Euroliga 2012/13

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la filip13 » 13 maj 2013, 17:08

DANTES je napisao/la:ovi što od navara napravise mentalnu gromadu nek navedu 3 utakmice koje je on rijesio sutem u zadnjem napadu... ljudi zaboravljaju neke njegove blistave partije kao npr 0 poena u finalu EP na domaćem terenu...



ni jordan nije igrao svaku utakmicu perfektno pa tako ni meni prilično antipatični navarro ali je on jedan od dva-tri najbolja evropska beka u zadnjih 15- tak godina,za razliku od kecmana koji nije ni u 30 najboljih u tom periodu

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la elninho_resTO » 13 maj 2013, 18:41

Taman krenuh da bacim koju pametnu o final foru i Olimpu al onda mi se ukaza Kecman :lol: i izgubih svaku zelju za daljnjim pracenjem ove teme.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 13 maj 2013, 19:18

Kakvih sve bolida ima.Pa šta je taj Navaro tako dobar?Ja nisam rekao da je Kecman bolji igrač od njega ali kad se lomi utakmica Navaro je manji od makovog zrna.Te utakmice sto je Navaro rješavao nisu finala ili nesto slično nego utakmice možda u ligi ili kupu Španije.Ili neka ne bitna utakmica u Euroligi.Kecman je taj koji je "vukao" poteze kad je najteže i on je "jeo" poraze(Sjetite se prosle sezone kad je dobio Armani u Milanu ili Efes Pilsen a imate i video na yt).Dok se to za Navara ne može reći primjer je posljednja utakmica protiv Reala.Opet ponavljam ne kažem ja da je Kecman bolji igrač,ali je njegova "petlja" da riješi utakmice nesto sto Navaro nikad nece imati.I jako je cinjen igrač kod nas koji više poznajemo košarku za razliku od onih koji gledaju samo ono "najbolje".I čuj Kecman nije medju 30 bekova Europe ?..Pa sine bog ti dao možda nije po tebi..al to je konstanta igrača koji ce rijetko da pruži slabu igru a igrat ce i nisko krilo i sve sto je bilo potrebno da klub pobijedi.A to što nije napravio neku veliku karijeru kao sto Navaro ima tu je vec neka druga priča.

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 13 maj 2013, 19:21

filip13 je napisao/la:
merdanovic je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Odkud ti znas da nisam bio :mrgreen:
Ma dobro simpantizer sam necemo se sad raspravljat o tome, pa ljudi iz Madrida nisu dosli u velikom broju a ne ja iz Bosne kriza drug :lol: :lol:
Nisi ti ni simpatizer.To je opet onaj ko "novčano" pomaže klub.Uglavnom globalizacija koju su osmislili neki "pametni" ljudi da bi iz toga izvukli profit.Jedan od načina je i sport.
@filip Ja sam rekao za završnice utakmica.Niko ne može osporiti kvalitet Navara i Ljulja ali kad je završnica eh tu drugi igrači vode igru .Jedan od njih je i veliki Dule Kecman.



neko te je već upitao znaš li koliko je utakmica odlučio navarro?
Ti mi reci da pogledam al finala a ne obične utakmice.Ja koje sam gledao on nije rješavao.Sjecam se prosle sezone kad ga je Rakočević dok je za Montepaski igrao strpao u džep.Jadnik Navaro nije mogao ni iz slobodnih dati poene.

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 13 maj 2013, 19:23

FKKrajina je napisao/la:A cuj ovoga bgt,gdje ces Kecmana spominjati s takvim igracima....Ljudi harali Euroligom,svjetskim i evropskim prvenstvima,a ovaj po nasim balkanskim propalim salama :)

Ajmo sad realno,Kecman ne moze sa njima pricati o kosarci,a ne igrati je. A ako gledamo petlju,znam ja jednog iz Busovace, jos nije promasio sut za pobjedu u kantonalnoj ligi.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Eto ti propale "balkanske" sale u Izraelu.

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la filip13 » 13 maj 2013, 19:27

filip13 je napisao/la:
merdanovic je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Odkud ti znas da nisam bio :mrgreen:
Ma dobro simpantizer sam necemo se sad raspravljat o tome, pa ljudi iz Madrida nisu dosli u velikom broju a ne ja iz Bosne kriza drug :lol: :lol:
Nisi ti ni simpatizer.To je opet onaj ko "novčano" pomaže klub.Uglavnom globalizacija koju su osmislili neki "pametni" ljudi da bi iz toga izvukli profit.Jedan od načina je i sport.
@filip Ja sam rekao za završnice utakmica.Niko ne može osporiti kvalitet Navara i Ljulja ali kad je završnica eh tu drugi igrači vode igru .Jedan od njih je i veliki Dule Kecman.



neko te je već upitao znaš li koliko je utakmica odlučio navarro?
Ti mi reci da pogledam al finala a ne obične utakmice.Ja koje sam gledao on nije rješavao.Sjecam se prosle sezone kad ga je Rakočević dok je za Montepaski igrao strpao u džep.Jadnik Navaro nije mogao ni iz slobodnih dati poene.[/quote]



navarro je riješio puno tekmi,obične tekme ili finala nebitno

rekao sam već i da je jordan imao slabih tekmi pa što ne bi i navarro

Avatar
emir18
Postovi: 16499
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la emir18 » 13 maj 2013, 19:35

Ma niko kao Dejan Bodiroga!
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la lumani » 13 maj 2013, 19:38

merdanovic je napisao/la:Kakvih sve bolida ima.Pa šta je taj Navaro tako dobar?Ja nisam rekao da je Kecman bolji igrač od njega ali kad se lomi utakmica Navaro je manji od makovog zrna.Te utakmice sto je Navaro rješavao nisu finala ili nesto slično nego utakmice možda u ligi ili kupu Španije.Ili neka ne bitna utakmica u Euroligi.Kecman je taj koji je "vukao" poteze kad je najteže i on je "jeo" poraze(Sjetite se prosle sezone kad je dobio Armani u Milanu ili Efes Pilsen a imate i video na yt).Dok se to za Navara ne može reći primjer je posljednja utakmica protiv Reala.Opet ponavljam ne kažem ja da je Kecman bolji igrač,ali je njegova "petlja" da riješi utakmice nesto sto Navaro nikad nece imati.I jako je cinjen igrač kod nas koji više poznajemo košarku za razliku od onih koji gledaju samo ono "najbolje".I čuj Kecman nije medju 30 bekova Europe ?..Pa sine bog ti dao možda nije po tebi..al to je konstanta igrača koji ce rijetko da pruži slabu igru a igrat ce i nisko krilo i sve sto je bilo potrebno da klub pobijedi.A to što nije napravio neku veliku karijeru kao sto Navaro ima tu je vec neka druga priča.

Nemoj bolan vise ;) pa cak i da ti je rod,nemoj vise :)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la Raul_64 » 13 maj 2013, 19:49

Dobro pa nije neko finale Eurolige rijesio svojom trojkom , evropsko finale svojom suterskom izvedbom i slicno..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la lumani » 13 maj 2013, 19:59

Ali neka je on nasao spominjati Igora kako je stavio Navara u mali dzep :lol: :lol: Kao lafo Igor je rijesio toliko utakmica :!:

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 13 maj 2013, 20:36

lumani je napisao/la:Ali neka je on nasao spominjati Igora kako je stavio Navara u mali dzep :lol: :lol: Kao lafo Igor je rijesio toliko utakmica :!:
Isto koliko je i Navaro a veoma je bitno obična utakmica ili finale(zbog pritiska).Dajte da vidimo koje je to finale riješio Navaro zadnjom loptom ili recimo za prolazak Barce u drugi krug Eurolige?
Al zna se šta je.Ljudi ne vole svoje košarkaše(ex-yu slucaj Kecman jer igra za Partizan),onda se djeca pale na Real i Barcu i normalno je da ce vecina da govori u korist Navara.Ali kad se iznesu činjenice njega nigdje nema.
Eto valjda necu vise :D

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la lumani » 13 maj 2013, 20:39

merdanovic je napisao/la:
lumani je napisao/la:Ali neka je on nasao spominjati Igora kako je stavio Navara u mali dzep :lol: :lol: Kao lafo Igor je rijesio toliko utakmica :!:
Isto koliko je i Navaro a veoma je bitno obična utakmica ili finale(zbog pritiska).Dajte da vidimo koje je to finale riješio Navaro zadnjom loptom ili recimo za prolazak Barce u drugi krug Eurolige?
Al zna se šta je.Ljudi ne vole svoje košarkaše(ex-yu slucaj Kecman jer igra za Partizan),onda se djeca pale na Real i Barcu i normalno je da ce vecina da govori u korist Navara.Ali kad se iznesu činjenice njega nigdje nema.
Eto valjda necu vise :D


navaro ima mvp nagrade ;) je li igrao Kecam ikada za Srbiju :?:

" onclick="window.open(this.href);return false;


Odveo ih u finale sa 35 poena a u finalima samo 27 zabio :!: Zar neko ko kaze da prati kosarku,moze zaboraviti sta je bilo prije 2 godine :?: :oops:
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 13 maj 2013, 20:57, ukupno mijenjano 1 put.

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 13 maj 2013, 20:53

navaro ima mvp nagrade ;) je li igrao Kecam ikada za Srbiju :?:
Pa neka ima.Mislim da je igrao al nikad na EP ili SP.Ipak u Srbiji je velika konkurencija.To je timski igrač koji odskače u trenucima kad se utakmica lomi.I sta ja tebi vise imam tu objašnjavati.Vidio si Cibonu vidio si Efes.Ja sam gledao jos utakmica gdje je imao visok procenat suta,koliko skokva u napadu ili odbrani.Ja sam samo "digao" prašinu i stavio Kecmana u red veličina gdje on po meni realno spada a to što ga neki ne vole zbog "nekih" glupih stvari to je opet nešto drugo .Ko se razumije u košarku zna da sam ga stavio u red igrača koji lome utakmica a nisam rekao da je bolji od Navara.
I nije pitanje bilo gdje je zabio više poena nego gdje on odlucio utakmicu posljednjim sutem(finale ili utakmicu u kojoj se lomi sezona)?

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la FKKrajina » 13 maj 2013, 21:55

Ja smatram da se razumijem u kosarku i ipak mislim da bi 99 od 100 trenera radije imali u ekipi Navarra nego Kecmana. Iako me je stid kad ih ikako moram u istu recenicu stavljati. Za mene je Navarro najbolja dvojka ili SG.
Covjek koji je otisao u NBA ligu,dokazao za samo jednu sezonu da moze igrati NBA bez problema i vratio se nazad u Barcu,jer ipak srce vuce kuci :)
Jednostavno La Bomba je igracina i bog za igrace tipa Dusan Kecman.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la DANTES » 13 maj 2013, 23:04

navaro ne mašina... uvalice 30 poena i Timu snova, ali ja mu zadnji napad nikad ne bih dao... opet radije bi dao njemu nego Rudiju...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la retro » 13 maj 2013, 23:28

Jos uvijek se poredi Navarro i Kecman, svasta. :lol:
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la Admir_Sa » 13 maj 2013, 23:29

retro je napisao/la:Jos uvijek se poredi Navarro i Kecman, svasta. :lol:
ja kontam sve neka zezancija :roll:
nema potpisa

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la merdanovic » 14 maj 2013, 00:08

FKKrajina je napisao/la:Ja smatram da se razumijem u kosarku i ipak mislim da bi 99 od 100 trenera radije imali u ekipi Navarra nego Kecmana. Iako me je stid kad ih ikako moram u istu recenicu stavljati. Za mene je Navarro najbolja dvojka ili SG.
Covjek koji je otisao u NBA ligu,dokazao za samo jednu sezonu da moze igrati NBA bez problema i vratio se nazad u Barcu,jer ipak srce vuce kuci :)
Jednostavno La Bomba je igracina i bog za igrace tipa Dusan Kecman.
Druže zadnja lopta,lopta koja odlucuje tu sam poredio Kecmana i Navara.I ne znam sto se na tu temu svi smiju Kecman je dokazao da je rodjen za zadnji šut.Dok me je jedino @dantes od Vas.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la neno#4 » 14 maj 2013, 00:43

Pogledaj predstavu iz Pariza i finale Olympiacos - Barcelona.
Ili cetvrtfinale Makedonija - Spanija. Ili finale Spanija - Francuska.

Ako vec hoces, onda uzmes Japan 2006, finale bez Paua.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

RajKoothrappali
Postovi: 328
Pridružen/a: 06 jun 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Euroliga 2012/13

Post Postao/la RajKoothrappali » 14 maj 2013, 01:47

hjoooj ludnice, cuj paralela Navarro-Kecman :smajlikojiseibreti: :lol: :lol:

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.