ABA Liga 2018/19

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Šampion ABA Lige za sezonu 2018/19?

Budućnost
22
31%
Crvena Zvezda
25
35%
Cedevita
6
8%
Partizan
12
17%
Olimpija
4
6%
Mornar
0
Nema glasova.
Ostali
3
4%
 
Ukupno glasova: 72

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Drape » 13 jan 2019, 18:36

Sudije daju vjetar u leđa Olimpiji protiv Mege.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la kobe24 » 13 jan 2019, 18:55

djoleprijedor je napisao/la:.
Braco Srbi, sve dok vi javno velicate osudjene ratne zlocince Karadzica i Mladica, ne ocekujte da misljenje o vama bude drugacije. Kako mislis da ce se nesto promijeniti na bolje, ako na svim mogucim anketama u manjem bh entitetu preko 90% stanovnistva pomenuti dvojac smatra herojima?! Inace, ja nemam apsolutno nista protiv RS-a kao administrativne jedinice koja postoji od Dejtona.

OT: Lorbek ne zna ni sam kako su mu ulazili svi ovi sutevi. Krivo mi je zbog poraza Mege ponajvise zbog jos jedne jako kvalitetne partije naseg Atica. Ipak, raduje cinjenica da se polahko budi i da pokazuje zbog cega je bio jedan od najboljih juniora Evrope.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2589
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2019, 19:16

kobe24 je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:.
Braco Srbi, sve dok vi javno velicate osudjene ratne zlocince Karadzica i Mladica, ne ocekujte da misljenje o vama bude drugacije. Kako mislis da ce se nesto promijeniti na bolje, ako na svim mogucim anketama u manjem bh entitetu preko 90% stanovnistva pomenuti dvojac smatra herojima?! Inace, ja nemam apsolutno nista protiv RS-a kao administrativne jedinice koja postoji od Dejtona.

OT: Lorbek ne zna ni sam kako su mu ulazili svi ovi sutevi. Krivo mi je zbog poraza Mege ponajvise zbog jos jedne jako kvalitetne partije naseg Atica. Ipak, raduje cinjenica da se polahko budi i da pokazuje zbog cega je bio jedan od najboljih juniora Evrope.
Opet generalizuješ i daješ paušalne ocjene i nerelavantne informacije,sa strogo subjektivnog gledišta.Postotak onih kojih njih dvojicu smatraju za heroje nije ništa manji od onih što u Bošnjačkom korpusu za heroje smatraju npr Aliju i Nasera.E sad,što ljudi i na jedne i na druge,i sa jedne i sa druge strane gledaju crno-bijelo i izarzito subjektivno-ostrašćeno,sa nimalo kritičnosti,to je problem koji nas i drži u ovakvom odnosu 24 godine nakon završetka rata.Ne može se živjeti zajedno i međusobno uvažavati,ukoliko se forsira samo svoj stav i mišljenje kao jedini ispravan i nametati ga drugom kao takav.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la BosniaBoston » 13 jan 2019, 19:20

Alija je jedan obicni nesposobnjakovic i nije heroj,ali nije zlocinac.Naser je zestoki kriminalac i bio je na vise sudova,ali ga niko nije okrivio
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2589
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2019, 19:20

Vratimo se košarci ;)
Mens sana in corpore sano.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la BosniaBoston » 13 jan 2019, 19:22

djoleprijedor je napisao/la:Vratimo se košarci ;)
More komforno
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Divos » 13 jan 2019, 19:51

? " су у стању " $ " су ? на " ', " не завређују ? & $

" се ", " ' " је ". " супер важна $ ?. За ", $ су на 5-10, " " $ " $ &.
", ? је у & ? ' ? " " ", $ су -17, ? у ' ' су ? са $ ", " " & је ? " ' ? су ' " " " (" & & $ " " су ? у ' '), % " $ су ' ' све $.

$ " ' је ? у $ ", ? ', " ? је у 3/4 ? ", ? су " ?, % " ' " " ? са $, % " $ %. У " 3/4 ? се ? у ', $ су " & % %, ? % $, " ' је " на " страну.

У ? је / ?, & ?, те ? " %, $ $ '. У & је ' ? $. ", Зорана ?, & % је у $ " на путу $ нестане, $ настоје " у ".
$ је $ ', " % ? евро-" $ се " ? "$" ", но он је по ? (29 за 24 ") " на ' '. & $ " " " је " "празне $", ? " ? % $ ".

' - " ' вероватно $ $ & за Ф4, не ? се " % на то, " вероватно - у $ " све $ " " "$" ", то је & " Зоран ? " " 23, " право ' $ га " $ " на /, а - " " у & " & " $ " $, " " " са & сезоне.
" % у $ " " ?, но то је " ", $ " своје ".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la kobe24 » 13 jan 2019, 20:30

Nek si konacno i ti pokazao svoje pravo lice. Bolesnici su oni koji osudjene ratne zlocince nazivaju herojima, a nazalost cine 98% srpskog naroda na tlu te iste genocidne tvorevine.

Srdacan pozdrav svima, ja napustam ovu diskusiju. :wave:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la alan_kardec » 13 jan 2019, 21:45

Dobro si se sjetio da je napustiš. Putuj igumane :salut: :wave:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2589
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la djoleprijedor » 14 jan 2019, 00:37

kobe24 je napisao/la:Nek si konacno i ti pokazao svoje pravo lice. Bolesnici su oni koji osudjene ratne zlocince nazivaju herojima, a nazalost cine 98% srpskog naroda na tlu te iste genocidne tvorevine.

Srdacan pozdrav svima, ja napustam ovu diskusiju. :wave:
Bolesnik može jedino osoba koja etiketira 98% populacije svojom fikcijom.Fuj.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la MElloo » 14 jan 2019, 00:41

Kako uvijek se na ratne teme stigne ja ne vjerujem haha

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la BosniaBoston » 14 jan 2019, 01:02

djoleprijedor je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Nek si konacno i ti pokazao svoje pravo lice. Bolesnici su oni koji osudjene ratne zlocince nazivaju herojima, a nazalost cine 98% srpskog naroda na tlu te iste genocidne tvorevine.

Srdacan pozdrav svima, ja napustam ovu diskusiju. :wave:
Bolesnik može jedino osoba koja etiketira 98% populacije svojom fikcijom.Fuj.
Al jazeera je napravila anketu da li gradani RS-a smatraju mladića herojom ili zlocincem
62% je reklo heroj,27% zlocinac
Dosta vise ratne teme,okrenimo se aba ligi.Bolesnici su i ti koji slave ratne zlocince,a i oni koji fasisticki generalizuju
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Bassha » 16 jan 2019, 20:15

Pojedini portali su objavili da Apic napusta FMP i prelazi u Lokomotivu Kuban


Mavra novi igrac Krke
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la hamzaTM87 » 17 jan 2019, 00:55

Bassha je napisao/la:Pojedini portali su objavili da Apic napusta FMP i prelazi u Lokomotivu Kuban

Nema mi to smisla nikakvog, nisu ludi da bace mjesto stranca na apsolutno nedokazanog igrača za taj nivo košarke
ZELJEZNICAR 1921!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Bassha » 18 jan 2019, 15:47

“U ime porodice Radovanović, obraćam vam se povodom neistina koje je trener KK Budućnost iz Bijeljine, Dario Čojić, javno izneo u vezi sa prelaskom Nikole Radovanovića u KK Partizan iz Beograda.

Kada je postalo jasno da Partizan želi Nikolu, a da je Nikolina velika želja da zaigra upravo u crno-belom dresu, jer za taj klub od malih nogu navija (slika u prilogu), stupili smo u pregovore sa KK Budućnost iz Bijeljine oko obeštećenja i prelaska u KK Partizan.

Ovom prilikom, moram istaći da su uslovi u kojima je Nikola živeo i trenirao u Bijeljini izuzetno loši, a da je sam klub u poslednje dve godine načinio nekoliko protivzakonitih radnji, poput odvođenja deteta u inostranstvo bez saglasnosti roditelja, pokušaja falcifikovanja potpisa roditelja igrača kao i prebacivanja deteta iz škole u školu bez znanja roditelja.

Stoga, naša čvrsta želja je bila da Nikola svakako napusti KK Budućnost iz Bijeljine, jer je postalo kristalno jasno da u tom klubu budućnosti nema.

Gotovo neverovatno zvuči, ali želim da javnost sa time upoznam, da klub sa roditeljima nije imao, niti je želeo bilo kakvu komunikaciju u poslednje dve godine, a da su predsednik i trener kluba pregovarali sa trećim stranama bez znanja roditelja.

Nakon što je Partizan ponudio obeštećenje koje je daleko veće od onog koje je tržišno, KK Budućnost je taj predlog glatko odbio, uz jasno agitovanje da Nikola treba da pređe u bilo koji drugi klub, osim u Partizan.

Želim da jasno naglasim, kako smo kao porodica svim srcem želeli da dete praktično izbavimo iz te kuće i neadekvatnih uslova života i rada, čak i po cenu da prestane da se bavi košarkom.



Ovo iznosim sa željom da upozorim sve roditelje čija deca će jednog dana doći u situaciju da treniraju i igraju u KK Budućnost iz Bijeljine.

Želim da se zahvalim agentu, Draganu Deliću, koji nam je veoma profesionalno predočio sve ponude za Nikolu, koji je sam odabrao prelazak u redove Partizana. Odluka mog sina, za mene predstavlja obavezu i učinio sam sve u skladu sa pravilima da se njegova želja ostvari.

Takođe, želim da napomenem da je kroz sličnu torturu ne tako davno prošao igrač KK Crvena zvezda, Boriša Simanić, čijem ocu Draganu Simaniću želim da se posebno zahvalim na potvrdi svih informacija. A iznad svega, želim da se zahvalim Bogu, što sam uspeo da svoje dete izvučem iz neprirodnog odnosa i uslova koje ne bih poželeo niti jednom roditelju za njihovo dete”, stoji u saopšrenju porodice Radovanović.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la kobe24 » 18 jan 2019, 15:54

Moguce da ima istine u svemu ovome, ali po ovim pricama ispade da je mali bio u logoru i Bijeljini i da oni godinama nisu imali nikakav kontakt s njim. Cuj promijenili mu skolu bez znanja roditelja i dvije godine nisu uopste komunicirali s njima... Pa, nisu valjda dijete drzali kao taoca?! :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la FoSte95 » 18 jan 2019, 21:15

Kako Krka glupo izgubi od Igokee cccc

dobroo će se pošibati Budućnost i Zvezda u finalu ABA lige. Biće napetije nego prošle sezone u to sam siguran
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la alan_kardec » 18 jan 2019, 22:02

Zvezda ako ne dovede krštenu zamjenu za Reglanda, šanse su nam male. A i ako dovedemo, Budućnost je favorit, čisto gledano igrački.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la FoSte95 » 21 jan 2019, 09:40

biće večeras spektakl Budućnost-Cedevita :opaopa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: ABA Liga 2018/19

Post Postao/la Divos » 21 jan 2019, 10:13

& " ' " за $ " за $.
" ' је за $ " " ". & грозног старта " & су - ? $ & $ " (& ") ", " у ' ' су ? у понору, $ " је ? $ & 3/4, а $ у 4/4 невероватан & (+17), " ? су ту $, & & су ? " пуно / ". $ - $ то, & $ је & у ", & $, 11-4.
", у ? & " не $ $, ? су прву фазу, % " је верује " ", $ " 0-3, " " " су се - ? &.

" $, & ? са ", $ $. У $ ? ? су ? ? $ " ?, " - то % " $ је ? у ? у ", ? & $ је & важна, а важна " за $, " за % $ знатно ? уђу у & сезое.
$ $ $ ' "?" " ?, " +6, јер - то, у ? " &, $ $ у ' ' ? " ?-офа. Своју % наравно & " ".

" " ", пуно " " ? - % " $ ? ? " & $ $ ? " " % & ' $, " $ за " на $.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.