SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 03 feb 2018, 10:36

Francuz opet krenuo sa genijalnim ponudama. Mirotić, Lee i još neki dodatak za Giannisa i Murraya. :mrgreen: Kako ga nije stid? Evo, iako se toliko ne vodim ovom projekcijom, pa je l' moguće?! Svi mi cijenimo svoje igrače, nekad i previše (ja prvi), ali poslati trade nekome gdje ni na papiru, a ni na terenu ne dobija (barem) tri kategorije, je fakat uvreda.

slika

Giannis može ići samo u slučaju da meni dođe neki superstar, u ostalim slučajevima je nedodirljiv.

Što se tiče ovosedmičnog matchupa, ne mogu da vjerujem da vodim protiv Miamija (doduše, Cousinsova i Irvingova povreda su kumovali ovom rezultatu, kao i činjenica da su Clippersi imali samo dvije utakmice, a jednu je Lou već odradio katastrofalno). Prošle sedmice sam dobio Ruleta, ukoliko i ove sedmice dobijem, možda bih se i mogao nadati ulasku u PO.

Rozier me ispoštovao nakon što sam ga pokupio sa FA liste, a Jo-Val igra dobro + često ubacuje i trojke, tako da i on odrađuje svoj dio koji je trebao odrađivati još od početka sezone. Sve u svemu, bit će ovo zanimljivo u narednom periodu. Igrat ću protiv (skoro) svih koji su tu blizu mene i, ko zna, možda me sreća pomazi i na kraju ugledam svjetla PO-a. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 03 feb 2018, 12:50

idma75 je napisao/la:Svaka vama čast na trejdovima i spremnosti da rizikujete.

Ipak kod mene je filozofija Popovicha, vjeruj u svoje momke koje si birao i opleti.

Dobro se držim iako cu da fasujem ovu sedmicu zbog nedostatka Laurija i činjenice da se wayne ohladio.
Nek si se i ti projavio. Nema broja ponuda koje sam ti poslao. :D Mislim da sam daleko najdosadniji bio. Ne das se ni ufatiti da se prica kakva s tobom baci.

Trade nije nikakav rizik. Rizik je ovo sto ti radis. Imas finu ekipu ali nemas balansa. Nije mi jasno da ti nije u interesu jednog od 5 SG/SFova pretvoriti u finog centra ili playa. Bukvalno ti je samo zato upitan PO. A imas strasne assete da finu ekipu poslozis koja moze rahat napasti promociju. Jedno je kad Miami ne trejda koji ima strasno izbalansiran tim i prvi je od prvog kola. Tebi bas malo fali da imas top ekipu koja moze svakome pomrsiti racune. ;)

Sve i nekako kontam, ali O'Quinn? I cijelu sezonu ga gledas. Pa na FA mozes naci hejbet daleko boljih. :)

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 03 feb 2018, 15:41

Vainglorious je napisao/la:
idma75 je napisao/la:Svaka vama čast na trejdovima i spremnosti da rizikujete.

Ipak kod mene je filozofija Popovicha, vjeruj u svoje momke koje si birao i opleti.

Dobro se držim iako cu da fasujem ovu sedmicu zbog nedostatka Laurija i činjenice da se wayne ohladio.
Nek si se i ti projavio. Nema broja ponuda koje sam ti poslao. :D Mislim da sam daleko najdosadniji bio. Ne das se ni ufatiti da se prica kakva s tobom baci.

Trade nije nikakav rizik. Rizik je ovo sto ti radis. Imas finu ekipu ali nemas balansa. Nije mi jasno da ti nije u interesu jednog od 5 SG/SFova pretvoriti u finog centra ili playa. Bukvalno ti je samo zato upitan PO. A imas strasne assete da finu ekipu poslozis koja moze rahat napasti promociju. Jedno je kad Miami ne trejda koji ima strasno izbalansiran tim i prvi je od prvog kola. Tebi bas malo fali da imas top ekipu koja moze svakome pomrsiti racune. ;)

Sve i nekako kontam, ali O'Quinn? I cijelu sezonu ga gledas. Pa na FA mozes naci hejbet daleko boljih. :)
Ispunjen roster bekovima i niskim krilima a visoki Gobert, Markkanen i O'Quinn koji se tu zadržao jer igram tri različita fantasyja i ponekad pomiješam gdje mi ko igra.

Hvala na savjetu budem pokušao pronaći nekog visokog i napasti sami vrh.
BALL DON'T LIE

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 03 feb 2018, 21:53

Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 04 feb 2018, 10:32

Vodim 6:3 protiv prvoplasiranog Miamija. :mrgreen:

Danas imam šest (Giannis, Rozier, Valanciunas, Henson, Anthony i Jackson), a on četiri (Bledsoe, Middleton, Ibaka i J. Green) igrača. Može se promijeniti stanje u trojkama, poenima, skokovima te ukradenim i izgubljenim loptama (mada, ako moji budu na nivou, vjerujem da ću zadržati vodstvo u ovim kategorijama). Procenti šuta iz igre i sa slobodnih, asistencije i blokade su riješeni. :mrgreen:

Haman ću sa dvije uzastopne pobjede "prismrditi" PO-u. Ko zna, možda i dalje budem miljenik sreće. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 04 feb 2018, 15:17

Rule_hz je napisao/la:Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
Butler i Beal mogu ići jedino u slučaju ponude nekog All-Star igrača, ovako ništa.

Povrijeđeni igrači mi ne trebaju jer pokušavam uhvatiti priljučak za vrh, tako je idem na win now opciju.

A rookie Mitchel i Lauri nee nikuda jer nisu izigrali povjerenje kada sam ih pokupio na draftu.
BALL DON'T LIE

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 04 feb 2018, 15:29

idma75 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
Butler i Beal mogu ići jedino u slučaju ponude nekog All-Star igrača, ovako ništa.

Povrijeđeni igrači mi ne trebaju jer pokušavam uhvatiti priljučak za vrh, tako je idem na win now opciju.

A rookie Mitchel i Lauri nee nikuda jer nisu izigrali povjerenje kada sam ih pokupio na draftu.



regularno lave moj samo isprobo mislio sam da ces counter opalitipa da lakse pregovaramo generalno mitchel je bio u fa i bio je kod mene ja sam ga otpustio:) mada htio sam ti ponuditi svakako ok opciju u kojoj bi dobio sasvim dorog centra gdje bi nasao balans sa gobertom,evans ti je fakticki alrounder koji ce ispunjavat sva polja koja su u fantasiju, ako ne mozes cekati momka okej nikom nista sve uredu mada mislim da je sasvim ok ponuda ako ti tako vrednujes igrace onda ok, ne po doprinosu, ako ko ima da ce bolje dati sa centrom i igracem sa tri pozicije ok...:) a i tatum je u par deka sa njim samo sto je ovaj tvoj socer a tatum je kevin durant u nastajanju, i ovo sto radi on radio je i kevin....al svak vrijednuje svoje igrace po svome... sretno da izboris po:)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Maestro^^ » 04 feb 2018, 15:57

Monolog je napisao/la:Vodim 6:3 protiv prvoplasiranog Miamija. :mrgreen:

Danas imam šest (Giannis, Rozier, Valanciunas, Henson, Anthony i Jackson), a on četiri (Bledsoe, Middleton, Ibaka i J. Green) igrača. Može se promijeniti stanje u trojkama, poenima, skokovima te ukradenim i izgubljenim loptama (mada, ako moji budu na nivou, vjerujem da ću zadržati vodstvo u ovim kategorijama). Procenti šuta iz igre i sa slobodnih, asistencije i blokade su riješeni. :mrgreen:

Haman ću sa dvije uzastopne pobjede "prismrditi" PO-u. Ko zna, možda i dalje budem miljenik sreće. :lol:
Dobio si ti ovo bez ikakvih problema , mene zeznuli izostanci Kyriea i Bledsoea , sretno dalje. :salut:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 04 feb 2018, 16:09

Rule_hz je napisao/la:
idma75 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
Butler i Beal mogu ići jedino u slučaju ponude nekog All-Star igrača, ovako ništa.

Povrijeđeni igrači mi ne trebaju jer pokušavam uhvatiti priljučak za vrh, tako je idem na win now opciju.

A rookie Mitchel i Lauri nee nikuda jer nisu izigrali povjerenje kada sam ih pokupio na draftu.



regularno lave moj samo isprobo mislio sam da ces counter opalitipa da lakse pregovaramo generalno mitchel je bio u fa i bio je kod mene ja sam ga otpustio:) mada htio sam ti ponuditi svakako ok opciju u kojoj bi dobio sasvim dorog centra gdje bi nasao balans sa gobertom,evans ti je fakticki alrounder koji ce ispunjavat sva polja koja su u fantasiju, ako ne mozes cekati momka okej nikom nista sve uredu mada mislim da je sasvim ok ponuda ako ti tako vrednujes igrace onda ok, ne po doprinosu, ako ko ima da ce bolje dati sa centrom i igracem sa tri pozicije ok...:) a i tatum je u par deka sa njim samo sto je ovaj tvoj socer a tatum je kevin durant u nastajanju, i ovo sto radi on radio je i kevin....al svak vrijednuje svoje igrace po svome... sretno da izboris po:)
ne znam gdje će evans sletjeti još uvijek. Grizliji su ga stavili na trade block i čekaju se ponude

možda i dođe do nečega vidjet ćemo
BALL DON'T LIE

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 04 feb 2018, 16:53

idma75 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
Butler i Beal mogu ići jedino u slučaju ponude nekog All-Star igrača, ovako ništa.

Povrijeđeni igrači mi ne trebaju jer pokušavam uhvatiti priljučak za vrh, tako je idem na win now opciju.

A rookie Mitchel i Lauri nee nikuda jer nisu izigrali povjerenje kada sam ih pokupio na draftu.
Jel ima razlog zasto si mi jednu ponudu odbio a drugu ostavio da se kiseli?

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 04 feb 2018, 19:12

Ja sam ovakav pokušaj trejda odmah odbio. Ovo je smiješno šta čovjek pokušava.
slika

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la MirsoNi » 04 feb 2018, 19:22

Nije mi jasno kako je Bosna pristao na taj trejd uopšte jel se zayebava il šta već :D
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 04 feb 2018, 19:24

MirsoNi je napisao/la:Nije mi jasno kako je Bosna pristao na taj trejd uopšte jel se zayebava il šta već :D
Pa pustio je namjerno jer je izgubio šansu za PO.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la MirsoNi » 04 feb 2018, 19:31

Pa vise krivim onda njega, nego ovoga sto je poslao tu ponudu, takve što prihvataju ove ponude (pa čak i iz zayebancije, nije nikakav argument da zna da će mu komesar odbiti) odmah izbacit treba, il upozorit bar.
Sometimes it's only madness that makes us what we are.


Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 04 feb 2018, 19:59

arelinho je napisao/la:Ja sam ovakav pokušaj trejda odmah odbio. Ovo je smiješno šta čovjek pokušava.
slika
Jedino smjesno ove godine u ligi je komesar.


idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 04 feb 2018, 20:23

Vainglorious je napisao/la:
idma75 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Idma jaro jesi li ziv hocemo li kakav trejd
Butler i Beal mogu ići jedino u slučaju ponude nekog All-Star igrača, ovako ništa.

Povrijeđeni igrači mi ne trebaju jer pokušavam uhvatiti priljučak za vrh, tako je idem na win now opciju.

A rookie Mitchel i Lauri nee nikuda jer nisu izigrali povjerenje kada sam ih pokupio na draftu.
Jel ima razlog zasto si mi jednu ponudu odbio a drugu ostavio da se kiseli?
Nisam vidio dvije, sorry..

Nego, jutros sam se ponadao kod 4-5 da mogu okrenuti protiv Juliena, ali veceras mi ne igra niti jedan igrač tako da ce biti 0-7 nažalost..
BALL DON'T LIE

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 04 feb 2018, 20:53

Ma @kk_Bosna diže ruke kad vidi da ne može meda. Po meni, ovo je krajnje bezobrazno s njegove strane. Iskreno. Čestitke komesaru što je odbio ovaj trade.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 04 feb 2018, 21:03

hocemo li kakav realan trejd:D evo raso mi donio pobjedu nad nasim rehom ubicom
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.