KK Barcelona

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 17:20

lumani je napisao/la:Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..
da,sve redom ne samo all star igraci nego i hall of fame svi redom iz te 1996. godine,,7 od njih u 50 najboljih svih vremena,za razliku od onih iz 2002. gdje su igrali lafrentz,jason williams,a, davis,i slicni prosjecni igraci


kakve veze to finale ima sa obradovicem i pesicem,da nije pesic i tad bio selektor petrovicu?

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 17:23

Epidaurus je napisao/la:Nema sta sj.ebo si me. Mora se priznat da je zabavno citat tvoju mitomaniju, argumenti na nivou.

ma kad spomene argument da je neko bolji od npwitzkog jer je publika u ex yu ligi usutila kad neko udje u dvoranu ,sta da ti pricam dalje

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:24

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..
da,sve redom ne samo all star igraci nego i hall of fame svi redom iz te 1996. godine,,7 od njih u 50 najboljih svih vremena,za razliku od onih iz 2002. gdje su igrali lafrentz,jason williams,a, davis,i slicni prosjecni igraci


kakve veze to finale ima sa obradovicem i pesicem,da nije pesic i tad bio selektor petrovicu?

2002 su bili skoro svi allstar igraci a to sto tebi nisu dobri nije nista cudno...Kari ih je dobio i tacka a medu glavnima ovi iz Eurolige /Evrope da napomenem,jer znam da cijenis samo nba karijere.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:26

filip13 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Nema sta sj.ebo si me. Mora se priznat da je zabavno citat tvoju mitomaniju, argumenti na nivou.

ma kad spomene argument da je neko bolji od npwitzkog jer je publika u ex yu ligi usutila kad neko udje u dvoranu ,sta da ti pricam dalje

Opet bez argumenata,moj Filipe..

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la dscile » 19 feb 2018, 17:26

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..
da,sve redom ne samo all star igraci nego i hall of fame svi redom iz te 1996. godine,,7 od njih u 50 najboljih svih vremena,za razliku od onih iz 2002. gdje su igrali lafrentz,jason williams,a, davis,i slicni prosjecni igraci


kakve veze to finale ima sa obradovicem i pesicem,da nije pesic i tad bio selektor petrovicu?
Ja u svakom slucaju smatram da je Zoc najbolji i najveci, ali je malo smijesno nabrojati one najgore igrace, a izostaviti najbolje. Pierce te godine imao 26 poena u prosjeku, Brand 18p i 11s, O'Neal i Marion 19p i 10s, Miller kao najbolji asistent lige te godine, Ben Wallace.. Normalno, ne sporim da im ovo nije bila najbolja reprezentacija (i da su 1996. poslali jace), ali daleko od toga da su poslali neki skart jer je bilo respektabilnih igraca.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 17:30

Znas deda postoji nesto sto se zove internet, koristis ga ti kad pises mitove na forumu npr. Eh na tom internetu postoje razne stranice, Boga pitaj koliko ih ima. Na nekim od tih stranica, vjerovao ti ili ne, postoje snimci raznorasnih sportskih dogadjaja iz proslosti pa samim tim i veliki broj kosarkaskih utakmica.

Eh mi koji nismo bili rodjeni u to Drazenovo vrijeme, a koji volimo i pratimo kosarku, pocesto znamo koristit neke od tih stranica na kojima se nalaze ti snimci i te iste snimke gledat. Tako npr gledamo najbolje utakmice Drazena, Kukija, Divca, Radje, Paspalja il ovih starijih poput Praje, Moke, Kindjeta, Krese itd itd. Ja recimo znam koristit taj internet i tako sam nasao veliki broj utakmica iz proslosti koje sam pogledao, neke i vise puta, pa time i mogu i procijeniti ko je bio kakav igrac il trener. Sad uzivaj, ja se s tobom nemam neke daljnje namjere raspravljat jer imam mnogo pametnijih stvari. Pozz deda.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 17:33

Epidaurus je napisao/la:Znas deda postoji nesto sto se zove internet, koristis ga ti kad pises mitove na forumu npr. Eh na tom internetu postoje razne stranice, Boga pitaj koliko ih ima. Na nekim od tih stranica, vjerovao ti ili ne, postoje snimci raznorasnih sportskih dogadjaja iz proslosti pa samim tim i veliki broj kosarkaskih utakmica.

Eh mi koji nismo bili rodjeni u to Drazenovo vrijeme, a koji volimo i pratimo kosarku, pocesto znamo koristit neke od tih stranica na kojima se nalaze ti snimci i te iste snimke gledat. Tako npr gledamo najbolje utakmice Drazena, Kukija, Divca, Radje, Paspalja il ovih starijih poput Praje, Moke, Kindjeta, Krese itd itd. Ja recimo znam koristit taj internet i tako sam nasao veliki broj utakmica iz proslosti koje sam pogledao, neke i vise puta, pa time i mogu i procijeniti ko je bio kakav igrac il trener. Sad uzivaj, ja se s tobom nemam neke daljnje namjere raspravljat jer imam mnogo pametnijih stvari. Pozz deda.

Pozz,pozz..imas mahanje..samo gledaj i mojne mijenjati stav ,znas jako dobro sta mislim :)


filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 19:59

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..
da,sve redom ne samo all star igraci nego i hall of fame svi redom iz te 1996. godine,,7 od njih u 50 najboljih svih vremena,za razliku od onih iz 2002. gdje su igrali lafrentz,jason williams,a, davis,i slicni prosjecni igraci


kakve veze to finale ima sa obradovicem i pesicem,da nije pesic i tad bio selektor petrovicu?

2002 su bili skoro svi allstar igraci a to sto tebi nisu dobri nije nista cudno...Kari ih je dobio i tacka a medu glavnima ovi iz Eurolige /Evrope da napomenem,jer znam da cijenis samo nba karijere.
trojica nikad nisu bili ni all star,eto koliko je bila kvalitetna ta ekipa,za razliku od ekipe iz 1996. gdje su svi redom bili vise puta na all star tekmi,a cak sedmorica izabrana 1996. u 50 najboljih svih vremena

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 20:03

lumani je napisao/la:Sa tobom nemam o cemu pricati jer si jako mlad i gledas kosarku iz drugog ugla..Nije sve u titulama a da jeste Boza Maljkovic bi bio ispred Karija...sada prvo malo googlaj tko je Boza pa lupaj kao maksim po diviziji
ruzno ti je ovo,bas ruzno

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 20:07

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Nema sta sj.ebo si me. Mora se priznat da je zabavno citat tvoju mitomaniju, argumenti na nivou.

ma kad spomene argument da je neko bolji od npwitzkog jer je publika u ex yu ligi usutila kad neko udje u dvoranu ,sta da ti pricam dalje

Opet bez argumenata,moj Filipe..

ma ja,ti ces mi sa spominjanjem publike koja usuti kad neko udje u dvoranu pricati o argumentima

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 20:18

dscile je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Jest jest sve allstar igraci...Ala vam je vokri,ja pacijenata majko mila,onaj navodi prvo poluvrijeme a ne spominje niko 1992 kada je Petro sam igrao..
da,sve redom ne samo all star igraci nego i hall of fame svi redom iz te 1996. godine,,7 od njih u 50 najboljih svih vremena,za razliku od onih iz 2002. gdje su igrali lafrentz,jason williams,a, davis,i slicni prosjecni igraci


kakve veze to finale ima sa obradovicem i pesicem,da nije pesic i tad bio selektor petrovicu?
Ja u svakom slucaju smatram da je Zoc najbolji i najveci, ali je malo smijesno nabrojati one najgore igrace, a izostaviti najbolje. Pierce te godine imao 26 poena u prosjeku, Brand 18p i 11s, O'Neal i Marion 19p i 10s, Miller kao najbolji asistent lige te godine, Ben Wallace.. Normalno, ne sporim da im ovo nije bila najbolja reprezentacija (i da su 1996. poslali jace), ali daleko od toga da su poslali neki skart jer je bilo respektabilnih igraca.

niko ni ne kaze da su poslali škart od igrača ali nisu bili ni blizu kvalitetni kao 1996.,gdje je bilo 7 igraca koji su u top 50 svih vremena,pa pd ovih iz 2002. samo bi pierce imao mjesta u sastavu iz 1996.niko drugi,pitanje je bi li i on,pored hilla i pipena

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 20:22

@filip,

Opet si otisao sa teme tacno se ne mozes drzati jedne teme..Gdje Sam ja poredio ili rekao da je ekipa iz 2002 bila bolja .Ljudi su ih 1996 dobili 25 razlike, malo manje nego pravi Dream-Team Hrvate..2002 je bila sasvim ok repka da osvoji zlato, ali im nije poslo za rukom jer je Zvezdinog/#etnika krenulo..

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 20:37

lumani je napisao/la:@filip,

Opet si otisao sa teme tacno se ne mozes drzati jedne teme..Gdje Sam ja poredio ili rekao da je ekipa iz 2002 bila bolja .Ljudi su ih 1996 dobili 25 razlike, malo manje nego pravi Dream-Team Hrvate..2002 je bila sasvim ok repka da osvoji zlato, ali im nije poslo za rukom jer je Zvezdinog/#etnika krenulo..

pa samim time sto ih je prvo jedan portoriko pobijedio dovoljno je da se vidi koliko su tad bili dobri i kakvu su ekipu ameri 2002. poslali,ej portoriko,okaci macku o rep to sto su neki od njih bili all star igraci,jedan lafrentz bio u kipi,antonio davis,prosjecni igraci

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 20:48

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@filip,

Opet si otisao sa teme tacno se ne mozes drzati jedne teme..Gdje Sam ja poredio ili rekao da je ekipa iz 2002 bila bolja .Ljudi su ih 1996 dobili 25 razlike, malo manje nego pravi Dream-Team Hrvate..2002 je bila sasvim ok repka da osvoji zlato, ali im nije poslo za rukom jer je Zvezdinog/#etnika krenulo..

pa samim time sto ih je prvo jedan portoriko pobijedio dovoljno je da se vidi koliko su tad bili dobri i kakvu su ekipu ameri 2002. poslali,ej portoriko,okaci macku o rep to sto su neki od njih bili all star igraci,jedan lafrentz bio u kipi,antonio davis,prosjecni igraci[/quote

A ovamo Vujanic,Koturovic,Gurovic,Drobnjak..Eto ako nije Amerika jaka jeste Argentina.Morate razmujeti ako ima trener koji od nicega nesto napravi to je Kari ..Njemacka,Alba ,Girona,Bajern da ne pricam o mladim momcima iz Yuge...On je stvorio hrpu igraca,koji su napravili samo takve karijere...

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Barcelona

Post Postao/la filip13 » 19 feb 2018, 20:51

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@filip,

Opet si otisao sa teme tacno se ne mozes drzati jedne teme..Gdje Sam ja poredio ili rekao da je ekipa iz 2002 bila bolja .Ljudi su ih 1996 dobili 25 razlike, malo manje nego pravi Dream-Team Hrvate..2002 je bila sasvim ok repka da osvoji zlato, ali im nije poslo za rukom jer je Zvezdinog/#etnika krenulo..

pa samim time sto ih je prvo jedan portoriko pobijedio dovoljno je da se vidi koliko su tad bili dobri i kakvu su ekipu ameri 2002. poslali,ej portoriko,okaci macku o rep to sto su neki od njih bili all star igraci,jedan lafrentz bio u kipi,antonio davis,prosjecni igraci[/quote

A ovamo Vujanic,Koturovic,Gurovic,Drobnjak..Eto ako nije Amerika jaka jeste Argentina.Morate razmujeti ako ima trener koji od nicega nesto napravi to je Kari ..Njemacka,Alba ,Girona,Bajern da ne pricam o mladim momcima iz Yuge...On je stvorio hrpu igraca,koji su napravili samo takve karijere...
a ovamo obradovic zavrsi igracku karijeru 1991, i odmah iduce sezone prvak evrope kao trener sa partizanom,pa dvije godine sa huventudom,pa jos sedam piuta sa raznim klubovima,sitnica valjda

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 20:55

Nije to sitnica ,Ali nije sve u titulama,Inace Boza ide na drugo mjesto prije Karija,Dude..Na sve se gleda,kakve ekipe si vodio ,sta si izvukao,igraci itd,itd...

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Chstal » 19 feb 2018, 21:20

lumani je napisao/la:Nije to sitnica ,Ali nije sve u titulama,Inace Boza ide na drugo mjesto prije Karija,Dude..Na sve se gleda,kakve ekipe si vodio ,sta si izvukao,igraci itd,itd...
Jel to mislis da Žoc nije stvarao igrače? Evropski klubovi igraju kako Žoc igra, on je pravio revolucije u evropskoj košarci koje drugi treneri samo kopiraju.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 21:47

Chstal je napisao/la:
lumani je napisao/la:Nije to sitnica ,Ali nije sve u titulama,Inace Boza ide na drugo mjesto prije Karija,Dude..Na sve se gleda,kakve ekipe si vodio ,sta si izvukao,igraci itd,itd...
Jel to mislis da Žoc nije stvarao igrače? Evropski klubovi igraju kako Žoc igra, on je pravio revolucije u evropskoj košarci koje drugi treneri samo kopiraju.

Nije kao Kari sigurno...Kari je skoro iz svake ekipe poslao nekoga preko bare...Zadnji je mali Zipser,koji samo prica o Pesicu.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la Chstal » 19 feb 2018, 21:59

Slao je i Žoc, Nemanja Bjelica, Bogdan Bogdanović i Ekpe Udoh. To su samo posljednja tri.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Barcelona

Post Postao/la lumani » 19 feb 2018, 22:03

Chstal je napisao/la:Slao je i Žoc, Nemanja Bjelica, Bogdan Bogdanović i Ekpe Udoh. To su samo posljednja tri.

Ehhh Ako je Bjelica njegov :nene: a Dule ce srcani dobiti za Bogdana..Buraz ,Epke je davno prije Fenera igrao u nba.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.