Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38052
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la filip13 » 26 feb 2018, 20:33

bjelorusija pobijedila sloveniju

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Alminjo99 » 26 feb 2018, 21:45

Napokon i da Hrvatska pobijedi nekoga..
Rezultat je trend, ideal je vječan!

filip13
Postovi: 38052
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la filip13 » 28 feb 2018, 20:36



Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Divos » 03 mar 2018, 09:20

Па " је " ($) $ ? хаос у ", " ' ? " су се ? у ? (& на " ? " https://basketball.hr/vijesti/vrankovic ... trajk/4330).

Ту је " " ? $, $ се СП у " $, & - 2018-а " & 52 $ " пута $ & ? " (па " ' су ? ове "прпзоре" & праве паузу & /), ЕП ' 2 & је у " $ ? $ се & 4 $ (? $), ? су ?, тзв "прозоре" у & сезоне, " $ ? & " & " ? " у - ", ту је " $ " $ се преносе " $ " прве фазе, супротно са " " ? " " & " у ? ", " са & ? не ' " & ' $.
$ ? је ' " " у "-" $ " % " у " ? су $ ? $, & '.

& је ? " ", ? ", оне & " " " у & " ?, - " у ? " & - " са ? & " " у ? " % ?. Стојан " & & ' $ & %, " са " " & ? " " $ ? у $ на ову, а ? " "?" " $ " се ? % ".
Ту $ " ? (?, &, $, С.", Р.", ?) " су на ? " ? савеза " " " " ову ?.

¥ је $ су то " ?, " $ " " " & " ? " $ " се не ' " са " $ %, но " је ? " " " " у $, " ? савеза стоје $, ту су " паре & " " ($ у &, " " " ' ? & " на " ") ' $ за " " ?, ? је " $ ? те $ " ? " " $ се носе са " ?.
&, у & " " " су ? уверења $ & ' & " " $ " тренутне ? у & ", а & - се " са " ?.
$ $ " " тај " (за & " $ ' ? "), но ту је ? ? " ' $, ? су ", " у $, у " је % ? ", све " роварења " ?, а " све " се $ $ на ' %.

" % је ? ?, а " $ се $, " " у "-" се не " " ?.

" се ове ?, ? - се & ? ? ? - ? на СП, " " ' е " ?. То " $ - $, " у " / се - " " за %, ", " " се ' $ ?.
" ово / " пост $ %, " & пуне 52 $, " у ову " - " " за " & ".
? " ове " " је $ - % " &, " све " ? у $ на " &, а & " све " " у $, то - " ? " & зна " $.
" " " " "-е (а $ " ?) јесу " ? у % ' ", но на ?, ту се " не ' " $ тога.


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 15 apr 2018, 12:06

Markkanen ce igrati za Fince ovo ljeto
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 19:25

Bassha je napisao/la:Markkanen ce igrati za Fince ovo ljeto
Otkud to, zar on ne mora cijelo ljeto raditi na fizickoj spremi (a i u igri vala ima puno nedostataka)? Zar nba ekipe uopste dozvoljavaju igrati za nacionalni tim? Ove nase zvjezdice su nas drugacije naucile, pa mi je ova informacija ravna svjetskom cudu. Cuj mladi kosarkas nakon samo jedne sezone u nba igra za reprezentaciju :shock: :o
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 17 apr 2018, 19:33

Na twiteru sam nasao to da ce igrati ( Eurohoops i Sportando su to objavili )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 20:13

Bassha je napisao/la:Na twiteru sam nasao to da ce igrati ( Eurohoops i Sportando su to objavili )
Ma znam, bio sam sarkastican. To je 90% tacna vijest. Samo me zanima sta ce Nurkic reci kad dodje vrijeme tih reprezentativnih okupljanja. Eto nek i profula junske meceve (mada ne vidim razloga i za tim), ali vec za one u septembru nece imati validnih opravdanja. Fazon je da bi mi upravo s tom Finskom mogli igrati u devetom mjesecu, a ako Lauri bude tu, onda nemamo nikakvih sansi protiv njih.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 17 apr 2018, 20:39

Nurkic ce ovo ljeto potpisivat novi ugovor, i sigurno mu je to priotiret da sebi obezbjedi sto bolji ugovor. U Junu ga ja ne ocekujem ali u Septembru ako ne dodje onda nek se yebe :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 21:19

Ma i ja mu u tom potpisivanju ugovora trazim nekakva opravdanja, ali nije on nije rookie pa da se nekom mora dokazivati. Svi timovi u nba znaju kakav je on i sta moze pruziti, tako da haman nista vise nije do njega.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la nerminh74 » 17 apr 2018, 22:46

Nije problem dokazivanja nego povrjede jer u slucaju iste pada mu cjena
Mada se ja nadam i njemu i mirzi barem protiv francuza kod nas
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Divos » 17 apr 2018, 23:47

" је у праву, - $ у " " & јуна " & ? " (' $ се $), " то се ' & рђаво $ на " уговор.

Но, " ' у " - $, " $ се не & " са $ " " у & " ? спорту %. " су ? ?.

У ен-"-еју нова сезона " 01.07. ", $ ", у $ 01.-09.07. " нове уговоре (у " 6 $ са " ", а $ " у " су ? " 3 $ $ $ $). ?, " агената " " ' " пре 01.07. су ", & " " " (?, вероватно $) то се $ строго $.

" у ' $ " 01.07. па $ ", $ агент " уговор, постоје " $ & & се $ ' ".
? она " "$ јуре" " "$ &", оно "$ јуре" " те не ?, % " то $*", ", ' је*" се " у ен-"-еју, ја " " ? за СП за своју " ?, " " " - " $ % " ", - " оно """ " ", ? "$ &" ¥ $ " се сје*о.

& је / " то & ", - " ? & " 2016-е. ' 2016-е % у ' " су " " &, & је ? на ?, & " је " у " преговора " је са ' " ?, ? " " " у саставу у групној ", па је & те групне фазе & ? са 11 " у саставу, $ & % је " " уговор (120 ?.$ за 5 сезона 2016-21, тј 24 ?.$ по ") 09.07. наступа за своју ? ? у 1/2Ф & " &.

То је то, у ен-"-еју $ ?, $, " - $ сезоне $ 10,5 ?.$, " вероватно - " (& - " " /), " је ? % 2015-е, " & тога у ове 3 $ (2015-18) $ 36 ?.$, ? уговора се ' ", " " за " уговор - $ ' $ 18-20 ?.$ по " (' се " са &, " " " " пуно / сезону 2015/16 $ " ове), но зато се ' " $ &, ", па " & "" ?", " & & не ", & - вас ".

" то је &, - $ ен-"-еј " " ово / постају $ ", " " ", 29.06. " 02.07. " у ? за СП за своје ? ? је " 0,00%.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la kobe24 » 18 apr 2018, 01:27

nerminh74 je napisao/la:Nije problem dokazivanja nego povrjede jer u slucaju iste pada mu cjena
Mada se ja nadam i njemu i mirzi barem protiv francuza kod nas
Ma slazem se ja s tobom, a i @Divos je sve lijepo objasnio. Zato sam i rekao da se moze opravdati ako propusti naredno okupljanje, ali vec za septembar je druga prica. Mada, on moze slomiti nogu dok bude silazio niz stepenice, ili da se povrijedi na milion drugih nacina. U pitanju su samo dva meca, a ne treba ni pricati koliko bi nam znacio. Ja se takodjer nadam da ce Mirza biti pozvan i da ce se odazvati odmah na naredno okupljanje. On je sa nba zavrsio i nadam se da je svjestan da bi eventualno igranje na SP 2019. godine moglo biti kruna njegove karijere. On, bez sumnje, ima jos puno toga pokazati, a igranje u junu bi moglo biti od koristi i njemu i reprezentaciji. Treba vjerovati da i oni tako misle...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la nerminh74 » 18 apr 2018, 08:01

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Nije problem dokazivanja nego povrjede jer u slucaju iste pada mu cjena
Mada se ja nadam i njemu i mirzi barem protiv francuza kod nas
Ma slazem se ja s tobom, a i @Divos je sve lijepo objasnio. Zato sam i rekao da se moze opravdati ako propusti naredno okupljanje, ali vec za septembar je druga prica. Mada, on moze slomiti nogu dok bude silazio niz stepenice, ili da se povrijedi na milion drugih nacina. U pitanju su samo dva meca, a ne treba ni pricati koliko bi nam znacio. Ja se takodjer nadam da ce Mirza biti pozvan i da ce se odazvati odmah na naredno okupljanje. On je sa nba zavrsio i nadam se da je svjestan da bi eventualno igranje na SP 2019. godine moglo biti kruna njegove karijere. On, bez sumnje, ima jos puno toga pokazati, a igranje u junu bi moglo biti od koristi i njemu i reprezentaciji. Treba vjerovati da i oni tako misle...
znas i ti da su u pitanju 2-3 sedmice minimalno priprema, tako da je sansa za povrijedom daleko veča

ali APSOLUTNO se slažem sa tobom, ako ga ne bude u septembru onda je pizda najveca
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 11 maj 2018, 09:16

Valanciunas ce najvjerovatnije biti na raspolaganju selektoru

---
Najbolja je situacija s Darijem Šarićem, Draganom Benderom i Ivicom Zupcem.

„Oko Šarićeve želje za igranjem za reprezentaciju, tu nema nikakvog spora, niti će NBA blokirati njegov nastup. Bender je željan igranja za Hrvatsku i stavio se na raspolaganje, a Lakersi se slažu da Zubac debitira za seniorsku reprezentaciju“, rekao je Anzulović .

Bojan Bogdanović ima problema s ugovorom.

„Indiana ima opciju 'pokupiti' njegov ugovor za sljedeću sezonu, a ako to ne naprave, on neće smjeti igrati. Ne sumnjam da su u Indiani dovoljno pametni da ga zadrže. Trebali su ga već 'jučer' potvrditi. Mi čekamo rasplet.“

Problemi su s Hezonjom i Žižićem.

„Hezonja ima veliku želju za igranjem za Hrvatsku, a objasnio je to i svojem agentu. Ipak, situacija je takva da on neće imati klub do početka srpnja i tu nastaje problem. Što se tiče igranja u rujnu, tu nema nikakvih problema: kao što je sam rekao, bit će tu kad god bude mogao. Nakon njega, najkompleksnija je situacija sa Žižićem jer mu u ugovoru stoji da mora igrati Ljetnu ligu pa bi i on mogao za nas nastupiti tek u rujnu.“
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 25 maj 2018, 17:16

Isto niti Jokica nema
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Post Postao/la Bassha » 25 maj 2018, 17:22

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.