Tokyo 2020 - Opća Tema

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 28 jul 2021, 16:28

Ma kakva senzacija bi bila,a bili drugi u svom polufinalu. Nije da je 12 finalista,a oni imali 10.vrijeme pa i hajde da to kažeš. Imaju euro broncu prije par mjeseci, nisu iz neba pa u rebra tu došli. Moguće da budu zadnji ,al nikakva senzacija ne bi bila da dignu medalju

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 28 jul 2021, 16:29

legenda reala je napisao/la:
28 jul 2021, 16:06
Pa Nadal je u Pekingu i bio najbolji teniser dosao nakon uzetog RG i W
A ono. Federer je dominirao hardom, i Novak je bio bolji od njega na toj vrsti podloge(a u polufinalu je bio "bolji" dobar dio meča). Daleko da je to bilo neko iznenađenje, al ipak kažem. Federer je u tom periodu od 2004. do 2009. bio dominantan na hardu i "ništa". 2012. tuče Noleta i Murraya za osvajanje Wimbledona pa izgubi od istog Murraya u OI Wimbledonu. 2016. Đoković se "raspadne", delPo mu opet ruši snove(tukao ga za drugu broncu na tom oi wimbledonu 2012.). Dakle,poanta mi je da na ovakvim turnirima na kojima je naboj većini još kudikamo veći,iznenađenja su češća,još se igra na 2 dobijena.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jul 2021, 16:31

Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:28
Ma kakva senzacija bi bila,a bili drugi u svom polufinalu. Nije da je 12 finalista,a oni imali 10.vrijeme pa i hajde da to kažeš. Imaju euro broncu prije par mjeseci, nisu iz neba pa u rebra tu došli. Moguće da budu zadnji ,al nikakva senzacija ne bi bila da dignu medalju
Ocekujem da budu 5. ili jos gore - 4. Ne vise :kafa:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 28 jul 2021, 16:41

EpateguiHuleteti je napisao/la:
28 jul 2021, 16:31
Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:28
Ma kakva senzacija bi bila,a bili drugi u svom polufinalu. Nije da je 12 finalista,a oni imali 10.vrijeme pa i hajde da to kažeš. Imaju euro broncu prije par mjeseci, nisu iz neba pa u rebra tu došli. Moguće da budu zadnji ,al nikakva senzacija ne bi bila da dignu medalju
Ocekujem da budu 5. ili jos gore - 4. Ne vise :kafa:
Pa to i ako je realnost, ne fali mnogo. Ako bi uspoređivali rezultate proteklih godinu-dvije, bolje bi znali i revidirali očekivanja. A kladionice su uvijek dobar pokazatelj

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 jul 2021, 17:06

naidjoh na podatak da je Simone Biles "visoka" 1.42cm :?
Don't believe the hype.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jul 2021, 17:10

Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:41
EpateguiHuleteti je napisao/la:
28 jul 2021, 16:31
Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:28
Ma kakva senzacija bi bila,a bili drugi u svom polufinalu. Nije da je 12 finalista,a oni imali 10.vrijeme pa i hajde da to kažeš. Imaju euro broncu prije par mjeseci, nisu iz neba pa u rebra tu došli. Moguće da budu zadnji ,al nikakva senzacija ne bi bila da dignu medalju
Ocekujem da budu 5. ili jos gore - 4. Ne vise :kafa:
Pa to i ako je realnost, ne fali mnogo. Ako bi uspoređivali rezultate proteklih godinu-dvije, bolje bi znali i revidirali očekivanja. A kladionice su uvijek dobar pokazatelj
Ti rezultati poteklih godinu-dve kod vecine sportista u individualnim sportovima ne predstavljaju zapravo nista, nikakvu ozbiljnu garanciju.
Rezultati tokom olimpijske godine, trenutna forma, zdravstveni bilten, sprema, to ima neku tezinu.
Mislim, vecina takmicara po disciplinama je kada pogledas poslednjih par godina osvajala nekakve medalje, na raznim takmicenjima. Izuzetak su naravno posade poput brace Sinkovic koji godinama dominiraju u tom sportu. Slicno je i u kajaku, borilackim sportovima, plivanju, atletici, streljastvu. Nema garancija.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 28 jul 2021, 17:31

Pa ti "garantiraš" da su outsideri za medalju. Zato i tražim rezultate njih i konkurencije ak znaš recimo. Naravno da nema garancije,bar ja uvijek sam jako oprezan kod procjena i kad je riječ o totalnim favoritima. Ali eto, drugi u svom polufinalu i nemaju šanse za medalju? Šta ja znam, ili pilaš naopako ili je razlika u kvaliteti teško dostižna i mora se poklopiti da odveslaju izvrsno,a netko bolji slabije.

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Vettel5 » 28 jul 2021, 17:36

Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:29
legenda reala je napisao/la:
28 jul 2021, 16:06
Pa Nadal je u Pekingu i bio najbolji teniser dosao nakon uzetog RG i W
A ono. Federer je dominirao hardom, i Novak je bio bolji od njega na toj vrsti podloge(a u polufinalu je bio "bolji" dobar dio meča). Daleko da je to bilo neko iznenađenje, al ipak kažem. Federer je u tom periodu od 2004. do 2009. bio dominantan na hardu i "ništa". 2012. tuče Noleta i Murraya za osvajanje Wimbledona pa izgubi od istog Murraya u OI Wimbledonu. 2016. Đoković se "raspadne", delPo mu opet ruši snove(tukao ga za drugu broncu na tom oi wimbledonu 2012.). Dakle,poanta mi je da na ovakvim turnirima na kojima je naboj većini još kudikamo veći,iznenađenja su češća,još se igra na 2 dobijena.
2008 je dominirao Nadal. Uzeo RG i onaj famozni WB. Bio najveći favorit za to zlato, ne znam otkud ti Federer. Đoković je bio u polufinalu bolji samo u drugom setu. Trebamo biti objektivni nekad. Za iznenađenja se slažem, ma da eto Murray sa dva zlata i nije neko iznenađenje. Ovaj put ako Novak ne uzme zlato ne znam kad će. Sve mu ide u korist i forma i protivnici i sve ostalo.
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jul 2021, 17:47

Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 17:31
Pa ti "garantiraš" da su outsideri za medalju. Zato i tražim rezultate njih i konkurencije ak znaš recimo. Naravno da nema garancije,bar ja uvijek sam jako oprezan kod procjena i kad je riječ o totalnim favoritima. Ali eto, drugi u svom polufinalu i nemaju šanse za medalju? Šta ja znam, ili pilaš naopako ili je razlika u kvaliteti teško dostižna i mora se poklopiti da odveslaju izvrsno,a netko bolji slabije.
Polako Felixians. Naravno da svaki takmicar na olimpijadi ima nekakvu sansu. Ucesce na startu mu je garantuje.
Ali da ocekujem medalju, da joj se nadam, ne. Da su prosli normalne pripreme, kao sto nisu, ocekivao bih mozda. Ovako sve ostvareno preko ocekivanja je samo nenadani plus. Pa mi u Srbiji pre 15 dana nismo ni znali da li ce se Mackovic i Vasic uopste i takmiciti ovde? Za Vasica su dugo stizale informacije u javnost da verovatno nece biti spreman za nastup (potvrdjivala je to i njegova supruga, kosarkasica Sonja), da ce se Mackovic morati vratiti kuci i pre pocetka Igara. I sada od takvih ljudi ocekivati da se tuku za medalju, ne znam. Mislim, moze to imati prednosti, rasterecenost, nema pritiska, sve sto naprave ne moze biti lose, samo dobro. Ovo je posada koja je bukvalno u poslednjem trenutku uskocila u vodu, bez treninga, od svih clanova srpske ekspedicije u Tokiju (u svim sportovima) oni su najveca nepoznanica. "Preziveli su" cetvrtfinale i polufinale, sta mogu u finalu - ne znam. Nabijati im pritisak u javnosti je besmisleno. Niko to kod nas ni ne radi.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 28 jul 2021, 20:15

Vettel5 je napisao/la:
28 jul 2021, 17:36
Felixians4 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:29
legenda reala je napisao/la:
28 jul 2021, 16:06
Pa Nadal je u Pekingu i bio najbolji teniser dosao nakon uzetog RG i W
A ono. Federer je dominirao hardom, i Novak je bio bolji od njega na toj vrsti podloge(a u polufinalu je bio "bolji" dobar dio meča). Daleko da je to bilo neko iznenađenje, al ipak kažem. Federer je u tom periodu od 2004. do 2009. bio dominantan na hardu i "ništa". 2012. tuče Noleta i Murraya za osvajanje Wimbledona pa izgubi od istog Murraya u OI Wimbledonu. 2016. Đoković se "raspadne", delPo mu opet ruši snove(tukao ga za drugu broncu na tom oi wimbledonu 2012.). Dakle,poanta mi je da na ovakvim turnirima na kojima je naboj većini još kudikamo veći,iznenađenja su češća,još se igra na 2 dobijena.
2008 je dominirao Nadal. Uzeo RG i onaj famozni WB. Bio najveći favorit za to zlato, ne znam otkud ti Federer. Đoković je bio u polufinalu bolji samo u drugom setu. Trebamo biti objektivni nekad. Za iznenađenja se slažem, ma da eto Murray sa dva zlata i nije neko iznenađenje. Ovaj put ako Novak ne uzme zlato ne znam kad će. Sve mu ide u korist i forma i protivnici i sve ostalo.
Ali su se OI igrale na HARDU! A dotad on nije bio ni blizu najuspješniji na istome. Jednostavno,on favorit tad bio nije za zlato. Federer je dakle omanuo 2004. 2008. i 2012. kad je bio svaki put najmanje top3 favorit,Đoković 2008. 2012. i 2016. To mi je čitava poanta. To je ono objektivno. Ja ex fan Nadala. Čuj,ne znam otkud Federer,tek to ljeto ga svrgnuo s broja 1,dobio taj wimbledon super tijesno. Eh,svašta.

P.S. Nisam napisao da su jako izgledni niti favoriti za medalju Mačković/Vasić. Ti si nastupio u stilu "nema šanse,jedino mala nada, eto možemo reći svih 6 u finalu ima šanse,al objektivno totalno nerealno": Dakle,ti si ih otpisao potpuno.

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la branimir85 » 28 jul 2021, 20:54

akisarajevo92 je napisao/la:
28 jul 2021, 17:06
naidjoh na podatak da je Simone Biles "visoka" 1.42cm :?
Ništa čudno,većinom su i gimnastičarke i gimnastičari mali u prosjeku,tko bi izvodio sva ona čuda na raznim spravama da imaju 1.90 :D Zato tu Biles ima problem šta nije graciozna kao neke druge velike gimnastičarke,jer u Ž gimnastici se i gleda ta neka komponenta,iako ona radi neke stvari što nitko nije.
Vjerovatno je Korkhina sa svoji 165 cm najviša gimnastičarka koja je dominirala.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la jestamaji » 28 jul 2021, 20:59

Da, Svetlana Boginskaya je sa žilet ispod 160 uvijek bila “prevelika” :D

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la jozinho » 28 jul 2021, 21:04

Justin je napisao/la:
28 jul 2021, 16:24
akisarajevo92 je napisao/la:
28 jul 2021, 16:18
tek sad vidim da su realne sanse da Hrvati igraju medjusobno finale tenisa u dublu, moguce dvije medalje :bow:
Ona dva medjugorca da nastupaju za nas ispali bi u prvom kolu. Ovako idu po medalju.
Mogla bi Hercegovina dvije medalje osvojiti, čekamo još Ivana Kvesića u karateu.

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Muki15 » 29 jul 2021, 01:00

Već sad možemo reći-najgore,najdosadnije OI dosad
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la branimir85 » 29 jul 2021, 01:07

Muki15 je napisao/la:
29 jul 2021, 01:00
Već sad možemo reći-najgore,najdosadnije OI dosad
Svaka čast ako si ih gledao sve.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 02:51

@ Felixians4

Cestitke na zlatu!

Inace sve pogodih kada je ishod finala u pitanju :kafa:
Gledao sam sve trke dvojca bez kormilara u olimpijskom programu. Razlike su jednostavno bile vidljive. Ovaj finalni poredak bio je sigurica.

Bosnian_Serb
Postovi: 145
Pridružen/a: 01 jul 2010, 20:54
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Bosnian_Serb » 29 jul 2021, 08:15

Alesandra Perili osvojila medalju za San Marino u trepu :opaopa: :tokralju: :tokralju:
Neka me biju,neka me tuku
Ja volim Borac i Banja Luku

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 16:14

Rezime dana:

Zatisje pred buru. Mnogi nasi sportisti napravili su sledeci iskorak ka medaljama, svi nasi "dugometrazni" takmicari su preziveli i danasnji dan.
U malokalibarskom pistolju Zoka Arunovic bila je odlicna rano jutros. Prvu turu od 60 hitaca u delu preciznog gadjanja ispalila je na nivou olimpijskog rekorda. Otuda i trentuno 1. mesto. Finale jos nije obezbedjeno. Za isto je potrebno dobro nastupiti i u brzom gadjanju gde je Arunovicka slabija. Cilj je finale, a u finalu je lutrija, razlike i nijanse su male izmedju 1. i 8. mesta. Za Arunovicku je sustinska psihicka stabilnost (koja je bas i ne krasi). Forma je neupitna, ona raste na Igrama. Ako glava isprati oko i ruku, moze se upustiti u borbu za medalje. Nezahvalne prognoze.
Veslaci su u skladu sa ocekivanjem zauzeli 5. mesto. Posle svega senzacionalan rezultat. Danas sporije vreme (zbog uticaja vetra na sve posade). Danci su bili i pre trke daleko ispred za bronzu, na kraju su to i potvrdili. Prvo finale za srpsko veslanje posle 17 godina.
U dzudu Kukolj je ocekivano ispao u 2. rundi.
U boksu Nina Radovanovic priredila je senzaciju i usla je u cetvrtfinale i automatski u borbu za medalje (svaka sledeca pobeda donosi odlicje po gradaciji vece). Sanse su jako male, s obzirom da se Radovanovicka priprema za Pariz 2024. i da je u Tokio dosla sasvim slucajno medju poslednjim takmicarkama kojima je dodeljena olimpijska viza/norma. Od sigurnog turiste sada do borbe za bronzu najmanje. Konkurencija je ipak paklena. Nina je danas boksovala jos bolje i agresivnije nego na startu u prvoj pobedi. Ponovo su prve dve runde presudile. Takticki ima jos dosta nedostataka u njenoj borbi, poprilicno. Jos Ninci objektivno nije materijal za medalju.
Odbojkasice su glatko dobile Kenijke. Skor je 3-0. Set-kolicnik 9-0. Sve osim svih 5 pobeda u grupi bice neuspeh. Danas je Terzic odmarao prvu postavu koliko je mogao i razigravao rezerve. Za nadati se i da nam zreb za cetvrtfinale podari ponovo protivnika iz nase grupe, kako bi plasman u polufinale i borbu za medalje protekao sa sto manje potrosnje i stresa.
Kosarkasice su porazene zasluzeno od danas dosta bolje Spanije. Osim igre u odbrani u prvom poluvremenu sve ostalo je skripalo. Protiv Kanade je luda serija trojki u finisu donela preko potrebnu pobedu, danas je vanjski sut potpuno izostao. Sa Juznom Korejom se igra za prolaz u 8, a ako prodju onda u 1/4 finalu sta zreb da. Kao i u Riju bice to za kosarkasice verovatno kljucni mec celog olimpijskog turnira.
Vaterpolisti su briljirali. U najvaznijem mecu grupe samleli su neugodne Australce. Posle prve cetvrtine bilo je 6:0, posle druge 10:1. Cetvrtfinale postaje neupitno. Odbrana je danas proradila. Savic je u nastavku odmarao glavne poluge. Ostaje jos da se vidi ko ce nam biti rival u cetvrtfinalu iz kvarteta: Grcka, Italija, Madjarska, SAD?
Novak je u singlu u polufinalu. Nisikori je prelagano savladan. U miks-dublu rapsodija Novaka i Nine. Dva nova polufinala su obezbedjena. Novaka ceka Zverev, a musko-zenski par cekaju "pravi" Rusi: Vesnina i Karacev. Ne zelim nista da prognoziram.
Medalje se do kraja Igara jos mogu osvojiti u: atletici, kosarci, boksu, kajaku, karateu, streljastvu, tenisu, odbojci, vaterpolu i rvanju. Velika vecina nasih kandidata je jos uvek u igri. Narocito se "pikiraju" medalje u karateu, tenisu, odbojci i rvanju. Ostali ako donesu - donesu. Okoncani su samo tekvondo (zlato & srebro) i basket (bronza). Skor je i dalje 1 Z, 1 S, 2 B. Nadam se samo jos manje od 24 sata.

Sutra nam je jedan od cetiri takmicarski "siromasnija" dana na Igrama.

Raspored za sutra, 30. jul:

02:00 Streljastvo, malokalibarski pistolj (Z), kvalifikacije: Zorana Arunovic, Jamina Milovanovic (eventualno finale je u 07:00)
09:30 Tenis (M): Novak Djokovic - Aleksandar Zverev (Nem), polufinale
11:00 Tenis (miks): Nina Stojanovic/Novak Djokovic - Jelena Vesnina/Aslan Karacev (Rus), polufinale - satnica ce verovatno biti za kasnije pomerena
12:12 Plivanje, 50 m kraul (M): Andrej Barna

Podebljani su sportiste/discipline u kojima imamo realnu sansu da se upustimo u borbu za medalje.
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 29 jul 2021, 16:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la Felixians4 » 29 jul 2021, 16:20

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 02:51
@ Felixians4

Cestitke na zlatu!

Inace sve pogodih kada je ishod finala u pitanju :kafa:
Gledao sam sve trke dvojca bez kormilara u olimpijskom programu. Razlike su jednostavno bile vidljive. Ovaj finalni poredak bio je sigurica.
Osobno sam bio zagrijan jako sportski do pred par godina pa tako i za svoje nacionalno,naravno i na OI, al ohladio sam se tako da eto pratim, ali nije da mi je iole bitno ko većini,a tebi zasigurno koliko si strastven i u redu je to.

Sinkovićima izgleda i ovo dosadilo pa se vraćaju u disciplinu + razmišljaju opet četverac (u Londonu Damir Martin koji odista je mogao imati isto 2 zlata tad s njima i poraz 2016. slično ko Čavić-Phelps, tu je bio i David Šain, a sad bi mlada braća Lončarić bili s njima no samo ako procijene da su dovoljno sazrijeli i kvalitetni za sam vrh).

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Tokyo 2020 - Opća Tema

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 16:28

Felixians4 je napisao/la:
29 jul 2021, 16:20
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 02:51
@ Felixians4

Cestitke na zlatu!

Inace sve pogodih kada je ishod finala u pitanju :kafa:
Gledao sam sve trke dvojca bez kormilara u olimpijskom programu. Razlike su jednostavno bile vidljive. Ovaj finalni poredak bio je sigurica.
Osobno sam bio zagrijan jako sportski do pred par godina pa tako i za svoje nacionalno,naravno i na OI, al ohladio sam se tako da eto pratim, ali nije da mi je iole bitno ko većini,a tebi zasigurno koliko si strastven i u redu je to.

Sinkovićima izgleda i ovo dosadilo pa se vraćaju u disciplinu + razmišljaju opet četverac (u Londonu Damir Martin koji odista je mogao imati isto 2 zlata tad s njima i poraz 2016. slično ko Čavić-Phelps, tu je bio i David Šain, a sad bi mlada braća Lončarić bili s njima no samo ako procijene da su dovoljno sazrijeli i kvalitetni za sam vrh).
Sinkovici su fenomen. A povratak u cetverac ima smlisla. U Parizu ce vec biti u poznijim sportskim godinama. Nije to pitanje samo fizicke spreme, nego i iskustva, odnosno maksimalnog iskoristavanja istog.
Sto se tice nas Srba, Igre za nas sada zapravo tek pocinju. Kao i za mnoge druge nacije. Krecu polako borbe za medalje koje su se pre Igara cekale. Pre pocetka Igara smo do danasnjeg dana ocekivali tek jednu medalju (basketasa).

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre TOKYO 2020”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.