ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Justin » 19 feb 2022, 16:28

L-Train je napisao/la:
19 feb 2022, 16:05
Nadamo se da ce buducim olimpijcima drzava pomoci sa 0 maraka,ako hoce da idu nek se snadju za prijevoz i smjestaj.
Treba prestat slati bilo koga. Kao sto su sa Eurosongom odlucili. Bespotrebno bacanje para.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1070
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AmirBvB » 20 feb 2022, 01:43

jolicnikola je napisao/la:
17 feb 2022, 15:14
svi su bili otišli da se qrče po Pekingu eto šta
al bukvalno, mi im placamo da se oni zayebaju, tagiraju, sheruju lajkaju i twitaju... mozda svi hoce da im se jedan a6 kupi i stancic u opscini sCentar, pa da imaju bolje uslove mozda bi bili pred pred predzadnji a ne predzadnji

kad cujemo uzivo nekoga da mi kaze kako ovi nasi sportisti nemaju uslova ili ona famozna recenica "s obzirom koliko drzava ulaze ovo je super ili ovo je vrijedno kao medalja" ... fizicki obracun mi ne gine.

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Victor » 20 feb 2022, 19:54

bhsport je napisao/la:
17 feb 2022, 08:06
Tiktaktoe je napisao/la:
16 feb 2022, 08:12
Robust je napisao/la:
11 feb 2022, 11:40
slika

nadam se da mu cevapi nisu letili sa tanjira na sve strane kao sto je on letio na stazi :mrgreen: :urnebes:

slika koja opisuje sve u vezi nasih zivota mozes biti najgori al neka cevapa i igara i sve ce biti potaman u životu :rol:
Daj mu para od drzave,da moze uzeti cijeli somun.

Vrati pare antitalentu...

Cuj pristojan osam sekundi u slalomu, pa jebote taj sportista...

Muzaferija je jedina pristojna bila....
Uh kakav hejterski post.
Mirza je u TOP 10 juniora svijeta, sve samo ne amtitalenat.
8 sekundi jako pristojno za decka koji vecinom vozi FIS utrke da ne spominjem Europa Cup.
Danas najgore izdanje Elvedine. Jako los spust i pad u slalomu.
Kolko ima tih juniora?
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Tiktaktoe » 20 feb 2022, 20:03

10 ako je nas kloc top deset...
Vrabac kriminalac

aqarius
Postovi: 3881
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la aqarius » 20 feb 2022, 21:18

Tiktaktoe je napisao/la:
20 feb 2022, 20:03
10 ako je nas kloc top deset...
Ha,ha..hebote..kralju..pa mi smo šampioni šprdancije...tako nekad davno moja stričevka bila treća u skoku u dalj..ono neko školsko takmičenje..ja poslije saznao bilo ih 3 prijavljene u ženskoj konkurenciji..

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ASD » 21 feb 2022, 00:31

aqarius je napisao/la:
20 feb 2022, 21:18
Tiktaktoe je napisao/la:
20 feb 2022, 20:03
10 ako je nas kloc top deset...
Ha,ha..hebote..kralju..pa mi smo šampioni šprdancije...tako nekad davno moja stričevka bila treća u skoku u dalj..ono neko školsko takmičenje..ja poslije saznao bilo ih 3 prijavljene u ženskoj konkurenciji..
Kod mene jaran bio šampion države u UFC-u prije nekih desetak godina.
On bio jedini prijavljen na takmičenju u svojoj kategoriji.

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bhsport » 21 feb 2022, 12:05

Proguglas pa vidis koliko ih ima.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Trunks » 22 feb 2022, 16:50

admin je napisao/la:
09 feb 2022, 16:47
Naravno da jesu pare problem.

Nije to Golf dvica pa da ga kupiš i ulažeš u njega i koliko para - toliko muzike. Ako daš 10 miliona, imaš najboljeg Golfa na svijetu.

Potreban je sistem, a sistem uz znanje iziskuje i novce.
Sport odavno nije livada pa eto ti trči i budi najbrži ako si talenat.

Dodatni problem je što veze nemamo u šta ćemo ulagati i ono malo para što imamo.

Nemamo kvalitetnu selekciju sportova, pa onda nemamo kvalitetnu selekciju sportista na najnižem nivou od kojih bismo razvijali vrhunske sportiste, pa nemamo trenere koji bi tu selektiranu djecu razvili u vrhunske sportiste, nemamo uslove u kojim bi se oni razvijali, nemamo motivaciju za njih da imaju želju da se razvijaju kao sportisti... svaka od tih stavki se plaća.

Nije poenta ulaganja u sportiste uzrasta Olimpijade (mada i to nemamo). Poenta je ulaganja u najniži nivo stvaranja baze iz koje bi kroz 10 godina mogao izdvojiti talenta u kojeg treba dalje ulagati.

Kako ti uopšte možeš očekivati da imamo kvalitetne skijaše, kad nemamo nijedan program kroz koji talentovana djeca od najranijeg uzrasta mogu besplatno skijati. Znači, sužavaš bazu potencijalnih olimpijaca u skijanju na one čiji roditelji mogu plaćati bar 5.000 KM po sezoni, bar 5-6 godina dok dijete stasa da uopšte možeš pričati o tome da li je talenat ili nije. I onda kad ga eto prepoznaš kao talenta, opet nemamo programa koji bi ga finansirao, ali eto mozda neki dio troškova neki sposobni roditelji mogu odnekle pokriti. Kad sve sračunaš, treba ti roditeljske investicije bar 50.000 - 100.000 KM da bi neko dogurao do Olimpijade. I onda dok nađeš roditelje koji to imaju i od njih one koji su spremni to dati na skijanje, imaš potencijalnih 50 djevojaka među kojima tražiš talenta za olimpijsku medalju. Šansa da ubodeš tog među njih 50 je ravna nuli.
To je to. Perfektno napisano.

Sve dok nam na ključnim pozicijama vlasti budu zločinci i kriminalci koji uništavaju državu, pa samim tim i sport, nećemo imati uspjeha. Krivi su oni koji se nalaze na tim nivoima vlasti i savezima i kriv je narod koji to dopušta. Moramo se konačno aktivirati i pokrenuti se kako bi promijenili stvari iz temelja.

Dodao bih još da, ako se ne varam, još uvijek nemamo novi, odnosno jasno definisan Zakon o sportu na državnom nivou. Dakle zakon koji bi preduhitrio većinu problema o kojima smo pisali. Taj zakon je nešto najosnovnije i nešto što svaka normalna država ima, ali mi nismo normalna država.

Zato se ljudi trebaju potruditi i izboriti za promjene koje će nam na kraju donijeti uspjeh.

Avatar
Nirton
Postovi: 6445
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Nirton » 31 mar 2022, 21:16

Robust je napisao/la:
08 feb 2022, 11:03
hajmo ma forumu osnovati udruzenje gradjana metlari za potrebe osnivanja curling reprezentacije :mrgreen: vala kad svaki debil ode iz naseg olimpijskog komiteta na olimpijadu zasto ne bi i mi hahahha :urnebes: :mrgreen:
Osnovan Karling savez Bosne i Hercegovine, postao 39. član Olimpijskog komiteta BiH
Sretno :mrgreen:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: ZOI Peking 2022 - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Robust » 31 mar 2022, 21:46

Nirton je napisao/la:
31 mar 2022, 21:16
Robust je napisao/la:
08 feb 2022, 11:03
hajmo ma forumu osnovati udruzenje gradjana metlari za potrebe osnivanja curling reprezentacije :mrgreen: vala kad svaki debil ode iz naseg olimpijskog komiteta na olimpijadu zasto ne bi i mi hahahha :urnebes: :mrgreen:
Osnovan Karling savez Bosne i Hercegovine, postao 39. član Olimpijskog komiteta BiH
Sretno :mrgreen:
hmmm ima li ko da hoce da pristupi udruženju :kafa: :mrgreen:

Metlari u Italiji za 4 godine :pray:

Odgovori

Natrag na “ZOI Peking 2022”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.