Euroleague 19/20

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 25 okt 2019, 16:19

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 25 okt 2019, 19:47

Nail for Real je napisao/la:Smece.

Zasto?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

cavendish
Kontakt:

Post Postao/la cavendish » 25 okt 2019, 21:27

Westerman prevara od igraca.

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 25 okt 2019, 23:44

marconato je napisao/la:

Zasto?

Pravis se budala ili ?

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 25 okt 2019, 23:59

Jos jednom, Mirotic jedna velika ljudina. Ponosan sam sto je sinoc dobio aplauze i zasluzeno skandiranje. :salut: :salut:

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 26 okt 2019, 08:54

Po kuci ti hodo.

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 26 okt 2019, 09:14

Olympiacos confirms addition of Willie Reed

Nail for Real
Kontakt:

Post Postao/la Nail for Real » 26 okt 2019, 11:13

marconato je napisao/la:

Zasto?

Losa mu brada.
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 26 okt 2019, 12:30

LlullSergio je napisao/la:
marconato je napisao/la:

Zasto?

Pravis se budala ili ?

Pitam samo, nisam upucen..Zato sto je prvobitno igrao za Real?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

L-Train
Kontakt:

Post Postao/la L-Train » 26 okt 2019, 13:36

Pa logicno,dijete Reala,odlaskom u Barcu je ispao najobicnij jazavac.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 14:04

Lako je tudjim k*rcem koprive mlatiti.

Al mi je isto jako sto se od Crnogorca ocekuje neka povezanost sa spanskim klubom, nebitno kojim. Narocito u kosarci gdje je normalna stvar da strani (pa i domaci) igraci igraju za rivalske klubove. Primjera milion.

A jos mi je jace sto se definise covjek na osnovu toga.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 14:26

Pa i nije bas normalna stvar da Mirotic kojeg je Real razvio u igracinu i koji je bio fakticki prvi superstar Realove cantere u Lasovoj eri na vrhuncu karijere ode u Barcelonu. On je u Real dosao ko balavac i iz njega otisao u NBA kao vjerovatno najbolja cetvorka Europe. Smece klasicno, zahvalnost i postovanje nepostojeca. Trebao se malo na Luku ugledat.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 26 okt 2019, 14:35

Epidaurus je napisao/la:Pa i nije bas normalna stvar da Mirotic kojeg je Real razvio u igracinu i koji je bio fakticki prvi superstar Realove cantere u Lasovoj eri na vrhuncu karijere ode u Barcelonu. On je u Real dosao ko balavac i iz njega otisao u NBA kao vjerovatno najbolja cetvorka Europe. Smece klasicno, zahvalnost i postovanje nepostojeca. Trebao se malo na Luku ugledat.

Ugledao se na legende Reala poput Luisa Figa :kafa: Ovo je biznis jbg,nema tu emocija
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 14:40

BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Pa i nije bas normalna stvar da Mirotic kojeg je Real razvio u igracinu i koji je bio fakticki prvi superstar Realove cantere u Lasovoj eri na vrhuncu karijere ode u Barcelonu. On je u Real dosao ko balavac i iz njega otisao u NBA kao vjerovatno najbolja cetvorka Europe. Smece klasicno, zahvalnost i postovanje nepostojeca. Trebao se malo na Luku ugledat.

Ugledao se na legende Reala poput Luisa Figa :kafa: Ovo je biznis jbg,nema tu emocija

Da je Figo dosao u Barcu sa 14 godina i onda presao u Real to sto pricas bi imalo smisla. Ovako nema.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 26 okt 2019, 14:47

Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:

Da je Figo dosao u Barcu sa 14 godina i onda presao u Real to sto pricas bi imalo smisla. Ovako nema.

Dobro ta paralela sa figom ok,ali kao sto sam napisao nema vise emocija.Mirotic ocigledno izrazio zelju da bude glavni dasa u evropi,Barsa mu ponudila najbolji ugovor i najvise slobode i to je to.A kad smo vec kod primjera,Sol Campbell je u Totenham dosao isto tako negdje sa 14-15 godina pa otisao u Arsenal u zenitu karijere
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 16:09

Kao sto sam rekao, lako je tudjim k*rcem koprive mlatiti. Pogledaj onaj intervju za SK. Momak fino kaze da nije htjeo ostati u NBA zbog toga sto nema nikakvu moc u vezi trejdova i zato sto hoce da bude vodja u nekoj ekipi.. a kada se vraca u Evropu normalno da ce prihvatiti najbolju mogucu, sto je u ovom slucaju bila Barsina. Najbolje da bi mnogi od vas odbili najbolju ponudu, kako igracki tako i finansijski, cisto da bi ispostovali neki strani klub. Da je imao iste, ili priblizno slicne ponude od Reala i Barse, vjerovatno bi odabrao Realovu.

A sta se trebao na Luku ugledat? Ne vidim nikakvu paralelu izmedju njih dvojice sto se tice ove situacije.

Ajde da se radi o nekom Spancu, rodjenom Madridisti ili sta vec.. pa da skontam sto ga se proziva jer je presao u Barsu. Ali ovdje rijec o Nikoli Miroticu iz Podgorice. Ne mogu sebe zamisliti da zamjeram i govorim npr. Kleu u fudbalu ili u ono vrijeme Robertsu, ono sto vi govorite Miroticu, samo zato sto su presli iz Zvezde u Partizan. Mislim, ono zamjeram im, ali daleko od toga da mislim da su smece od ljudi. Radili su ono sto je najbolje za njihovu karijeru, ali ne mogu u svakom slucaju ocekivati od njih povezanost sa Zvezdom. Rijetko koji stranac se poveze sa klubom, bez obzira na to da li je dosao sa 15 ili sa 25 godina.

I jos jednom, zbog svega onog van terena, Nikola Mirotic je jedna velika ljudina.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 16:14

Zaboravljas kljucni dio gdje je Real Madrid doveo Nikolu s 14 godina i napravio od njega tad najbolju cetvorku Europe. Dakle neuporediva situacija sa nekim strancima koje ti navodis jer nijednog od njih nije razvio ni Partizan ni Zvezda. Ovo bi recimo bilo uporedivo da sad Veseli predje u Zvezdu npr.

Da se ugleda na Luku i zahvalnost koju momak pokazuje Realu za sve sto mu je dao iako je takav talenat da bi i u MZT Skopju postao ovo sto je danas.

Van terena mu svaka cast za humanitarne akcije al ona prica kako je ponosni Crnogorac, a odje.bo ih kad je bila dilema izmedju njih i Spanije je komicna.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 16:21

Pazi, kao navijac Zvezde razumijem to klubastvo.. Ali evo gledaj malo realno. Je l stvarno mislis da je trebao odbiti 8 miliona godisnje (mislim da je ta cifra, zar ne?) od Barselone i igrati za recimo 3-4 miliona (koliko je otprilike maksimum u drugim najbogatijim klubovima Evrope) u nekom drugom klubu da bi ispao korektan prema Realu kao klubu? Sta mislis, koji procenat igraca bi to odradio? Znaci pricamo o bukvalno 15-20 ili vise miliona manjka u odnosu na ono sto mu Barsa nudi.

Luka nije bio u sansi da ima izbor kakav sam naveo u prethodnom pasusu. A nece ni imati s obzirom na svoj kvalitet.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 16:26

Mogao je sasvim sigurno slicne pare dobiti i od CSKA i od Fenera i od Reala da je jasno rekao da zeli nazad u Europu da bude vodja tima.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.