Euroleague 19/20

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

BosniaBoston
Kontakt:

Re: Euroleague 19/20

Post Postao/la BosniaBoston » 26 okt 2019, 16:30

Epidaurus je napisao/la:Mogao je sasvim sigurno slicne pare dobiti i od CSKA i od Fenera i od Reala da je jasno rekao da zeli nazad u Europu da bude vodja tima.

Mozda je upravo zelio da ima luksuz da igra za 2 najveca evropska sportska drustva?
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

MElloo
Kontakt:

Post Postao/la MElloo » 26 okt 2019, 16:32

Pa ako je zelio da ogra za barcu nakon svega sta je bilp to pokazuje kakvo je **** i gnjida od covjeka.A pokazao je to vec kad je odbio Crnu Goru radi spanije

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 16:33

Ne znam sta to znaci da je jasno rekao, posto mi se cini da je bio bas izricit u tome. Narocito po onoj izjavi gdje se jasno vidi da je vec u toku sezone znao da ne zeli ostati u NBA.

A i nisam siguran da je mogao dobiti slicne pare, s obzirom da niko ne prima ni blizu kao on. Sada cu bubati cifre, ali mislim da je najblizi njemu Shved sa neka 4 miliona, a svi ostali najplaceniji su 3 miliona ili manje. Doduse, nije bas ni sve transparentno u Evropi pa da se znaju tacne cifre. Ali eto, opet bih volio odgovor je li realno ocekivati da neko odbije 15-20 miliona (pricamo o cijelokupnom ugovoru, ne jednoj godini) da bi ispao cist prema klubu u kojem je ponikao?

@mello

A ko kaze da je zelio da igra za Barsu? Ko kaze da ne bi igrao za Real da su mu ponudili iste ili priblizne pare?

Mislim da na ovu temu nesto govori i to sto iskljucivo Realovci govore kako je ****, dok je neutralnim manje vise to normalan potez. Doduse, i ja imam dozu subjektivnosti zbog njegovog humanitarnog rada.. ali volim misliti da bih imao isti ovaj stav i da se ne radi o njemu.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 16:40

Opet se vracamo na to da nije Barca bila jedina ekipa koja mu moze dat te pare. Real, CSKA i Fener bi mu iste sekudne dali jednaku ponudu da je jasno rekao da zeli u Europu. Pogotovo to vazi za ove druge dvije ekipe koje imaju jos veci budzet od Barce. Lik je ispao hinja i pi.cka, ne znam zasto je to toliko tesko prihvatit.

Sto se ugovora tice, mislim da je njegov ugovor od 8 il kolko vec miliona godisnje ustvari bruto. Koliko sam upucen u prikazivanju kosarkaskih ugovora u Europi vecinom se prikazuju neto cifre, moguce da grijesim. Kad to uzmes u obzir i poreze u Spaniji, nije bas ni toliko velika razlika izmedju njegovog ugovora i ostalih najplacenijih igraca.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 16:45

A odakle ti to da bi mu dali? Odakle ti to da nije rekao jasno, da nije bio ponudjen najvecim klubovima?

Ne mogu prihvatiti to sto ti i tvoji Realovci pisete, isto kao sto ti ne mozes prihvatiti da postoji opcija da mu je Barsa bila daleko najbolja ponuda i da je uradio sto bi svako normalan uradio, prihvatio ono sto je najbolje za njegovu karijeru i finansije... Vec si uvjeren u scenario u kojem on nije ni razmatrao nikoga drugog, vec je htjeo samo njih. A iskren da budem, nigdje nisam nasao te informacije, pa zato sam i postavio ova dva pitanja.

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 26 okt 2019, 17:50

Busas se u prsa time da je humanitarac, junacina heroj, obrazli lik i branis onda ovu odluku.

Jesmo dobri ? Prica na tom gore videu kako duguje Spaniji sve i zato je logicno bilo da izabere njih. Pa picka ti materina smrdljiva jel to Realu ne dugujes,jel to ne dugujes Pablu Lasu, jel to ne dugujes Ljulju,Rudiju. Smece i kraj price, olinjala pi.zdurina koja se zamijenila 35.-godisnjim Nocionijem i pokazalo da je obicna pi.zdurina kojoj zadrhti ruka kad god je gusto.

Pi.zda kojoj je Laso sve pruzio, gurao ga maksimalno kao i Luku pa onda imamo dvije dijametralno suprotne situacije:

Luka- https://www.facebook.com/watch/?ref=ext ... 0740813651

Nikola

slika

Smece koje je koketiralo i sa odabirom repki, vuklo sve 3 strane i na kraju dana mu se ne igra ni za Spaniju. A busa se srpstvom, podrskama crkvama i kojekakvim organizacijama. Uostalom **** mi se i za to, nije on svetac vec kosarkas btj.

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 26 okt 2019, 17:56

Toliko se busa srpstvom da je pocijepao zastavu Srbije
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 26 okt 2019, 18:09

MElloo je napisao/la:Pa ako je zelio da ogra za barcu nakon svega sta je bilp to pokazuje kakvo je **** i gnjida od covjeka.A pokazao je to vec kad je odbio Crnu Goru radi spanije

Odbio je Cg zbog Španije kao sto je i Ibrahimović odbio BiH zbog Švedske...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 26 okt 2019, 18:11

ibrahimović nije rođen u BiH

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 okt 2019, 18:29

BosniaBoston je napisao/la:Toliko se busa srpstvom da je pocijepao zastavu Srbije

Ne busa se u prsa, nikad nije nista pricao.. nego dokazuje koliki je Srbin, a prije svega covjek, svojim djelima. Mnogi na ovom forumu ne znaju da se patriotizam ispoljava djelima, a ne pricanjem. A za tu situaciju sa zastavom je odma nakon meca rekao da nije ni vidio sta je, samo da je osjetio da mu je nesto palo na glavu i da je to pocijepao. Nije mu sigurno tok misli bio "j*bem ti Srbiju, sad cu pocijepati zastavu".

Uvijek mi je bilo smijesno kako ljudi barataju tudjim novcanikom i prozivaju neke igrace za uzimanje vise para, dok vjerovatno ne ostave ni konobaru pola marke, a ocekuju da se neko odrekne miliona zarad ljubavi prema klubu. I zbog toga je picka, sto se nije odrekao miliona. I pod ovim upisom ne mislim na tebe ili epidaurusa (ti to nisi ni pisao, a epidaurus korektno iz njegovog ugla komentarise), nego ovo se moze upotrijebiti i za vise situacija, pocevsi od onog kad je prozivan Bobi sto potpisuje ugovor od 20 miliona umjesto da bude sa reprezentacijom. Pa sve te j*balo, stavi se u njegovu poziciju i razmisli koje izbore ima, prije nego sto napises neku glupost.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 okt 2019, 18:41

Prema Mundo Deportivu, Miroticev ugovor je izmedju 4 i 5 miliona godisnje neto. Ti stvarno mislis da mu Real, Fener il CSKA ne bi iste sekunde dali te pare da se znalo da on uopce hoce u Europu jer mu realno nijedan igrac u Euroligi nije ni do koljena ? Lik je ocito dogovorio s Barcelonom bez da iko zna i to je vjerovatnije da je on sam pristupio Barceloni nego da je Barcelona pristupila njemu prva jer realno poslije onako dobre sezone niko nije bio toliko lud da misli da ce lik nazad u Europu.

Za mene je pi.cka i gmizavac epskih razmjera, gnjida bez trunke morala i zahvalnosti.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

Puma
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Puma » 30 okt 2019, 19:50

2019. je a Spanoulis i dalje zavrsava tekme u Euroligi.

cavendish
Kontakt:

Post Postao/la cavendish » 30 okt 2019, 20:57

Dadne Bog da se ova nakaradna tvorevina zvana Fenerbahce Beko raspadne. Iako i ne treba zazvati nešto previše Boga kada u ekipi imaš krampe kao što su Kalina, Leo, Lovrenc.

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 30 okt 2019, 21:03

cavendish je napisao/la:
30 okt 2019, 20:57
Dadne Bog da se ova nakaradna tvorevina zvana Fenerbahce Beko raspadne. Iako i ne treba zazvati nešto previše Boga kada u ekipi imaš krampe kao što su Kalina, Leo, Lovrenc.
Nadam se ima istine u onim pricama da financijski ne stoje bas najbolje.
#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard

TheChief
Kontakt:

Post Postao/la TheChief » 30 okt 2019, 22:02

Zeljko nastavlja da se sramoti...

Puma
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Puma » 30 okt 2019, 22:15

Ima li kakav dobar link za Barcelona-Valencia i generalno za Euroligu ?

edit:nasao ovdje hrvatski sk

https://livestreaming24.eu/watch/Barcelona-Valencia

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 30 okt 2019, 22:22

real doveo mvp španske lige koji im skoro i ne igra

camparinho
Kontakt:

Post Postao/la camparinho » 01 nov 2019, 18:57

Sta u idealnom svijetu radi Sloukas kada de Colo ima loptu? **** te ovo je uzasno. Nikad gora dovođenja igraca od strane Obradoviceve ekipe, a i veterane ko da neko puskom na teren tjera...
#RUNASONE

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 01 nov 2019, 21:14

izgubi fener kod kuce od litvanaca

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.