, ima brzinu kad krene naprijed jedan na jedan, i zna da iznenadi iz drugog plana, ali ima losu tehniku i ispodprosjecnu zavrsnicu. Kao sto sam napisao. Poulsen je agilan i zna da stvori nesto, da iznudi neki prekrsaj i slicno, ali nije target igrac. Dolberg igra ulogu target man, i on je ispod prosjeka, nekad talenat Ajaxa koji je obecavao. Da je tu pokazao kvalitet sigurno bi igrao u Engleskoj, a ne presao u prosjecni Nice. Sto bi danci rekli middelmådig. Na spicu imaju ispodprosjecni Dolberg, drvosjeca Cornelius, ili neiskusni Wind. Ja bi prije igrao sa drvosjecnom, koji moze glavom da produzi lopte koje Braithwaite ili Polusen mogu da pokupe.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Denchi » 13 jun 2021, 22:52

Tristan10 je napisao/la:
13 jun 2021, 17:21

Vidis nikakvu analizu ne das. Nego samo napises nesto i onaj koji cita uzme zdravo za gotovo. Braithwaite ima odlicne fizicke predispozicije, nesto sto npr nasoj reprezentaciji nedostaje, ima brzinu kad krene naprijed jedan na jedan, i zna da iznenadi iz drugog plana, ali ima losu tehniku i ispodprosjecnu zavrsnicu. Kao sto sam napisao. Poulsen je agilan i zna da stvori nesto, da iznudi neki prekrsaj i slicno, ali nije target igrac. Dolberg igra ulogu target man, i on je ispod prosjeka, nekad talenat Ajaxa koji je obecavao. Da je tu pokazao kvalitet sigurno bi igrao u Engleskoj, a ne presao u prosjecni Nice. Sto bi danci rekli middelmådig. Na spicu imaju ispodprosjecni Dolberg, drvosjeca Cornelius, ili neiskusni Wind. Ja bi prije igrao sa drvosjecnom, koji moze glavom da produzi lopte koje Braithwaite ili Polusen mogu da pokupe.
Ti si rekao da nemaju dobrog napadaca iako imaju 4-5 razlicitih tipova dobrih napadaca, Poulsen iz Salzburga, Dolberg iz Nice, Braithwaite iz Barce i Cornelius iz Parme...i jos ovaj mladi...izbora dovoljno i sasvim dobar...nemaju topspica ili elitnog napadaca(Lukaku,Kane,Haaland, Lewandowski) ali to je druga prica...

Poulsen bi trebao biti starter sa brzinom i 1.92m zajedno sa Dolbergom
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Hare1902
Postovi: 1640
Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la Hare1902 » 15 jun 2021, 23:44

Nesto gledam, aposlutno mi ne djeluje nemoguce da Finci dobiju Rusiju i prodju ovu grupu...

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Grupa B (Danska, Finska, Rusija, Belgija)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 jun 2021, 23:45

Hare1902 je napisao/la:
15 jun 2021, 23:44
Nesto gledam, aposlutno mi ne djeluje nemoguce da Finci dobiju Rusiju i prodju ovu grupu...
Nema veze srušit ćemo ih mi :kafa:
Kad dođe vakat
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Euro 2020”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.