NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 21 jul 2019, 15:24

Relevantniji su zadnjih 7 godina :kafa:
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 21 jul 2019, 15:33

alemsa WroteColonRelevantniji su zadnjih 7 godina :kafa:

Dobili 1 relevantnu play-off seriju San Antonio, zbog afere veto profitirali jer su medjiji kritikovali taj potez dobili CP3 i time i plasman u playoff tipa Atlanta prosjek tu smo svake godine ali nemamo šanse osvojiti možda ubodemo i pobjedimo nekog favorita...

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 21 jul 2019, 15:35

Kobe Bryant WroteColon
Chinaglia WroteColonzamisli, pg13 mu kriv, a fransiza za koju navija, nije htjela trejdovat za njega jer su arogantni, bili sigurni da ce potpisat za njih kao slobodan igrac jer je htio doci u lakerse... okc trejdovao za njega, njemu se tamo dopalo i potpisao dugogodisnji ugovor

sto niste sacekali da anthony davisu istekne ugovor, pa ga potpisali kao slobodnog igraca, pa rich paul je citavo vrijeme govorio da zeli samo u lakerse i da druge ekipe ne dolaze u obzir... mogli ste zadrzat i one igrace koje ste poslali i pickove

joj kad bi anthony davis izradio lakerse i potpisao za drugu ekipu :mrgreen:

Kako.sam ja skontao plan je bio LeBorn i George FA 2018 i trade za AD sa mladim igračima koje smo imali.

Šta se u medjuvremenu desilo U Gorgeovoj glavi vidi se da nije sav svoj znači održao parti obećao se Oklahomi i onda sad se predomislio nije frajer stabilan nikako.... ali on mi je puno manje bljak od Kawhia jer je imao pravo to sto radi sad što nije imao [email protected] prošle godine nego sad se sjetio vidi se da nije dobar. Ali Kawhi je baš fujjj to stvarno nema veze sa sportom nema sekunde opravdanja, ovi koji ne vole lakerse likuju , ali ako je neutralnom navijaci ovo ok potez onda nemam riječi....

pg13 je rekao da nije potpisao za lakerse jer nisu trejdovali za njeg, dakle decko im je to uzeo za zlo... nakon prve sezone, njemu se dopalo u okc, sta tacno, to on najbolje zna, al sigurno da je ova druga sezona koja je bila katastrofalna za njih doprinijela tome da promijeni misljenje, a kad je dosla ponuda da se vrati kuci, nije se dvoumio niti sekunde, pri cemu ce igrat za ekipu koja ce se borit za titulu

jbg kontam navijace lakersa, da im je kawhi odmah na pocetku free agencyja rekao da nece doci, oni bi mogli ganjat dangela, kembu il koga vec, medjutim, morate i vi shvatit kawhija, njemu je na prvom mjestu njegova dobrobit a ne dobrobit fransize i kao sto sam vec rekao, njemu su lakersi i raptorsi bili pricuvna opcija ako clippersi ne potpisu pg13

mozda bih i ja bio ljut da neko tako napravi fransizi za koju navijam, jbg...
"If we want to express how do we want men to be in the future, we must say: we want them to be like Che. If we want to say how do we want our children to be brought up, we must say: we want them to be brought up in the spirit of Che."

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 21 jul 2019, 15:49

Chinaglia WroteColon
jbg kontam navijace lakersa, da im je kawhi odmah na pocetku free agencyja rekao da nece doci, oni bi mogli ganjat dangela, kembu il koga vec, medjutim, morate i vi shvatit kawhija, njemu je na prvom mjestu njegova dobrobit a ne dobrobit fransize i kao sto sam vec rekao, njemu su lakersi i raptorsi bili pricuvna opcija ako clippersi ne potpisu pg13

mozda bih i ja bio ljut da neko tako napravi fransizi za koju navijam, jbg...

Ma hajde da smo bili rezervni plan i to bih podnio svaka čast LAC napravio bolji plan za njega, ali

1. Pomjerio 2 sastanak sa Jeany i Pelinkom 20 km od LA da se nesmetano sastane sa Georgom, njima obećao a verbovao Georgea,
2. Potpisao već za LAC i dan poslije javio Lakersima da ga još čekaju i da odlože trade za AD ? Pa to je stvarno hinjaluk :roll: i to je porez koji stvarno ne znam jel iko ikada uradio :puke:

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 21 jul 2019, 15:59

pa tako se cuva opcija u rezervi sta si ti mislio da ce im reci e sacekajte da vidim sta ce mi ovamo biti pa vam ja javim ako se ne dogovorimo :D kawhi je premazan svim bojama :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Balon
Kontakt:

PostPostao/la Balon » 21 jul 2019, 16:14

Pa koja budala bi dala bilo sta vrijedno za igraca koji bi za pola godine djaba dosao? George je stalno trubio o LAu, cak i trazio trade iz Indiane u Lakerse znaci svima dao do znanja da hoce u LA i onda na kraju nas ispalio i ostao u OKCu kod divljaka koji je otjerao top 5 strijelca svih vremena, kasnije soft kakav jeste poceo vrtiti praznu pricu kako je Lakersima uzeo za zlo sto nisu tradeovali za njega i slicna sranja

situacija sa Davisom se ne moze porediti, LeBron je vec tu i Lakersi su u apsolutnom win now modeu plus AD jos ima godinu dana ugovora zato su i dali hrpu igraca za njega i odmah ga doveli, da su okolnosti slicne kao kod Georgea, New Orleans sigurno nebi dobio onakvu ponudu od Pelinke

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 21 jul 2019, 16:29

Ma oni su bili soft da igraju sa WB :kafa:
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 21 jul 2019, 16:37

alemsa WroteColonMa oni su bili soft da igraju sa WB :kafa:

Definitivno treba zaokružiti Kao must watch ako ne bude load menagment

1. LAL-LAC
2. LAC - HOU
3. LAL -NOP

Na istoku vjerojatno PHI-MIL i BRO-BOS

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 21 jul 2019, 17:15

Kobe Bryant WroteColon
Justin WroteColonLakersi i Clippersi ko ManUnited i ManCity trenutno. Nikakve koristi od tradicije i ugleda kad su ovi manji bolje organizovani i pametnije rade.

Ne možeš baš porediti, LAC nije nikada bio na nivou ManCity, možda postane, bili uvijek tema sprdnje...

Kad je klaun od vlasnika uhvaćen da svojoj ravaku govori rasističke riječi ova ga snimila morao prodati.

Kupi ga bogataš što ne zna šta će od love isto klaun koji je bio geek pa nenadano postao jedan od najbogatijih daje pare ne petlja se u struku idealan vlasnik jer ga briga za milione zna da ne može potrošiti sve da su najgori klub.

Jerry West jeste naša greška, trebalo mu je dati pocasno mjesto u Lakersima, on jeste nas čovjek ali je master um i gdje god dodje pravi briljijantne poteze.

Kada se htio vratiti u Lakerse nažalost bila je svadja oko sestre i braće ko će preuzeti klub braća su previse glupi a sestra je vjerovala Magicu da će joj on pomoći da vrati klub, samo on nije htio tutora tu je greška Jeany vjerovala je Magicu a ne logici.

I na cistu miru su ukrali Westa koji se umirio htio je kući, dok je on tu vjerujem da će LAC biti dobar ali ne vje6da će dugo još moći zdravstveno i onda ma koliko vlasnik imao love vratiti ce se ako ne na dno onda u prosjek jer ipak sa prepogatim vlasnikom nikako ne možeš na dno i to u LA jer će uvijek nekoga predplatiti a briga ga za porez...

I man city je bio zestoka smijurija dok ga seici nisu uzeli,navijaci ManU nisu imali srca da se sprdaju s njima
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 21 jul 2019, 18:34

Kobe Bryant WroteColon
KK_Bosna WroteColon
BosniaBoston WroteColon2016. OKCu malo falilo

malo je i meni falilo da zguzim angelinu, bila metar od mene na SFF-u...
:clap: :urnebes:

I ja sam mogao isto Bonu Vox isto stolica ispred mene :D

Je l' to #Imaizać? :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 22 jul 2019, 00:53

Monolog WroteColonJe l' to #Imaizać? :mrgreen:

:D
Jbg . Htio sam ispasti faca da kažem da sam sjedio pored poznatih na sff, nisam doduše bio kada je bila Andja ali sam bio vrlo blizu i Scali /x-files/ i Steve Buscemi ali fakat 2x sjedio stol do stola sa Bonom Voxom i btw. Za tih pola sata niko da mu pridje da se slika da traži autogram, bilo je samo ono, divi jarane Bono sjedi :cool:

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 22 jul 2019, 14:35

ZVANIČNO:

OD PREDSTOJEĆE SEZONE TV ARENA SPORT ĆE PRENOSITI NBA LIGU!

Na Areni će biti prenošeno osam utakmica regularne sezone nedeljno, što znači da će tokom cele sezone biti emitovano preko dvesta utakmica najjače košarkaške lige na svetu!

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 22 jul 2019, 16:40

NEZALAGANJE WroteColonDa si ti ziv i zdrav,SA je 2017.bio u WCFu i da ne bi povrede Kawhia,ko zna sta bi bilo!?;) To je znaci medju top 4 ekipe lige i ako to nije sansa za tirulu,ja onda ne znam sta je!?
Dakle,bitno je imati realnu sansu,a to je naci se medju 4 ekipe,a onda je sve moguce.Evo ni TOR nije realno imao sanse ove godine,par povreda i titula je tu.

zna se sta bi bilo. GSW bi opet prosao u finale. jednostavno, u tom periodu 2015-2019 GSW je bio najdominantnija ekipa i znalo se da je mjesto u finalu rezervisano za njih. to ti je kao da si rekao da neko ima sanse na istoku 1991-1993 i 1996-1998 pored zivog chicaga...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2019, 16:53

KK_Bosna WroteColon
NEZALAGANJE WroteColonDa si ti ziv i zdrav,SA je 2017.bio u WCFu i da ne bi povrede Kawhia,ko zna sta bi bilo!?;) To je znaci medju top 4 ekipe lige i ako to nije sansa za tirulu,ja onda ne znam sta je!?
Dakle,bitno je imati realnu sansu,a to je naci se medju 4 ekipe,a onda je sve moguce.Evo ni TOR nije realno imao sanse ove godine,par povreda i titula je tu.

zna se sta bi bilo. GSW bi opet prosao u finale. jednostavno, u tom periodu 2015-2019 GSW je bio najdominantnija ekipa i znalo se da je mjesto u finalu rezervisano za njih. to ti je kao da si rekao da neko ima sanse na istoku 1991-1993 i 1996-1998 pored zivog chicaga...

Ne zna se sta bi bilo.Posebno nakon onakve 1.tekme SA i mogucnosti da se mozda desi neka povreda,kao sto se nama desila.Zato se i zove imati sansu za titulu,cim udjes medju 4 ekipe.Po tvojoj logici,treba gasiti ligu,cim je neko izraziti favorit. ;)

BernardBarnjak
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la BernardBarnjak » 24 jul 2019, 16:30

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

BernardBarnjak
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la BernardBarnjak » 26 jul 2019, 16:34

Only 19 players in NBA History have been selected 5 or more times on an All NBA Defensive First Team.

They are:

- Gary Payton
- Scottie Pippen
- Dennis Rodman
- LeBron James
- Michael Jordan
- Kobe Bryant
- Dennis Johnson
- Ben Wallace
- Chris Paul
- Tim Duncan
- Kevin Garnett
- Kareem Abdul Jabbar
- Bobby Jones
- Hakeem Olajuwon
- Bruce Bowen
- Michael Cooper
- John Havlicek
- Walt Frazier
- Dave DeBussechere

Impressive list!
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 26 jul 2019, 17:01

payton,jordan,pippen,rodman,olajuwon,najbolja petorka od pobrojanih,bar defanzivno

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 26 jul 2019, 19:36

filip13 WroteColonpayton,jordan,pippen,rodman,olajuwon,najbolja petorka od pobrojanih,bar defanzivno

Dalo bi se raspravljati da je Rodman prije Duncana na PFu defanzivno.Iako nema DPOY(sto je prosto nevjerovatno da lider ekipe,koja je imala neke od historijski najboljih odbrana,to nema!!),Duncan ima daleko najvise All NBA defanzivnih timova u historiji lige sto govori o njegovoj defanzivnoj konstantnosti.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 26 jul 2019, 20:05

gledajuci prije svega defanzivu,ne ukupan ucinak na terenu,tu su negdje njih dvojica,pa i garnett

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 26 jul 2019, 20:10

Da su danasnje nagrade bile u opticaju od pocetka NBA russell bi imao 11 prstena,5 MVPa,jedno 6-7 FMVPa i bar 5 DPOYA
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.