Euroleague 2022/2023

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 23 jan 2023, 01:01

Shabazz Napier,kršteni playmaker što se kaže,na pragu novog pokušaja u EL,izvor je grčki izvjestitelj,prilično pouzdan. Dvostruki NCAA šampion,od čega 2014. junak na March Madness što mu je između ostalog kupilo da ga uzme Miami Heat. Recentno je predvodio Mexico City u NBA G Ligi,tamo nastupa i Jahlil Okafor,a i Mason Jones za kog smatram da zavređuje NBA šansu da se izbori za rotaciju.

Ljetos je eurohoops(grčki portal,, a basketnews je litavski) izvijestio da je Napier na pragu Zvezde

https://hellas.postsen.com/news/247412/ ... n-one.html


Panathinaikos vjeruje u Dekija Radonjića i unatoč oscilacijama,poduprijet će ga i pojačanjima mada u kreativnom dijelu i nisu slabi. Bacon je sam svoj majstor,a Wolters,Lee,Mateusz Ponitka solidna su roba,all rounderi. Ipak,Napier bi mogao biti nešto poput Pangosa koji u Zenitu je prikazao najbolje u karijeri dok je Napier tamo premalo proveo i početkom agresije na Ukrajinu,vratio se u USA.

Paris Lee jedan je od igrača kog sam prije 3-4 godine dok su nastupali u Belgiji,Švedskoj,Nizozemskoj,drugoj španjolskoj itd. preporučio nekim ozbiljnim regionalnim trenerima i klubovima,zapis postoji i na određenom hr forumu, između ostalih su tu i Darius Thompon,Ben Lammers,Jonah Radebaugh.. spasio ih Lee posrtaja u prvenstvu,postao je više od defensive side PG.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 23 jan 2023, 01:24

Sve sto dodje zadnjih nekoliko godina u Panatu je osudjeno na propast, treneri pogotovo. Trenutno najgora organizacija za raditi, na celu sa blentavim vlasnikom. Organizacija koja je jos uvijek u svojim glavama u vrhu europske kosarke, nesvjesni realnosti nemaju nikakvu kreativnost u politici kluba. V od vizije nemaju godinama, pokusavaju nesto na silu da naprave i naravno raspadnu se prije kraja sezone.

Ne znam sta je Radonjicu bilo da ode tamo, jedino Maccabi moze u tu kategoriju sa Panatom, samo su manje kontroverzna sredina i otprilike isto turbuletna.

Ovaj Napier im se savrseno uklapa u tu pricu i politiku, lik od 31 godinu, izrauban povredama, dolazi iz meksickog tima u G league gdje je uspio nasminkati statistiku, u Europi odigrao dvije utakmice. Savrsena kombinacija za promasaj, ali ajde da vidim i to, tog Napiera cekam evo par godina.
Zadnja izmjena: Ethel, dana/u 23 jan 2023, 01:32, ukupno mijenjano 1 put.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 23 jan 2023, 01:30

Pascual i Đorđević su u Ateni obavili u takvim okolnostima dobar job,samo se to nije baš tad zamjetilo(kao što se u pravilu,jel,ne vidi kad treneri su za pohvalu,no zato kad je veća il omanja,realna kriza eto raje da zaziva otkaz). Radonjić tko zna bi li se snašao voditi ovakav roster CZV,možda je i to osim jače plaće razlog da je prešao u Panatu,možd on nije bio za Nedovića i Petruševa. U Bayernu recimo isto u EL mu nije išlo za razliku od Trinchierija,no donio je domaće titule koje je Trinka izgubio. No svjesni su u PAO da su podređeni Olyu,da je ovo realnost,ovaj nasljednik Janakopulos jest našmrkan vjerojatno svako malo,no nije malouman. Ipak,da je mrvu bolje moglo biti od strane Radonjića,jest. Neki sa siromašnijim rosterom su ispred njih i to ne malo.

Nerazuman potez bio bi dakle da su ga smijenili i odmah digli kredit i za Napiera i šta ja znam,Codya Zellera,ovo već se čini da razmišljaju trezveno.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 23 jan 2023, 01:41

Felixians4 je napisao/la:
23 jan 2023, 01:30
Pascual i Đorđević su u Ateni obavili u takvim okolnostima dobar job,samo se to nije baš tad zamjetilo(kao što se u pravilu,jel,ne vidi kad treneri su za pohvalu,no zato kad je veća il omanja,realna kriza eto raje da zaziva otkaz). Radonjić tko zna bi li se snašao voditi ovakav roster CZV,možda je i to osim jače plaće razlog da je prešao u Panatu,možd on nije bio za Nedovića i Petruševa. U Bayernu recimo isto u EL mu nije išlo za razliku od Trinchierija,no donio je domaće titule koje je Trinka izgubio. No svjesni su u PAO da su podređeni Olyu,da je ovo realnost,ovaj nasljednik Janakopulos jest našmrkan vjerojatno svako malo,no nije malouman. Ipak,da je mrvu bolje moglo biti od strane Radonjića,jest. Neki sa siromašnijim rosterom su ispred njih i to ne malo.

Nerazuman potez bio bi dakle da su ga smijenili i odmah digli kredit i za Napiera i šta ja znam,Codya Zellera,ovo već se čini da razmišljaju trezveno.
Sa Pasqualom su najvise izgledali kao ekipa i otpuste ga sto opet pokazuje koliko nemaju pojma sta hoce sa sebe. Pa ona horor sekvenca sa Vovorasom sa kojim pocinju sezonu, pa otpustaju, dovode Katasha da odradi sezonu i vidi sta ce mu koristiti za sljedecu i onda ga otpuste na kraju sezone i dovedu Priftisa kojeg isto nogiraju :crazy:

A ovaj tamo nasmrkani vodi neki svoj imaginarni rat sa Euroligom, mislim da on i sad vjeruje da je Bertomeu na celu Eurolige. Navijaci proganjaju trenera, ma katastrofa, ubjedljivo najgora organizacija trenutno.

Vidim Paris istice svoju kandidaturu za Euroligu, mogao bi Asvel na kraju dobro da dobije po usima zbog svoje pasivnosti. Ove sezone svakako imaju odvratan roster, od najave da ce da najave ambicije dosli su do starackog doma od rostera. Bas pocinju dobro da zasluzuju da budu treci tim u Francuskoj.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 23 jan 2023, 02:00

Ethel je napisao/la:
23 jan 2023, 01:41
Felixians4 je napisao/la:
23 jan 2023, 01:30
Pascual i Đorđević su u Ateni obavili u takvim okolnostima dobar job,samo se to nije baš tad zamjetilo(kao što se u pravilu,jel,ne vidi kad treneri su za pohvalu,no zato kad je veća il omanja,realna kriza eto raje da zaziva otkaz). Radonjić tko zna bi li se snašao voditi ovakav roster CZV,možda je i to osim jače plaće razlog da je prešao u Panatu,možd on nije bio za Nedovića i Petruševa. U Bayernu recimo isto u EL mu nije išlo za razliku od Trinchierija,no donio je domaće titule koje je Trinka izgubio. No svjesni su u PAO da su podređeni Olyu,da je ovo realnost,ovaj nasljednik Janakopulos jest našmrkan vjerojatno svako malo,no nije malouman. Ipak,da je mrvu bolje moglo biti od strane Radonjića,jest. Neki sa siromašnijim rosterom su ispred njih i to ne malo.

Nerazuman potez bio bi dakle da su ga smijenili i odmah digli kredit i za Napiera i šta ja znam,Codya Zellera,ovo već se čini da razmišljaju trezveno.
Sa Pasqualom su najvise izgledali kao ekipa i otpuste ga sto opet pokazuje koliko nemaju pojma sta hoce sa sebe. Pa ona horor sekvenca sa Vovorasom sa kojim pocinju sezonu, pa otpustaju, dovode Katasha da odradi sezonu i vidi sta ce mu koristiti za sljedecu i onda ga otpuste na kraju sezone i dovedu Priftisa kojeg isto nogiraju :crazy:

A ovaj tamo nasmrkani vodi neki svoj imaginarni rat sa Euroligom, mislim da on i sad vjeruje da je Bertomeu na celu Eurolige. Navijaci proganjaju trenera, ma katastrofa, ubjedljivo najgora organizacija trenutno.

Vidim Paris istice svoju kandidaturu za Euroligu, mogao bi Asvel na kraju dobro da dobije po usima zbog svoje pasivnosti. Ove sezone svakako imaju odvratan roster, od najave da ce da najave ambicije dosli su do starackog doma od rostera. Bas pocinju dobro da zasluzuju da budu treci tim u Francuskoj.
Jest,svako malo otvoreno prozivaju vodstvo EL za korupciju i loše upravljanje(vjerojatno je i bilo tog s Bertomeuom,no ko o čemu,**** o poštenju).

Mislim da je ASVEL sigurniji od Monaca dugoročno,takav se dojam stječe. Wembanyamu su premalo koristili u drugom dijelu EL kad je bio oporavljen,no na kraju trener Parker donio titulu vlasniku Parkeru,oni i Monaco u četvrtfinalu mislim da su visjeli za ispasti. Monaco donosi manje poreze,luksuz,potencijal za jak klub postoji,no ono što odbija su infrastruktura,manjak fan baze,a s druge strane ASVEL i Paris mogu biti koš. partneri Olympique Lyona(mada nije tako postavljeno,a i Tony nek uloži,baš je izbačeno budgeti Monaca i Asvela za vikend,pola budgeta takoreć na FRA veterane od čegase Lauvergne skrši i ovo ostalo buranija,nabacano) i PSG+ se gradi nova arena u Parizu,to je Pariz,NBA tamo bude,a i neloše je projekt započeo.

Pogodovalo bi svima da s FIBA-om postignu dogovore ponajprije oko usklađivanja kalendara,a onda i oko klupskih natjecanja da FIBINA LP bude atraktivnija,a da EC bude prava verzija EL2 da EL ne bude skroz ekskluzivno-zatvorena već da bude to neka vrsta 2.divizije s nekih 10 do 16 klubova koji srednjeročno mogu ispunjavati kriterije financijske,ambicioznsti,a da su prometno i arenom zadovoljavajuće.

Recimo, iz Jadranske lige Olimpija te 3 velika hr kluba bi trebali znati na čemu su,koji put odabrati. No to je jako zahtjevna tema koju nitko nije uspio raspetljati,a u krajnju ruku,situacija je odlična,igra se sjajno,a euro igračina i trenera kao nikad ranije u NBA i teško se bude ponovilo.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 23 jan 2023, 14:37

Felixians4 je napisao/la:
23 jan 2023, 02:00
Ethel je napisao/la:
23 jan 2023, 01:41
Felixians4 je napisao/la:
23 jan 2023, 01:30
Pascual i Đorđević su u Ateni obavili u takvim okolnostima dobar job,samo se to nije baš tad zamjetilo(kao što se u pravilu,jel,ne vidi kad treneri su za pohvalu,no zato kad je veća il omanja,realna kriza eto raje da zaziva otkaz). Radonjić tko zna bi li se snašao voditi ovakav roster CZV,možda je i to osim jače plaće razlog da je prešao u Panatu,možd on nije bio za Nedovića i Petruševa. U Bayernu recimo isto u EL mu nije išlo za razliku od Trinchierija,no donio je domaće titule koje je Trinka izgubio. No svjesni su u PAO da su podređeni Olyu,da je ovo realnost,ovaj nasljednik Janakopulos jest našmrkan vjerojatno svako malo,no nije malouman. Ipak,da je mrvu bolje moglo biti od strane Radonjića,jest. Neki sa siromašnijim rosterom su ispred njih i to ne malo.

Nerazuman potez bio bi dakle da su ga smijenili i odmah digli kredit i za Napiera i šta ja znam,Codya Zellera,ovo već se čini da razmišljaju trezveno.
Sa Pasqualom su najvise izgledali kao ekipa i otpuste ga sto opet pokazuje koliko nemaju pojma sta hoce sa sebe. Pa ona horor sekvenca sa Vovorasom sa kojim pocinju sezonu, pa otpustaju, dovode Katasha da odradi sezonu i vidi sta ce mu koristiti za sljedecu i onda ga otpuste na kraju sezone i dovedu Priftisa kojeg isto nogiraju :crazy:

A ovaj tamo nasmrkani vodi neki svoj imaginarni rat sa Euroligom, mislim da on i sad vjeruje da je Bertomeu na celu Eurolige. Navijaci proganjaju trenera, ma katastrofa, ubjedljivo najgora organizacija trenutno.

Vidim Paris istice svoju kandidaturu za Euroligu, mogao bi Asvel na kraju dobro da dobije po usima zbog svoje pasivnosti. Ove sezone svakako imaju odvratan roster, od najave da ce da najave ambicije dosli su do starackog doma od rostera. Bas pocinju dobro da zasluzuju da budu treci tim u Francuskoj.
Jest,svako malo otvoreno prozivaju vodstvo EL za korupciju i loše upravljanje(vjerojatno je i bilo tog s Bertomeuom,no ko o čemu,**** o poštenju).

Mislim da je ASVEL sigurniji od Monaca dugoročno,takav se dojam stječe. Wembanyamu su premalo koristili u drugom dijelu EL kad je bio oporavljen,no na kraju trener Parker donio titulu vlasniku Parkeru,oni i Monaco u četvrtfinalu mislim da su visjeli za ispasti. Monaco donosi manje poreze,luksuz,potencijal za jak klub postoji,no ono što odbija su infrastruktura,manjak fan baze,a s druge strane ASVEL i Paris mogu biti koš. partneri Olympique Lyona(mada nije tako postavljeno,a i Tony nek uloži,baš je izbačeno budgeti Monaca i Asvela za vikend,pola budgeta takoreć na FRA veterane od čegase Lauvergne skrši i ovo ostalo buranija,nabacano) i PSG+ se gradi nova arena u Parizu,to je Pariz,NBA tamo bude,a i neloše je projekt započeo.

Pogodovalo bi svima da s FIBA-om postignu dogovore ponajprije oko usklađivanja kalendara,a onda i oko klupskih natjecanja da FIBINA LP bude atraktivnija,a da EC bude prava verzija EL2 da EL ne bude skroz ekskluzivno-zatvorena već da bude to neka vrsta 2.divizije s nekih 10 do 16 klubova koji srednjeročno mogu ispunjavati kriterije financijske,ambicioznsti,a da su prometno i arenom zadovoljavajuće.

Recimo, iz Jadranske lige Olimpija te 3 velika hr kluba bi trebali znati na čemu su,koji put odabrati. No to je jako zahtjevna tema koju nitko nije uspio raspetljati,a u krajnju ruku,situacija je odlična,igra se sjajno,a euro igračina i trenera kao nikad ranije u NBA i teško se bude ponovilo.
Meni je iskreno Monaco atraktivniji u odnosu na Asvel s obzirom na pojavu ovog drugog Pariza. Monaco ima vlasnike koji su odusevljeni sa koliko malo novca mozes da budes u vrhu Eurolige. Infrastruktura manje vise, svakako su najavili izgradnju nove arene kad dobiju dugorocnu licencu, a ovo su doveli na nivo da zadovoljava kriterije Eurolige. Fan baza, pa eto nije je imao ni Efes a ni ruski klubovi, mislim da ne igra toliku ulogu. Rezultati bi je stvorili po mom misljenju.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 23 jan 2023, 18:23

Ethel,i meni je ovako u vakuumu,no puno je tu faktora. Volio bih da CZV i PAR dobiju višegodišnju licencu,kao i Virtus,no isto je tako logično da su im Dubai,Pariz,London prioritet. Tako je,kako je.

Da,Efes je prije kuburio(a i tad je bio dobar,konkurentan,upadao u playoff,borio se u Turskoj za vrh) da napuni onu manju Abdi Ipekci,a sada je baš impresivna im popunjenost,atmosfera,onako zamračeno,a na terenu i trener šampioni,atraktivni,karizmatični.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la kraljttbvb » 23 jan 2023, 23:40

Ja bih volio gledati EL kao i NBA. Npr. svaku noc po 2 tekme. Jedna u 19, jedna u 21h i tako cijelu sedmicu...

Ne znam koliko je to izvodljivo, ali bi bilo fora :)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 24 jan 2023, 00:09

kraljttbvb je napisao/la:
23 jan 2023, 23:40
Ja bih volio gledati EL kao i NBA. Npr. svaku noc po 2 tekme. Jedna u 19, jedna u 21h i tako cijelu sedmicu...

Ne znam koliko je to izvodljivo, ali bi bilo fora :)
Protivno je euro kulturi,domaćih liga,no nije isključeno ništa.

Pierria Henry došao u Baskoniju nakon početne selekcije,igrao super i sada navodno sukob s klubom,odlazi. Pali su u zadnjim kolima.

Ovaj tjedan El Clasico i večiti derbi.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la JohnCleese » 24 jan 2023, 18:31

kraljttbvb je napisao/la:
23 jan 2023, 23:40
Ja bih volio gledati EL kao i NBA. Npr. svaku noc po 2 tekme. Jedna u 19, jedna u 21h i tako cijelu sedmicu...

Ne znam koliko je to izvodljivo, ali bi bilo fora :)
A ja bih volio sve kontra nba cirkusa.
Znači sve ovako da ostane i nikakvo proširenje lige sa Dubaiom kao ni cijepanje lige na istok i zapad.
Maks. 20 ekipa u ligi ( čak i kad se Rusi vrate)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7358
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Felixians4 » 24 jan 2023, 19:13

Nek okinu Čoviću kaznu od kojih 200K EUR i puste Campazza,urade kompromis,a rat Crveno i Crno belih i međusobne prijetnje istupanjima i sl.nek rade po Srbiji. Hoćeš-nećeš? Bodiroga je tamo,no čini se da je glavni ovaj Glackman,a svakako valja srezati već davno prijeđene granice zdravog razuma

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la alan_kardec » 24 jan 2023, 21:11

bombaysaphire je napisao/la:
21 jan 2023, 21:19
Ukrajinske zastave su moja zdrava zezancija sa @Sanfranciscom , ja uopšte ne gledam tu na politiku za razliku od tebe .
Ja sam na Chatu postavio sliku kako izgledam , većina zna i gdje radim i živim , meni to nije problem . Ako treba napisati ću ime i prezime , samo reci .

Znači po tebi ti kada napišeš post , niko ne treba da odgovori ?

Aha , a je li tebe @Felixians4 spomenuo , je li te išta pitao pa si mu ti odgovorio ? Samo mi to odgovori .

vidi ovako, stvarno više ne bih na temu @Felixiansa. Rekao sam šta sam imao, nek svako tumači kako hoće, ne kajem se ni najmanje. Jer za sve ove godine ovdje svašta sam pročitao o sebi, velika većina tih forumaša nikad nije kažnjena za izrečeno niti je ko advokatisao za mene po forumu. Niti mi to treba, doduše. Ja sam spreman da budem sankcionisan i to je to.
A ti pošto vidim da si mu postao pravni zastupnik, ako te baš toliko žulja što nisam kažnjen i što se qrčim po forumu, lobiraj kod admina, modova, koga već... da me kazne, šta drugo da ti kažem...

Kad smo već kod toga, i za mene se zna i odakle sam, i gdje radim, i šta radim, sa određenim forumašima sam ostvario komunikaciju preko društvenih mreža, neki mi znaju tačnu adresu, broj telefona, sa nekim sam se lično upoznao, pio kafe i pive u Majstoru, što i oni sami mogu da potvrde... pa šta? Ne vidim u tome ništa spektakularno. Ni mene ni tebe niko nije tjerao da se odajemo
Tvoje ime i prezime, radno mjesto, mjesto stanovanja... mene pretjerano ne zanima, kao što ni tebe ne zanima moje, pretpostavljam.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 25 jan 2023, 00:50

slika
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 25 jan 2023, 00:57

Zvezda će da raznese 5 milionske dužnike poreza na čelu sa Limarom, konjskom glavom i Rumenim, prostituciju zvanu partizan :kafa:
Kad gori, nek gori cijela tema :mrgreen:
slika
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la kraljttbvb » 25 jan 2023, 22:01

Felixians4 je napisao/la:
24 jan 2023, 00:09
Pierria Henry došao u Baskoniju nakon početne selekcije,igrao super i sada navodno sukob s klubom,odlazi. Pali su u zadnjim kolima.
Mescini pao lik na doping testu...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la filip13 » 26 jan 2023, 20:46

Kako ovo budalasto hrvatski komentator na SK izgovara prezime Llulla

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la Ethel » 26 jan 2023, 21:38

25 izgubljenih lopti :crazy:

Bilo je samo pitanje kad ce Real poceti naplacivati to i opet su malo naplatili koliko su trebali. Uzbudljiva zavrsnica koja je popravila dojam lose kosarke i jednih i drugih. Meni jedan od losijih derbija, a ne zato sto je Barca izgubila. Doslovno da je neki tim spustio broj izgubljenih na 9-10 dobio bi 15+ razlike glatko.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la filip13 » 26 jan 2023, 22:27

Raspad Žalgirisa u trećoj četvrtini protiv Panathinaikosa

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la lumani » 26 jan 2023, 22:47

Ethel je napisao/la:
26 jan 2023, 21:38
25 izgubljenih lopti :crazy:

Bilo je samo pitanje kad ce Real poceti naplacivati to i opet su malo naplatili koliko su trebali. Uzbudljiva zavrsnica koja je popravila dojam lose kosarke i jednih i drugih. Meni jedan od losijih derbija, a ne zato sto je Barca izgubila. Doslovno da je neki tim spustio broj izgubljenih na 9-10 dobio bi 15+ razlike glatko.
Zadnjih 10 min ok.inace slaba kosarka.Nisam vjerovao u Real danas ,Lull ih vratio onom tricom u kontri.

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Euroleague 2022/2023

Post Postao/la samirr » 27 jan 2023, 05:01

Ne pamtim kad sam vidio u Evropi da neko vodi 15 razlike na poluvremenu i na kraju izgube 24.

Partizan ce dobiti veceras.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.