ABA Liga 20/21

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

Felixians4
Kontakt:

Re: ABA Liga 20/21

Post Postao/la Felixians4 » 19 jul 2021, 19:01

Eto,ja mislio na drugi klub. Mislim da je taj prvi klub novčana sredstava pribavljao nešto "čišćim" putevima,no možda se varam,nebitno. Završio sam s ovom temom.

EpateguiHuleteti
Kontakt:

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 jul 2021, 20:33

Felixians4 je napisao/la:
19 jul 2021, 19:01
Eto,ja mislio na drugi klub. Mislim da je taj prvi klub novčana sredstava pribavljao nešto "čišćim" putevima,no možda se varam,nebitno. Završio sam s ovom temom.
A sta bi ti zeleo? Da Srbija ne postoji, pa da ne moze preko svojih drzavnih firmi da finansira svoja dva najveca kluba? "Lepe" su ti ideje :kafa:
Epategui Huleteti "Quité", baloncestista

Spisak za doček: 24.7 Damir - srebro, Tića - bronza, 27.7 Mića - zlato, 2?.7 ? - ?

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 19 jul 2021, 20:48

EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 jul 2021, 20:33
A sta bi ti zeleo? Da Srbija ne postoji, pa da ne moze preko svojih drzavnih firmi da finansira svoja dva najveca kluba? "Lepe" su ti ideje :kafa:
Kod Crnogoraca smo. Ako to dvoje odvajaš,nisam totalno upućen. Ja šta bi želio? Primarno da me neki klub uzme volonterski pošto imam dokazan nos(sličan mi je nadimak)). Zvezda i Partizan ovime kao da poručuju konačno da kupuju i Euroligašku licencu i to će biti bingo za Euroligu.

EpateguiHuleteti
Kontakt:

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 20 jul 2021, 21:09

19 jul 2021, 20:48
EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 jul 2021, 20:33
Kod Crnogoraca smo. Ako to dvoje odvajaš,nisam totalno upućen. Ja šta bi želio? Primarno da me neki klub uzme volonterski pošto imam dokazan nos(sličan mi je nadimak)). Zvezda i Partizan ovime kao da poručuju konačno da kupuju i Euroligašku licencu i to će biti bingo za Euroligu.
Prvi bih potpisao da oba kluba dobiju EL-licence.
Sledeci korak bi bio istovremeno napustanje ABA lige. Da se i u Srbiji primeni grcki model = 2 kluba u EL sa licencama + domaca liga. U toj domacoj ligi bi s godinama isplivao i cetvrti klub koji bi se takmicio u FIBA Ligi sampiona (treci je Mega koja bi je ovaj put igrala kao kompenzaciju za povlacenje iz ABA lige). Ovaj sadasnji model ABA lige je apsolutno stetan za srpsku kosarku. U svakom pogledu.
Epategui Huleteti "Quité", baloncestista

Spisak za doček: 24.7 Damir - srebro, Tića - bronza, 27.7 Mića - zlato, 2?.7 ? - ?

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 20 jul 2021, 21:17

To je zasebna tema. Dakle,štetna za hrvatsku,srpsku,bosansku,makedonsku,a opstaje i to u ozbiljnom ruhu?

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.