KK Barcelona

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la sekretar » 19 feb 2018, 13:45

Svaka čast Kariju. Uspio je za kratko vrijeme podići ovu ekipu i usaditi im pobjednički mentalitet. Pokupili smo Realu ispred nosa ovaj trofej, u pojedinim trenucima utakmice uništavali ih u oba pravca. Zbog gluposti bekova Huertel/Ribas umalo i popušili dobijenu utakmicu. Ovoj ekipi treba jedan dobar play i bili bi savršeni pod vodstvom Pešića. Sve u svemu u trenucima kad smo svi koji navijamo za Barcu podigli ruke i ove godine od košarkaša sasvim su nas pristojno iznenadili ovim trofejom. Da je Kari bio od početka sezone na klupi i da imamo još jednog tog play-a, a ne da nam je zamjenski play Pressey ubleha, siguran sam da bi mnogo bolje stajali i u domaćoj ligi i u EL. Idemo dalje :

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 14:36

44Bertans je napisao/la:
lumani je napisao/la:Za mene je bolji i gotovo..nema potrebe da nabrajam imaju filmovi o liku kojem nije bio potreban budzet od 25,30miliona.Obradovic ima najvise titula svima nama je to jasno,ali nema vise znanja od Karija.Od Svaba je napravio kosarkasku naciju,prcno Amerikance u Americi,meni dosta..
Au kakvi zaključci. Kuhinja uvaženog košarkaškog radnika Nebojše Čovića da pozavidi. :shock:

Filmovi... :urnebes: Pišnuo sam u gaće.

Kari je veliki trener, ali Željko je najveći evropski ikada.

Čuj budžet od 25 miliona... Partizan, Huventud. A Barselona je igrala sa tri milke, how yes no...

Švabe su devedesetih imale odličnu ekipu. S velikim Dirkom na čelu.

CSKA svake godine ima 40 milki, pa nisam primjetio da su svake godine i osvajali...
Razlika izmedju Karija i Obradovica je sto kari uzme amere u USA i zlato a Obradovic u BG ne prodje grupu i sve svali na igrace.

Jedan je gospodin covek a drugi je robija itd, itd...
Košarka off. :tokralju:

Sjajna paralela... Zaista se čudim ovakvim upisima. Čuj svali na igrače... pa oni i jesu 99% krivci tada bili. Umjesto u spavaćoj sobi i na treningu, bil su po klubovima sa kuravelama... I to mu jeste najveći lični neuspjeh o čemu je i sam gospodski pričao. Imao je euro dream team i nije uspio ući u Arenu, ali gledadti ga na osnovu toga... daj bre...

Posebno se smijem ovom gospodin, a drugi robija.. Suza suzu stiže. :oops:

jos si mlad ucis,bice bolje..bez argumenata necemo voditi raspravu..spominjes mi Dirka a sta je biLo prije Dirka,ne spominjes :silent: neke tamo 1993.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 14:42

koji su pesicevi a koji obradovicevi uspjesi na klupskom planu,moze li se to dvoje porediti?

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 14:52

filip13 je napisao/la:koji su pesicevi a koji obradovicevi uspjesi na klupskom planu,moze li se to dvoje porediti?

Filipe ti si poznat po tome da samo brojis titule ;) ;) cemu pitanje.

Sta ima vise nego dobiti Amere u sred Amerike,ili odvesti bijednu Njemacku do Zlata :?: :?: Ja mislim da nema nista vece od toga,barem do sada u Evropi.Dosta mladih igraca je on stvorio,nije bas Zeljko po tome poznat niti sposoban.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 15:05

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:koji su pesicevi a koji obradovicevi uspjesi na klupskom planu,moze li se to dvoje porediti?

Filipe ti si poznat po tome da samo brojis titule ;) ;) cemu pitanje.

Sta ima vise nego dobiti Amere u sred Amerike,ili odvesti bijednu Njemacku do Zlata :?: :?: Ja mislim da nema nista vece od toga,barem do sada u Evropi.Dosta mladih igraca je on stvorio,nije bas Zeljko po tome poznat niti sposoban.
Sta brojati ako ne titule izmedju ostalog,necije simpatije prema nekome,to sto je negdje navodno publika u dvorani usutila kad je neko usao?

Vidi,ako cemo tako gledati,ima li ista vece od pobjede portorika nad amerima uopce u kosarci,portoriko pobijedi amere sa nba zvijezdama??,je li zbog toga selektor portorika najveci svih vremena??

Obradovic je u prvoj sezoni kao trener bio prvak evrope,kao totalni autsajder

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la 44Bertans » 19 feb 2018, 15:14

jos si mlad ucis,bice bolje..bez argumenata necemo voditi raspravu.
Apsolutno... Tvoj argument su milioni... Partizanovi i Huventudovi. Alal vera.. Svako ima mišljenje, kao i guzicu. :clap:
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 15:20

44Bertans je napisao/la:
jos si mlad ucis,bice bolje..bez argumenata necemo voditi raspravu.
Apsolutno... Tvoj argument su milioni... Partizanovi i Huventudovi. Alal vera.. Svako ima mišljenje, kao i guzicu. :clap:

Njegov argument da je peteovic bolji kosarkas od nowitzkog je i to da je publika u dvorani usutila kad je petrovic izlazio na parket,eto pa ti vidi sad

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 16:21

@filip

Kao po obicaju nemas argumenata..Koga zanima sada Portoriko?ja kako znam Kari je izbacio Amere i dobio Argentinu za zlato..Ali naviko sam ja na to kod tebe,moj Filipe.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 16:29

Dobio neki C tim Amera tad bez ijedne velike zvijezde tadasnje lige osim Piercea donekle. Zocovo egal poluvrijeme 1996. u Atlanti protiv jedno 15 puta jace ekipe vise vrijedi od te pobjede nad Amerima. Sa Zeljkom niko u istu recenicu ne moze.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 16:36

lumani je napisao/la:@filip

Kao po obicaju nemas argumenata..Koga zanima sada Portoriko?ja kako znam Kari je izbacio Amere i dobio Argentinu za zlato..Ali naviko sam ja na to kod tebe,moj Filipe.

ja nemam argumenata po obicaju,pa je li obradovic osvojio euroiligu u prvoj sezoni ko trener?,je li u prvoj sezoni kao trener huventuda odmah osvojio euroligu?,je li tri puta izabran za najboljeg trenera eurolige,?,jeste,je li 9 puta kao trener bio prvak evrope,jeste,to nisu argumenti?,argument je da je neko najbolji izmedju ostalog i zato što je publike u dvorani usutila jer je neko usao u dvoranu?

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 16:47

Nije tema Petrovic svima je nama jasno da ga mrzis,dalje citaj ispod obruca i pstttt...Nego sta je veci uspjeh od titule sa Njemackom :?: Ili karanje Amerike :?: Da cujem :?:

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 16:56

lumani je napisao/la:Nije tema Petrovic svima je nama jasno da ga mrzis,dalje citaj ispod obruca i pstttt...Nego sta je veci uspjeh od titule sa Njemackom :?: Ili karanje Amerike :?: Da cujem :?:

opet ti kažem,to samo ti vidiš mkao mržnju,vise bi se moglo protumaciti da ti mrzis nowitzkog jer svi argumenti su na njegovoj strani kad se priča o najboljem evropljaninu ikad,ja ne vidim ni jedan argument koji je na strani petovica,osim onog o dvorani,šutnji publike koji ti spominjes,to je baš ono veliki argument

osvajanje titule prvaka evrope u prvoj sezoni kao trener sa partizanom?,kao totalni autsajderi,osvajanje titule prvaka evrope sa huventudom u prvoj sezoni u klubu?,osvajanje jos sedam titula prvaka evrope,to je manje od jedne titule orvaka evrope ?

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:04

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Nije tema Petrovic svima je nama jasno da ga mrzis,dalje citaj ispod obruca i pstttt...Nego sta je veci uspjeh od titule sa Njemackom :?: Ili karanje Amerike :?: Da cujem :?:

opet ti kažem,to samo ti vidiš mkao mržnju,vise bi se moglo protumaciti da ti mrzis nowitzkog jer svi argumenti su na njegovoj strani kad se priča o najboljem evropljaninu ikad,ja ne vidim ni jedan argument koji je na strani petovica,osim onog o dvorani,šutnji publike koji ti spominjes,to je baš ono veliki argument

osvajanje titule prvaka evrope u prvoj sezoni kao trener sa partizanom?,kao totalni autsajderi,osvajanje titule prvaka evrope sa huventudom u prvoj sezoni u klubu?,osvajanje jos sedam titula prvaka evrope,to je manje od jedne titule orvaka evrope ?
Juventud nije bio autsajder ljudi su uzimali domaca prventsva 90ih...Bili su na mapi kao i Partizan kao clan najbolje lige tada...nista cudno jer je i Jugoplatika,koje cudo...Evropski prvaci :?: To nikada ne uzima autsajder sem te godine..

Ja mrzim Dirka :?: nikada cak ga i gotivim ,ne hvalim samo ja Petrovica nego i mnogi drugi igraci,treneri a mozda i po koji novinar ispod obruca.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 17:07

Epidaurus je napisao/la:Dobio neki C tim Amera tad bez ijedne velike zvijezde tadasnje lige osim Piercea donekle. Zocovo egal poluvrijeme 1996. u Atlanti protiv jedno 15 puta jace ekipe vise vrijedi od te pobjede nad Amerima. Sa Zeljkom niko u istu recenicu ne moze.

da,igrao im miller sa skoro 40 godina,jedan prolaznik u nba lafrentz,antonio davis,pa divac je daleko bolji od njih,1996. je igrao tim skoro ravan onom iz 1992. i bili su sa obradovicem kao selektorom prilično ravnopravni

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:11

Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 17:13

Sta je pisac htio da kaze ?

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 17:14

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Nije tema Petrovic svima je nama jasno da ga mrzis,dalje citaj ispod obruca i pstttt...Nego sta je veci uspjeh od titule sa Njemackom :?: Ili karanje Amerike :?: Da cujem :?:

opet ti kažem,to samo ti vidiš mkao mržnju,vise bi se moglo protumaciti da ti mrzis nowitzkog jer svi argumenti su na njegovoj strani kad se priča o najboljem evropljaninu ikad,ja ne vidim ni jedan argument koji je na strani petovica,osim onog o dvorani,šutnji publike koji ti spominjes,to je baš ono veliki argument

osvajanje titule prvaka evrope u prvoj sezoni kao trener sa partizanom?,kao totalni autsajderi,osvajanje titule prvaka evrope sa huventudom u prvoj sezoni u klubu?,osvajanje jos sedam titula prvaka evrope,to je manje od jedne titule orvaka evrope ?
Juventud nije bio autsajder ljudi su uzimali domaca prventsva 90ih...Bili su na mapi kao i Partizan kao clan najbolje lige tada...nista cudno jer je i Jugoplatika,koje cudo...Evropski prvaci :?: To nikada ne uzima autsajder sem te godine..

Ja mrzim Dirka :?: nikada cak ga i gotivim ,ne hvalim samo ja Petrovica nego i mnogi drugi igraci,treneri a mozda i po koji novinar ispod obruca.

partizan je bio autsajder jer godinu prije toga sa jacim sastavom nisu ni bili u euroligi,huventud je osvojio špansku ligu,tada dosta slabiju od tada najjace evropske lige,talijanske

a ja mrzim petrovica?,hvalim i ja petrovica,odličan bek šuter,hvali ga svako ko je pratio kosarku,najbolji evropljanin svih vremena,ni blizu pored nowitzkog

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:16

Epidaurus je napisao/la:Sta je pisac htio da kaze ?

Nisi bio ni rodjen to sam htio da kazem..

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 17:18

Nema sta sj.ebo si me. Mora se priznat da je zabavno citat tvoju mitomaniju, argumenti na nivou.

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:20

Sa tobom nemam o cemu pricati jer si jako mlad i gledas kosarku iz drugog ugla..Nije sve u titulama a da jeste Boza Maljkovic bi bio ispred Karija...sada prvo malo googlaj tko je Boza pa lupaj kao maksim po diviziji
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 19 feb 2018, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.