Denver Nuggets

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Barcaaa4ever
Postovi: 20
Pridružen/a: 04 jul 2009, 11:20
Kontakt:

Denver Nuggets

Post Postao/la Barcaaa4ever » 17 jul 2009, 18:40

ama ima nas fanova i denvera 100%, pa red bi bio i da i oni imaju GRUPU................ha ya :D
Barca4ever----vise od kluba.....;))

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Melo15 » 30 jul 2009, 20:55

naravno da ima :D :D
ove sezone ima da dodjemo minimalno opet do finala ;) ;)
ako ne i da osvojimo :D
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
Barcaaa4ever
Postovi: 20
Pridružen/a: 04 jul 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Barcaaa4ever » 02 avg 2009, 18:25

Melo15 je napisao/la:naravno da ima :D :D
ove sezone ima da dodjemo minimalno opet do finala ;) ;)
ako ne i da osvojimo :D
hh.................naravnoooooooo............finalee 100%...............al aBd i prsten nas.........;))))))
Barca4ever----vise od kluba.....;))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Devil » 03 okt 2009, 15:10

Veceras Partizan-Denver zna li iko imali gde prenos ili kakav livestream?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Neutral » 03 okt 2009, 15:14

Ma mora biti neki link sigurno. Denver će se zezati samo tako. ;)

Oni se igraju samo sa ovima iz Europe što se tiče košarke ali i nekih dugih političkih stvari. Njima je ovo zafrkancija, mogu ih dobiti 30 razlike kad hoće, ali pošto je ovo neko promovisanje , iako igraju kod kuće mislim da je sve otvoreno. :roll:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adnan24 » 04 okt 2009, 13:32

Sinoc Denver-Partizan 102-70

šb fanatik
Postovi: 148
Pridružen/a: 19 sep 2009, 15:48
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la šb fanatik » 04 okt 2009, 13:44

Dobro ste ih razvalili iako sam mišljenja da ako je trebalo moglo je biti i 50 razlike

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la neno#4 » 04 okt 2009, 13:49

mislim partizan bez tripka,tepketa, novice,lasmea je novi partizan.......dule pravi novu ekipu i da je bilo 50 ne bi bilo lose po partizan.......bane,stefan,aleksandar su tek tu.......jan igrao povrijeden bez jos jednog - dva dodatna pojacanja.....ali kako je nene zalijepio aleksandra mitrovica na poster uuuuuuuuu.........sve u svemu mislim da se crno beli nisu obrukali...........
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adnan24 » 04 okt 2009, 14:22

neno#4 je napisao/la:mislim partizan bez tripka,tepketa, novice,lasmea je novi partizan.......dule pravi novu ekipu i da je bilo 50 ne bi bilo lose po partizan.......bane,stefan,aleksandar su tek tu.......jan igrao povrijeden bez jos jednog - dva dodatna pojacanja.....ali kako je nene zalijepio aleksandra mitrovica na poster uuuuuuuuu.........sve u svemu mislim da se crno beli nisu obrukali...........


Obrukali se nisu sigurno...i mnogo jace ekipe od Partizana su prolazile slicno u Americi...Denver je bio skoro kompletan,jedino bez Bilups-a i Andersena tako da partizanovci realno nisu mogli bolje...ocekujem njihov bolji otpor u mecu sa Phoenix-om...a odavno nisam vidio bolje zakucavanje od ovog Nene-a sinoc :shock:

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Neutral » 04 okt 2009, 15:14

Da kompletan bez prvoga playa Billupsa i opet su se zezali i oderali su ih laganini 30 razlike. Šta bi bilo da se nisu zezali i da su igrali ozbiljnu odbranu do kraja :?

Denver je sebi dupustio da čak primi 23 ili 24 koša u posljednoj četvrtini, utakmica je više ličila na neki trening odnosno šou, ali eto. Nije se ništa više ni očekivalo.

Pogledajte moj prethodni post jesam li rekao mogu ih dobiti 30 razlike kada hoće :roll:

Ali ja to ne pratim, nego imaju tu neki stručnjaci koji drugačije misle, zna se na koga mislim. :mrgreen:

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la neno#4 » 04 okt 2009, 15:24

Rz88 je napisao/la:Da kompletan bez prvoga playa Billupsa i opet su se zezali i oderali su ih laganini 30 razlike. Šta bi bilo da se nisu zezali i da su igrali ozbiljnu odbranu do kraja :?

Denver je sebi dupustio da čak primi 23 ili 24 koša u posljednoj četvrtini, utakmica je više ličila na neki trening odnosno šou, ali eto. Nije se ništa više ni očekivalo.

Pogledajte moj prethodni post jesam li rekao mogu ih dobiti 30 razlike kada hoće :roll:

Ali ja to ne pratim, nego imaju tu neki stručnjaci koji drugačije misle, zna se na koga mislim. :mrgreen:



naravno da ne pratis sjecam se tvojih komentara kada je repka izgubila od crne gore, kakve si bedastoce pisao za igrace crne gore.........

samo mislim da li znas ekipu partizana ili si ih vidio kada je ova utakmica igrana:znas li uopste ko je stefan sinovec, nemanja besovic, milos trikic, bogdan riznic, vladimir lucic, aleksandar mitrovic................
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Neutral » 04 okt 2009, 15:27

Protiv koje Crne Gore, ona repka koja ima toliko uspjeha u Europi i na prvenstvima. Ona koja redovno ide tamo, oni koji imaju strašne igrače. Dobro tek su u nastajanju, imaju potencijal, imamo i mi , pa gdje smo. Pitaj Portugala :mrgreen:

Šta sam ja pisao, pisao sam. Šta želiš saa reći, da na osnovu mojih subjektivnih mišljenje izkazati moju objektivnost. Kani se čorava posla. Mjenjaš dvije različite teme . S jedne strane reći da Europski tim može sa NBA je jedna provala, a sada ideš na Crnu Goru koja je i dalje niđe veze. Igrači ne čini repku, već rezultati i to se pamti. Jesi li se umio više ...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la neno#4 » 04 okt 2009, 15:35

ma ne ti si najbolji forumas ovog foruma, ti si uvijek u pravu......ali sto mi ne odgovori da li znas sta je bilo 2002, 2004, 2006.....gdje je ta VELIKA AMERIKA bila........evo ti samo jedan komentar sa kosarka.rs pogledaj sta covjek kaze: za SP 2002, ako znas o cemu govorim:

2002. kada smo igrali prvenstvo u Indijanapolisu radio sam privremeno u jednoj firmi sa još 10-ak privremenih radnika, među kojima je bio klinac koji je napustio školu da bi se bavio košarkom, ali nije imao klub, nego je plaćao privatnog trenera. Mali je očigledno bio ograničen u svakom smislu, ali bio je vrlo sposoban da vređa sve što nema veze sa NBA. Za njega su Ameri bili "njegovi" i bio je tako nadobudan i ubeđen da će "nas" razbiti da je posle čuvenog četvrtfinala došao samo još jednom na posao. Toliko smo ga odvalili od zahebavanja da se više nije pojavio. E na njega me podsećati svi vi napaljeni koji tvrdite da je NBA jedina prava košarka, a da je ovo u Evropi smejurija.


http://kosarka.rs/forum/forum_posts.asp ... ast#bottom

malo bolje procitaj sve ostalo pa onda nesto pricaj....nije ti vise nba kao sto je nekad bila, ali tebi ocigledno treba mnogo vremena da to shvatis....ali nema veze mozda ces vec da shvatis to dok jos jednom ih neka europska ekipa ne lupi po glavi........i da jos jednom bih te zamolio samo da jos ovo pogledas:

http://kosarka.rs/main.asp?dir=videocenter&vid=5
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Neutral » 04 okt 2009, 16:13

Ne želim niti neću da čitam. Upoređuješ Amere kojeg 10 trenera ne bi ukompovali jer svako je radio šta je htio a ovaj zadnji put kada su oderali sve sa pola snage. I uvijek se priča i kaže ova repka, pa se kaže imaju ovoliko, onoliko NBA igrača, i na kraju NBA igrači su ti koji prevagu čine, Gasol Španija, Kirilenko Rusija, Dirk Njemačka, Tony Francuska....Skuliraj se malo.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adnan24 » 23 okt 2009, 20:43

cikcanga je napisao/la:Veceras prijateljska protiv mrskog protivnika iz LA.
Sta ocekivati?
Naravno nista drugo od pobjede ne dolazi u obzir, jedino nas sudije mogu zaustaviti kao sto su
ucinile i prosle godine.

Come on Denver!


Dobri ste bili...nije mala stvar izgubiti 17 poena od Lakersa :mrgreen: ...
Nije vam igrao Smith ali nisu ni Bynum i Gasol igrali za L.A...Eto veceras je opet isti duel pa mozda vam i pustimo da pobjedite... :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adnan24 » 24 okt 2009, 12:38

cikcanga je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:
cikcanga je napisao/la:Veceras prijateljska protiv mrskog protivnika iz LA.
Sta ocekivati?
Naravno nista drugo od pobjede ne dolazi u obzir, jedino nas sudije mogu zaustaviti kao sto su
ucinile i prosle godine.

Come on Denver!


Dobri ste bili...nije mala stvar izgubiti 17 poena od Lakersa :mrgreen: ...
Nije vam igrao Smith ali nisu ni Bynum i Gasol igrali za L.A...Eto veceras je opet isti duel pa mozda vam i pustimo da pobjedite... :mrgreen:

Vrati koko sto si pozobala!

Buduci sampioni su poceli derati guzove!

Come on Denver!


Ma jasta :mrgreen: ...malo vam je bilo sto Gasol i Bynum juce nisu igrali pa je sad Jackson morao izvaditi Kobe-a i Fishera iz igre da bi vi pobjedili... :mrgreen:

Bosnas
Postovi: 49
Pridružen/a: 24 mar 2008, 12:58
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Bosnas » 28 okt 2009, 11:26

MORAM RECI DA NISAM BIO NEKI VELIKI FAN DENVERA ALI PROSLE SEZONE SU ME NAPROSTO ODUSEVILI I KUPILI MOJE SIMPATIJE I OD PROSLE SEZONE DETALJNO PRATIM STA SE DESAVA U KLUBU. TREBA ZNATI DA PO MISLJENJU MNOGIH ZAPAD NIKAD NIJE BIO JACI SVI SU DOVELI NEKO VELIKO IME SPURSI LAKERSI BLAZERSI SAMOP DENVER NIJE NIKOG ALI PO MENI I BOLJE JE TAKO DA SE NE KVARI HEMIJA U EKIPI. OD NOVIH IGRACA TU JE PO MENI NAJBOLJI PLAY NA PROSLOM DRAFTU LAWSON KOJEG JE DENVER UGRABIO I ARON AFFALO KOJEG JE SE DETROIT OLAKO RIJESI JER JE RIJEC O SJAJNOM IGRACU KOJI JE MISLIM BOLJI ID JONSA I KLEIZE KOJI SU NAPUSILI KLUB TAKO DA JA OVE GODINE OCEKUJEM AKO NISTA PONOVO FINALE KONFERENCIJE! :mrgreen:

Avatar
saratoga
Postovi: 16
Pridružen/a: 09 sep 2009, 16:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la saratoga » 29 okt 2009, 11:38

Upravo sam odgledao utakmicu izmedju nuggetsa i jazza! Prezadovoljan sam igrom denvera. Nadama se da ce i ove kao i prosle godine daleko dogurati u play off-u. Imaju ekipu za +55 pobjeda! Ofanzivna igra nikad nije bila problem, samo jos da je malo u obrani "podebljati" bilo bi mnogo bolje (ummm kako bih volio ponovo vidjeti Camby-ja u denveru :) ).
Melo 30 p, 8 s, i 5 a izgleda na terenu fenomenalno. Nene je "beton"! Martin terorizira sve pod kosem... rookie Lawson 17 p...
Jedina slaba karika, po meni, je trener...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Wolverine » 02 nov 2009, 14:39

jedva cekam tekmu Denver Nuggets - Phoenix Suns. tu ce prstat od poena na sve strane.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la FRANK RIBERY » 02 nov 2009, 18:20

Već nakon tri tekme Carmelo Anthony je najavio kandidaturu za najboljeg strelca lige .Sa prosjekom od 37,7 trenutno je zakovan za prvo mjesto.Uz odličnu podršku Bilupsa oni sigurno idu u play Off.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pensioner26 i 8 gostiju.