ABA Liga 2019/20

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la bhpremierliga12 » 30 dec 2019, 16:30

Eh evo ga press konferencija uskoro pocinje, idemo se smijati nebulozama i izigravanju zrtve po milioniti put od krimosa Covica :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Bassha » 30 dec 2019, 16:42

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Epidaurus » 30 dec 2019, 16:53

Još jedno u nizu izigravanje žrtve Čovića i SNSovih državnih službi. Koji interes imaju Srbi u CG u napadu na igrače Zvezde ? Bila bi sigurno neprijateljska atmosfera u dvorani al nije da je to išta novo bilo na utakmicama između Zvezde i Budućnosti, bilo na beogradskom derbiju. Klasično palamuđenje Čovića i pripremanje terena za PO.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la dscile » 30 dec 2019, 16:59

Kakav pucanj u sopstveno koljeno. J*bote u dobrom si momentumu, Buducnost u losem.. pa ako ti garantuju bezbjednost, idi i igraj. Ako se desi bilo kakav napad, prekini utakmicu i to je to.

Ovako Buducnost dobija pobjedu bez da potrosi kap znoja, a tebi i dalje predstoji grcevita borba za PO.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Epidaurus » 30 dec 2019, 17:04

dscile je napisao/la:
30 dec 2019, 16:59
Kakav pucanj u sopstveno koljeno. J*bote u dobrom si momentumu, Buducnost u losem.. pa ako ti garantuju bezbjednost, idi i igraj. Ako se desi bilo kakav napad, prekini utakmicu i to je to.

Ovako Buducnost dobija pobjedu bez da potrosi kap znoja, a tebi i dalje predstoji grcevita borba za PO.
To je to otprilike. Čovićevo preser.avanje na koje će Bokan sigurno uzvratit još gore. Meni ovo izgleda kao pripremanje terena za potencijalnu PO seriju.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Bassha » 30 dec 2019, 17:04

CZ zeli da se utakmica igra 24.2.
Zanimljivo da taj isti dan igra Crna Gora u gostima kod Francuske.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la dscile » 30 dec 2019, 17:09

Epidaurus je napisao/la:
30 dec 2019, 17:04
dscile je napisao/la:
30 dec 2019, 16:59
Kakav pucanj u sopstveno koljeno. J*bote u dobrom si momentumu, Buducnost u losem.. pa ako ti garantuju bezbjednost, idi i igraj. Ako se desi bilo kakav napad, prekini utakmicu i to je to.

Ovako Buducnost dobija pobjedu bez da potrosi kap znoja, a tebi i dalje predstoji grcevita borba za PO.
To je to otprilike. Čovićevo preser.avanje na koje će Bokan sigurno uzvratit još gore. Meni ovo izgleda kao pripremanje terena za potencijalnu PO seriju.
Pazi, ja sam zbog svih ovih trenutnih tenzija bio apsolutno za to da se odlozi mec.

Ali ako Buducnost ne pristaje, ako ABA liga ne zeli da se to desi, pa onda izadji i igraj. Sve dalje sto se desi ici ce na dusu Crnogoraca i Buducnosti i ti ne snosis bilo kakvu krivnju. Na ovaj nacin se bukvalno, ali bukvalno nista ne dobija.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11298
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Dzoni » 30 dec 2019, 17:10

Jel to odgodjena utakmica?

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Epidaurus » 30 dec 2019, 17:17

dscile je napisao/la:
30 dec 2019, 17:09


Pazi, ja sam zbog svih ovih trenutnih tenzija bio apsolutno za to da se odlozi mec.

Ali ako Buducnost ne pristaje, ako ABA liga ne zeli da se to desi, pa onda izadji i igraj. Sve dalje sto se desi ici ce na dusu Crnogoraca i Buducnosti i ti ne snosis bilo kakvu krivnju. Na ovaj nacin se bukvalno, ali bukvalno nista ne dobija.
Pa poznavajući Milu krimosa, prilično sam siguran da bi se maksimalno potrudio da se ne desi nijedan jedini incident jer bi mu to donijelo političke poene u ovom sukobu sa crnogorskim Srbima.

Ako je policija CG dala garanciju sigurnosti igračima i stručnom štabu Zvezde, tu se onda nema šta pretjerano diskutovat da li se treba odgodit ili ne.

Također, koliko čitam na nekim forumima gdje pišu ljudi koji žive u CG, situacija uopće nije toliko kritična i policija može bez većih problema riješit sve probleme sa protestima.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la dscile » 30 dec 2019, 17:22

Epidaurus je napisao/la:
30 dec 2019, 17:17
dscile je napisao/la:
30 dec 2019, 17:09


Pazi, ja sam zbog svih ovih trenutnih tenzija bio apsolutno za to da se odlozi mec.

Ali ako Buducnost ne pristaje, ako ABA liga ne zeli da se to desi, pa onda izadji i igraj. Sve dalje sto se desi ici ce na dusu Crnogoraca i Buducnosti i ti ne snosis bilo kakvu krivnju. Na ovaj nacin se bukvalno, ali bukvalno nista ne dobija.
Pa poznavajući Milu krimosa, prilično sam siguran da bi se maksimalno potrudio da se ne desi nijedan jedini incident jer bi mu to donijelo političke poene u ovom sukobu sa crnogorskim Srbima.

Ako je policija CG dala garanciju sigurnosti igračima i stručnom štabu Zvezde, tu se onda nema šta pretjerano diskutovat da li se treba odgodit ili ne.

Također, koliko čitam na nekim forumima gdje pišu ljudi koji žive u CG, situacija uopće nije toliko kritična i policija može bez većih problema riješit sve probleme sa protestima.
Mislim da nije to nista zbog protesta, nego generalno zbog tenzija koje rastu iz dana u dan.. Tj pribojavanja da bi te tenzije mogle dovesti do veceg problema u hali ili izvan nje.

Covic umjesto da iskoristi taj papir od CG policije da ode na mec, pa ako se makar i u hotelu desi neprijatna situacija, jednostavno izadje u javnost i kaze "Evo drugi put nam garantuju bezbjednost, drugi put to nije ispostovano i mi se vracamo u Bg", on to iskoristi kao jos jedan argument za neodlazak na mec.

Malo je reci da sam razocaran.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Belmin6 » 30 dec 2019, 17:26

Dzoni je napisao/la:
30 dec 2019, 17:10
Jel to odgodjena utakmica?
Da, ne dolazi CZV u Pg.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Epidaurus » 30 dec 2019, 17:27

Ne znam, ne vidim razlog zbog kojeg bi prosrpski demonstranti ugrozili sigurnost igrača Zvezde. Varvari su isto tako koliko sam upućen daleko od nekih klasičnih crnogorskih nacionalista.

Klasična priprema terena za PO. Nekad se ovim presovima i izjavama nadje.bavao sa Duletom, sad je prešao na Bokana. Samo što sam mišljenja da je Bokan kud i kamo veća budala od Duleta i da se neće dobro provest tu.

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la filip13 » 30 dec 2019, 17:50

Nemanja86 je napisao/la:
30 dec 2019, 14:40
kakvi uslovi prijatelju?

Pa mi smo prvi bili žrtve kada su razni Englezi i ostali odlučivali hoće li ili neće dolaziti da igraju kod nas, na svaku najavu krize morali smo ići van Srbije igrati domaće utakmice (govorim o fudbalu prvenstveno). Sad se mi stavljamo u ulogu tih "Engleza" i sami biramo gdje želimo a gdje ne želimo igrati...


Nemam ništa pozitivno reći o Milu i njegovom režimu, ali ako si već odlučio igrati ligu sa njim, nemoj sad glumiti uvrijeđenu mladu i igrati se špijunskih romana.
:thumbup:

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Nemanja86 » 30 dec 2019, 18:47

Epidaurus je napisao/la:
30 dec 2019, 16:53
Još jedno u nizu izigravanje žrtve Čovića i SNSovih državnih službi. Koji interes imaju Srbi u CG u napadu na igrače Zvezde ? Bila bi sigurno neprijateljska atmosfera u dvorani al nije da je to išta novo bilo na utakmicama između Zvezde i Budućnosti, bilo na beogradskom derbiju. Klasično palamuđenje Čovića i pripremanje terena za PO.
nema šanse, Čović ovo i radi jer vjerovatno ima neke insajd informacije iz EKA i od Jordija.

Vrlo moguće je da PO neće imati nikakvu ulogu i da će se učesnik EL iz ABA (ako ga i bude) birati na druge načine, lobiranjima, finansijskim garancijama itd.

Ako ovo večeras bude registrovano 20-0 i kaznenim bodom za CZ, oni nemaju šanse da dođu do druge pozicije, a budimo realni, više i nisu tako dobri na terenu i teško bi bilo očekivati da dobiju u PO dvije serije bez prednosti domaćeg terena (vjerovatno Partizan i Budućnost, nebitno kojim redoslijedom).

Ja sam već neko vrijeme mišljenja da ABA-i polako istiće vrijeme, i da Jordi želi jedan stabildan klub sa A licencom a ne da čeka svake godine ko će isplivati iz balkanoskog užarenog lonca.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Wandelanoite » 30 dec 2019, 18:49

Kakva Zvezda i A licenca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Nemanja86 » 30 dec 2019, 18:59

ne mora biti A licenca, može biti ta privremena licenca, nešto što je dobio npr. Zenit ove godine, ali suštinski gledano, ako ne budu odlučivali rezultati, po većini drugih kriterijuma (kojima se vodi Bartomeu) Zvezda je iz regiona najbliža EL

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Wandelanoite » 30 dec 2019, 19:02

Nista oni nisu blizi od Olimpije i Partizana, cak sta vise mislim da bi Evropa najradije Olimpiju vidjela u EL od Balkanaca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Nemanja86 » 30 dec 2019, 19:26

ne znam, nemam nikakve izvore, samo naslućujem... Nije bitna Evropa, bitan je Jordi, mislim da EL više voli Beograd, veće je tržište, utakmice im donose veću gledanost, na kraju krajeva i hala je veća od Stožica (pritom ima i garantovano veću popunjenost, jer pitanje je je l Ljubljana još kliknula sa ovom novom Olimpijom, a sa Partizanom ili CZ imaš garanciju ispunjenih tribina).

Jordi je u Beograd dovukao i F4, i ima redovne godišnje turnire juniorske EL, bio je i jedan sastanak trenera i sudija prije par godina...

Dok je god Psihopata na vlasti, neko od košarkaških klubova iz Bg će imati dovoljno jak budžet da ostane kompetetivan u EL.

Ova Olimpija Cedevita uz svu logistiku i nove okolnosti još nije pokazala da zna raditi posao.



Ali ok, to su već neke daleke priče, da ne ulazimo previše u to

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la salex90 » 30 dec 2019, 20:09

Epidaurus je napisao/la:
30 dec 2019, 16:53
Još jedno u nizu izigravanje žrtve Čovića i SNSovih državnih službi. Koji interes imaju Srbi u CG u napadu na igrače Zvezde ? Bila bi sigurno neprijateljska atmosfera u dvorani al nije da je to išta novo bilo na utakmicama između Zvezde i Budućnosti, bilo na beogradskom derbiju. Klasično palamuđenje Čovića i pripremanje terena za PO.

kao navijac Zvezde ti kazem da si za prvu recenicu apsolutno u pravu

sto se ostalog tice... gresis.

nemaju interes Srbi ni Crnogorci da napadnu igrace Zvezde. Imaju dovedeni DPS glasaci koji popune Moracu besplatnim ulaznicama koje dobiju preko stranackih odbora.

Varvare, sto se nas tice niko nikada nije ni stavljao u taj kos. Stavise. Rec je o prosrpskoj grupi koja nikada svoje politicke stavove nije iznosila kako bi sacuvala mir u grupi. Veceras su takodje transparentom podsetili na cijoj su strani.

nazalost sve ovo se desavalo i pre dve godine, pa i prosle... velike netrpeljivosti...

Milo i Vucic zadovoljno trljaju ruke. Politika im je skoro identicna. To su politicka braca.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: ABA Liga 2019/20

Post Postao/la Epidaurus » 30 dec 2019, 20:14

Milo jeste krimos al nije sigurno glup da u ovakvoj situaciji dozvoli napad na igrače Zvezde i sam sebi skoči u usta. On bi sasvim sigurno osigurao da ne dođe ni do jednog incidneta. Pa vidiš da se ni sa demonstrantima ne obračunava nekom naročitom primjenom sile. Zna on itekako šta radi i sve su prilike da će dobro nagu.zit i Srbiju i SPC.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.