SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la phily » 06 mar 2018, 18:31

zamolio bi vas da mi ne saljete ponude za Embiida i Simmonsa... Hvala :D :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

lumani
Postovi: 14872
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la lumani » 06 mar 2018, 20:00

Ako je netko za posten trade neka se javi.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 07 mar 2018, 19:50

Molim da se trejd odobri hvala
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 07 mar 2018, 22:50

Eto ga spustena zavjesa sto se tice trejdova.Sad pocinje borba za po mene i wolwesa kad je u pitanju dvomec sa monologom i francuzom. U ova 3 dana vodim 6:3 u dosta neizvjesnom mecu do kraja sedmice obojici nam je ostalo po 22 igraca da igraju naravno on je u boljoj poziciji zbog dodavanja fa igraca. Ja sam svoje ispuco dodavajuce justicea, martina i onog iz dalasa malog...
Danas sam takodjer brojao broj igraca koji ce igrati tokom 1 runde , moj broj igraca koji ce igrat u prvoj rundi je 36 plus 3 leteca igraca to je 38 39 igraca...Potom slijede julien 37 igraca plus fa pa ide pop 32 igraca plus 2 ili3 leteca koliko sam vidio pa ide maestro i wolwes po 31 plus kalkulacije fa igraca pa monolog 30 u najtezem polozaju je topnik 29 igraca koji ce na popa u po tako da ce biti bas zeznuto svima naravno ne racunam tu odmaranje povrede nedo Allah nikome pa kazem sretno svima...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 09 mar 2018, 09:24

Kakav je rasplet za posljednji voz za playoff? Može li neko raztabirit situaciju između The Ridersa, Space Jam i mene?
BALL DON'T LIE

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 09 mar 2018, 09:34

idma75 je napisao/la:Kakav je rasplet za posljednji voz za playoff? Može li neko raztabirit situaciju između The Ridersa, Space Jam i mene?
Space Jam, kako sada stvari stoje, izgubit će od Topnika i zatvorit si vrata PO-a, a ukoliko Ridersi dobiju Pop84 Team (naravno, da i ti dobiješ svoj matchup), vas trojica ćete biti izjednačeni po učinku (9-11). U tom slučaju, ako sam dobro vidio u opcijama naše lige, gledat će se međusobni omjer.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la jose » 09 mar 2018, 11:05

Monolog je napisao/la:
idma75 je napisao/la:Kakav je rasplet za posljednji voz za playoff? Može li neko raztabirit situaciju između The Ridersa, Space Jam i mene?
Space Jam, kako sada stvari stoje, izgubit će od Topnika i zatvorit si vrata PO-a, a ukoliko Ridersi dobiju Pop84 Team (naravno, da i ti dobiješ svoj matchup), vas trojica ćete biti izjednačeni po učinku (9-11). U tom slučaju, ako sam dobro vidio u opcijama naše lige, gledat će se međusobni omjer.
U defaultnim postavkama se gleda ko je bio uspješniji u zadnjem kolu, pa ako je tu isti uspjeh (pobjeda, neriješeno, poraz), onda se gleda pretposljednje kolo itd.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 09 mar 2018, 16:32

jose je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
idma75 je napisao/la:Kakav je rasplet za posljednji voz za playoff? Može li neko raztabirit situaciju između The Ridersa, Space Jam i mene?
Space Jam, kako sada stvari stoje, izgubit će od Topnika i zatvorit si vrata PO-a, a ukoliko Ridersi dobiju Pop84 Team (naravno, da i ti dobiješ svoj matchup), vas trojica ćete biti izjednačeni po učinku (9-11). U tom slučaju, ako sam dobro vidio u opcijama naše lige, gledat će se međusobni omjer.
U defaultnim postavkama se gleda ko je bio uspješniji u zadnjem kolu, pa ako je tu isti uspjeh (pobjeda, neriješeno, poraz), onda se gleda pretposljednje kolo itd.
Koja je to glupost...

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 10 mar 2018, 13:41

znači idemo u playoff
BALL DON'T LIE

lumani
Postovi: 14872
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la lumani » 10 mar 2018, 14:53

Ovo vazi za one koji budu isti..

Breaker: Best regular season record vs opponent wins.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 12 mar 2018, 08:59

Sezonu sam završio na 6. mjestu i u četvrtfinalu idem na, naravno, ekipu Wolvesa. Nemam tu šta tražiti, već me raskomadao u regularnom dijelu sezone, tako da je sve osim časnog poraza iznenađenje nad iznenađenjima.

Izvukoh maksimum iz ekipe. Tradeovima, ludim nekim partijama unaprijed otpisanih igrača i pogađanjem nekih igrača koji su bili otpušteni od ostalih. Nadam se da će biti suspenzija (povrede ne želim nijednom profesionalnom sportisti) i odmaranja igrača koje u sastavu ima Wolves, jer jedino tako ovaj sraz može dobiti takmičarski karakter. :mrgreen:

Sve u svemu, bilo je lijepo igrati se i ove sezone. Vidimo se, ako nas sve zdravlje i volja posluže, naredne godine.

:bih:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2018, 11:44

Eto ga pocinje play off igram protiv tracijevog havera juliena omjer igraca za ovu sedmicu 38 mojih 32 njegova e sad hoce li biti bez povreda odmaranja to ne znam nek nam je svima sretno...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 12 mar 2018, 12:16

sedma pozicija :clap:
BALL DON'T LIE

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 12 mar 2018, 14:32

Regularna sezona je gotova... Nakon 3:5 omjera u prvih 8 kola, i 12 pobjeda u nizu, stigoh do trece pozicije i plasmana u PO i to pobjedom u odlucujucem duelu sa Ruletovm Keltima. Gledajuci ukupnu timsku statistiku prvi sam u ligi po FT%, Tricama, Poenima, Asistencijama, Ukradenim i blokadama, u skokovima sam drugi, FG% treći a u izgubljenim loptama predzadnji. S obzirom da mi je prva sezona, ne mogu biti nezadovoljan, pa šta god bude u PO.

PO ce ocito biti drugi par rukava u odnosu na RS, jer jedna sedmica odlucuje sve, a kljucnu ulogu ce igrati povrede, outovi i broj utakmica. Jako kasno sam uopste prebrojao utakmice mojih u PO, tako da sam prosle sedmice, pred trade deadline, morao nesto mjenjati da optimizujem broj tekmi i kvalitetnije rasporedim utakmice po danima. Nisam napravio neki veliki napredak, ali rezultat toga su izmjene u kadru, iako sam bio gotov sa slaganjem ekipe ranije. Pa tako umjesto Horforda, Gary Harrisa, Demare Carrola i Lovea u ekipi su Gobert, Bledsoe i Randle. Iako sam se trudio da dovedem slicne igrace, dnk i identitet ekipe su ovim trejdovima definitivno promjenjeni. Nadam se na bolje, vrijeme ce pokazati. Uglavnom, imam zakljucan roster. 20 trejdova (projecno 1 po matchupu) mi je trebalo da finaliziram ekipu koja će se boriti za plasman u drugu ligu, pri ćemu su od draftane ekipe ostali samo Kemba i KD.

PG: Kemba, Lowry
SG: Jrue, Bledsoe
SF: KD, George
PF: Green, Randle
C: KAT, Gobert

Prvi krug donosi matchup sa Monologom. nakon 2/3 sezone tvrdoglavog odbijanja trejdova, uradio je njih par i sastavio fakat respektabilnu ekipu. Misljenja sam da je uradio i koji trade viska za moj ukus, te da je u jednom momentu imao jaci tim nego sto ga ima sad. Uglavnom, ne mislim da je neš zadnji matchup pokazao realan odnos snaga, i ocekujem bas izjadnacenu borbu. Iskreno se nadam da neće biti povreda, outova ni sa jedne ni sa druge strane. Pa neka pobjedi bolji...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 14 mar 2018, 14:41

Eto nakon drugon dana imam blagu prednost protiv juliena, blokovi, poeni i skokovi su rijeseni po prikazanom pa moguce i asisti ostalo smo u nekom iegalu sa trojkama procentima i tunoverima pa ko zna sta se moze okrenuti do nedljelje obojica smo ispucali ova 4 fa mjesta ja dodadoh na kraju roizera i jeningsa a ovaj dodade siakama i milesa.. veceras imam antu jeningsa i roizera kontra klaya wilsonova jabarija i vucevica... nadam se dobrim partijama momaka da zadrze ovu razliku i da preokrenu ove trojke trenutno 15 komada ja 16 on pa nek je svima sretno nocas
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 17 mar 2018, 13:12

Sta ovo bigdje nikog na temi?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 17 mar 2018, 17:30

Rule_hz je napisao/la:Sta ovo bigdje nikog na temi?
Zatisje pred buru :P

Meni drasticno pale sanse za plasman u drugu ligu kako je jedan od moja dva top igraca (citaj KAT) sjebao drugog (citaj KD) i ostavio me bez njega do kraja PO. S obzirom da u polufinalu idem na Topnike, ekipu koja puni iste kategorije kao i ja, i jedini koji me mogao dobiti i sa KD, bice iznenađenje ako ga uspijem preskociti. Ne pomaze ni to sto svakako imam nekoliko utakmica manje od njega. Moracu bas biti kreativan naredne sedmice da minimiziram stetu i ucinim matchip interesantnim. Tako da bi niz od 13 pobjeda lako mogao biti prekinut u najbotnijoj sedmici sezone.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 17 mar 2018, 21:04

Šta ti pale šanse,sa onakvim rosterom da spojimo dva najjača iz druge lige nitko ti nista ne bi mogao :mrgreen:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 17 mar 2018, 21:34

SiamoNoi je napisao/la:Šta ti pale šanse,sa onakvim rosterom da spojimo dva najjača iz druge lige nitko ti nista ne bi mogao :mrgreen:
Ima manje tekmi
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 17 mar 2018, 21:41

Al ovaj roster je neralno dobar.Kao da 10 puta biraš u prvoj i drugoj rundi.Morao bi sa lakoćom sve pregazit i vjerojatno i hoće bez obzira na manjak utakmica.Volio bi vidjet roster onog tko ga dobije.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.