EuroLeague 17/18

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,nerminh74

vozdra
Kontakt:

PostPostao/la vozdra » 26 jan 2018, 21:35

Ne znam ko prati te komunjare, **** sebi mrtvu majku treba sve pobit.
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 26 jan 2018, 22:01

Šta i očekivati od cigana, ali eto ima i 'normalnih' koji ovo normalo osuđuju.
"Zemljo mojih snova, mojih pradjedova."
MUSVDG!
Mia San Mia

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 26 jan 2018, 22:02

alan_kardec WroteColon
filip13 WroteColonjesu li ovako docekali i konakovica?

pojasni? kog konakovića? misliš kikanovića?

ma da,greska u pisanju

dscile
Kontakt:

PostPostao/la dscile » 26 jan 2018, 22:08

Alminjo99 WroteColonŠta i očekivati od cigana, ali eto ima i 'normalnih' koji ovo normalo osuđuju.

Pa ovo ti je osudilo makar 85% hale i 95% ljudi na internetu, odnosno van hale.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 26 jan 2018, 22:13

''uvijek kada pomislis da si vidio sve bolestine od srba, oni te iznova i iznova iznenade svojom bolescu''

Svaka cast onima koji su se suprostavili najbolesnijim idiotima na zemaljskoj kugli.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 26 jan 2018, 22:29

filip13 WroteColonma da,greska u pisanju

Ja koliko se sjećam, Kikanović ovakvih problema nikad nije imao, a igrao je 3 godine kod nas.
RIP Adis Selmanović

Severna strana i puna Marakana nosiće me s'tobom do kraja života

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 26 jan 2018, 22:56

Sta ovo citam da ce ovi fasistoidni imbecili koji se predstavljaju kao najvatreniji navijaci Zvezde bojkotovati utakmice kosarkaske selekcije ?
#MambaOut
#LABron

dscile
Kontakt:

PostPostao/la dscile » 26 jan 2018, 23:01

Ni nema puno razlike, i ovako bojkotuju nekih 70% utakmica. Atmosfera ce biti slabija, ali u svakom trenutku biram Omica ispred grupe. Ne zbog toga sto je on novi O'Nil, nego iz principa. Valjda ce Covke srediti saradnju na jos koju godinu.

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 26 jan 2018, 23:13

Al Ennis odigrao vrhunski :salut: Ni Omić nije bio loš.
Kad će snimak na sk da pogledam na miru?
RIP Adis Selmanović

Bassha

PostPostao/la Bassha » 26 jan 2018, 23:26

alan_kardec WroteColonAl Ennis odigrao vrhunski :salut: Ni Omić nije bio loš.
Kad će snimak na sk da pogledam na miru?

SK2 00:35

SK1 08:30

SK HD 13:00
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 26 jan 2018, 23:33

Hvala :thumbup:
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 26 jan 2018, 23:42

Alen Omić jedan je od nas!

Sve najbolje momku, puno zdravlja i srece u nasem dresu...

Kome smeta neka ne dolazi i cao ;)

(Mada sam misljenja da je u pozadini neka druga i dublja prica od same cinjenice sto je momak to sto jeste. Ko god je iole upucen, zna o cemu pricam..)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 27 jan 2018, 00:16

marconato WroteColon(Mada sam misljenja da je u pozadini neka druga i dublja prica od same cinjenice sto je momak to sto jeste. Ko god je iole upucen, zna o cemu pricam..)

Omić je samo zgodan povod
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 27 jan 2018, 00:30

Bas tako...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

pazzarac
Kontakt:

PostPostao/la pazzarac » 27 jan 2018, 02:18

Neko pita za Kikana...i tada je grupa bila u bojkotu a obicni su dolazili cak i više bas zbog toga,kao sto pise na transparentu oni u klubu ne zele nabrojane i to je to

Divos
Kontakt:

PostPostao/la Divos » 27 jan 2018, 08:57

Једна група (а можда и групица) кретена је укаљала изузетну представу и важну победу кошаркаша Звезде над Олимпијакосом. Овај транспарент који су ови кретени тако "поносито" истакли је па готово сигурно наручен (превише је ту слова да би то ови малоумни кретени "из своје главе" сами срочили), тј ови идиоти су кеширани за своје деловање, и то је већ једна прљавија игра, прљавштина се зарад потреба дневне политике преноси на кошаркашке (и спортске) терене, и то је већ друга тема, па да се вратимо кошарци и ЕЛ.

Након 2/3 регуларне сезоне ЕЛ можемо сабрати неке утиске, и већ се назиру учесници 1/4Ф. Овај формат ЕЛ иде другу сезону, може се рећи да је донио много доброг, но већ се примећују неки проблеми на којима ће УЛЕБ морати порадити.
У овој фази неке екипе већ испадају из трке за плеј-оф и Ф4, за разлику од ен-би-еја јер је ипак другачије поимање спортске публике у САД и Европи, ту је тешко задржати интересовање публике када клуб губи шансе да уради нешто више.
Тако већ неколико мечева Ефес (који можда и није најбољи за равнање, јер реално и нема баш организоване навијачке скупине, али опет очекивати је да љубитељи кошарке дођу гледати добру кошарку), када је домаћин, имамо у дворани 3-3.500 душа, премало за ЕЛ. Након што ова сезона није на нивоу прошлогодишње, спласнуло је занимање и у Београду.
Генерално, посете јесу добре, но ипак има простора да то буде на кудикамо већем нивоу, и ту ће ови из УЛЕБ-а требати порадити на томе. Можда преузети нека искуства из ен-би-еја (свакако би се морало преузети време мечева, 4 х 12 минута, не само у УЛЕБ ЕЛ, морало се то одавно урадити, но и то је једна комплекснија игра зашто то није преузето), не све, да ЕЛ постане ен-би-еј за сиромашне, али нека да.

Што се клубова тиче, тако, иде према очекивањима, има и позитвних изненађења.

ЦСКА наставља како су навикли у ЕЛ (16-4). Барем када је регуларна сезона у питању. Играју добро, Итудис је пажљиво бирао нове аквизиције, Ћаћо се одлично снашао, добро изгледају, но за њих ће пра испит бити 1/4Ф и верујем Ф4 у Београду.

Фенер исто као и прошлих година, играју са осцилацијама у регуларном делу сезоне, имали су и баш неугодних пораза, но ето и уз те киксеве су други (14-6), и сигурно гурају ка 1/4Ф и Ф4. Жоц је тренер за велике мечеве, тако је бирао и играче, и они ће добро изгледати у самој завршници. Ипак, ту ће без Богдана и Јудоа, играча на којима су освојили задњу ЕЛ. Видећемо, имаће подршку (због српских играча и Жоца) у Београду, но нисам сигуран да ће поновити прошлогодишњи успех.

Када говоримо о Реалу (13-7), све стане у 2 речи. Лука Дончић. Младац је експлодирао, већ су се љубитељи кошарке научили на нестварне партије које овај клинац пружа. А није нормално, нема још ни 19. Реал је имао пехове као нико, исповређивани су им важни (и лидер задњих година, Љуљ) играчи, и опет сигурно гурају, наравно захваљујући највише фантастичном Луки који пружа болесно добре партије. Ако дођу до Ф4, а хоће, они су мој фаворит.

Панатинаикос такође добро гура (13-7). Баш према очекивањима. Калатес игра опасну сезону, одбрана је много јача страна, но поправио је и напад (наравно не баш и прецизност). Води их Пасквал, који увек то добро ради у регуларном делу, и који у плеј-офу зна упрскати. Осим тога екипа на амерички погон. Видећемо, у 1/4Ф иду сигурно, али и не уливаају ми неко поверење.

Олимпијакос такође према очекивањима (13-7). И они ће сигурно у плеј-оф. А имају Билија, играча за велике утакмице. Но и Билија су стигле године. Ипак добро укомпонована екипа, и знају искористити потенцијал својих играча. И Милутинов је опасно напредовао, биће им важан у плеј-офу.

Жалгирис је најпријатније изнанађење ЕЛ (12-8). Играју јако добро. Екипа састављена од не скупих играча (за ЕЛ прилике), но јако добро укомпонована, имају систем, држе се своје философије кошарке, и то даје резултате. Ту су проверени литвански играчи (Улановас, Јанкунас, Милакнис), странци (Амери, Васа, Пангос и Тупан) нису звучна имена, но јако захвални играчи. Иду у плеј-оф, тешко и на Ф4.

Химки ће ићи у плеј-оф (11-9). Но ова екипа је за мене лично, уз Барсу, највеће разочарење. Швед јесте прво име, има изузетну сезону, но ту и јесте проблем, Амери научили у претходним клубовима на већу слободу, не функционишу добро у подређеној и епизодној улози.
Видећемо хоће ли шта до плеј-офа на боље променити, но од њих сам више очекивао.

Макаби је променио стручњака, и буквално комплетну екипу, и изгледа да ће ипак у плеј-оф (11-9). Мада, код њих никад није сигурно. Ова ресетована и потпуно нова екипа дефинитивно има потенцијал, уосталом и њима пара не фали, споља баш јаки, у рекету још траже добитна решења, лутају. Могли би у 1/4Ф, не верујем да могу и на Ф4.

Ових 8 се издвојило, задње двије имају 2 победе више од Басконије која игра баш промењиво, и требале би ове екипе у плеј-оф.
Највеће разочарење, барем за мене, је Барса. Они су довели добра појачања, баш проверени, доказани и корисни играчи, требало је то добро изгледати, али не изгледа. Основни проблем, немају лидера, онај који ће попут Дончића преузимати одговорност, потегнути када треба. То је требао бити Ертел, но иако има добре бројке, није то оно што им треба за велика дела.

Што се Звезде тиче, њима су прогнозирали 16.место. Било је више него сигурно да неће остварити изузетан резултат од прошле године, но и ова Звезда јако добро изгледа, оствариће на крају 12-13 победа што ће по мени бити јако добар резултат.
Очекивано, имали су великих осцилација. И Алимпијевић је стручњак за којег је ово ново искуство, био је сигурно и под снажним притиском , утицајима (и руководства и армије навијача), у настојању да се угоди, било је лутања у аквизицијама, доведени и играчи од којих никакве вајде, но полако се профилише и екипа и његов рукопис, све то боље изгледа, и у питању је изузетно перспективан стручњак. Ако га не отерају (није искључено), Алимпије ће у наредној сезони посложити екипу по свом укусу, довести и неке из ФМП-а, мали Раданов ће сигурно добити шансу, и наредне сезоне ће направити корак напред. Но, о том, потом, ваља прво изборити нови наступ у ЕЛ, а то неће бити лако, Будућност све опасније прети.

Биће великих узбуђења, и чека нас јако занимљива завршница ЕЛ.

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 27 jan 2018, 09:40

marconato WroteColonAlen Omić jedan je od nas!

(Mada sam misljenja da je u pozadini neka druga i dublja prica od same cinjenice sto je momak to sto jeste. Ko god je iole upucen, zna o cemu pricam..)

Ovo je sve je pocelo davno ,nikom nije smetalo,ti zvezdin cetnik Milane,a tada je Kikanovic i igrao :crazy: Sada se jos jedan kreten upetljao u klub milicic Darko ,pored njega je svima jasno koju furku fura jedan od glavnih zvezdinih navijaca.Jbt,mislim da u Igokei mozes igrati kao Musliman bez problema...Sve u svemu ja ih gledam zbog kosarke ,mnogo vise nego zadnjih godina,kada su samo tukli...

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 27 jan 2018, 10:54

vozdra WroteColonNe znam ko prati te komunjare, **** sebi mrtvu majku treba sve pobit.

Kakve veze ima CZ sa komunistima, to su cisti nacionalisti i to isti oni koji su region vratlili 50 godina unazad
Inace obrati paznju na rijecnik ili ces na radnu akciju Brcko-Banovici sa mo ces krenuti iz ovog drugog grada
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 27 jan 2018, 11:27

lumani WroteColon
marconato WroteColonAlen Omić jedan je od nas!

Ovo je sve je pocelo davno ,nikom nije smetalo,ti zvezdin cetnik Milane,a tada je Kikanovic i igrao :crazy: Sada se jos jedan kreten upetljao u klub milicic Darko ,pored njega je svima jasno koju furku fura jedan od glavnih zvezdinih navijaca.Jbt,mislim da u Igokei mozes igrati kao Musliman bez problema...Sve u svemu ja ih gledam zbog kosarke ,mnogo vise nego zadnjih godina,kada su samo tukli...

Veca "politika" i igrarije oko KK su u pitanju od same cinjenice da u klubu sada igra jedan Omić!
Zasto doticni nisu bojkotovali FK kada je za isti nastupao Mirnes Šišić, Sanibal Orahovac i brojni drugi?!
Zasto je sever sa 10-12 000 spao na 3-4 000 na prvenstvenim mecevima?

Ima tu mnogo pitanja i odgovora koji nisu za foruma...

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 27 jan 2018, 11:51

A nije bilo dovoljno sto Omic ponovi 100x da je ateista iz Slovenije , da voli gledat filmove Kusturice i citat Andrica

:rol:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Natrag na “Evropska košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.