ABA Liga 2018/19

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Šampion ABA Lige za sezonu 2018/19?

Budućnost
22
31%
Crvena Zvezda
25
35%
Cedevita
6
8%
Partizan
12
17%
Olimpija
4
6%
Mornar
0
Nema glasova.
Ostali
3
4%
 
Ukupno glasova: 72

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la lucky13 » 22 apr 2019, 22:50

samo da cestitam zvezdi. zasluzeno. trebali su dobiti i proslu utakmicu (u identicnoj atmosferi), nista od ovoga ne bi bilo. ali sam imao utisak da su ih sudije sjebale kada su otisli na +10 sredinom trece. ali mozda je ovih 40+ i sladje.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 22 apr 2019, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la alan_kardec » 22 apr 2019, 22:50

chily-rz je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la: Dobro veče, kako ste?
Bolje sigurno od sokolova raspalih, ni uža familija više nema sjećanja na vas.

Waaat?

I feeeel devotion??
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la flagrantus » 22 apr 2019, 22:51

chily-rz je napisao/la:Ma realno, sve srbe i treba za beograd, i onako im je lokal patriotizam na infuziji.
I ovo si mislio samo na "onu dvojicu",ili da se i ja pakujem za Srbiju?
Boli me uvo i za Zvezdu i Buducnost,ali ovo je podjednako moja drzava kao i tvoja ,i ti me neces tjerati!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2019, 22:52

bombaysaphire je napisao/la: Eto ne znaš da to nikad neće uraditi, ma daj...
Uradio si najgoru stvar, spustio si se na njihov nivo...
Nisi ti taj tip , daj nam sporta, pusti njih..
Koji ba sport ? U Podgorici pljulju po igračima a u Beogradu bacaju cigle na njih,. Gdje je tu sport i jel stvarno misliš da je u takvim oklonostima normalno igrati utakmicu i da to nema uticaja na igrače ?

Jesil vidio sad nekog od ovih što ih prozivam da se ogradio od ebanja šiptara, bacanja cigli, uletanja na teren i osudio to ? Nisi i neš ni vidjet jer je to njima normalna pojava, njima su delije ponos i dika kakvi god da su, niko ih ne smije osuditi ni kad klubu štetu nanose,.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la LlullSergio » 22 apr 2019, 22:52






Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2019, 22:54

flagrantus je napisao/la: I ovo si mislio samo na "onu dvojicu",ili da se i ja pakujem za Srbiju?
Boli me uvo i za Zvezdu i Buducnost,ali ovo je podjednako moja drzava kao i tvoja ,i ti me neces tjerati!
Mislio sam na sve one kojima su Radovan i Ratko heroji pa ko se prepozna.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la bombaysaphire » 22 apr 2019, 22:55

chily-rz je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la: Eto ne znaš da to nikad neće uraditi, ma daj...
Uradio si najgoru stvar, spustio si se na njihov nivo...
Nisi ti taj tip , daj nam sporta, pusti njih..
Koji ba sport ? U Podgorici pljulju po igračima a u Beogradu bacaju cigle na njih,. Gdje je tu sport i jel stvarno misliš da je u takvim oklonostima normalno igrati utakmicu i da to nema uticaja na igrače ?

Jesil vidio sad nekog od ovih što ih prozivam da se ogradio od ebanja šiptara, bacanja cigli, uletanja na teren i osudio to ? Nisi i neš ni vidjet jer je to njima normalna pojava, njima su delije ponos i dika kakvi god da su, niko ih ne smije osuditi ni kad klubu štetu nanose,.

Pa bog te malo znaš li ti čitati? Jesam li ti napisao da to neće nikad uraditi, a ti meni isto pišeš !?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2019, 22:57

bombaysaphire je napisao/la:[


Pa bog te malo znaš li ti čitati? Jesam li ti napisao da to neće nikad uraditi, a ti meni isto pišeš !?
Pa koji će onda qrac na ovom forumu s takvom nakaradnom ideologijom ? Toliko portala u Srbiji da drk.aju na fašiste oni došli ovdje i što je najsmješnije moderacija im to dopušta.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la BosniaBoston » 22 apr 2019, 22:58

flagrantus je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:Ma realno, sve srbe i treba za beograd, i onako im je lokal patriotizam na infuziji.
I ovo si mislio samo na "onu dvojicu",ili da se i ja pakujem za Srbiju?
Boli me uvo i za Zvezdu i Buducnost,ali ovo je podjednako moja drzava kao i tvoja ,i ti me neces tjerati!
Izvini sto se mjesam,ali ako zelis da se raspadne ta tvoja drzava kao mnogi drugi pripadnici tvoje etnicke skupine,onda ona nije tvoja.Ako podrzavas njen opstanak u trenutnoj formi kao suverenu drzavu Bosnu i Hercegovinu sa trenutnim simbolima onda se slazem
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la bombaysaphire » 22 apr 2019, 23:03

chily-rz je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:[


Pa bog te malo znaš li ti čitati? Jesam li ti napisao da to neće nikad uraditi, a ti meni isto pišeš !?
Pa koji će onda qrac na ovom forumu s takvom nakaradnom ideologijom ? Toliko portala u Srbiji da drk.aju na fašiste oni došli ovdje i što je najsmješnije moderacija im to dopušta.

Ni meni nije jasno , moderacija je zakazala.
Međutua ja ti garantujem da nema Čovića i Bokana, ovdje bi se pisalo o sportu, ovako je došlo do Srebrenice :crazy:

Ja ti samo savjetujem onako jaranski, nemoj se spuštati na njihov nivo , to oni žele, piši o sportu ( slažem se u ovom slučaju da je teško), a njihove postove prijavi i laganica.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2019, 23:05







Jel ok ovo licemjeri, jel vama uredu da drkate na ovakve ?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Vucevich » 22 apr 2019, 23:11

navijamo za komsije :bih:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la MElloo » 22 apr 2019, 23:12

Najmanje ce se danas pricati o utakmici.Buducnost pogrijesila na poectku sezone uzasna selekcija igraca,kasnije se to mjenjalo al bez uspjeha.Jos doveli Repesu kao nail in the coffin.Zvezda mnooogo organiziranija ekipa i sigurno ekipa sa vecom sirinom.Nekako mislim da bi Cedevita imala vise sanse u finalu da su prosli.
Primitivce na tribinama ne treba spominjati

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la bombaysaphire » 22 apr 2019, 23:13

LlullSergio je napisao/la:



Hahhaahah, e yebem ti grob , ovo još nisam vidio ...
U Podgorici "navijači" su bili sa strane terena, a ovdje na terenu !?!? Gasi košarku.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la salex90 » 22 apr 2019, 23:13

plakite plakite

verujem da ce klub tuziti sve i jedan medij koji je objavio da je neko bacio ciglu na protivnicke igrace

a od dobijenog novca uloziti u jedno pojacanje za EL.

taman

chily nastavi plakiti, lepota je citati tvoje nebuloze

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la flagrantus » 22 apr 2019, 23:14

BosniaBoston je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:Ma realno, sve srbe i treba za beograd, i onako im je lokal patriotizam na infuziji.
I ovo si mislio samo na "onu dvojicu",ili da se i ja pakujem za Srbiju?
Boli me uvo i za Zvezdu i Buducnost,ali ovo je podjednako moja drzava kao i tvoja ,i ti me neces tjerati!
Izvini sto se mjesam,ali ako zelis da se raspadne ta tvoja drzava kao mnogi drugi pripadnici tvoje etnicke skupine,onda ona nije tvoja.Ako podrzavas njen opstanak u trenutnoj formi kao suverenu drzavu Bosnu i Hercegovinu sa trenutnim simbolima onda se slazem
Slobodno se ukljuci,a otkud ti druze bez ljutnje mozes znati sta ja zelim.ili imas tolike predrasude prema Srbima da mislis da svi to zele?
Evo iskreno ja ne zelim da se raspadne,zasto bi to zelio ali to ne znaci da ja ne volim I Srbiju ,zivim 200 metara od granice ,tamo imam rodbinu ,ti ljudi tamo su isti narod kao i ja.
Racunam da mi normalni ljudi to ne mogu zamjeriti,navijam i za reprezentaciju Srbije,ali isto tako i za Bih kada igra.
Iskreno vrijedja me ovo ,sve srbe i treba za beograd,namjerno sam napisao malim slovima kao i on!
Mislim isto tako da neki komentari nisu realni,naravno da je za osudu ovo sto se desilo veceras u Bg,ali nisam primjetio da se npr.ovaj momak ili bilo ko drugi oglasio poslije 3 utakmice u Podgorici.kada je sin ministra policije izvjesni Amar pljuvao Filipa Covica ,a jos desetak ljudi se setalo po terenu kao na korzu,skandiranje "ubij cigana' itd!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2019, 23:16

salex90 je napisao/la: chily nastavi plakiti, lepota je citati tvoje nebuloze
ok četnik, nastaviti podržavati ratni zločince.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 apr 2019, 23:19

Najgore je sto ovo nikad nece prestati vec ce samo rasti iz generacije u generaciju. Evo npr. koliko je samo djece danas bilo u Pioniru i prisustvovali ovome, pa skandiranju ubi siptara i slicno i sta treba dijete da misli? Normalno da ce misliti da tako i treba, da je to pravilan nacin i odmah od malih nogu se to zadoji mrznjom i kasnije znamo sta dobijemo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la L-Train » 22 apr 2019, 23:19

Na sta ovo ode,dajte nam fudbalsku regionalnu ligu da vidite sta je fasizam i sovinizam u punom sjaju od Triglava do Vardara.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la MElloo » 22 apr 2019, 23:23

L-Train je napisao/la:Na sta ovo ode,dajte nam fudbalsku regionalnu ligu da vidite sta je fasizam i sovinizam u punom sjaju od Triglava do Vardara.
bilo bi mrtvih po tribinama nazalost

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.