Euroleague 19/20

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

bombaysaphire
Kontakt:

Re: Euroleague 19/20

Post Postao/la bombaysaphire » 25 maj 2020, 13:39

dscile je napisao/la:
25 maj 2020, 13:17
Joj koliko su mi jaki ovi kosarkasi tipa Mike James, kao i njihovi pandani u fudbalu.

Bukvalno si privilegovani sloj drustva, mozes se testirati kad hoces, imas najbolju mogucu medicinsku njegu.. i zalis se sto bi trebao igrati jos 20ak utakmica i posteno odraditi svoj ugovor. Razumijem da se zale na moguci rizik od povreda, ali da ti kao privilegovani seronja seres kako neces da igras radi bolesti, dok 90% ljudi vec radi svoje poslove sa kojim za 100 godina nece moci zaraditi ono sto ti zaradis za 5 godina.. e to mi je vec pomalo ironicno. Narocito jer vjerovatno vecina njih van kamera organizuje rostilje, zurke i u narednim mjesecima ce putovati na Bali ili Kubu. Ali eto, ispada da je veci rizik igrati kosarku.

Zamisljam samo sta bi bilo da neki konobar, kasirka, sutkinja, doktor, vozac ili bilo ko deseti kaze kako ne zeli da radi zbog koronavirusa. Sumnjam da bi dobio svoju platu. E tako neka bude i sa kosarkasima, ako se uopste bilo koja liga nastavi. Ako neces da igras - nemoj, ali se onda i odrekni miliona koji ti sljeduje.

Ma dobili šansu da imaju duži odmor , pa koriste koronu kao izgovor ...
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 25 maj 2020, 13:40

Uprava i navijaci Partizana na aparatima
Pricace ti da se ona gasi, ti sto nikad nisu tako sjali.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 25 maj 2020, 13:52

bombaysaphire je napisao/la:
25 maj 2020, 13:39
dscile je napisao/la:
25 maj 2020, 13:17
Joj koliko su mi jaki ovi kosarkasi tipa Mike James, kao i njihovi pandani u fudbalu.

Bukvalno si privilegovani sloj drustva, mozes se testirati kad hoces, imas najbolju mogucu medicinsku njegu.. i zalis se sto bi trebao igrati jos 20ak utakmica i posteno odraditi svoj ugovor. Razumijem da se zale na moguci rizik od povreda, ali da ti kao privilegovani seronja seres kako neces da igras radi bolesti, dok 90% ljudi vec radi svoje poslove sa kojim za 100 godina nece moci zaraditi ono sto ti zaradis za 5 godina.. e to mi je vec pomalo ironicno. Narocito jer vjerovatno vecina njih van kamera organizuje rostilje, zurke i u narednim mjesecima ce putovati na Bali ili Kubu. Ali eto, ispada da je veci rizik igrati kosarku.

Zamisljam samo sta bi bilo da neki konobar, kasirka, sutkinja, doktor, vozac ili bilo ko deseti kaze kako ne zeli da radi zbog koronavirusa. Sumnjam da bi dobio svoju platu. E tako neka bude i sa kosarkasima, ako se uopste bilo koja liga nastavi. Ako neces da igras - nemoj, ali se onda i odrekni miliona koji ti sljeduje.

Ma dobili šansu da imaju duži odmor , pa koriste koronu kao izgovor ...
Pa upravo.

Razumijem kada kaze Larkin da ce biti povecan rizik od povreda jer nisu trenirali dva mjeseca, ali ova preseravanja u vezi korone od strane profesionalnih sportista ne mogu trpiti.

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 25 maj 2020, 14:01

Ispusi ga Partizan na svim poljima, steta
Ovim potezom nastavak aba lige nema nekog smisla
#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard #D-Will

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 25 maj 2020, 14:04

Ethel je napisao/la:
25 maj 2020, 13:40
Uprava i navijaci Partizana na aparatima
Normalno da jesu , čitavu sezonu top bili na svim poljima i sad šipak ...
Trebaju prihvatiti poziv FIBA-e za Ligu Šampiona, yebo ove vamo ...
Prioritet ima klub gdje je plafon hiljadu ljudi na utakmici ispred kluba gdje je plafon 22 hiljade , o historiji da ne pišem...
Puhni Israfile

Don Asim Sarajlić

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 25 maj 2020, 14:11

#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard #D-Will

Kristijan
Kontakt:

Post Postao/la Kristijan » 26 maj 2020, 10:11

Sramna odluka.

Epidaurus
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 26 maj 2020, 10:17

Pa ne znam sta su drugo mogli odlucit obzirom da nijedna liga nije zavrsena.
#MambaOut
#ShineonYoucrazyDiamond
23.08.1978 - 26.01.2020
Zivis moj Boze. 8/24 forever.

Kristijan
Kontakt:

Post Postao/la Kristijan » 26 maj 2020, 10:21

Po meni sve je bolje od poništavanja sezone. F4 i za EL i za EC po trenutnom plasmanu i na terenu da se odluci ko je bolji. Bez publike.

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2020, 10:58

Kristijan je napisao/la:
26 maj 2020, 10:21
Po meni sve je bolje od poništavanja sezone. F4 i za EL i za EC po trenutnom plasmanu i na terenu da se odluci ko je bolji. Bez publike.
Partizan treba otići u Ligu Šampiona, tamo povući Virtus i još ekipa ...Yebo ove lopove , ovo je sramota šta rade ...
FIBA će sve učesnike financijski gurati , tako da će im to biti odličan potez ..
Puhni Israfile

Don Asim Sarajlić

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 26 maj 2020, 10:59

Kristijan je napisao/la:
Upravo tako.

U većini zemalja broj zaraženih konstantno opada, a ovi novi zaraženi uglavnom bez ili sa blazim simptomima.

Do jula ga neće ni biti. Plus ovi profesionalni sportisti imunitet imaju ko niko.

Ovako u istu ravan stavljas Anadolu Efes koji je ubijao i imao veliku šansu da osvoji titulu i Zenit koji je bio zadnji na tabeli...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 26 maj 2020, 11:21

Ne moze nikako F4. Mogli su samo F8 neki napraviti da se odigra.

Kristijan
Kontakt:

Post Postao/la Kristijan » 26 maj 2020, 12:01

bombaysaphire je napisao/la:
26 maj 2020, 10:58
Kristijan je napisao/la:
Partizan treba otići u Ligu Šampiona, tamo povući Virtus i još ekipa ...Yebo ove lopove , ovo je sramota šta rade ...
FIBA će sve učesnike financijski gurati , tako da će im to biti odličan potez ..
Bez obzira što sam Grobar, dva najveća gubitnika su upravo Partizan i Efes. Ekipe koje su najviše pokazale u sezoni. I ekipe koje od toga nemaju ništa. Naročito Partizan koji je uložio dosta, nadajući se da će preko EC-a do EL... I na kraju ti neka budala kroji pravila i obesmišljava sport kao takav.
Da ne govorimo koliko je to ugledanje na NBA naštetilo EL. Ovaj novi format je jedan običan ku... Da ne davim više... najgora moguća odluka je za zelenim stolom.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 maj 2020, 12:09

Ako je vec odluceno da se sezona ne nastavlja, onda je sasvim logicna odluka da svih 18 ekipa koje su igrale i ostanu. Najbolje da su trebali dati Partizanu titulu EK i Efesu titlu EL. Ne vidim po kojim bi parametrima to bilo ista postenije od ovog restarta koji je sada napravljen.

Ali u svakom slucaju, steta sto se sezona ne nastavlja.. Sto se i dalo naslutiti s obzirom na to da je vecina Amera otisla nazad u Ameriku i da su oni kojima ugovor istice u junu/julu vec poceli potpisivati za nove ekipe.

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 26 maj 2020, 15:09

dscile je napisao/la:
26 maj 2020, 12:09
Ako je vec odluceno da se sezona ne nastavlja, onda je sasvim logicna odluka da svih 18 ekipa koje su igrale i ostanu. Najbolje da su trebali dati Partizanu titulu EK i Efesu titlu EL. Ne vidim po kojim bi parametrima to bilo ista postenije od ovog restarta koji je sada napravljen.

Ali u svakom slucaju, steta sto se sezona ne nastavlja.. Sto se i dalo naslutiti s obzirom na to da je vecina Amera otisla nazad u Ameriku i da su oni kojima ugovor istice u junu/julu vec poceli potpisivati za nove ekipe.
Odigrala se vecina sezone, trebali su Efesu dati titulu, a umjesto zadnje ekipe da iduce sezone igra najbolja ekipa iz EK (Partizan)...

Ovako ispada da su na istom ovi sto su briljirali i ginuli citavu sezonu i ovi sto su hladili jaja :thumbdown:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 26 maj 2020, 15:18

Kakva crna titula. Koliko puta je neko bio najbolji u RS i na kraju sipak. Najpostenije bi bilo da se odigrao nekakav krnji zavrsni format,ali nekom dati titulu,a ni RS se nije do kraja zavrsio je van svake pameti.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 26 maj 2020, 16:15

kraljttbvb je napisao/la:
26 maj 2020, 15:09
dscile je napisao/la:
26 maj 2020, 12:09

Odigrala se vecina sezone, trebali su Efesu dati titulu, a umjesto zadnje ekipe da iduce sezone igra najbolja ekipa iz EK (Partizan)...

Ovako ispada da su na istom ovi sto su briljirali i ginuli citavu sezonu i ovi sto su hladili jaja :thumbdown:
Ne, ne treba dati jer se ne osvaja titula u RS, nego u PO. Narocito ne treba dati u EL gdje se igra F4 sistem. Isto vazi i za EK, gdje bi bilo smijesno dati bilo kome titulu. Znaci ili da se igra ili da se sve ponisti, jedine dvije opcije.

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 27 maj 2020, 09:13

Real Madrid, Felipe Reyes to sign a new one-year contract

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 27 maj 2020, 11:24

CSKA Moscow, Ron Baker part ways

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.