Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88
- branimir85
- Postovi: 14880
- Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
- Kontakt:
Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
Tema vezana za razne stvari tko,gdje ,kada na kojem kanalu prenosi itd.
NBC stream:
https://direct.stream2watch.sx/streamin ... nbc-sports
Multiprijenosi:
http://livetv.sx/enx/allupcoming/
NBC stream:
https://direct.stream2watch.sx/streamin ... nbc-sports
Multiprijenosi:
http://livetv.sx/enx/allupcoming/
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "
- EpateguiHuleteti
- Postovi: 1925
- Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
- Lokacija: Danas Conference Center
- Kontakt:
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
Potrudih se sa satnicama. Provizorni raspored (ostatka) dana:
04:00 Biciklizam, drumska trka (M): Primoz Roglic, Tadej Pogacar, Jan Polanc, Jan Tratnik (Slo), Josip Rumac (Hrv)
04:05 Tenis (Z): Nina Stojanovic (Srb) - Nao Hibino (Jap)
04:15 Boks do 57 kg (Z): Nikolina Cacic (Hrv) - Jarisel Ramirez (SAD)
05:00 Basket (M): Srbija - Kina
05:06 Tekvondo do 49 kg (Z): Tijana Bogdanovic (Srb) - Adrijana Serezo Iglesijas (Spa)
06:00 Streljastvo, vazdusni pistolj, 10 m (M), kvalifikacije: Borjan Brankovski (S. Mak), Damir Mikec (Srb)
06:02 Tekvondo do 49 kg (Z): Kristina Tomic (Hrv) - Andrea Ramirez Vargas (Kol)
07:05 Tenis (M): Miomir Kecmanovic (Srb) - Kamil Majhzak (Polj)
07:15 Stoni tenis (M): Andrej Gacina (Hrv) - Koku Dodji Fani (Tog)
08:00 Stoni tenis (M): Zolt Peto (Srb) - Panajotis Jonis (Grc)
08:25 Basket (M): Srbija - Holandija
08:35 Tenis (M): Novak Djokovic (Srb) - Ugo Delijen (Bol)
08:35 Tenis (M): Marin Cilic (Hrv) - Zoao Menezes (Bra)
08:35 Tenis (M-parovi): Nikola Mektic/Mate Pavic (Hrv) - Marselo Demoliner/Marselo Melo (Bra)
08:35 Tenis (Z-parovi): Aleksandra Krunic/Nina Stojanovic (Srb) - Sju Jifan/Jang Dzaosjuen (Kin)
08:45 Stoni tenis (M): Bojan Tokic (Slo) - Dzeremi Hazin (Kan)
11:00 Dzudo do 48 kg (Z): Milica Nikolic (Srb) - Sirin Bukli (Fra), Marusa Stangar (Slo) - Kang Judzeong (Kor), Distrija Krasnici (Kos) - ?
12:30 Plivanje, 100 m leptir (Z): Lana Pudar (BiH)
12:38 Plivanje, 400 m slobodno (M): Filip Derkovski (S. Mak)
12:44 Plivanje, 400 m slobodno (M): Martin Bau (Slo)
13:05 Plivanje, 400 m mesovito (Z): Katja Fain (Slo)
13:15 Stoni tenis (M): Dimitrije Levajac (Srb) - Kiril Skackov (Rus)
13:18 Plivanje, 400 m mesovito (Z): Anja Crevar (Srb)
13:37 Plivanje, 100 m prsno (M): Caba Siladji (Srb)
Srecno svima!
04:00 Biciklizam, drumska trka (M): Primoz Roglic, Tadej Pogacar, Jan Polanc, Jan Tratnik (Slo), Josip Rumac (Hrv)
04:05 Tenis (Z): Nina Stojanovic (Srb) - Nao Hibino (Jap)
04:15 Boks do 57 kg (Z): Nikolina Cacic (Hrv) - Jarisel Ramirez (SAD)
05:00 Basket (M): Srbija - Kina
05:06 Tekvondo do 49 kg (Z): Tijana Bogdanovic (Srb) - Adrijana Serezo Iglesijas (Spa)
06:00 Streljastvo, vazdusni pistolj, 10 m (M), kvalifikacije: Borjan Brankovski (S. Mak), Damir Mikec (Srb)
06:02 Tekvondo do 49 kg (Z): Kristina Tomic (Hrv) - Andrea Ramirez Vargas (Kol)
07:05 Tenis (M): Miomir Kecmanovic (Srb) - Kamil Majhzak (Polj)
07:15 Stoni tenis (M): Andrej Gacina (Hrv) - Koku Dodji Fani (Tog)
08:00 Stoni tenis (M): Zolt Peto (Srb) - Panajotis Jonis (Grc)
08:25 Basket (M): Srbija - Holandija
08:35 Tenis (M): Novak Djokovic (Srb) - Ugo Delijen (Bol)
08:35 Tenis (M): Marin Cilic (Hrv) - Zoao Menezes (Bra)
08:35 Tenis (M-parovi): Nikola Mektic/Mate Pavic (Hrv) - Marselo Demoliner/Marselo Melo (Bra)
08:35 Tenis (Z-parovi): Aleksandra Krunic/Nina Stojanovic (Srb) - Sju Jifan/Jang Dzaosjuen (Kin)
08:45 Stoni tenis (M): Bojan Tokic (Slo) - Dzeremi Hazin (Kan)
11:00 Dzudo do 48 kg (Z): Milica Nikolic (Srb) - Sirin Bukli (Fra), Marusa Stangar (Slo) - Kang Judzeong (Kor), Distrija Krasnici (Kos) - ?
12:30 Plivanje, 100 m leptir (Z): Lana Pudar (BiH)
12:38 Plivanje, 400 m slobodno (M): Filip Derkovski (S. Mak)
12:44 Plivanje, 400 m slobodno (M): Martin Bau (Slo)
13:05 Plivanje, 400 m mesovito (Z): Katja Fain (Slo)
13:15 Stoni tenis (M): Dimitrije Levajac (Srb) - Kiril Skackov (Rus)
13:18 Plivanje, 400 m mesovito (Z): Anja Crevar (Srb)
13:37 Plivanje, 100 m prsno (M): Caba Siladji (Srb)
Srecno svima!
-
- Postovi: 5410
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
strimovi grčkog ERT (svi programi osim ERT World), potreban grčki VPN:
https://www.ertflix.gr/
https://www.ertflix.gr/
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
Ko Djokovica prenosi?
- EpateguiHuleteti
- Postovi: 1925
- Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
- Lokacija: Danas Conference Center
- Kontakt:
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
Proslo je 4 ujutru, vreme je za danasnji provizorni raspored:
02:00 Streljastvo, vazdusni pistolj, 10 m (Z), kvalifikacije: Jelena Pantovic (Crna Gora), Zorana Arunovic, Jasmina Milovanovic (Srbija) - 17. Arunovic, 33. Milovanovic, 53. Pantovic (poslednja)
03:00 Gimnastika, greda (Z), kvalifikacije: Ana Djerek (Hrv)
03:00 Gimnastika, parter (Z), kvalifikacije: Ana Djerek (Hrv)
03:42 Tekvondo do 68 k (M): Nedzad Husic (BiH) - Rikardo Suzuki (Jap) 22:2; cetvrtfinale u 07:26
04:00 Dzudo do 52 kg (Z): Majlinda Keljmendi (Kos) - Reka Pup (Madj)
04:00 Dzudo do 66 kg (M): Adrijan Gomboc (Slo) - Stiven Mungandu (Zam)
04:00 Dzudo do 52 kg (Z): Arbresa Redzepi (S. Mak) - Celsi Dzajls (VB)
04:00 Veslanje, singl skul (Z), cetvrtfinale: Jovana Arsic (Srb)
04:48 Boks do 51 kg (Z): Nina Radovanovic (Srb) - Mendi Budzold (Kan)
05:00 Basket (M): Srbija - Poljska
05:00 Veslanje, singl skul (M), cetvrtfinale: Damir Martin (Hrv)
05:05 Jedrenje, Lejzer radijal (Z): Jelena Vorobjeva (Hrv)
05:30 Tenis (Z): Ivana Jorovic (Srb) - Alison Van Ojtvank (Bel)
05:30 Tenis (Z): Dona Vekic (Hrv) - Karolin Garsija (Fra)
06:00 Kanu, slalom (M): Matija Marinic (Hrv), Benjamin Savsek (Slo)
06:00 Biciklizam, drumska trka (Z): Eugenija Bujak (Slo)
06:00 Streljastvo, vazdusna puska, 10 m (M): Petar Gorsa, Miran Maricic (Hrv), Driljon Ibrahimi (Kos), Milenko Sebic, Milutin Stefanovic (Srb)
06:50 Kajak, slalom (Z): Eva Tercelj (Slo)
07:00 Stoni tenis (M): Andrej Gacina (Hrv) - Emanuel Lebeson (Fra)
07:15 Rukomet (Z): Crna Gora - Angola
07:20 Odbojka (Z): Srbija - Dominikanska Republika
07:26 Tekvondo do 68 k (M): Nedzad Husic (BiH) - Havijer Perez Polo (Spa) ili Abdelrahman Vael Mahmud Abu (Egi)
07:35 Jedrenje, Lejzer (M): Tonci Stipanovic (Hrv), Milivoj Dukic (CG), Zan Luka Zelko (Slo)
08:25 Basket (M): Srbija - Belgija
08:30 Tenis (M-parovi): Marin Cilic/Ivan Dodig (Hrv) - Taro Danijel/Josihito Nisioka (Jap)
08:30 Tenis (Z-parovi): Darija Jurak/Dona Vekic (Hrv) - Nikol Meliharova/Alison Riske (SAD)
08:30 Vaterpolo (M): Crna Gora - Australija
10:00 Stoni tenis (M): Darko Jorgic (Slo) - Alvaro Robles (Spa)
11:20 Vaterpolo (M): Srbija - Spanija
12:21 Plivanje, 200 m slobodno (M): Velimir Stjepanovic (Srb)
12:37 Plivanje, 100 m prsno (Z): Ema Rajic (Hrv)
12:50 Vaterpolo (M): Hrvatska - Kazahstan
13:06 Plivanje, 400 m slobodno (Z): Eda Zeciri (Kos)
13:30 Plivanje, 4 x 100 m (M): Srbija (Nikola Acin, Andrej Barna, Uros Nikolic, Velimir Stjepanovic)
13:37 Boks do 81 kg (M): Luka Plantic (Hrv) - Odaj Rijad Adel Al Hindavi (Jor)
02:00 Streljastvo, vazdusni pistolj, 10 m (Z), kvalifikacije: Jelena Pantovic (Crna Gora), Zorana Arunovic, Jasmina Milovanovic (Srbija) - 17. Arunovic, 33. Milovanovic, 53. Pantovic (poslednja)
03:00 Gimnastika, greda (Z), kvalifikacije: Ana Djerek (Hrv)
03:00 Gimnastika, parter (Z), kvalifikacije: Ana Djerek (Hrv)
03:42 Tekvondo do 68 k (M): Nedzad Husic (BiH) - Rikardo Suzuki (Jap) 22:2; cetvrtfinale u 07:26
04:00 Dzudo do 52 kg (Z): Majlinda Keljmendi (Kos) - Reka Pup (Madj)
04:00 Dzudo do 66 kg (M): Adrijan Gomboc (Slo) - Stiven Mungandu (Zam)
04:00 Dzudo do 52 kg (Z): Arbresa Redzepi (S. Mak) - Celsi Dzajls (VB)
04:00 Veslanje, singl skul (Z), cetvrtfinale: Jovana Arsic (Srb)
04:48 Boks do 51 kg (Z): Nina Radovanovic (Srb) - Mendi Budzold (Kan)
05:00 Basket (M): Srbija - Poljska
05:00 Veslanje, singl skul (M), cetvrtfinale: Damir Martin (Hrv)
05:05 Jedrenje, Lejzer radijal (Z): Jelena Vorobjeva (Hrv)
05:30 Tenis (Z): Ivana Jorovic (Srb) - Alison Van Ojtvank (Bel)
05:30 Tenis (Z): Dona Vekic (Hrv) - Karolin Garsija (Fra)
06:00 Kanu, slalom (M): Matija Marinic (Hrv), Benjamin Savsek (Slo)
06:00 Biciklizam, drumska trka (Z): Eugenija Bujak (Slo)
06:00 Streljastvo, vazdusna puska, 10 m (M): Petar Gorsa, Miran Maricic (Hrv), Driljon Ibrahimi (Kos), Milenko Sebic, Milutin Stefanovic (Srb)
06:50 Kajak, slalom (Z): Eva Tercelj (Slo)
07:00 Stoni tenis (M): Andrej Gacina (Hrv) - Emanuel Lebeson (Fra)
07:15 Rukomet (Z): Crna Gora - Angola
07:20 Odbojka (Z): Srbija - Dominikanska Republika
07:26 Tekvondo do 68 k (M): Nedzad Husic (BiH) - Havijer Perez Polo (Spa) ili Abdelrahman Vael Mahmud Abu (Egi)
07:35 Jedrenje, Lejzer (M): Tonci Stipanovic (Hrv), Milivoj Dukic (CG), Zan Luka Zelko (Slo)
08:25 Basket (M): Srbija - Belgija
08:30 Tenis (M-parovi): Marin Cilic/Ivan Dodig (Hrv) - Taro Danijel/Josihito Nisioka (Jap)
08:30 Tenis (Z-parovi): Darija Jurak/Dona Vekic (Hrv) - Nikol Meliharova/Alison Riske (SAD)
08:30 Vaterpolo (M): Crna Gora - Australija
10:00 Stoni tenis (M): Darko Jorgic (Slo) - Alvaro Robles (Spa)
11:20 Vaterpolo (M): Srbija - Spanija
12:21 Plivanje, 200 m slobodno (M): Velimir Stjepanovic (Srb)
12:37 Plivanje, 100 m prsno (Z): Ema Rajic (Hrv)
12:50 Vaterpolo (M): Hrvatska - Kazahstan
13:06 Plivanje, 400 m slobodno (Z): Eda Zeciri (Kos)
13:30 Plivanje, 4 x 100 m (M): Srbija (Nikola Acin, Andrej Barna, Uros Nikolic, Velimir Stjepanovic)
13:37 Boks do 81 kg (M): Luka Plantic (Hrv) - Odaj Rijad Adel Al Hindavi (Jor)
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
skroz ok ova komentatorica na BHT1
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
https://www.youtube.com/c/marcaclaro/videos
Budu ovdje razni sportovi, potreban argentinski, meksicki ili neki drugi latinoamericki vpn.
Budu ovdje razni sportovi, potreban argentinski, meksicki ili neki drugi latinoamericki vpn.
-
- Postovi: 476
- Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
- Kontakt:
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
4.30h koš SAD-FraBHT1/ES2
6.30h odb Arg-BraBHT1/ES2
*9h koš ž Srb-FraBHT1/ES2
*10h ruk Egi-ŠpaBHT1
**13.30h nog Bra-ŠpaES2
*14h ruk Fra-DanBHT1
*15h uklj odb Fra-RusBHT1/ES1
*kombinirano na BHT1
**snimka na BHT1
6.30h odb Arg-BraBHT1/ES2
*9h koš ž Srb-FraBHT1/ES2
*10h ruk Egi-ŠpaBHT1
**13.30h nog Bra-ŠpaES2
*14h ruk Fra-DanBHT1
*15h uklj odb Fra-RusBHT1/ES1
*kombinirano na BHT1
**snimka na BHT1
-
- Postovi: 476
- Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
- Kontakt:
Re: Tokyo 2020 - Multimedija, TV prijenosi, Stremovi
2h odb ž Kor-SrbBHT1/ES2
4.30h koš ž SAD-JpnBHT1/ES2
*6.30h odb ž Bra-SADBHT1/ES2
*6.40h vat Mađ-ŠpaBHT1
**8h ruk ž Rus-FraBHT1/ES1
**9.30h vat Grč-SrbBHT1/ES1
*kombinirano na BHT1
**uključenje na ES1
4.30h koš ž SAD-JpnBHT1/ES2
*6.30h odb ž Bra-SADBHT1/ES2
*6.40h vat Mađ-ŠpaBHT1
**8h ruk ž Rus-FraBHT1/ES1
**9.30h vat Grč-SrbBHT1/ES1
*kombinirano na BHT1
**uključenje na ES1
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.