NBA Finals 2017

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,BernardBarnjak,kad_kako,Pasha

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 18:26

Carlo WroteColonKako ide ona stranica za snimke utakmica? Hvala unaprijed

http://nbahd.net/

https://www.nbafullhd.com/

http://nbareplaytv.com/
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 08 jun 2017, 18:40

Luminary WroteColonDa li bi Cavsi bolje prosli u finalu da su uradili onda trade "Love-Anthony"?

Nema sanse...

Dzaba se pise sta se moglo sta se nije moglo jer jenostavno cavsima nista ne moze pomoc osim novog elitnog igraca. Ova prica oko odbrane umjesto trojki isto tako ne pije vode. Ljudi su prekucali igricu sa napadackim potencijalom. Pogledas statistku prvog poluvremena Lebron haman TD u 25 poena i jednim promasjem iz igre, krover i jr ubcili par trojki, irving isto na 15+, Klivlend ima manje duplo izgubljenih lopti reko bi covjek vode 15 razlike. U stvarnosti ljudi gube :crazy: Zasto? Zato sto da bi se dobio ovaj GSW Klivlendu treba jedan superstar. Znaci treba im Leonard, Harden , PG, CP ili nez Buttler. Neki manji upgrade bi bio dovoljan za jednu pobjedu vise, ali opet bi GSW osovjio. Pa jbt u prosloj tekmi ljudi su ubaicli skoro 140 poena sa preko 20 izgubljenih lopti :crazy: :crazy: Za ovaj GSW nista sto se prije koristilo ne koristi jer nikada prije nije bila ovako jako ekipa. Ta "GRCKA TAKTIKA" bi ti pomogla da ne izgubis 130:115 nego da izgubis 104:86....

U ovoj konstalaciji snaga Lebron bi trebo da ima nekih 45 poena u prosjeku da bi Klivlend uopste bio konkurentan...sto naravno nije realno. Pa jbt cojvek igra jednu od najboljih finalnih serija ikada (ne samo svoju nego opcenito u historiji) i sta? Objektivno klivlend nije ni blizu titule. Sto rece @alem steta sto ce se bron pamtiti po ovim izgubljenim finalima, a realno je da u 5 izgubljenih u 3 nije imao ni promil sanse da osvoji iako je bio najbolji igrac svijeta ubjedljivo.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

Makaveli
Kontakt:

PostPostao/la Makaveli » 08 jun 2017, 19:53

za mene ovakav razvoj tjera me da razmisljam o tome sta je to bilo proslo finale ....

onaj golden state jeste slabiji od trenutnog za durantovov faktor...ali sigurno je bolja ekipa od ovog klivlanda....ljudi su u prve dvije kuci raskucali cle...
cetvrtu ih izdominirali cistim kvalitetom ...i onda magicno nestali.....kasnije su na ovoj stranici krenule racionalizacije nakon poraza...
kako je u stvari klivlend podjednaka ili cak i bolja ekipa....ove godine se cak ponadali da su mozda i bolji u mjeri da lagano pobjedjuju...
medjutim...mislim da je daleko interesatnije pitanje...kako se kretao taj razmak u kvalitetu u tri godine....

proslovodisnji rekordni gsw je bila ekipa koja je puno kvalitetnija...onakav kari i ostali iz rs...igra koja se kompleksno i kontrolisano smisleno razvija u svim elementima ...pa zar pnr u beskonacnost moze da pobijedi onog nivoa sa bogutom koji je prema rijecima analiticara i saigraca bio nezamjenjiv aktivni uzrok stvaranja onakve ekipe....bez obzira na slabog barnsa.....

meni je jedina zagonetka proslo finale....sta amplitude rezultata govore o kvalitetu ...

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 20:36

slika

"Slavery was a choice"

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 08 jun 2017, 20:40

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 20:41

:rol:

slika

"Slavery was a choice"

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 08 jun 2017, 21:13

slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

adriano_leite
Kontakt:

PostPostao/la adriano_leite » 08 jun 2017, 21:18

Evo prema ss.ba izgleda James ode u Lakerse hahahahahaha. Kakve gluposti se mogu procitati to nije humano :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS! Kyrie Irving (ROY, A.S. MVP, WC MVP...)
AGAINST ALL ODDS! ON TO THE NEXT ONE!

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 08 jun 2017, 21:20

adriano_leite WroteColonEvo prema ss.ba izgleda James ode u Lakerse hahahahahaha. Kakve gluposti se mogu procitati to nije humano :D .

Dobro ss.ba, al o tom se i na ESPNu priča, moraj uo nečemu kad nije interesantno :mrgreen:

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 21:21

branimir85 WroteColonslika

Pa to vec radi kao igrac/GM

"Slavery was a choice"

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 08 jun 2017, 21:23

znači da dolazi netko sad na ljetu u Cavse ;)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 21:25

Pa dolazi neki raspali veteran ala D-Will za minimalac jer jos nije skontao kako SC radi

"Slavery was a choice"

adriano_leite
Kontakt:

PostPostao/la adriano_leite » 08 jun 2017, 21:26

Lillard WroteColon
adriano_leite WroteColonEvo prema ss.ba izgleda James ode u Lakerse hahahahahaha. Kakve gluposti se mogu procitati to nije humano :D .

Dobro ss.ba, al o tom se i na ESPNu priča, moraj uo nečemu kad nije interesantno :mrgreen:

Ma na espn-u se pise o svemu i svacemu i uvijek se ispostavi da su ciste gluposti na espn. Neki novinar koji se upusti u pisanje, mora malo istraziti kad preuzima neke vijesti. Nivo profesionalsti je 0.

Mes Que Un Club!

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 08 jun 2017, 21:26

miki_92 WroteColonPa dolazi neki raspali veteran ala D-Will za minimalac jer jos nije skontao kako SC radi

Ja očekujem Cartera ako se ovaj ne oprosti prije toga. :urnebes: :urnebes:

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 08 jun 2017, 21:32

A kad se sjetim komentara i hajpa kad potpisase les Boguta i D-Willa, league fucked, Warriorsi nemaju sanse etc. :rol:

"Slavery was a choice"

Biscione
Kontakt:

PostPostao/la Biscione » 08 jun 2017, 21:39

Tako ti je kad ti igrač sklapa tim, najveći izdaci za plate u ligi a pušiš metlu.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 08 jun 2017, 21:41

Ja eto, inače je mogao birat superstare da mu dođu u ekipu, pa odabrao raspadnute veterane. Jbga, TT i JR su lani odigrali jako dobra finala i šta je trebao, odyebat ih.. Teško

adriano_leite
Kontakt:

PostPostao/la adriano_leite » 08 jun 2017, 21:42

miki_92 WroteColonA kad se sjetim komentara i hajpa kad potpisase les Boguta i D-Willa, league fucked, Warriorsi nemaju sanse etc. :rol:

Evo ja sam pisao da ce nam pomoci i Bogut i Deron i sta sad? Jedan se polomio a drugi nije opravdao ocekivanja, iako je igrao jako dobro u Dallasu. Ocigledno je Lue veci problem nego sto sam mislio, jer bi bolji trener definitivno bolje iskoristio i D-Willa i ostale igrace koje imamo.

Mes Que Un Club!

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 08 jun 2017, 21:44

Lillard WroteColonJa eto, inače je mogao birat superstare da mu dođu u ekipu, pa odabrao raspadnute veterane. Jbga, TT i JR su lani odigrali jako dobra finala i šta je trebao, odyebat ih.. Teško

Prije par godina, a vjerujem da i sada imaju neki koji to misle, se govorilo da je on 2010. odabrao Jamisona da mu dovedu za napad na titulu. Da budem precizniji, od svih igrača u ligi, izabrao je Jamisona, ne recimo od neka dva tri igrača koji su bili mogućnost, došli mu jedno jutro, pitali ga koga želi, on rekao 35-godišnjeg Jamisona.

Msm nevezano za ovu priču, ali to nikada neću zaboravit.

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 08 jun 2017, 21:59

Da se razumijemo nista ne potenciram,ali meni je ovo jos sinoc sumnjivo izgledalo.Sta vi mislite,jel udario cisto po lopti?
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.