Cibona Zagreb

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 27 jun 2011, 22:45

Kad vidim koji sve timovi igraju kvalifikacije za EL...imam osjećaj da Cibona ipak neće moći da se izbori za jedno od ta dva mjesta....nije nemoguće,ali...loše finansije...situacija uopšte...al neka pokušaju,mada teško.
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la maminho » 27 jun 2011, 23:58

mnogo_smo_jaki je napisao/la:Kad vidim koji sve timovi igraju kvalifikacije za EL...imam osjećaj da Cibona ipak neće moći da se izbori za jedno od ta dva mjesta....nije nemoguće,ali...loše finansije...situacija uopšte...al neka pokušaju,mada teško.
ovisi koga im budu dali u grupu
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la maminho » 28 jun 2011, 00:00

mnogo_smo_jaki je napisao/la:
maminho je napisao/la:A Zadar, ne kaže se uzalud: Bog je stvorija čovika, Zadar košarku.
To kažu navijači Zadra.... ;) ....pitaj ostale poznavaoce ovog sporta i sumnjam da će se baš složiti s tim :lol: ...Zadar jeste velikan hrvatske i ex-yu košarke,...ali ne može se ni po čemu mjeriti s Cibonom...
Cibona je sve pokupovala, Zadar je stvorio puno više igrača nego Cibona.

Cibona je igrala Euroligu iako po plasamnu u prvenstvu to nije zaslužila, a samim time i dobivala više novca i mogla je kupovati kvalitetnije i skuplje igrače. drago mi je da je došao kraj tome
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 28 jun 2011, 00:43

maminho je napisao/la:
mnogo_smo_jaki je napisao/la:Kad vidim koji sve timovi igraju kvalifikacije za EL...imam osjećaj da Cibona ipak neće moći da se izbori za jedno od ta dva mjesta....nije nemoguće,ali...loše finansije...situacija uopšte...al neka pokušaju,mada teško.
ovisi koga im budu dali u grupu
Kakvu grupu? Razigrava se do kraja, je knock - out sistem.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 28 jun 2011, 00:47

maminho je napisao/la:
mnogo_smo_jaki je napisao/la:
maminho je napisao/la:A Zadar, ne kaže se uzalud: Bog je stvorija čovika, Zadar košarku.
To kažu navijači Zadra.... ;) ....pitaj ostale poznavaoce ovog sporta i sumnjam da će se baš složiti s tim :lol: ...Zadar jeste velikan hrvatske i ex-yu košarke,...ali ne može se ni po čemu mjeriti s Cibonom...
Cibona je sve pokupovala, Zadar je stvorio puno više igrača nego Cibona.

Cibona je igrala Euroligu iako po plasamnu u prvenstvu to nije zaslužila, a samim time i dobivala više novca i mogla je kupovati kvalitetnije i skuplje igrače. drago mi je da je došao kraj tome
Zadar isto nije nista radio drugacije u posljednje vrijeme. Koga je Zadar izbacio od vrhunskih igraca, nemoj mi sada spominjati Cara, i ove ostale sto se slepaju. Znaci, imena hocu, argumentovano.

A igrali su Kyle Hill, Juby Johnson, Todor Gecevski, pa onda kada je Aco imao fijasko one godine sa raznim Amerima. Samo je malo drugacije iz razloga sto je Zadar manje para mog'o da da.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 jun 2011, 16:41

Ma, ja se jos nadam da ce propasti i raspasti se. :lol: Heja heja Cigosi. 8-)
...Život za Široki...

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Rosas7 » 29 jun 2011, 18:51

neno#4 je napisao/la:
Dobar je igrac kada ide njemu po utakmici 10 - 15 suteva. Anderson je bio Jordan u Ciboni, pola Europe ga trazilo, poslije kada je otisao u Makabi vidjeli smo samo da je jedan obicni divljak. Vidjet cemo kako ce reagovati Bogdanovic kada ode u neki tim, gdje nece biti glavni igrac. O NBA ne treba ni pricati, tesko je to, pretesko. Trenutno u ovom trenutku je Djedovic mnogo blize NBA nego Bogdanovic...
:lol: :lol: :lol:
nemoze bojo u nba ma jok
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la maminho » 29 jun 2011, 20:52

neno#4 je napisao/la:
maminho je napisao/la:
mnogo_smo_jaki je napisao/la:Kad vidim koji sve timovi igraju kvalifikacije za EL...imam osjećaj da Cibona ipak neće moći da se izbori za jedno od ta dva mjesta....nije nemoguće,ali...loše finansije...situacija uopšte...al neka pokušaju,mada teško.
ovisi koga im budu dali u grupu
Kakvu grupu? Razigrava se do kraja, je knock - out sistem.
pa bit će 2 grupe. i pobjednici idu u euroligu kolko ja znam
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 29 jun 2011, 22:40

Da, dvije grupe, ali po drugom formatu.

16 ekipa u 2 grupe

Onda ide ždrijeb, gdje se naprave dva kostura, koji predstavljaju dvije grupe, i igra se u kup-formatu, i pobjednici tih dvaju kostura, dakle tih dvaju grupa, idu u EL. Razlika ovoga i onoga prethodnog sistema je ta da se ove kvalifikacije igraju u dva grada, po jedna grupa u svakom, i samo jedna utakmica. Prije se igralo doma-vani sustavom.
Hayley <3

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 29 jun 2011, 23:46

badblueboylivno je napisao/la:Da, dvije grupe, ali po drugom formatu.

16 ekipa u 2 grupe

Onda ide ždrijeb, gdje se naprave dva kostura, koji predstavljaju dvije grupe, i igra se u kup-formatu, i pobjednici tih dvaju kostura, dakle tih dvaju grupa, idu u EL. Razlika ovoga i onoga prethodnog sistema je ta da se ove kvalifikacije igraju u dva grada, po jedna grupa u svakom, i samo jedna utakmica. Prije se igralo doma-vani sustavom.


Pa opet će izuzetno teško biti Ciboni...gotovo nemoguće
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 30 jun 2011, 00:18

Rosas7 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Dobar je igrac kada ide njemu po utakmici 10 - 15 suteva. Anderson je bio Jordan u Ciboni, pola Europe ga trazilo, poslije kada je otisao u Makabi vidjeli smo samo da je jedan obicni divljak. Vidjet cemo kako ce reagovati Bogdanovic kada ode u neki tim, gdje nece biti glavni igrac. O NBA ne treba ni pricati, tesko je to, pretesko. Trenutno u ovom trenutku je Djedovic mnogo blize NBA nego Bogdanovic...
:lol: :lol: :lol:
nemoze bojo u nba ma jok
Sta, gdje kako?! Je li mozda poceo da igra u NBA? Nije. Da li ce, vidjet cemo.
Vidjet cemo ga u Feneru. Ja iskreno gotivim Bokija, ali sam i dalje stava da on nema sta da trazi u NBA ligi.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 01 jul 2011, 19:36

mnogo_smo_jaki je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Da, dvije grupe, ali po drugom formatu.

16 ekipa u 2 grupe

Onda ide ždrijeb, gdje se naprave dva kostura, koji predstavljaju dvije grupe, i igra se u kup-formatu, i pobjednici tih dvaju kostura, dakle tih dvaju grupa, idu u EL. Razlika ovoga i onoga prethodnog sistema je ta da se ove kvalifikacije igraju u dva grada, po jedna grupa u svakom, i samo jedna utakmica. Prije se igralo doma-vani sustavom.


Pa opet će izuzetno teško biti Ciboni...gotovo nemoguće
Sigurno da hoće. Ali ja se nadam najboljem.
Hayley <3

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la TaRgEt_ » 02 jul 2011, 16:05

Goran Suton prvo pojacanje Cibone
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la nerminh74 » 02 jul 2011, 18:49

TaRgEt_ je napisao/la:Goran Suton prvo pojacanje Cibone
ma znam, koliko sam gotivio tog momka nije normalno, kada ga je zvao neno markovic dolazio na okupljanja BiH reprezentativaca, pricao sam i sa covijekom (bosancom) koji radi u agenciji koja ga zastupa i to dok je bio 3 godina fakulteta i cak na pocetku 4 mi je govorio da on najvjerovatnije i u KK Bosnu i igrati za repku

onda dodze njegov tim na F4, on postane zvijezda i sve od.ebe, sada nece da cuje za nas, za to mi je on sada velika p.cka
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 07 jul 2011, 15:01

Cibona će na startu kvalifikacijskog turnira igrati s francuskim Choletom. Prođe li, pute je najvjerojatnije vodi na Lietuvos Rytas, pa Asvel. Za Francuze će, ako 'lockout' u NBA ligi potraje, vjerojatno zaigrati Tony Parker.

- I Cholet i Lietuvos Rytas dobre su momčadi, ali nema smisla komentirati jer još nisu kompletirali sastave. No najvažnije je da nismo u skupini s berlinskom Albom, jer je njoj Euroliga navodno obećala organizaciju jednog od kvalifikacijskih turnira. Ako mi dobijemo domaćinstvo naše skupine, što bi se trebalo znati za koji dan, ne bojimo se nikoga - rekao je prvi operativac Cibone Nikša Prkačin.

Prođe li sve tri prepreke u kvalifikacijama, Cibona će u skupinu C s Realom, Maccabijem, Partizanom, Efesom i Milanom.

Cedevita će se za nastup u Eurokupu boriti s francuskim Chalonom, protiv kojeg će odigrati dvije utakmice.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 08 jul 2011, 09:58

Volio bi ja da Cibona prođe,da igra grupu s Partizanom 8-) ..ali teško,vrlo teško...Šole je jaka ekipa,alise može proći..ali već 2 prepreka je Lijetvuos Rijas...pa ako bi se i oni prošli,mada realno teško...u finalu bi se išlo najvjerovatnije na ove godine strašni Galatasaraj...Realno po meni Cibona ima možda 20% šansi da ove godine izbori EL.
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 14 jul 2011, 23:49

Iako je i Zagreb iskazao zanimanje za domaćinstvo jednog od dva kvalifikacijska turnira za ulazak u Euroligu, Cibona će ipak svoj put prema elitnom košarkaškom naatjecanju tražiti u litavskoj prijestolnici Vilniusu...

Litavski Vilnius i belgijski Charleroi bit će domaćini dva kvalifikacijska turnira koji će dati posljednja dva člana ovogodišnje Eurolige. Cibona je smještena u kvalifikacijsku skupinu A, koja će se igrati u Litvi.

Prvi protivnik našeg predstavnika bit će francuski Cholet, a pobjeda u tom susretu "vukove" vodi na boljeg iz susreta domaćeg Lietuvos Rytasa i crnogorske Budućnosti. Ukoliko savlada i tu prepreku, Cibonu čeka pobjednik drugog dijela ždrijeba u kojemu su ASVEL, Gravelines, PAOK i Galatasaray.

Domaćin skupine B bit će Spirou Cherleroi, a Euroligu će izboriti najbolji u društvu kojeg uz domaćina još čine ALBA, VEF Riga, Doneck, Himki, Turow, Nymburg i Banvit.

Pobjednici turnira u Vilniusu i Charleroiju, koji se igraju između 29. rujna i 2. listopada, plasirat će se u skupine Eurolige, a svih preostalih 14 klubova idu direktno u skupine Eurokupa.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 16 jul 2011, 22:53

Pavle Marčinković je novi član Cibone
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 17 jul 2011, 02:05

Kad se igra prva kvalifikacijska tekma?? Nadam se prolazu dalje i da cemo bit jedini klub koji nastupa ako se nevaram 15-ak godina zaredom u euro ligi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 17 jul 2011, 17:52

IZ TALIJANSKOG AJ Milana službeno su objavili kako su potpisali ugovor s 21-godišnjim hrvatskim centrom, Leonom Radoševićem. Hrvatski je košarkaš potpisao dvogodišnji ugovor uz opciju njegova produljenja na dodatne dvije sezone.

Radošević je do sada igrao za Cibonu, a prošle sezone u Euroligi je bio na prosjecima od 12.9 koševa i 6.3 skoka.

Ovim transferom Sisčanin će postati dijelom jake momčadi koja bi s vrha u Italiji mogla skinuti Montepaschi iz Siene koji posljednjih godina dominira talijanskom košarkom. Ove je godine za trenera došao aktualni španjolski izbornik Sergio Scariolo, nakon čega su Talijani (i prije Radoševića) potpisali cijelu novu petorku s Omarom Cookom na "jedinici", Drewom Nicholasom na "dvojci", Malikom Hairstonom na "trojci", Antonisom Fotsisom na "četvorci" i Ioannisom Bourousisom na "petici".

Slavni milanski klub, najpoznatiji kao Olimpia, u 25 navrata je osvajao naslov talijanskog prvaka, od čega posljednji put 1996. godine.

Inače prva kvalifikacijska utakmica se igra 28.9. ja mislim
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.