SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 18 mar 2018, 06:36

Ubio sam juliena ko kuduz bademu kunem ti se :D :o nestvarno sta mu uradise westbrlok, brada, anto de jordan i tobias ovu sedmicu najaci su mi bili a i ostali su strasni bili realno... sad idem na maestra koji je direktno otisao u 2 ligu ide borba za finale :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 18 mar 2018, 06:44

SiamoNoi je napisao/la:Al ovaj roster je neralno dobar.Kao da 10 puta biraš u prvoj i drugoj rundi.Morao bi sa lakoćom sve pregazit i vjerojatno i hoće bez obzira na manjak utakmica.Volio bi vidjet roster onog tko ga dobije.


Ma wolwi ima strasnu ekipu realno... ubio je i mene u regularnom dijelu zadnje kolo 7:2 , mada je i zasluzio ja sam izmjenio 10 x svoju ekipu od drafta ni jedan igrac nije ostao pocevisi od pg-a do nikole jokica, u doigravanju ulogu igra malo srece raspolozeni igraci manje povreda i odmaranje, u ekipi su mi pored hardena, westbrloka i antukempa citava petorka klipersa i 2 dodana igraca iz fa dwhight powel iz dalasa i nesretni jenings :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 18 mar 2018, 08:42

Da sam bio na osmom mjestu, prošao bih u polufinale. Ovako, protiv Wolvesa, skupljam neke mrvice u nekim kategorijama. Trenutno je 6:3 za njega, a danas se može promijenitit maksimalno jedna kategorija. Iako je igrao bez Duranta (pa i Lowryja i Greena jedan meč), nisam mu mogao ništa. Horford je zbog povrede propustio jednu utakmicu, Ariza, Favors i Peyton su jednu bukvalno prespavali, a jedino sam ugrabio Younga iz FA-a da malo popravi stanje. :mrgreen:

Čestitam polufinalistima, realno - četiri najjače i najkonstantnije ekipe će igrati polufinale i to je neka kozmička pravda. Da je Durant zdrav - rekao bih da će Wolves uzeti prvo mjesto, ali sad sam sve više ubijeđen da će to biti Rule (inače, Rule je najviše mijenjao ekipu i bio je najpredaniji i u mnogim trenucima najbrži), koji igra protiv Miamija u polufinalu. Miami je svakako obezbijedio učešće u drugoj ligi zbog najboljeg omjera u regularnom dijelu, tako da je on ispunio svoj cilj.

Sve u svemu, dobra sezona - vidimo se naredne godine. :thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 14:27

SiamoNoi je napisao/la:Šta ti pale šanse,sa onakvim rosterom da spojimo dva najjača iz druge lige nitko ti nista ne bi mogao :mrgreen:
Igras fantasy duze od mene, znas i sam da imena nista ne znace, i koliko mogu ustvari postati teret kad pocnu odmaranja pred PO. Kao sto ranije rekoh tmacu, ekipa jeste strasna, ali se nisam fokusirao na određene kategorije, vec na all around, sto opet mozda nije najpametnije. A u polufinalu igram kontra Aerlinha koji ima vise tekmi, i pravo fino isfokusiranu ekipu po određenom broju kategorija koje ja redovno uzimam. Dovoljno je reci da lik u ekipi ima Davisa i Lebrona koji jedu malu djecu. Daleko od toga da odustajem, ili da se mirim s porazom, s ovim timom koji imam je to bezobrazno reci. Ali, znacajno mi mjenja strategiju, te cu od pasivnog posmatraca i slagaca aktivnih igraca morati aktivno slagati tim iz dana u dan. Mada s druge strane, bice interesantnije ispratiti PO do kraja ovako. :kafa:

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 14:35

Monolog je napisao/la:Da sam bio na osmom mjestu, prošao bih u polufinale. Ovako, protiv Wolvesa, skupljam neke mrvice u nekim kategorijama. Trenutno je 6:3 za njega, a danas se može promijenitit maksimalno jedna kategorija. Iako je igrao bez Duranta (pa i Lowryja i Greena jedan meč), nisam mu mogao ništa. Horford je zbog povrede propustio jednu utakmicu, Ariza, Favors i Peyton su jednu bukvalno prespavali, a jedino sam ugrabio Younga iz FA-a da malo popravi stanje. :mrgreen:

Čestitam polufinalistima, realno - četiri najjače i najkonstantnije ekipe će igrati polufinale i to je neka kozmička pravda. Da je Durant zdrav - rekao bih da će Wolves uzeti prvo mjesto, ali sad sam sve više ubijeđen da će to biti Rule (inače, Rule je najviše mijenjao ekipu i bio je najpredaniji i u mnogim trenucima najbrži), koji igra protiv Miamija u polufinalu. Miami je svakako obezbijedio učešće u drugoj ligi zbog najboljeg omjera u regularnom dijelu, tako da je on ispunio svoj cilj.

Sve u svemu, dobra sezona - vidimo se naredne godine. :thumbup:
Dobar matchup drug. Meni je zao sto se nisi ranije aktivirao sa trejdovima i ranije izbalansirao tim. Bukvalno ti je malo falilo da imas puno bolju startnu poziciju. Imao si primjer losijeg trejda kad si dao griffina za mela, ali i mozda najbolji trade u ligi kad si skolski pokazao kako unovciti prvi pik drafta i trejdanjem ante totalno izmjenio dnk ekipe i u par kola skinuo skalpove vodecim i tako se vratio u borbu za PO. Iskreno se nadam da slijedece godine necemo biti u istoj ligi, ali ocekujem da cemo opet igrati skupa u buducnosti.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 15:01

Posto ja manje-vise sve jasno, evo svojevrsne najave polufinala polufinala playoffa. U polufinalu su prve cetiri ekipe iz regularne sezone.

Miami (1) - Horde Zla (4)
Topnici (2) - Wolves (3)

Necu se baviti predikcijama, u prilogu imate ekipe za prvi dan matchupa. Nek je svima sretno pa nek pobjedi najbolji!

slika

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 18 mar 2018, 15:19

zanimljiv dvoboj s Topnicima ali nisam imao sreće. Očekivao sam blowout ali na kraju ce biti tijesan poraz. Neigranje Markkanena, Adamsa, Bullocka, Hooda pa i Dunna dosta je utjecalo, ali eto.fer i koretna borba.

Vidimo se slijedeće godine
BALL DON'T LIE

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 18 mar 2018, 20:52

Monolog je napisao/la:Da sam bio na osmom mjestu, prošao bih u polufinale. Ovako, protiv Wolvesa, skupljam neke mrvice u nekim kategorijama. Trenutno je 6:3 za njega, a danas se može promijenitit maksimalno jedna kategorija. Iako je igrao bez Duranta (pa i Lowryja i Greena jedan meč), nisam mu mogao ništa. Horford je zbog povrede propustio jednu utakmicu, Ariza, Favors i Peyton su jednu bukvalno prespavali, a jedino sam ugrabio Younga iz FA-a da malo popravi stanje. :mrgreen:

Čestitam polufinalistima, realno - četiri najjače i najkonstantnije ekipe će igrati polufinale i to je neka kozmička pravda. Da je Durant zdrav - rekao bih da će Wolves uzeti prvo mjesto, ali sad sam sve više ubijeđen da će to biti Rule (inače, Rule je najviše mijenjao ekipu i bio je najpredaniji i u mnogim trenucima najbrži), koji igra protiv Miamija u polufinalu. Miami je svakako obezbijedio učešće u drugoj ligi zbog najboljeg omjera u regularnom dijelu, tako da je on ispunio svoj cilj.

Sve u svemu, dobra sezona - vidimo se naredne godine. :thumbup:


hvala Gigantu moj, mada tesko je sa ovim momcima igrati generalno, nadam se da se ovi moji nece stedit kao kod pojedinih.
tek onda se mogu cemu nadati tesko da ce se ponovit sedmoca kao i ova preko 600 koseva more skokova asista i tako stvarno strahovito su odigrali,
jest da sam se kroz sezonu trazio sa igracima trejdovima preko 40 sam ih nakupio dok nisam do finisa dosao... zao mi sto neki nisu ni trejda odradili a imali su strasnih igraca u svakom slucaju bit ce bas guravo protiv maestra ne pamtim kad sam ovako nekog izdominiro ko ovog juliena ove hefte evo rusel blentav i pokido sve zivo 37 poena 13 skokova 14 asista kakva budala :D nadam se brate da cemo opet skupa igrat da im pokazemo neke stvari i nemoj se libiti za zvijezde :D
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 19 mar 2018, 08:01

Eto ga, novi dan nova nafaka prvi dan polufinala mene i maestra smo zatvorili svi uvjerljivim pobjedama u ovoj sedmici .moji su predominantni bili sve bih vas uzeo po 7:2 i 6:3 nemormalno su jaki ove sedmice bili... kao da su dizali formu :) da hoce tako do finala ostati ako Bog da :) sretno vam i cestitam na prolasku a ostalima da budete bolji iduce sezone :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 25 mar 2018, 15:24

Vainglorious je napisao/la:
Čestitke na pobjedi i ulasku u drugu ligu. :)

Meni ostaje da večeras navijam za Mastrea da on pobjedi kako bi ja imao još jednu šansu za ulaskom u drugu ligu.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 25 mar 2018, 15:58

arelinho je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:
Čestitke na pobjedi i ulasku u drugu ligu. :)

Meni ostaje da večeras navijam za Mastrea da on pobjedi kako bi ja imao još jednu šansu za ulaskom u drugu ligu.
Hvala ti drug. Mislim da jos uvijek nije sve gotovo, ali bi bilo fakat iznenađenje ako me preokrenes veceras. Lowry, Bledsoe, George, Green, Gobert, Rozier VS James, Aminu, Elington, Hield i Dinwidie

Nekako se ne mogu oteti dojmu da te nisam pobjedio vec da si mi ti to svojim nepostojanjem taktike omogucio. Ja sam cijelu sedmicu bez KD i Greena i plus dodatna odmaranja po jednu utakmicu, dok si i ti bio bez Batuma, Fourniera plus odmaranja po utakmicu i suspenzije. Ne mogu da shvatim da nisi jedan jedini add fa igraca uradio. A razlike su tako minorne da si me sa samo jednim ili dva adda mogao glat uzeti.

Ja sam nedostatke sveo na minimum fa politikom dodajuci igrace na mjesto oslobođeno povredom duranta i dobio tu 7 utakmica:

Ponedjeljak - Cook
Utorak - Josh Jackson
Srijeda i Cetvrtak - Lamb
Petak i Subota - Josh Jackson
Nedjelja - Rozier

Rezultat svega je da sam od manjka utakmica u odnosu na tebe zakljucno sa sinoc u plusu 5 utakmica. A razlike su tako male po svim kategorijama da si sa samo jednim ili 2 adda mogao preokrenuti stvari u svoju korist. Za moj pojam cinjenica da nisi uradio nista da amortizujes izostanke je prelomila matchup. To i suspenzija howarda zbog tehnickih između dvije njegove monstruozne partije.

I dalje stojim iza izrecenog koju stranicu ranije... Ti si jedini imao ekipu i kapacitet da me dobijes s obzirom na balans ekipe i kategorije koje ganjas.

Zamolio bih te da izbacis sliku ukupnih rezultata iz naseg matchupa d ai ostali vide o cemu govorim. Jer razlike po kategorijama su smjesne kad se uzme da sam imao 5 tekmi viska do veceras.

Iskreno se nadam da cemo igrati skupa i slijedece godine, pa cak i ako Rule ufati finale. Da ce se neaktivnoscu nekoga iz druge lige osloboditi jos jedno mjesto jer mislim da su sve 4 ekipe iz polufinala zasluzile da budu u drugoj ligi dogodine.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 09:06

Eto ga, kraj jedne sezone koja se zavrsila plasmanom u finale, i u 2 ligu zajedno sa maestrom i wolwesom, jako losa sedmica mojih igraca se zavrsila sinocnom prefektnom sva sreca vratio se anto koji mi je fakticki donio pobjedu sa 10 skokova i procenata, u biti je bio i brada pod pitanjem dal ce igrat i triple duble donio a rivers i westbrlok mi preokrenuli stealse po 4 komada tako da je sezona bila sa puno trejdova dropanja utorak full d adda ispucam i tako se zavrsi i ova sezona nadam se da cete i ostat aktivni pa se vidimo dogodine u 2 pa i u prvoj ako Bog da. Drago mi je sto sam vecinu momaka upoznao i pisao sa njima prvenstveno wolwes, pop i miami i paskal. Sa njima sam najvise ispratio ovu sezonu naravno tu su i ostali jerico andro monolog i onaj francuz kao i topnik.... reha 075 i svi momci su postali jedna cijelina komunikacije i misljenja i svega mogli bi napraviti jednu aliancu da udaramo protiv ovih iz prve i 2 lige
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 26 mar 2018, 15:40

Rule sa 4:5 na 8:1 preokrenuo zadnju vece. :) Cestitke. Ocekujem tijesno finale ;)

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la lumani » 26 mar 2018, 21:11

Rule_hz je napisao/la:Eto ga, kraj jedne sezone koja se zavrsila plasmanom u finale, i u 2 ligu zajedno sa maestrom i wolwesom, jako losa sedmica mojih igraca se zavrsila sinocnom prefektnom sva sreca vratio se anto koji mi je fakticki donio pobjedu sa 10 skokova i procenata, u biti je bio i brada pod pitanjem dal ce igrat i triple duble donio a rivers i westbrlok mi preokrenuli stealse po 4 komada tako da je sezona bila sa puno trejdova dropanja utorak full d adda ispucam i tako se zavrsi i ova sezona nadam se da cete i ostat aktivni pa se vidimo dogodine u 2 pa i u prvoj ako Bog da. Drago mi je sto sam vecinu momaka upoznao i pisao sa njima prvenstveno wolwes, pop i miami i paskal. Sa njima sam najvise ispratio ovu sezonu naravno tu su i ostali jerico andro monolog i onaj francuz kao i topnik.... reha 075 i svi momci su postali jedna cijelina komunikacije i misljenja i svega mogli bi napraviti jednu aliancu da udaramo protiv ovih iz prve i 2 lige

Svaka na mjestu :salut: neka bolji pobijedi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 mar 2018, 21:48

Vainglorious je napisao/la:Ponedjeljak - Cook
Utorak - Josh Jackson
Srijeda i Cetvrtak - Lamb
Petak i Subota - Josh Jackson
Nedjelja - Rozier
Kakva je to liga u kojoj su Jackson i Rozier FA :crazy: Pa i ova druga dvojica...Sta rade ostale ekipe...

Čestitke na ulasku,bit ce super zanimljivo iduce sezone :thumbup:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 23:17

lumani je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Eto ga, kraj jedne sezone koja se zavrsila plasmanom u finale, i u 2 ligu zajedno sa maestrom i wolwesom, jako losa sedmica mojih igraca se zavrsila sinocnom prefektnom sva sreca vratio se anto koji mi je fakticki donio pobjedu sa 10 skokova i procenata, u biti je bio i brada pod pitanjem dal ce igrat i triple duble donio a rivers i westbrlok mi preokrenuli stealse po 4 komada tako da je sezona bila sa puno trejdova dropanja utorak full d adda ispucam i tako se zavrsi i ova sezona nadam se da cete i ostat aktivni pa se vidimo dogodine u 2 pa i u prvoj ako Bog da. Drago mi je sto sam vecinu momaka upoznao i pisao sa njima prvenstveno wolwes, pop i miami i paskal. Sa njima sam najvise ispratio ovu sezonu naravno tu su i ostali jerico andro monolog i onaj francuz kao i topnik.... reha 075 i svi momci su postali jedna cijelina komunikacije i misljenja i svega mogli bi napraviti jednu aliancu da udaramo protiv ovih iz prve i 2 lige

Svaka na mjestu :salut: neka bolji pobijedi.



Hvala ti moj dobri lumane, da si mi ziv i zdrav i da opet skupa iduce u visem rangu igramo..
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 27 mar 2018, 00:31

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Ponedjeljak - Cook
Utorak - Josh Jackson
Srijeda i Cetvrtak - Lamb
Petak i Subota - Josh Jackson
Nedjelja - Rozier
Kakva je to liga u kojoj su Jackson i Rozier FA :crazy: Pa i ova druga dvojica...Sta rade ostale ekipe...

Čestitke na ulasku,bit ce super zanimljivo iduce sezone :thumbup:
Liga koja ima timove sa igracem manje od vase lige. I puno je interesantnije kad imas vise kvalitetnih opcija na FA. ;)

I hvala ti drug. Radujem se nasim okrsajima...

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 31 mar 2018, 21:53

Pred zadnje dvije veceri finala lige mogu slobodno proglasiti pobjedu. Vodim 8:1 i veceras imam 4 dok rule nema nijednog igraca. Cestitam rule na uspjesnoj sezoni i dobroj borbi. Druzimo se aBd naredne godine u drugoj ligi.

U amanet buducim i trenutnim igracima trece lige ostavljam rusenje rekorda od 15 pobjeda u nizu. Nakon 8 kola sam imao omjer 3:5, sezonu zavrsio kao treceplasirani sa 15:5, i konacno uzeo titulu ove godine. Falice mi ova ekipa, jer nema teorije da slican roster mogu skupiti i naredne godine. Sretno svima iduce sezone i vidimo se aBd u nekoj od iducih godina u nekom visem rangu takmicenja.
Zadnja izmjena: Vainglorious, dana/u 03 apr 2018, 02:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 02 apr 2018, 09:47

Cestitam wolwesu na osvojenom prvom mjestu...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.


Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.