KK Partizan

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la nerminh74 » 26 dec 2009, 13:37

The Game je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Igor Hadziomerovic je na probi u Partizanu, radi se o 17 - godisnjem decku, koji dolazi na preporuku Zveri odnosno MVP - a Eurolige........
ko je on i sta igra
http://www.basketball.net.au/index.php? ... d[key]=102
los ti link
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 26 dec 2009, 13:49

Igor Hadziomerovic

Date of Birth: 1st January 1992

Height: 194cm

Position: Shooting/Point Guard

Club: Melbourne Tigers Juniors

Career Highlights: 2009 Boomers squad; AYOF gold; U18 National Champion with VIC Metro...2008 winning the national championship and school national championship...2007 winning the national championship...2006 making emergency state team as bottom age...2005 winning the Victorian championship and getting the bronze in club nationals...2004 winning the school boys U/14 gold

eo otprilike je to to

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Neutral » 26 dec 2009, 22:01

[youtube][/youtube]

Uvijek me ovo nasmije. Jao , kako je jak klip.

zorz
Postovi: 105
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:14
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la zorz » 29 dec 2009, 00:31

Bily Piton je napisao/la:
zorz je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:Uuuuh e zbog ovakvih velikih utakmica volim Partizan 8-) ...ovo mogu samo oni..kako mi je slatka ova pobjeda....onaj Vujošević je stvarno DOKTOR.. :!: :!: :!: ..pokazali smo turcima i njihovim plaćenicima da ćemo uvjek biti klasa za njih u košarci,džaba im milioni...džaba im sve.... :twisted:

Marić superioran,veliki igrač...Kecman ko Kecman,,suviše trošiti riječi.. 8-) ...Mekkaaleb solidan,mada zakazao u ključnim momentima,to je garant manjak iskustva u ovakvim mečevima...Rašić..slabo....Veseli,očigledno nije u formi..Roberts diže formu i igra veoma dobro,baš me iznenadio..prava je mašina.. :twisted: :twisted: :twisted: ...Nek kukaju cigani :lol: ....Vraneš najjači :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Ovo je van svih očekivanja,samo hrabro crno-beli :!: :!: :!:
a to ti imas nesto protiv turaka jeli

Ne simpatišem ih,ne može me niko natjerati da ih volim 8-) ..zato mi je slatka sve i jedna pobjeda protiv njih,u bilo kom sportu,
e ........se ti svim Turcima daBogda
...... jedan nacionalisticki

rekao sam nema nacionalizma, ali ni uvrijeda !!!

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Bily Piton » 30 dec 2009, 08:37

Ne simpatišem ih,ne može me niko natjerati da ih volim 8-) ..zato mi je slatka sve i jedna pobjeda protiv njih,u bilo kom sportu,[/quote]
e ........se ti svim Turcima daBogda
...... jedan nacionalisticki

rekao sam nema nacionalizma, ali ni uvrijeda !!![/quote]

k..onju jedan,niko me ne moze natjerati da ih volim ili ne volim,ja i h ne volim i tu je kraj,mozda i ti ne volis..Islandjane na primjer,to ne znaci da si sovinist ako ne simpatises nekog,sta se vi toliko kacite za Turke .....i vas oni,da sam spomenuo Njemce,Ruse,francuze,ne bi rjeci rekli..nemoj kvariti ovu temu,svoje komplekse lijeci negdje drugo!!!

zadnje upozorenje
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 06 jan 2010, 18:40

Joj ljudi moji imam neki osjecaj da ce Partizan veceras one Litvance da dobije minimalno 25 razlike i tako obezbijedi ponovni prolaz.
A i ako ne stignu tu razliku, pobjeda im je vrlo vjerovatna, pa ce onda ovisiti o drugima, ali bilo kako bilo debeli je opet napravio fantastican posao ;)

bojdo
Postovi: 134
Pridružen/a: 22 okt 2009, 21:47
Lokacija: Doboj
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la bojdo » 06 jan 2010, 22:48

Kakva utakmica, 30 razlike!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la nerminh74 » 06 jan 2010, 23:02

cestitke duletu pa onda partizanu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la neno#4 » 06 jan 2010, 23:14

The Game je napisao/la:Joj ljudi moji imam neki osjecaj da ce Partizan veceras one Litvance da dobije minimalno 25 razlike i tako obezbijedi ponovni prolaz.
A i ako ne stignu tu razliku, pobjeda im je vrlo vjerovatna, pa ce onda ovisiti o drugima, ali bilo kako bilo debeli je opet napravio fantastican posao ;)
nisam vjerovao da ce stoka da ih nabije.......ali kada su namirisali krv u zadnjoj cetvrtini, kraj je bio.....i to bez Zveri, Sotirovic i Div najbolji.........POWERHOUSE FROM BELGRADE........
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 06 jan 2010, 23:15

nerminh74 je napisao/la:cestitke duletu pa onda partizanu
Dule je kralj, 2,7 do kraja na 27 razlike zove timeout i jos crta akciju citavu minutu, najludji. I jos na kraju ta trica udje. Inace fenomenalno odigrana zadnja cetvrtina, 25-6 su je dobili cini mi se, uz solidnu razliku koju su drzali tokom meca.
The Game je napisao/la:Joj ljudi moji imam neki osjecaj da ce Partizan veceras one Litvance da dobije minimalno 25 razlike i tako obezbijedi ponovni prolaz.
A i ako ne stignu tu razliku, pobjeda im je vrlo vjerovatna, pa ce onda ovisiti o drugima, ali bilo kako bilo debeli je opet napravio fantastican posao ;)
A evo samo da citiram, osjecaj me u zadnje vrijeme rijetko prevari. Samo mi zao sto ne odigrah kladionicu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Bily Piton » 07 jan 2010, 14:48

MNOGO SMO JAKI.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....Auuu koja utakmica,e ovo mogu samo velike evropske ekipe..Partizan je defintivno ekipa sa najmanjim budžetom ali najvećim srcem u Evroligi..."Sveti"Dule 8-)
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 09 jan 2010, 23:55

Iako je bilo najava da će Aleks Marić zbog povrede kolena pauzirati samo 15 dana, posle dodatnih pregleda koje je stasiti centar crno-belih obavio u subotu u Novom Sadu utvrđeno je da mu predstoji duplo duža pauza.

"Snimak magnetnom rezonancom je pokazao da nema rupture ligamenata kolena, ali smo na insistiranje šefa naše medicinske ekipe doktora Maksića obavili i klinički pregled. Utvrđeno je da je Mariću funkcionalnost kolena ipak ugrožena. Za oporavak će mu biti neophodno četiri sedmice. Između odigravanja neke utakmice i zdravlja igrača uvek nam je preče zdravstveno stanje svakog košarkaša zato će Marić pauzirati četiri nedelje kako bi se u potpunosti oporavio“ izjavio je trener crno-belih Duško Vujošević za SOS kanal.

Na pitanje da li će Marić posle mesec dana pauze priključiti trenažnom procesu ili će biti spreman za utakmice Vujošević je odgovorio: "S obzirom da nema oštećenja ligamenata i da se ne radi o ozbiljnijoj povredi, mislim da će on moći da podnese najveće napore i bude spreman za utakmice posle te četiri sedmice“ zaključio je Vujošević.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jan 2010, 18:28

Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Bily Piton » 10 jan 2010, 19:03

Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat

Kompleksu?E moj jarane....Uzmi rezultate zadnjih 10-15 tekmi ovih timova,dobro ih pogledaj,,pa se zapitaj šta si napisao.. 8-) ...Vidjeće se u fajnal foru ko je jedini pravi gospodar jadrana.. :twisted: :twisted: :twisted:
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jan 2010, 19:33

Bily Piton je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat

Kompleksu?E moj jarane....Uzmi rezultate zadnjih 10-15 tekmi ovih timova,dobro ih pogledaj,,pa se zapitaj šta si napisao.. 8-) ...Vidjeće se u fajnal foru ko je jedini pravi gospodar jadrana.. :twisted: :twisted: :twisted:
Ne piše se tako Final Four. Vidjet ćemo na Final Fouru, zna se ko ima broj 1
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 10 jan 2010, 19:39

Ted Mosby je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat

Kompleksu?E moj jarane....Uzmi rezultate zadnjih 10-15 tekmi ovih timova,dobro ih pogledaj,,pa se zapitaj šta si napisao.. 8-) ...Vidjeće se u fajnal foru ko je jedini pravi gospodar jadrana.. :twisted: :twisted: :twisted:
Ne piše se tako Final Four. Vidjet ćemo na Final Fouru, zna se ko ima broj 1
Na srpskom jeziku se pise tako, znaci pise se onako kako se izgovara ;) ;)
A broj 1 nema nikakve veze, da se igra na recimo na 3 dobivene utakmice onda bi to bila neka prednost, ovako tesko, pogotovo jer svako svakoga moze dobiti ;) ;)

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Bily Piton » 10 jan 2010, 20:36

Ted Mosby je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat

Kompleksu?E moj jarane....Uzmi rezultate zadnjih 10-15 tekmi ovih timova,dobro ih pogledaj,,pa se zapitaj šta si napisao.. 8-) ...Vidjeće se u fajnal foru ko je jedini pravi gospodar jadrana.. :twisted: :twisted: :twisted:
Ne piše se tako Final Four. Vidjet ćemo na Final Fouru, zna se ko ima broj 1

Ja pišem kao što govorim,a dobro se zna i ko je šampion,aktuelni..i ko osvaja Jadran već 3 godine unazad,,,,Sve će se vidjeti....
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la neno#4 » 11 jan 2010, 14:02

Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat
bez najkorisnijeg igraca Europe u ovom trenutku....igraca koji i luksu i bagija napunio licnim za 15 minuta.....ne brini se ti majstore moj, kada bude najpotrebnije bice dule najbolji ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ....sta bi bilo recimo da kod cibone nije tomas igrao, zamisli samo to...ne poredim aleksa i tomasa, jer je aleks puno puno bolji realno......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la The Game » 11 jan 2010, 14:27

neno#4 je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Novi poraz od Cibone, može li se pričati o kompleksu?
Velik zaostatak za Cibonom, sad se Cibosi mogu malo zajebavat
bez najkorisnijeg igraca Europe u ovom trenutku....igraca koji i luksu i bagija napunio licnim za 15 minuta.....ne brini se ti majstore moj, kada bude najpotrebnije bice dule najbolji ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ....sta bi bilo recimo da kod cibone nije tomas igrao, zamisli samo to...ne poredim aleksa i tomasa, jer je aleks puno puno bolji realno......
sad se Roza povrijedio, sad cemo da ih vidimo

Avatar
grobarpfc
Postovi: 28
Pridružen/a: 23 jul 2009, 09:51
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la grobarpfc » 15 jan 2010, 00:25

- Dule Vujoševic može da dobije unapred izgubljenu utakmicu, sa 3. timom.
- Jedino je Dule Vujoševic u stanju da od Vraneša napravi srpskoligaškog igraca.
- Kada Dule Vujoševic ude u halu, sudije odmah sviraju kraj, a delegat registruje mec službenim rezultatom 20:0 za Partizan.
- Dule Vujoševic može i sa zvezdom da uzme titulu, al’ ga zabole.
- Jedino Dule Vujoševic ima više titula prvaka države od Uroša Tripkovica.
- Dule Vujoševic je naucio Palasija da recituje Gorski vijenac na ijekavici. Napamet.
- Kada Dule Vujoševic kupuje majice uvek uzima one krace.
- Dule Vujoševic je osvojio titulu sa Kostom Perovicem u timu.
- Kod Duleta Vujoševica je i Boris Bakic pogadao trojke.
- Dule Vujosevic moze da dobije tehnicku bez ulaska u halu.
- Supermen pogledom moze da osusi poplavu. Dule Vujosevic pogledom moze da sprzi igraca koji ga ne slusa. Naocare nosi da bi ublazile prirodno dejstvo pogleda.
- Dule Vujosevic je pojeo tri praseta.
- Zona koju postavi Dule Vujosevic je lepsa od Zone Zamfirove i jaca od Zone Sumraka.
- Dule Vujoševic ne psuje. On vaspitno deluje na igrace.
- Konferencija za štampu Duleta Vujoševica je gledanija od Žikine šarenice.
- Ne postoji knjiga koju Dule nije procitao.
- Pisci na konferencijama za štampu prvo naglase da se Duletu svida njihova knjiga.
- Da je živ Ogist Roden bi sklupturu ”Mislilac” napravio prema Duletovoj pozi.
- Kod Duleta bi i plavuše naucile da igraju zonu.
- Kad bude upoznao Duleta i Cak Noris ce poceti da navija za Partizan. Onda ce Gurovic samog sebe da ”gepekuje”.
- Cak Noris do sada nije upoznao Duleta jer mu ne daju srpsku vizu. Vizu niije dobio jer u ambasadi nisu mogli da poveruju da ne poznaje Duleta.
- Dule je uspeo da nekoliko Amera nauci da igraju evropsku košarku.
- Goran Vesic ce dobiti kavez u Duletovoj ulici u ZOO vrtu.
- Majkl Džordan je izjavio da bi bio duplo bolji igrac da mu je Dule bio trener.
- U ULEB pravilniku pise da Dule Vujosevic SME da se seta PO terenu.
- Dule Vujoshevic je doshao taxijem na Bamberg.
- Na pitanje hoce biti silovanja vecheras, Dule Vujoshevic je odgovorio “Bice!”
- Dule Vujosevic je nabio secer Goranu Vesicu.
- Dule Vujosevic je smenio kompletnu upravu petokrake i pokazao da se projekat “evropska zvezda” u stvari svodi na jedan osvojen domaci Kup prema kome je snimljen film “srcem do trofeja”
- Dule Vujosevic je naterao Ziku Pauka da se drzi parkinga…
- Dule Vujoševic se uvek slika sa Grobarima na ulici.
- Dule Vujoševic je prvi put pobedio crvenu zvezdu, 2 meseca pre nego što se rodio.
- Stoji mali uplakan na ulici, nailazi Supermen i pita ga šta mu je, ko ga je dirao. Mali kaže Cak Noris. Supermen je pobegao i rekao, **** mali, ja ti ne mogu pomoci, ali zovi Duska Vujoševica.
- Cak Noris navija za zvezdu, jer mu je Dule Vujoševic zabranio da navija za Partizan.
- Dule Vujosevic je procitao celu Wikipediju.
- Jednom je Dule bio neraspolozen i nije osvojio kup. O tome je kasnije snimljen film.
- Dule je stariji od svog brata blizanca 10 godina. Brat mu se zove Aleksandar Dzikic.
- Dule Vujosevic ima vise titula nego kilograma.
- Himna Evrolige Divoshn (Devotion) je u stvari prepev pesme Di.Vujoshn.
- Dule Vujosevic vs Zeljko Obradovic - profesor je nadmasio svog ucenika.
- Uroš Tripkovic uživa dok mu Dule Vujoševic psuje familiju, jer zna da je to privilegija.
- Dule je bio citalac godine u “Stubovima Kulture”.
- Dule Vujosevic je jednom izgubio od taukeramike. JEDNOM!
- Dule Vujosevic ne trazi tajm aut kad drugi misle da treba.
- Dule Vujosevic u lice govori sudijama ono sto im Grobari psuju ispred televizora.
- Neki ljudi nose majcu SUPERMENA,a supermen majcu DULETA VUJOSEVICA.
- Dule Vujosevic je najbolji kosarkas u KK Partizan.
-Dule Vujosevic moze da posalje SMS preko displeja sa ves-masine.
-Dule Vujosevic moze da pobedi u reliju Dakar-Pariz na Poni-biciklu.
-Pionir gori, a Dule se ceslja!
-Dule Vujosevic moze da vrati sav Kaladont nazad u tubu.
-Dule Vujosevic moze da zalupi rotirajuca vrata.
-Dule Vujosevic ne pusta ni na pesackom prelazu, a kamoli da nekom pusti … utakmicu.
-Duletu Vujosevicu se i lezeci policajci sklanjaju s puta.
- Kako Dule igra tv Slagalicu? DV: zvezda, zvezda, karo, karo.
-Dule Vujoševic se nasmeje samo dva puta godisnje-na promociji tima i na dodeli pehara.
-Tom Kruz ce u sledecem nastavku "Nemoguce Misije" glumiti Svetislava Pesica trenera KK'Sledeca sezona' koji pokusava da preotme Duletu titulu. Naravno, takve stvari se desavaju samo na filmu.
-Dule Vujoševic je jednom pobedio Zvezdu samo dvadeset razlike.Taj dan je proglasen za Svetski dan Roma.
-Zašto Chuck Norrisa zovu Chuck Norris?
Zato što je ime Duško -Dule- Vujoševic vec bilo zauzeto
- Šta ce Duletu Vujoševicu biti najvrednija nagrada u trenerskoj karijeri?
Kada od Peje dobije pohvale za svoj rad i delo.
-- Dule Vujosevic se ne izuva u gostima!
- Duleta Vujoševica broje ovce kad idu na spavanje!
- Kad DV uskoci u vodu, on se ne pokvasi - vec se voda vujoševiše!
-Dule Vujoševic je rekao Milki Canic"Dobro vece!"
-Ðavo kad ide da spava, prvo pogleda ispod kreveta, da vidi da nije Dule Vujosevic tamo.
-Kad ne može da pronadje odgovor na neko pitanje u enciklopediji, Milka Canic zove Duška Vujoševica.
-DUŠKO VUJOŠEVIC MOŽE DA NAPRAVI SNEŠKA BELICA OD KIŠE !!!
-Novinarka: Sta ste rekli igracima na poluvremenu?
Dule: Nije to za televiziju!:D(05.11.2008.)
-Kada je uzeo domacu titulu rekli su-nisi uzeo Jadransku ligu.Kada je uzeo Jadransku ligu rekli su-nisi usao u TOP 16.Kada je usao u TOP 16 rekli su-nisi usao u TOP 8.Kada je usao u TOP 8 rekli su-nisi usao na F4.Kada je usao u F4 rekli su-nisi uzeo EUROLEAGUE.Kada je uzeo EUROLEAGUE sazvao je konferenciju za stampu.Tada je rekao sta je igracima kazao na poluvremenu.
-"Kosarka je misaona igra..." rece jednom jedan mudrac
-Dule sa osmehom Mona LIze na kraju meca,to je neprocenjivo...koji ce mi @@@@@mastercard.
-Kobe Bryant je završio srpski jezik u klasi prof. Duleta Vujoševica!

-Džajic i Cvetkovic ce doživotno ostati u zatvoru jer je Dule Vujoševic odbio da im bude pravni zastupnik!
-Dule nije debeo! On nosi majice sa stomakom!
-Dule Vujosevic zna sta je starije: kokoska ili jaje
-Dule Vujosevic je i Lazmea, bas kao i Palasia, naucio Gorski Vijenac i to napamet i na ijekavici.
-Dule kontroliše kojom ce brzinom da stari...
-Dule je regulisao isporuku gasa, a uz put regulisao i evropske šampione. UN predlaze da Dule svrati do Bliskog istoka i reguliše sukob u Gazi. Nakon ovog rešenja, Dule preuzima svetsku ekonomiju i vraca je na put prosperiteta!

-Profesor doktor magistar primarius akademik tajni agent 007 i carobnjak VUJOŠEVIC DULE!

-Dule...usvoji me i od mene napravi coveka!!!!!

-Kada Dule Vujoševic ulazi na skup trenera Euroleague sa vrata kaže:"Sedite,sedite-ne morate da ustajete".
Dule može da pobedi na reliju Pariz-Dakar poni- biciklom ...
Dule može da pobedi na Turneji 4 skakaonice sankama ...
Dule ce preživeti smak sveta ali smak nece Duleta ...
Dok Cak jede med na kašicicu, Dule ne jede med nego pcele

-Jednom je Dule Vujoševic letovao na DEVICANSKIM OSTRVIMA.Od tada se zovu samo OSTRVA.
-Dule Vujoševic moze da se loguje na MSN preko displeja na veš-mašini.
-Dule Vujoševic je naucio Milorada Cavica da pliva 'leptir'.Sve ostalo je legenda.
-Big Lale vadi zeceve iz šešira.Dule Vujoševic tu tacku izvodi sa tigrovima.
-Dule Vujoševic bi osvojio Australian Open sa bejzbol palicom.......i to bez da se muci!
-Dr Dule moze svojim zadahom da ugreje Pionir.
- Dule Vujoševic drži casove karatea Caku Norisu.
- Dule Vujoševic je dobio osmicu na lotou.
-Dule Vujoševic ne radi sklekove-on pomera zemlju na dole.
-Crna macka se uplaši kada joj Dule Vujoševic predje put!
-Dule Vujoševic može da osvoji šampionat F1 sa JUGOM 45.
- Dule Vujoševic može da nacrta trougao sa šestarom.
- Dule Vujoševic zna ko je ubio Loru Palmer.
- Dule moze da bude 5 sekundi u reketu.
-Dule Vujosevic moze da pobedi Palmu na izborima u Jagodini.
-Ginis je uspeo da udje u Duletovu knjigu rekorda.
-Kada su prosle godine igrali karte Dule Vujosevic i Kari Pesic,kladili su se da ko izgubi mora da trenira KK Sledecu sezonu.
-Dule Vujosevic nikada ne analizira prosle utakmice jer zna da je uradio sve savrseno.
-Kada kazu da niko nije savrsen,Dule to smatra kao licnu uvredu.
-Dule Vujosevic je jednom za pola sata dao 300 trojki iako se prvih dvadesetak minuta razgibavao.
-Kada su Duleta Vujosevica pitali sta je to strah,ovaj je odgovorio:"Naravno da i ja znam sta je to strah,pa zivo bice sam,strah je ono sto vidim u ocima mojih protivnika".
-Na beznacajnoj utakmici protiv Cibone Dule nije dobio tehnicku!Niko se nikada nije usudio da ispita njegove motive.
-Zasto Dule Vujosevic nema kosu?Kosa ne raste na celiku.
-Dule Vujosevic je razlog zbog koga je napravljena Arena.
-Dule je za rodjendan pojeo celu tortu,pre nego sto su mu rekli da je u torti bila striptizeta.
-Dule Vujosevic je odbio ulogu u filmu 'Terminator' pod izgovorom da je lik koga je trebalo da tumaci suvise feminiziran.
-Da je Dule malo mladji ne bi se LeBron i Kobi toliko kurcili.
-Dule Vujosevic moze da pobedi Nadala na sljaci sa lopatom,a Federera na travi sa stapom za golf.
-Duleta su zvali da trenira Lejkerse,ali je on to odbio jer mu to nije nikakav trenerski izazov.
-Kada bi Dule Vujosevic dobio grip i otisao na kucno lecenje,kosarka bi prestala da se igra dok on ne ozdravi.
-Sta je potrebno da Dule pobedi 200 ekipa godisnje?

200 ekipa.

-Brzi od metka,snazniji od lokomotive,u stanju da prelete najvise zgrade...da to su Duletove vezbe za zagrevanje kosarkasa Partizana.
Dule Vujosevic moze da pobedi Miskovica na tenderu.
Kari Pesic je pre utakmice za Kup u Nisu zamolio Duleta da prodje ispod merdevina i pustio crnu macku da mu predje put.Tu utakmicu je KK Sledeca sezona izgubila sa samo 15 razlike.
-Dule Vujosevic ne moze da voli druge trenere.Njemu ih je samo zao.
-Postoje 4 jahaca apokalipse.Dule voli da pesaci.
-Ja imam autogram Duleta Vujosevica!
-Dule Vujosevic nije do sada 5-6 puta uzeo Euroleague samo zato sto je skroman covek kome slava nije vazna!
-Partizan nije otisao na f-4 samo zato sto je Dule cuo da ce u to vreme biti kisovito u Berlinu.
-Bio sam na vecerasnjoj utakmici....Ljudi verujte mi....Dule Vujosevic stvarno postoji!
Dule Vujosevic je uhvatio Fantoma iz porsea.
-Dule Vujosevic bi ispravio krivu Drinu.
-Dule Vujosevic bi diplomirao u Kragujevcu bez dinara.
-I Cele-kula je za Duletovu celu nula.
-Jednom je DV odbio Romana Abramovica. Onda je angazovan Murinjo.
-Dule Vujosevic sa Vranesom na pleju moze da osvoji titulu.
-Sveti Dule ubiva Unikahu.
-U tajnim dosijeima CIA pise da je DV izmislio kosarku.
-Dule Vujosevic moze da dobije tehnicku i kad gleda utakmicu na TV-u.
-Po njemu treba da nosi ime trinaesti meses u godini. Duli…
-Dule Vujosevic je izgovorio sve postojece psovke najmanje jednom.
-Zasto Cak Noris ne igra za Partizan? Zato sto mu je Dule rekao da ce ulaziti uigru samo da napravi faul.
-Dule Vujosevic voli Crvenu zvezdu….sa senfom.
-DV pije vodu sa cesme- na eks!
-DV je pobegao iz zatvora pre Majkl Skofilda.
-DV se u emisiji 48 sati svadba ozenio za sat vremena.
-Dv bi od Bozidara Djelica napravio vrhunskog centra.
-Rambo Amadeus je abdicirao i Duletu predao titulu SVETSKOG MEGA- CARA :)
-DV je preveo rechcu BRE na engleski jezik.
- DV je u kvizu Zelite li da postanete milioner uspeo da osvoji milijardu dinara.
-samo Dule Vujosevic moze ciganki da prorice sudbinu! :)
-Koji zacin DV najviše voli da smaže u zalogaju:
Pa, zna se KARI.
-Dule Vujosevic je pre Josipa Broza imao zvanje marsala.
-Dule Vujosevic kada gleda u luk luk pocne da place.
-Dule Vujosevic bi utn'o konac u iglu, sedeci na pneumatskoj beton-busilici.
-Dule Vujosevic vise voli Partizan, nego da zavuce bose noge u mlako testo za hleb.
- Da je trener Zvezde, Dule Vujosevic bi naterao gane da prepoznaju svoj kos, kad igraju protiv Partizana.
- Dule Vujosevic je jedini covek na svetu kojeg Novica ne sme da pogleda "onim" pogledom.
- Dule Vujosevic je covek zbog kojeg Ivan Bekjarev pojede 7-8 sapuna godisnje,
perucih...
- Dule Vujosevic bi stomakom iz reketa izgurao Shekila O Nila.
-Dule Vujosevic je otpustio Donalda Trampa.
-Jedino Dule moze pojesti vise eurokrema od Chuck Norrisa.
-Jednom su Dule Vujosevic , Majkl Dzordan I jos dvojica igrali poker,Dule je izgubio, tako je nastao rasizam.
-Dule Vujosevic je srusio prvaka Evrope bez tehnicke greske.
-Jedne godine je Partizan dobio generalnog sponzora, a Beograd i drzava su stali uz klub. Te sezone je Dule Vujosevic osvojio NBA ligu.
-Haski Tribunal je trazio izrucenje Duleta Vujosevica zbog genocida prema Romima.
-A naš Dule jaci od Kasparov Garija i Karpova Anatolija i od Fiser Bobija i ove godine se u F4 probija...
-Chuck Norris moze da ubije coveka na 20 razlicitih nacina.
Dule Vujosevoc moze da dobije tehnicku na 40!!!
-Kada na google ukucate ,,basketball" ili ,,kosarka", pretrazivac vam vrati "Did you mean Dule Vujosevic?"
-Michael Jordan je najbolji kosarkas svih vremena samo zato sto je Dule jos kao mlad odlucio da postane kosarkaski trener,a ne igrac.
-James Bond: Godinu dana odustajem od 007. Nadam se da ce mi ga Dule vratiti kad postane 008
- My name is Dule, Vujoševic Dule.
-Kada sretne Duleta Vujosevica, sudija Juras sam ude u gepek i ode da se provoza par krugova.
-Dule je video f117 i oborio ga
-Dule je napravio piramide u Egiptu. Jos uvek su misterije!
-Dule Vujoševic ... ma sta reci.
-Muta Nikolic je morao da nauci da pravilno izgovori Dushko Vujosevic.
-Što kaze Muta Nikolic:"Sta vam je ljudi,pa ovo je sve normalno..."
-Dule Vujosevic moze da putuje u EU bez viza!
-Kazu da je ovaj amerikanac Bajden u stvari bio u Beogradu da zamoli Duleta Vujosevica da pusti Zvezdu da uzme titulu. Ali uzaludan mu bese trud posto ga nisu obavestili da Dusko Vujosevic ne pusta ni na pesackom prelazu, a kamoli utakmicu!!!
MILAN GALIĆ (1966): PARTIZAN je sigurno šampion, a ostali - neka se poređaju kako im je volja!!!

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.