Cibona Zagreb

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 29 jan 2010, 19:04

Ja i sada to mislim, da smo jači od Partizana
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 29 jan 2010, 19:36

neno#4 je napisao/la:eh da li i dalje ovdje ima nekih koji misle da je cibona jaca od partizana......kada su ih dobili tada je bilo na sva zvona a sada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....


pa sigurno sada nije bolja jer nema rozića i princa

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 31 jan 2010, 22:29

cibosi dobise zadra na produzetke...jest da mi je zadar malo drazi,ali me veseli bogdanoviceva igra...napreduje iz dana u dan...18 poena,4 trice iz mozda 6-7 pokusaja ako ne i manje...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 10 feb 2010, 22:28

izgubise cibosi veceras 3 razlike...drzali su se dobro,i vise nego dobro,opet me raduje 15 bogdanovicevih koseva.. :D bit ce nesto od njega :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 10 feb 2010, 23:26

Momci ove sezone igraju pravo dobro, svaka im čast. Po meni osvajaju NLB ligu
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 10 feb 2010, 23:49

moglo bi biti svasta...samo partizan moze pomrsiti racune,ali nesto ne vjerujem u to :D
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Steve Urkel
Postovi: 276
Pridružen/a: 04 nov 2009, 10:25
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Steve Urkel » 11 feb 2010, 13:13

svaka im čast,10 igrača poveli kod olympiakosa,2 nisu nikako igrala,radosević 30 minuta,iako će ispasti,vidi se što je pravi klub...

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 11 feb 2010, 14:08

ne vjerujem da je peras toliki amater da podcijeni jedan PARTIZAN bez obzira na sve...tako da s te strane sam miran... :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 12 feb 2010, 14:40

Bijeljinac je napisao/la:
wade je napisao/la:ne vjerujem da je peras toliki amater da podcijeni jedan PARTIZAN bez obzira na sve...tako da s te strane sam miran... :)
Ma nece Velimir sigurno, ali poneki igrac bi to i mogao. Ove godine Cibona je dva puta glatko dobila Partizan, igra zavrsnicu u Zagrebu, plus bice odmorniji od Partizana jer su vjerovatno vec ispali iz EL i maksimalno ce se fokusirati na zavrsnicu NLB lige. Mlada su ekipa, moze biti svasta, iako u Perasu imaju sigurno strucnjaka koji je sposoban da to iskontrolise, s obzirom da ima veliko iskustvo kao igrac, pa i trener obzirom koliko ima godina. Nikad se ne zna... Iako motivacija ce opet biti na najvisem nivou, Cibona nikad nije osvojila NLB ligu, sto je pomalo nepojmljivo za klub takve tradicije i ambicija, sada im je najbolja prilika za to.
ako vukusic bude zdrav,biti ce svasta...premda i ovi mladi igraci mogu iznenaditi,tu prvenstveno mislim na radosevica i bogdanovica...a tomas i gordon ce odraditi svoje...u svakom slucaju,imaju dobru priliku...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Willy » 24 feb 2010, 16:00

Ted Mosby je napisao/la:Ja i sada to mislim, da smo jači od Partizana
Dobar vic. :lol: Večeras će vas Olympiakos odrati u Zagrebu. :mrgreen:

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 24 feb 2010, 16:14

Olympiakos je dobio Panathinaikosa, ili se ja varam. Mi smo bili blizu pobjedi u Pireju, suci i nesreća su nam je uzeli
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Willy » 24 feb 2010, 16:37

Partizan je dobio Barcelonu u Beogradu. Montepaschi je dobio Cibonu u Zagrebu 45 razlike. Barcelona je dobila Montepaschi u Sieni dvadesetak razlike. Partizan je na pragu četvrtfinala evrolige u mnogo težoj grupi od Cibonine. Cibona ima samo poraze u drugoj fazi.

Diskusija završena što se mene tiče, vidimo se u završnici NLB lige. 8-)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 24 feb 2010, 18:32

wade je napisao/la:
Bijeljinac je napisao/la:
wade je napisao/la:ne vjerujem da je peras toliki amater da podcijeni jedan PARTIZAN bez obzira na sve...tako da s te strane sam miran... :)
Ma nece Velimir sigurno, ali poneki igrac bi to i mogao. Ove godine Cibona je dva puta glatko dobila Partizan, igra zavrsnicu u Zagrebu, plus bice odmorniji od Partizana jer su vjerovatno vec ispali iz EL i maksimalno ce se fokusirati na zavrsnicu NLB lige. Mlada su ekipa, moze biti svasta, iako u Perasu imaju sigurno strucnjaka koji je sposoban da to iskontrolise, s obzirom da ima veliko iskustvo kao igrac, pa i trener obzirom koliko ima godina. Nikad se ne zna... Iako motivacija ce opet biti na najvisem nivou, Cibona nikad nije osvojila NLB ligu, sto je pomalo nepojmljivo za klub takve tradicije i ambicija, sada im je najbolja prilika za to.
ako vukusic bude zdrav,biti ce svasta...premda i ovi mladi igraci mogu iznenaditi,tu prvenstveno mislim na radosevica i bogdanovica...a tomas i gordon ce odraditi svoje...u svakom slucaju,imaju dobru priliku...
pazi taj vukusic je ove godine u tako losoj formi da je to jedno cudo....ali kad s druge strane ima robertsa to ce da bude preteska misija......nece niko potcijeniti partizana jer znaju da rade gresku kad potcijene najboljeg trenera Eurolige ;) ;) ;) ;) ;)

P.S. sve ispod 15+ za olimpijakos je iznenadjenje......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 24 feb 2010, 22:53

razlog lose forme-ozljede.Da li se meni cini ili ti malo previse velicas igrace iz partizana dok ostale manje vise podcjenjujes?toliko o tvojim prognozama,cibona je izgubila 3 razlike,u zadnjih 30 sekundi su usli s povoljnim rezultatom....u euroligi jedina razlika je ta sto je partizan imao srece,pored znanja,pa su im neke lopte usle,a cibona je upravo na tim loptama gubila svaku utakmica u top16...sta jos reci,osim mlada ekipa,veoma mlada,pa jedan gordon ima 22-23 godine,bogdanovic,radosevic...vidimo se u finalu :lol:
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la fera » 24 feb 2010, 23:25

wade je napisao/la:razlog lose forme-ozljede.Da li se meni cini ili ti malo previse velicas igrace iz partizana dok ostale manje vise podcjenjujes?toliko o tvojim prognozama,cibona je izgubila 3 razlike,u zadnjih 30 sekundi su usli s povoljnim rezultatom....u euroligi jedina razlika je ta sto je partizan imao srece,pored znanja,pa su im neke lopte usle,a cibona je upravo na tim loptama gubila svaku utakmica u top16...sta jos reci,osim mlada ekipa,veoma mlada,pa jedan gordon ima 22-23 godine,bogdanovic,radosevic...vidimo se u finalu :lol:
ma neno ti samo gleda partizan ove ostale na slijepo komentarise nikad ih nije ni vidio
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 24 feb 2010, 23:54

wade je napisao/la:razlog lose forme-ozljede.Da li se meni cini ili ti malo previse velicas igrace iz partizana dok ostale manje vise podcjenjujes?toliko o tvojim prognozama,cibona je izgubila 3 razlike,u zadnjih 30 sekundi su usli s povoljnim rezultatom....u euroligi jedina razlika je ta sto je partizan imao srece,pored znanja,pa su im neke lopte usle,a cibona je upravo na tim loptama gubila svaku utakmica u top16...sta jos reci,osim mlada ekipa,veoma mlada,pa jedan gordon ima 22-23 godine,bogdanovic,radosevic...vidimo se u finalu :lol:
pa dobro....majstore priznajem vjerovatno znas bolje od mene sto se tice svega....ali cu da ti nabrojim sve igrace koji igraju i to kako igraju.....i da cibona ima omjer 0-4 u grupi, a partizan vrlo vjerovatno 3-1 ;) ;) ;) ;) ;) ....taj isti partizan je dobio ovaj olimpijakos, efesa, pao, barsu i koga sve ne...tako da ekipa koja je dobila asvela zalgirisa i fenera i provukla se do TOP 16 se ipak ne moze mjeriti sa partizanom realno....povrede, to su sastavni dio igre...zamisli da je cibona igrala bez tomasa prve tri utakmice TOP 16 sto je partizan radio bez marica....kakva bi onda situacija bila, ja te samo pitam....a to sto se tice finala pa i sam znas tri godine tri titule suvereno...nemoj da se nesto cibosi dizu jer na kraju se to obije od glavu, sto ces moci i sam da se uvjeris :lol: :lol: :lol:

@fera, znas da to nije tacno......ali nema veze pustis druge u zabludi da zive....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 00:23

neno#4 je napisao/la:
wade je napisao/la:razlog lose forme-ozljede.Da li se meni cini ili ti malo previse velicas igrace iz partizana dok ostale manje vise podcjenjujes?toliko o tvojim prognozama,cibona je izgubila 3 razlike,u zadnjih 30 sekundi su usli s povoljnim rezultatom....u euroligi jedina razlika je ta sto je partizan imao srece,pored znanja,pa su im neke lopte usle,a cibona je upravo na tim loptama gubila svaku utakmica u top16...sta jos reci,osim mlada ekipa,veoma mlada,pa jedan gordon ima 22-23 godine,bogdanovic,radosevic...vidimo se u finalu :lol:
pa dobro....majstore priznajem vjerovatno znas bolje od mene sto se tice svega....ali cu da ti nabrojim sve igrace koji igraju i to kako igraju.....i da cibona ima omjer 0-4 u grupi, a partizan vrlo vjerovatno 3-1 ;) ;) ;) ;) ;) ....taj isti partizan je dobio ovaj olimpijakos, efesa, pao, barsu i koga sve ne...tako da ekipa koja je dobila asvela zalgirisa i fenera i provukla se do TOP 16 se ipak ne moze mjeriti sa partizanom realno....povrede, to su sastavni dio igre...zamisli da je cibona igrala bez tomasa prve tri utakmice TOP 16 sto je partizan radio bez marica....kakva bi onda situacija bila, ja te samo pitam....a to sto se tice finala pa i sam znas tri godine tri titule suvereno...nemoj da se nesto cibosi dizu jer na kraju se to obije od glavu, sto ces moci i sam da se uvjeris :lol: :lol: :lol:

@fera, znas da to nije tacno......ali nema veze pustis druge u zabludi da zive....
Po tebi se večeras u Zagrebu dogodilo iznenađenje jer Olympiakos nije dobio +15 nego samo 3
A što se tiče Cibone u Topu 16 mogli su imati omjer 4-0 a ne 0-4 pa bi sada drugačije razgovarali
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Steve Urkel
Postovi: 276
Pridružen/a: 04 nov 2009, 10:25
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Steve Urkel » 25 feb 2010, 10:19

a treba napomenuti isto to da cibona skoro pa svaku utakmicu igra bez 2 ili 3 igrača iz prve momčadi,evo sad rozić,vukušić,pa odlazak princa,ozljede tokom sezone bagarića,gordona,odlazak gravesa,cibona ovu sezonu baš nije imala sreće,ali opet treba biti realan i reći da je partizan bolji jer ipak samo vidimo li rezultate uvjerit ćemo se u to,iako je i njih sreća dosta mazila za razliku od cibone...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 12:43

Treba napomenuti da je kod -1 Cibone 33sec do kraja sviran faul na Gordonu a nakon toga Papalukas udari nogom u reklamu. To mi za svakoga drugog bila tehnička ali jadna Cibona se može oštetiti. Da je svirana tehnička bila bi 4 slobodna za Cibonu i lopta sa strana pa sve je jasno. Pobijedili bi
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 feb 2010, 13:08

Ted Mosby je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
wade je napisao/la:razlog lose forme-ozljede.Da li se meni cini ili ti malo previse velicas igrace iz partizana dok ostale manje vise podcjenjujes?toliko o tvojim prognozama,cibona je izgubila 3 razlike,u zadnjih 30 sekundi su usli s povoljnim rezultatom....u euroligi jedina razlika je ta sto je partizan imao srece,pored znanja,pa su im neke lopte usle,a cibona je upravo na tim loptama gubila svaku utakmica u top16...sta jos reci,osim mlada ekipa,veoma mlada,pa jedan gordon ima 22-23 godine,bogdanovic,radosevic...vidimo se u finalu :lol:
pa dobro....majstore priznajem vjerovatno znas bolje od mene sto se tice svega....ali cu da ti nabrojim sve igrace koji igraju i to kako igraju.....i da cibona ima omjer 0-4 u grupi, a partizan vrlo vjerovatno 3-1 ;) ;) ;) ;) ;) ....taj isti partizan je dobio ovaj olimpijakos, efesa, pao, barsu i koga sve ne...tako da ekipa koja je dobila asvela zalgirisa i fenera i provukla se do TOP 16 se ipak ne moze mjeriti sa partizanom realno....povrede, to su sastavni dio igre...zamisli da je cibona igrala bez tomasa prve tri utakmice TOP 16 sto je partizan radio bez marica....kakva bi onda situacija bila, ja te samo pitam....a to sto se tice finala pa i sam znas tri godine tri titule suvereno...nemoj da se nesto cibosi dizu jer na kraju se to obije od glavu, sto ces moci i sam da se uvjeris :lol: :lol: :lol:

@fera, znas da to nije tacno......ali nema veze pustis druge u zabludi da zive....
Po tebi se večeras u Zagrebu dogodilo iznenađenje jer Olympiakos nije dobio +15 nego samo 3
A što se tiče Cibone u Topu 16 mogli su imati omjer 4-0 a ne 0-4 pa bi sada drugačije razgovarali
meni samo nije jasno kako ti samo izvlacis neke stvari koje ja uopce nisam pisao...mogli su imati?!!!!mogli su, ali nemaju.....to je proces koji se mora proci.....pa to je partizan prolazio tri godine jos od ere perovica, bogdanovica.....ja sam rekao da nije isto da dobijes asvela i khimkija....a da dobijes npr. efesa i pao......tako da se to ne moze porediti.....ova ekipa cibone je realno limitirana napadacki (za euro uslove), ali igraju zato odlicnu odbranu, ja bih rekao medju tri najbolje u europi, u ovom trenutku.....samo se sjeti blamaze protiv siene....i pusti mi to molim te, da imaju 4 -0 sada bi drugacije razgovarali.....i da ta cetiri slobodna bacanja, cini mi se da je gordon jedno masio ;) ;) ;) ;) ;).....i kada bude najpotrebnije to zapamtite svi partizan ce da ih razbije u reketu jer cibona nema pravog centra i krilnog centra..jer na turniru MD gledao sam kako poluspremni ivanovic unistava vedrana vukusica, a o zubcicu da ne pricamo, samo trojke sutira a sa druge strane imas robertsa koji igra najbolju kosarku u zivotu...ne zaboravimo da maric nije igrao u zadnjem duelu u drazenovom domu ;) ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.