Denver Nuggets

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 28 nov 2020, 10:49

Hearing reports Bol Bol gained 15 pounds of muscle, Nikola Jokić is "looking quick", and Jamal Murray is sharing in more ways than one.

Several Nuggets players are arriving back in Denver this weekend prior to training camp beginning next week. Gary Harris has had a great offseason, I’m told. He’s back to shooting it like he was a few seasons ago.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2020, 12:15

JHam je napisao/la:
28 nov 2020, 10:49
Hearing reports Bol Bol gained 15 pounds of muscle, Nikola Jokić is "looking quick", and Jamal Murray is sharing in more ways than one.

Several Nuggets players are arriving back in Denver this weekend prior to training camp beginning next week. Gary Harris has had a great offseason, I’m told. He’s back to shooting it like he was a few seasons ago.
Nikad bolji, jaci i brzi aaa?? Sve idilicno. :D

Fakat nema ekipe gdje mediji ne furaju ovako sve.Samo se sad malo zaboravljaju, pa ne znam o kojoj off sezoni pricaju, jos nisu prosla ni 2 mjeseca od prosle sezone. :urnebes:

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 28 nov 2020, 17:43

NEZALAGANJE je napisao/la:
28 nov 2020, 12:15
JHam je napisao/la:
28 nov 2020, 10:49
Hearing reports Bol Bol gained 15 pounds of muscle, Nikola Jokić is "looking quick", and Jamal Murray is sharing in more ways than one.

Several Nuggets players are arriving back in Denver this weekend prior to training camp beginning next week. Gary Harris has had a great offseason, I’m told. He’s back to shooting it like he was a few seasons ago.
Nikad bolji, jaci i brzi aaa?? Sve idilicno. :D

Fakat nema ekipe gdje mediji ne furaju ovako sve.Samo se sad malo zaboravljaju, pa ne znam o kojoj off sezoni pricaju, jos nisu prosla ni 2 mjeseca od prosle sezone. :urnebes:
A jbm ga nada umire zadnja xD mislim da je njemu trebalo vise odmor nego trening, jer je tek oporavljen se vratio bez ikakvih priprema, samo da se ne sjebe oet

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2020, 18:23

Za koga govoris? :D

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 28 nov 2020, 18:48

NEZALAGANJE je napisao/la:
28 nov 2020, 18:23
Za koga govoris? :D
Za Harrisa

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2020, 20:15

JHam je napisao/la:
28 nov 2020, 18:48
NEZALAGANJE je napisao/la:
28 nov 2020, 18:23
Za koga govoris? :D
Za Harrisa
Pa vala bi trebalo da je ispucao neke pehove.Zadnje 2-3 sezone ga vazda nesto muci.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la BernardBarnjak » 12 dec 2020, 14:46

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 jan 2021, 05:20

Za mog druga @JHama:

:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 05 feb 2021, 17:15

NEZALAGANJE je napisao/la:
30 jan 2021, 05:20
Za mog druga @JHama:

:mrgreen: :mrgreen:
Tek sad ovo vidim :D
Da su svi ovakvi, sad bi imali bolji rekord, krenuvsi od trenera pa igraca.. :mrgreen:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 feb 2021, 18:29

Ja uvijek govorim...Ovakva zelja za pobjedom je nesto sto bi svaki igrac trebao imati.

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 05 feb 2021, 18:32

NEZALAGANJE je napisao/la:
05 feb 2021, 18:29
Ja uvijek govorim...Ovakva zelja za pobjedom je nesto sto bi svaki igrac trebao imati.
Mene to nervira kod Portera, momak ima brdo potencijala na obje strane al imam osjecaj da mu se ne igra kad pocne iza Bartona, psiha ga ****.. Doduse to je i do Malonea, moras ga istrpiti ako zelis da imas neke koristi od njega u POu, Barton ti svakako ode na kraju ove il naredne godine a Porteru ce cijena samo pasti pa ce biti kao i sa Nurkicem i Beasleyem.. :(

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 feb 2021, 18:39

JHam je napisao/la:
05 feb 2021, 18:32
NEZALAGANJE je napisao/la:
05 feb 2021, 18:29
Ja uvijek govorim...Ovakva zelja za pobjedom je nesto sto bi svaki igrac trebao imati.
Mene to nervira kod Portera, momak ima brdo potencijala na obje strane al imam osjecaj da mu se ne igra kad pocne iza Bartona, psiha ga ****.. Doduse to je i do Malonea, moras ga istrpiti ako zelis da imas neke koristi od njega u POu, Barton ti svakako ode na kraju ove il naredne godine a Porteru ce cijena samo pasti pa ce biti kao i sa Nurkicem i Beasleyem.. :(
Dzaba druze, to je nesto s cim se rodis.Ne mozes nekog nauciti da "grize", da mu je stalo do pobjede i da ce sve uraditi za nju.To su posebni igraci i oni to dokazuju svojim radom i stilom igre.

huupmil
Postovi: 489
Pridružen/a: 25 jun 2018, 21:15
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la huupmil » 05 apr 2021, 23:08

Zale se korisnici da je previse price o Denveru ovih dana na NBA temi, pa da se i ovdje napise.

dopusticu sebi sljedeca zapazanja:


1. Gordon je bolji dodatak od Granta, bolji overall defanzivac i atleticniji igrac, jedino u domenu skoringa zaostaje, ali bitan je ukupni timski efekat
koji je ovdje pozitivan

2. Denver nema poraza i suvereno pobijedjuju od Gordonovog silaska u Kolorado, prvi ozbiljan test (iako su bolje plasirane ekipe gubile) ce biti San Antonio, dobro vodjena ekipa koja je skautirala mane ovog tima ( ove sezone vec ih je SA rastavio takticki jednom) i moze dati novi uvid u sirinu novog Denvera. Denver moze sa ekipama kojima su lideri veliki igraci, medjutim mislim da ce biti indikativno gledati kako ce se igrati protiv timova sa dobrim
i brzim bekovima kada napadaju Marej Barton dvojac Vajt i Marej i koliko cep roblema praviti ove godina nezgodan Mils.

3. PJ Dozier mora nauciti kosarke njegov razvoj ce biti bitan Denveru ove godine, naucio je neke mehanicke stvari i ima atleticnost, ali momak izgleda nema talenta, kao npr Monte Moris koji je bas osvjezio ekipu.

4. Porter nije vise ovaj igrac o kojem se pricaclo u postovim iznad, momak igra i odbranu i grize, nije liability a sut je stabilan i vrtoglavo dobar, prijetnja na skoku,
mini Durent i cheat code lige u najavi.

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 06 apr 2021, 01:39


Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 08 apr 2021, 23:49



Evo zanimljiva statistika, da se ne spama nba tema
Kako u odnosu na igrace koji iznude najvise non shooting faulova, stoji sa iznudjenom shooting faulovima

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 10 apr 2021, 23:22

NEZALAGANJE je napisao/la:
05 feb 2021, 18:39
..
Kakva su zapazanja iz ove dvije s Gordonom, hoce li se moci sta ovim zutim :mrgreen:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Felixians4 » 10 apr 2021, 23:51

vi ste se kompletirali,pronašli kemiju,pogodili s tradeom,zadržali i produbili rotaciju,eto čeka se jedino jamalova playoff eksplozija i vi ste definitivno prvi izazivač u ovakvom izdanju... gordon je pao nakon vrhunskog starta,no sve u svemu, 10-ka izgledate.jokara u stilu stepha do mvp-a, zabavlja se i sve mu je lagano

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 apr 2021, 10:43

JHam je napisao/la:
10 apr 2021, 23:22
NEZALAGANJE je napisao/la:
05 feb 2021, 18:39
..
Kakva su zapazanja iz ove dvije s Gordonom, hoce li se moci sta ovim zutim :mrgreen:
Pa, pazi Gordon je igrac kojeg ja odavno gotivim.Fino se uklopio, igra odbranu, Jokic mu kreira lake poene, ali sut mu je u ove 2 tekme debelo stekao.To moze biti problem u PO.Medjutim, to je on, jednu tekmu ce proraditi pa ce zabiti 5 trojki.

Po meni ste sad malo i neizbalansirani kad klupa pocne da ulazi.Trebace nekako kombinovati McGeea, Greena i Millsapa.Ne znam kako mogu sva trojica igrati, osim ako Malone bas ne bude isao na tu neobicnost protiv 2.petorki protivnika!?Mozda ce i gledati koja dvojica imaju bolju noc.

Dosta toga vam zavisi od zdravlja Murraya.On ako bude na nivou, DEN je jako opasan.Nedavno je i Lowe pisao o ubitacnom piku njega i Jokica.Porter je sve bolji, mada mora poraditi na selekciji suta.

Meni se dopadate kao ekipa i mocete igrati sa svima.Posebno ako LAL ne budu imali HC.

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 11 apr 2021, 20:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
11 apr 2021, 10:43
JHam je napisao/la:
10 apr 2021, 23:22
NEZALAGANJE je napisao/la:
05 feb 2021, 18:39
..
Kakva su zapazanja iz ove dvije s Gordonom, hoce li se moci sta ovim zutim :mrgreen:
Pa, pazi Gordon je igrac kojeg ja odavno gotivim.Fino se uklopio, igra odbranu, Jokic mu kreira lake poene, ali sut mu je u ove 2 tekme debelo stekao.To moze biti problem u PO.Medjutim, to je on, jednu tekmu ce proraditi pa ce zabiti 5 trojki.

Po meni ste sad malo i neizbalansirani kad klupa pocne da ulazi.Trebace nekako kombinovati McGeea, Greena i Millsapa.Ne znam kako mogu sva trojica igrati, osim ako Malone bas ne bude isao na tu neobicnost protiv 2.petorki protivnika!?Mozda ce i gledati koja dvojica imaju bolju noc.

Dosta toga vam zavisi od zdravlja Murraya.On ako bude na nivou, DEN je jako opasan.Nedavno je i Lowe pisao o ubitacnom piku njega i Jokica.Porter je sve bolji, mada mora poraditi na selekciji suta.

Meni se dopadate kao ekipa i mocete igrati sa svima.Posebno ako LAL ne budu imali HC.
Rekao je da ce ih igrati u zavisnosti od matchupa, al mislim da ce na kraju Millsap izvisiti, pogotovo ako se McGee fino uklopi kad dobije minute, trebat ce takav igrac u POu. Murray moze vec igrati, ali trenutno je prece da odmori, citavu sezonu igra pod povredama pa mu Malone ne da sad, da bude spreman za PO.. A Porter, to si 100% upravu, jos se vide ti rookie problemi kod njega iako je dosta bolji iz utakmice u utakmicu, cak i u odbrani sve manje grijesi, **** ga malo i savijanje nogu pri sutu, imam osjecaj da uvijek fuli kad to uradi, a ne znam zasto mu se to desava..


Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.