Evropska košarka - općenito

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la branimir85 » 11 jun 2017, 21:47

Pao :bow: :bow: :bow: još na neprijateljskom terenu :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la The Game » 11 jun 2017, 21:48

Ja pregledao 1. četvrtinu, poslije iftara i zaboravio na utakmicu :crazy:
Sta je ona neznalica na klupi veceras zajeba.la pa je ovakav rezultat?

Valencia uzela Real u drugoj, s dvije pobjede kuci mogu uzeti titulu. Llull se dobro nagovorio Doncicu poslije jedne izgubljene pred kraj utakmice :lol:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la branimir85 » 11 jun 2017, 21:54

The Game je napisao/la:Ja pregledao 1. četvrtinu, poslije iftara i zaboravio na utakmicu :crazy:
Sta je ona neznalica na klupi veceras zajeba.la pa je ovakav rezultat?

Valencia uzela Real u drugoj, s dvije pobjede kuci mogu uzeti titulu. Llull se dobro nagovorio Doncicu poslije jedne izgubljene pred kraj utakmice :lol:
Oly mi je u čitavoj seriji bio lošiji,jednostavno u 3.Q ruke se skratile i dosta zicera su promašili jednostavno kao da su bez snage ostali,ali nije da mi je krivo :)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la The Game » 11 jun 2017, 21:57

Nece ni meni biti ako otjeraju Sferopulosa :mrgreen:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la ASD » 11 jun 2017, 22:04

Vracaju se hahah

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la branimir85 » 11 jun 2017, 23:22

samo dio atmosfere :mrgreen: ,puklo je 20+ topovski udara :crazy:
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la Molders » 11 jun 2017, 23:44

Bravo za Pao. Momački su preokrenuli seriju, drago mi je za njih iz više razloga. Valencia također ne popušta, ne bih se iznenadio da pobijede Reala iako su im manje šanse.
branimir85 je napisao/la:Pao :bow: :bow: :bow: još na neprijateljskom terenu :salut:
Glavni su u Atini :cool:.


Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la branimir85 » 14 jun 2017, 18:44

Printezis produžio s Oly-em još 3 godine.
"It gives me great joy because it seems that I'll finish my career here,"
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la branimir85 » 14 jun 2017, 21:57

Valencia :opaopa:
trpaj madrižane :salut: :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 jun 2017, 22:03

kako je luda Valencia, podsjecaju me na Sevillu u fudbalu

igraju atraktivnu kosarku, mozda najljepsu u Spaniji, ali to nikad ne krunisu nekim domacim trofejom,
dok su u Evropi par puta uzimali Eurocup, ali kada izadju u Euroligu ne mogu napraviti neki ozbiljniji rezultat

u petak ce imati sansu za prvu titulu sampiona Spanije :salut:
Don't believe the hype.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la arelinho » 14 jun 2017, 22:09

Kakva odvratna Realova igra. Nadam se pobjedi Valensije u petak kako bi ova ubleha otišla sa klupe. :puke: :puke:

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la MElloo » 14 jun 2017, 22:12

arelinho je napisao/la:Kakva odvratna Realova igra. Nadam se pobjedi Valensije u petak kako bi ova ubleha otišla sa klupe. :puke: :puke:
Samo sam ovo cekao znam da ti ne volis nimalo Lasa :mrgreen:
Ja sam bio da on ostane sve do ove serije
Pola tima ovdje treba promjenit

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la arelinho » 14 jun 2017, 22:20

MElloo je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Kakva odvratna Realova igra. Nadam se pobjedi Valensije u petak kako bi ova ubleha otišla sa klupe. :puke: :puke:
Samo sam ovo cekao znam da ti ne volis nimalo Lasa :mrgreen:
Ja sam bio da on ostane sve do ove serije
Pola tima ovdje treba promjenit
Hvala mu za sve, ali ovako više ne ide. Treba sve da krene od njegovog odlaska pa do rekonstrukcije čitave ekipe. Chapu se oprošta na kraju ove sezone i ostali ne mogu da zapnu maksimalno kako bi se čovjek oprostio sa titulom. :oops:
Reyes mi je drag, ali on ne može biti više u ozbiljnim kombinacijama. On mu još počinje utakmice. Thompsona rotira u rosteru da i on ne zna kako. Očekujem i njegov odlazak. Rudy mora biti igrač koji ulazi sa klupe jer on nakon operacije više ne može biti starter. I to sa klupe ako bude ulazio da ako ne bude pogodio prvih par šuteva ostaviti na klupi do kraja utakmice. Nikakve koristi od njega. Dati Luki da igra maksimalno bez obzira na greške. Takođe očekujem da Draper ode, a da se dovede neka normalna rezerva.
Iskreno se nadam da će i kada ode Laso dovesti nekog normalnog na njegovo mjesto.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la Epidaurus » 14 jun 2017, 22:33

Koga dovesti umjesto Lasa ? I meni je pokidao mnogo zivaca ove godine silnim promasenim rotacijama al pitanje je koga mozes dovesti umjesto njega. Ako ce se Daka raspasti, Blatt ne bi bio lose rjesenje al opet imali smo vec s Messinom kao velikim trenerskim imenom katastrofalna iskustva.

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la MElloo » 14 jun 2017, 22:42

Epidaurus je napisao/la:Koga dovesti umjesto Lasa ? I meni je pokidao mnogo zivaca ove godine silnim promasenim rotacijama al pitanje je koga mozes dovesti umjesto njega. Ako ce se Daka raspasti, Blatt ne bi bio lose rjesenje al opet imali smo vec s Messinom kao velikim trenerskim imenom katastrofalna iskustva.
bitnije dovest beka s poenima u rukama
Treba jos neko osim Llula, od Luke se to ne moze ocekivati stlano a Rudy vidis i sam

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la Epidaurus » 14 jun 2017, 22:50

MElloo je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Koga dovesti umjesto Lasa ? I meni je pokidao mnogo zivaca ove godine silnim promasenim rotacijama al pitanje je koga mozes dovesti umjesto njega. Ako ce se Daka raspasti, Blatt ne bi bio lose rjesenje al opet imali smo vec s Messinom kao velikim trenerskim imenom katastrofalna iskustva.
bitnije dovest beka s poenima u rukama
Treba jos neko osim Llula, od Luke se to ne moze ocekivati stlano a Rudy vidis i sam
Dzaba ti i bek s poenima u rukama ako ce napad ovako rudimentaran bit, a odbrana dosta propusna. Lijepo je gledati kada Llull udje u svoje ludilo al realnost je takva da ovogodisnji Real nije ni blizu napadacki leprsav i kvalitetan kao onaj iz 2014. ili 2015. Obrana je bolja u odnosu na prosloseznoski raspad al sa ovakvim napadom je to nedovoljno. Luka je strasan al ne mozes se oslanjat na dijete od 18 godina da ti bude 1. il 2. igrac ekipe. Randolph je meni totalno razocarenje, njegova beskrvnost mi strasno ide na zivce. Pod kosem je potrebna ozbiljna rekonstrukcija svakako. Jedini sigurni dogodine bi po meni trebali biti Llull, Luka, Taylor i mozda Randolph, tim se mora ozbiljno rekonstruisat.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la Lillard » 14 jun 2017, 22:51

Hehe, jeste se rugali :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Evropska košarka - općenito

Post Postao/la Kawhi » 15 jun 2017, 02:30

arelinho je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Kakva odvratna Realova igra. Nadam se pobjedi Valensije u petak kako bi ova ubleha otišla sa klupe. :puke: :puke:
Samo sam ovo cekao znam da ti ne volis nimalo Lasa :mrgreen:
Ja sam bio da on ostane sve do ove serije
Pola tima ovdje treba promjenit
Hvala mu za sve, ali ovako više ne ide. Treba sve da krene od njegovog odlaska pa do rekonstrukcije čitave ekipe. Chapu se oprošta na kraju ove sezone i ostali ne mogu da zapnu maksimalno kako bi se čovjek oprostio sa titulom. :oops:
Reyes mi je drag, ali on ne može biti više u ozbiljnim kombinacijama. On mu još počinje utakmice. Thompsona rotira u rosteru da i on ne zna kako. Očekujem i njegov odlazak. Rudy mora biti igrač koji ulazi sa klupe jer on nakon operacije više ne može biti starter. I to sa klupe ako bude ulazio da ako ne bude pogodio prvih par šuteva ostaviti na klupi do kraja utakmice. Nikakve koristi od njega. Dati Luki da igra maksimalno bez obzira na greške. Takođe očekujem da Draper ode, a da se dovede neka normalna rezerva.
Iskreno se nadam da će i kada ode Laso dovesti nekog normalnog na njegovo mjesto.
Otkad ti pratiš Baloncesto? Da nije Lasa polufinale Endese i dobra igra u Eurokupu bi nam i dalje bili najveći domet. Treba mu samo dati prave igrače. Od trenutnih jedino Jeff, Llull i Luka trebaju biti sigurni za sljedeću sezonu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin


Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.