ABA liga 21/22

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Ethel » 17 sep 2021, 18:45

Felixians4 je napisao/la:
17 sep 2021, 18:36
Ajme,pa dobro, to sam se malo i našalio,prokomentirao,a onda si ga ti oprao pa logično skačem u obranu kvalitetnog oka. Upravo ovo volim,diskutiranje i raspravu. Nisam ja predstavio da je Pavićević neka trenerčina,al još manje je takav kakvim ga prikazuju na forumu. NE STAJE tu priča. Kakav je roster bio sezonu ranije Trinki? Walden,a ovo ostalo isto manje-više. Tu staje priča u biti.

Sebi skačeu u usta,onda tko sastavlja kom ekipu , Mihailo bratu il kako. Ja mislim da skupno to rade. I to su uradili korektno. Moglo se bolje svakako, al oni budgetom ni ambicijama nisu za osvajanje pa ni finale nego polufinale i točno to su dohvatili.

Nemoj meni s tim potcjenjivanjem "svatko tko imalo prati". Zaobiđi ako ćeš tako,nisam ja neki balavi tupan nego stojim žestoko iza onog što zastupam. Pa u redu ako je tako,uvelike se slažem(Smith,Pullen i Needham recimo nisu takovi iako Jacobu točno odgovara Mornar pa i može laditi jaja što niej prethodno radio). OK, nek i nije neka mudrost. Ponavljamo se - rezultat u skladu s očekivanim po svemu. Solidni i u Europi.

Super - nek ti je trenerska prevara, ja nikako ne volim tako blatiti stručnjake, nebitni forumaš ko,a posebno ne one za koje to ne mogu reći po recentnim ostvarenjima.

U redu je sve. Razmijenili smo stavove i muvamo dalje,jel tak?
To je tvoj stav, svoj sam rekao ni meni se ne ide dalje u raspravu.

Sve pet postujem, idemo dalje.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Drape » 20 sep 2021, 21:21

Dragan Apić nakon što je ubacivao 21.3 za FMP u ABA ligi: 4 poena za Lokomotiv Kuban, 7 poena za Burgos, 5.2 poena za Budućnost. Sad je u Poljskoj.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Felixians4 » 21 sep 2021, 02:29

Drape je napisao/la:
20 sep 2021, 21:21
Dragan Apić nakon što je ubacivao 21.3 za FMP u ABA ligi: 4 poena za Lokomotiv Kuban, 7 poena za Burgos, 5.2 poena za Budućnost. Sad je u Poljskoj.
realnost. mvp(iako smiješno da se po valorizaciji bira mvp osim kad je miško izabro gogu pred božićem) aba su bili i nikola janković,ćapin,baždarić , apić je tu bio vjerojatno u vrhu u toj godini s fmp. takvi tipovi igrača teško mogu biti rotacijska pomoć jer im se mental-skillset kombo ne poklapa s time da budu korisni na 15-20 minuta,ovisno o matchupu nego tek kad su isturene figure, ko glavni napadački fokus, e onda izgledaju sjajno. s time da ovo i nije toliko porazno, 4-7 poena u dobrim euro sastavima, vjerojatno solidno i financijski prošao.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la kraljttbvb » 22 sep 2021, 15:53

EpateguiHuleteti je napisao/la:
13 sep 2021, 16:04
.
Zadar - Zabok 77-51

Alkar - Cibona 54-85

GKK Sibenka - KK Gorica 56-73
Gledam rezultate Cro lige i ti mi pade na pamet.

Evo Hrvati furaju svoju ligu, pored ABA lige, mada i oni imaju zelju da napuste ABA-u.

Je li stvarno mislis da je liga sa ovakvim rezultatima nekome zanimljiva?

Zadar +26, Cibona +31, Sibenka +23.

Jedine ozbiljne utakmice su kada ovi jaci timovi igraju izmedju sebe.

Bas ce sponzori poletiti da ulazu u ligu gdje 3 tima zavrse utakmice protiv svojih protivnika, sa skoro 100+ poena razlike
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Felixians4 » 22 sep 2021, 16:13

zadar,cibona,split,gorica,cedevita junior,dinamo,zabok,šibenka,osijek,škrljevo - dala bi se napraviti ozbiljna liga. sponzore i lovu ima da pronađe udruženje i savez,a ionako bi bilo normalno da većinom budu domaći igrači,mladi i iskuskni povratnici,ne treba ne znam kakvo financijsko blago.

hr liga je tokom 2000-ih kad je isto postojala i bila u svim državama vruća regionalna liga,možda najmanje u srbiji koji su tada imali najgore i klupsko i reprezentativno razdoblje, bila izuzetno praćena i bitna,posebno što je nosila bitne poene za natjecanje u europi. al isto tako je i van zadra i cibone bilo klubova i njihovih publika koji su činili da to bude dobra kulisa. prije par godina kad su abaligaši igrali s polurezervnim sastavima, liga je bila u regularnom dijelu totalno neizvjesna i zanimljiva.


apsolutno se može imati odlična domaća liga. al se isto tako može biti konkurentan s regionalnim,trenutno bogatijim takmacima i da budeš prisutan u europi. da su ovako ranije kukali, (ne)radili i tražili alibije, hr sport i košarka ne bi ostvarili 2 % što jesu.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la kraljttbvb » 22 sep 2021, 18:00

Felixians4 je napisao/la:
22 sep 2021, 16:13
prije par godina kad su abaligaši igrali s polurezervnim sastavima, liga je bila u regularnom dijelu totalno neizvjesna i zanimljiva.
Ovo je najbitnije - polurezervni sastavi.

Ko će sponzorisati ligu gdje će Zvezda otići na Zlatibor i dobiti 30 razlike sa drugim timom.

Isplati li se plaćati igrača da igra EL i sjedi na klupi u domaćoj ligi? Dadnes Panteru 2.5 miliona za 2 godine da bi odigrao 4 utakmice mjesecno u EL i sjedio na klupi protiv Tamisa.

Ako ne udjes u PO Eurolige, sezonu si završio u aprilu. I nastavis sa plaćanjem igrača još 2 mjeseca, a nikakve koristi od njega.

Ako hoćeš dobar i skup sastav za EL ili EC, onda moraš imati što više jakih utakmica i što više dobrih konkurenata, da bi ti se isplatilo ulaganje.
I da bi što više puta moga napuniti tribine i prodati što više ulaznica...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Felixians4 » 22 sep 2021, 18:26

kraljttbvb je napisao/la:
22 sep 2021, 18:00
Felixians4 je napisao/la:
22 sep 2021, 16:13
prije par godina kad su abaligaši igrali s polurezervnim sastavima, liga je bila u regularnom dijelu totalno neizvjesna i zanimljiva.
Ovo je najbitnije - polurezervni sastavi.

Ko će sponzorisati ligu gdje će Zvezda otići na Zlatibor i dobiti 30 razlike sa drugim timom.

Isplati li se plaćati igrača da igra EL i sjedi na klupi u domaćoj ligi? Dadnes Panteru 2.5 miliona za 2 godine da bi odigrao 4 utakmice mjesecno u EL i sjedio na klupi protiv Tamisa.

Ako ne udjes u PO Eurolige, sezonu si završio u aprilu. I nastavis sa plaćanjem igrača još 2 mjeseca, a nikakve koristi od njega.

Ako hoćeš dobar i skup sastav za EL ili EC, onda moraš imati što više jakih utakmica i što više dobrih konkurenata, da bi ti se isplatilo ulaganje.
I da bi što više puta moga napuniti tribine i prodati što više ulaznica...
opet ti prvo o sponzoriranju. bitno je uspostaviti stručni kadar,a onda će bit igračkog.a onda će posljednično 100 % biti i sponzora.

ako bi liga donosila euro plasman,a euro troškovi bi bili pokriveni,liga bi bila dodatno kompetitivno značajna,samim tim konkurentnost bi se uvećala. ovakve lige kakve su sada, zaista je situacija takva da su poluprofi.

na kraju krajeva, regionalna liga često bude takva da je donji dio prilično slabiji,a tako nije bilo uvijek. i u vtb , u litvi... top klubovi često nabijaju ekipe s 30+.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Ethel » 23 sep 2021, 00:06

Te price o jacanju nacionalnih prvenstava vecinom imaju nerealne osnove i temelje se obicno na drzava ulozi novce, savez to rasporedi dio na organizaciju i infrastrukturu lige, dio klubovima i uspostavi se sistem koji ima tendenciju napretka. Naravno od toga nema nista, najbolje sto se moze dobiti bar na ovim prostorima je kao u Srbiji da drzava odluci uzeti Zvezdu i Partizan kao drzavne projekte po cijenu raspada svih ostalih kosarkaskih sredina.

Isto je nerealno da FIBA ili bilo ko drugi uvede placene troskove zbog nekih sirotinjskih klubova sa balkana koji pokusavaju ojacati domace prvenstvo. Evo i sada klubovi preko rezultata u nacionalnim prvenstvima imaju zagarantovano mjesto u Fibinim takmicenjima pa rijetko ko i pomisli da bi mogao nastupati u njima.

Jednostavno sva ta prica o jakim nacionalnim prvenstvima na ovim prostorima zavrsila je sa Jugoslavijom i tim sistemom koji je bio vrhunski i davao dugi niz godina rezultate pa cak i godinama nakon raspada Jugoslavije.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Felixians4 » 23 sep 2021, 00:24

ne pomisle igrati jer su p.... traže financije od politike ,strah ih je sramoćenja. tu mislim na hrvate - crnogorci,bh,srbi imaju predstavnike. partizan i mornar su igrali fiba cl, ko i mega i cibona. i štagod tko govorio, i ja sam bio protivnik fiba, al ljudi u zadnjih 5 godina rade ozbiljno dobar posao u mnogo segmenata, da ne forsiraju ovakve kvalifikacije za mundobasket,bilo bi gotovo savršena ocjena.

a domaća prvenstva itekako mogu biti ozbiljna ko u 90-ima. samo ne na umjetni način, onda bi to trajalo 3 godine max. dok opet ne presuši i vozdra pa oept čekanje 10-ak godina oporavka.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Ethel » 23 sep 2021, 12:06

Felixians4 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:24
ne pomisle igrati jer su p.... traže financije od politike ,strah ih je sramoćenja. tu mislim na hrvate - crnogorci,bh,srbi imaju predstavnike. partizan i mornar su igrali fiba cl, ko i mega i cibona. i štagod tko govorio, i ja sam bio protivnik fiba, al ljudi u zadnjih 5 godina rade ozbiljno dobar posao u mnogo segmenata, da ne forsiraju ovakve kvalifikacije za mundobasket,bilo bi gotovo savršena ocjena.

a domaća prvenstva itekako mogu biti ozbiljna ko u 90-ima. samo ne na umjetni način, onda bi to trajalo 3 godine max. dok opet ne presuši i vozdra pa oept čekanje 10-ak godina oporavka.
Mornar i Igokea igraju jer su privatni klubovi, Mega privatni klub i igrala je jednu sezonu, Cibona igrala dvaput FIBA Europe Cup i raspad im se desio, Partizan nikad nije igrao ta takmicenja.

Koliko drzava ulaze u sport, konkretnije kosarku toliko se i ti klubovi usudjuju da izlaze u Europu, kosarka nije profitabilan sport da se ne bi zavisilo od politike a samim time i da li ces se odluciti za neko europsko takmicenje.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Felixians4 » 23 sep 2021, 18:19

Ethel je napisao/la:
23 sep 2021, 12:06
Felixians4 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:24
ne pomisle igrati jer su p.... traže financije od politike ,strah ih je sramoćenja. tu mislim na hrvate - crnogorci,bh,srbi imaju predstavnike. partizan i mornar su igrali fiba cl, ko i mega i cibona. i štagod tko govorio, i ja sam bio protivnik fiba, al ljudi u zadnjih 5 godina rade ozbiljno dobar posao u mnogo segmenata, da ne forsiraju ovakve kvalifikacije za mundobasket,bilo bi gotovo savršena ocjena.

a domaća prvenstva itekako mogu biti ozbiljna ko u 90-ima. samo ne na umjetni način, onda bi to trajalo 3 godine max. dok opet ne presuši i vozdra pa oept čekanje 10-ak godina oporavka.
Mornar i Igokea igraju jer su privatni klubovi, Mega privatni klub i igrala je jednu sezonu, Cibona igrala dvaput FIBA Europe Cup i raspad im se desio, Partizan nikad nije igrao ta takmicenja.

Koliko drzava ulaze u sport, konkretnije kosarku toliko se i ti klubovi usudjuju da izlaze u Europu, kosarka nije profitabilan sport da se ne bi zavisilo od politike a samim time i da li ces se odluciti za neko europsko takmicenje.
Partizan je igro fiba lp. Cibonu i hr klubove ne treba komentirati,evo danas situacija da KKST pred stečajem nanovo,a prošli tjedan igrali kvale la lp i unaprijed rekli da neće ukoliko ispadnu u fiba europe cup. NEOZBILJNOST ,NESTRUČNOST i VARALICE.

Mega je odustala jer navodno se mladi igrači slabije razvijaju u takvom podražaju kad manje treniraju tokom tjedna. Oni su klub za proizvodnju,nevjerojatno su uspješni,a tu i tamo bome urade i rezultat.

Opet neko ulaganje bla-bla-bla. Imaju dovoljne budgete i sada,pa kvragu evo Split je pokušao. Koliko klubova i slabijeg renomea i s manje para igraju svake godine,ima ih. Da su ovako razmišljali u nekim drugim sportovima ili u istom ranije,ponavljam se,ne bi bilo nikakvih uspjeha,a ima ih na tisuće samo iz HRV.

Može biti profitabilan,kako ne. Svake 2-3 godine dobij milijončić od NBA odlaska, par stotina od prodaje u europu,dovoljno. A čim imaš budgetić od 1-2 milijuna,definitivno možeš igrati Europu,ne ideš u EL.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la kraljttbvb » 23 sep 2021, 19:15

I šta dobijes kad igraš Evropu? Dodju ti neki lijevi klubovi koji nisu zanimljivi navijačima i opet hala prazna, a karte se slabo prodavale. Džaba si ulagao lovu u ekipu, povrata iste nema...

Opet se dodje na ono moje - ABA liga je "Evropa" za ove slabije i manje klubove.

Protiv velikih puna hala, više love, a mogu pružiti dobar otpor ovim jačima.
Svi na dobitku, klasična win-win situacija.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Ethel » 23 sep 2021, 19:33

Pa onda po meni ne treba nekome Europa sa ovih prostora ako ce profitirati samo od prodaje igraca, ABA liga je odlican izlog za to a manji su troskovi. Razumijem da to ekipe u Europi pokusavaju jer igraju samo domace prvenstvo i nikad nisu ni bili u nekoj prici o regionalnoj ligi.

Svi ti klubovi imaju budzete, ali imaju i dugovanja, na celu tih klubova su velikom vecinom ljudi postavljeni prema politickim kvalifikacijama ne po strucnosti. Zato i kazem da prica o jakim nacionalnim prvenstvima i klubovima koji ce da proizvode NBA igrace svake 2-3 godine nije realna. To na ovim prostorima mogu privatni klubovi kao Mega ili eventualno drzavni projekti kao Partizan i Zvezda.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 23 sep 2021, 22:51

kraljttbvb je napisao/la:
22 sep 2021, 15:53
EpateguiHuleteti je napisao/la:
13 sep 2021, 16:04
.
Zadar - Zabok 77-51

Alkar - Cibona 54-85

GKK Sibenka - KK Gorica 56-73
Gledam rezultate Cro lige i ti mi pade na pamet.

Evo Hrvati furaju svoju ligu, pored ABA lige, mada i oni imaju zelju da napuste ABA-u.

Je li stvarno mislis da je liga sa ovakvim rezultatima nekome zanimljiva?

Zadar +26, Cibona +31, Sibenka +23.

Jedine ozbiljne utakmice su kada ovi jaci timovi igraju izmedju sebe.

Bas ce sponzori poletiti da ulazu u ligu gdje 3 tima zavrse utakmice protiv svojih protivnika, sa skoro 100+ poena razlike
Ja govorim o srpskoj ligi koja me interesuje. Hrvatska liga - hrvatski problem. Neka sami kroje ligu po svojim zeljama i vizijama.

Crvena zvezda, Partizan, Mega, FMP, Borac, Mladost, Vojvodina (sa ulaganjima) - apsolutno potentna liga sa perspektivom. Plus jos 3 kluba.
Liga 12, 14, 16 me ne interesuje.
Trokruzni ili cetvorokruzni sistem, u zavisnosti od kalendara (prenatrpanosti) EL + PO (F4 ili F8 forma, opet u zavisnosti od dostupnosti termina).
Ulaganje, koncentracija kvaliteta i sprecavanje osipanja domaceg igrackog kadra u susedne zemlje (osim najboljih igraca u najjace lige). To je sustina.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la bombaysaphire » 24 sep 2021, 11:09

EpateguiHuleteti je napisao/la:
23 sep 2021, 22:51
kraljttbvb je napisao/la:
22 sep 2021, 15:53
EpateguiHuleteti je napisao/la:
13 sep 2021, 16:04
.
Zadar - Zabok 77-51

Alkar - Cibona 54-85

GKK Sibenka - KK Gorica 56-73
Gledam rezultate Cro lige i ti mi pade na pamet.

Evo Hrvati furaju svoju ligu, pored ABA lige, mada i oni imaju zelju da napuste ABA-u.

Je li stvarno mislis da je liga sa ovakvim rezultatima nekome zanimljiva?

Zadar +26, Cibona +31, Sibenka +23.

Jedine ozbiljne utakmice su kada ovi jaci timovi igraju izmedju sebe.

Bas ce sponzori poletiti da ulazu u ligu gdje 3 tima zavrse utakmice protiv svojih protivnika, sa skoro 100+ poena razlike
Ja govorim o srpskoj ligi koja me interesuje. Hrvatska liga - hrvatski problem. Neka sami kroje ligu po svojim zeljama i vizijama.

Crvena zvezda, Partizan, Mega, FMP, Borac, Mladost, Vojvodina (sa ulaganjima) - apsolutno potentna liga sa perspektivom. Plus jos 3 kluba.
Liga 12, 14, 16 me ne interesuje.
Trokruzni ili cetvorokruzni sistem, u zavisnosti od kalendara (prenatrpanosti) EL + PO (F4 ili F8 forma, opet u zavisnosti od dostupnosti termina).
Ulaganje, koncentracija kvaliteta i sprecavanje osipanja domaceg igrackog kadra u susedne zemlje (osim najboljih igraca u najjace lige). To je sustina.
Kojim ulaganjima , ko bi to ulagao ? Da gledaš kako se Partizan i Zvezda smjenjuju na prvom mjestu ? Kad je zadnji put FMP dobio Zvezdu ? Misliš da bi Miško i dalje gurao Megu da nema ABA lige ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la kraljttbvb » 24 sep 2021, 17:10

bombaysaphire je napisao/la:
24 sep 2021, 11:09
Kojim ulaganjima , ko bi to ulagao ? Da gledaš kako se Partizan i Zvezda smjenjuju na prvom mjestu ? Kad je zadnji put FMP dobio Zvezdu ? Misliš da bi Miško i dalje gurao Megu da nema ABA lige ?
Vazda ista prica i pokusaji da iz svake situacije izvuku sto vise za sebe ;)

I ovako imaju 5 od 14 klubova. Jos da kmecanjem ubace 2 svoja najjaca tima koji trenutno ne igraju ABA ligu (Vojvodina, Vrsac, Novi Pazar...) i imali bi ligu od 7 klubova iz Srbije + 7 najjacih iz bivsih republika.

Ni sami sebi ne bi bolje skontali :kafa:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la Drape » 24 sep 2021, 18:52

Gnjidić i Gegić su kao Curry i Thompson, samo što ovi ne šutiraju, već asistiraju. Za jedno poluvrijeme su saigračima stvorili 20 prilika za poene.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 24 sep 2021, 23:00

Zvezda - Split +36

ABA ligo i bogu si teska, a srpskoj kosarci potpuno nepotrebna. Na sta mi trosimo/bacamo termine :facepalm:

Pomenuti Tamis (koji bi igrao u drugoj srpskoj ligi da se ABA ligasi vrate pod okrilje KSS) ne bi ovoliko izgubio :kafa:

Avatar
L-Train
Postovi: 18150
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la L-Train » 24 sep 2021, 23:12

Otcijepite se
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: ABA liga 21/22

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 24 sep 2021, 23:17

L-Train je napisao/la:
24 sep 2021, 23:12
Otcijepite se
Sto se mene tice - odmah. Samo tracimo vreme na ovo sto se jedino moze nazvati - liga bez briga.
Pokojni Duda Ivkovic je to davno trazio, a sve sto je rekao, bi covek u pravu :kafa:

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.