Denver Nuggets

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 19 jul 2016, 21:15

Odigrali su samo jednu utakmicu, ali vidi se napredak :)
M. Miller ostaje jos 2 godine, 5mil, vjerovatno da radi s mladima na sutu a mozda poslije ostane i kao trener..

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 13 okt 2016, 23:28

slika
slika

:tokralju:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

BernardBarnjak
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la BernardBarnjak » 13 okt 2016, 23:51

Wow. Ovo je odlicno :clap:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 14 okt 2016, 21:43

Bit ce ovo fina sezona, samo da nas povrede zaobidju...

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 23 nov 2016, 03:47

Jamal Murray, šta radi??? Ovo nije humano, da baci tepsiju prošla bi kroz prokleti obruč :facepalm:

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 23 nov 2016, 09:49

Nije ga islo prvih par utakmica, ali popravlja se u zadnjim, moguce da su mu ruke bile teske od prvog NBA kampa :D

slika

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 03 dec 2016, 04:53

Ne mogu osigurati defanzivni skok, Capela skače dva puta ofanzivno a Juka nakon pet minuta se ne može dignuti 2cm od poda. Rešeta ih Houston tricom, izgledaju kao neorganizovanu u odbrani.

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 03 dec 2016, 06:45

@Ham

Stvarno ste loši. Defanzivno niko ne zna braniti obruč, Juka izgubljen u vremenu i prostoru, ofanzivno imate potencijala, a fali vam jedan all-star igrač koji može činiti razliku na parketu. Mislio sam da će to biti Danilo, ali povrede su učinili svoje.

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 10 dec 2016, 22:39

Hoce li me neko molim vas reci sta je cilj ove ekipe , toliko talenta i mogucih igraca a jos vece nista !

oni moraju znati neku strategiju , ovo ne lici na nista ,
[url]
http://www.espn.com/nba/tradeMachine[/url]

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 11 dec 2016, 08:33

Ne polazi in za rukom da dovedu nekog bitnijeg FA vec par sezona, ssd se vjerovatno ceka neki nezadovoljni allstar da se pokusa s njim, mada bih ja vise volio da se tradeuje Gallo, Chandler, Barton, Faried za neke mladhe igrace a usput bi dobili i Top3 pick ove godine vjerovatno. Ovako be ide, ili idi kako znas da ganjas PO ili daj mladima sansu, jer ovo neko mijesanje ciljeva iz minute u minutu ne valja..

a u tom linku ti fali ostatak trade-a, ovako samo otvori trade masinu, ako si vec pravio neki trade xD

delko
Kontakt:

PostPostao/la delko » 14 feb 2017, 02:59

da li moze Jokic sta veceras protiv superiornih GSW ? :) :o
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

AlphonseKauders
Kontakt:

PostPostao/la AlphonseKauders » 14 feb 2017, 07:19

delko WroteColonda li moze Jokic sta veceras protiv superiornih GSW ? :) :o

Ne da može, nego ih je pojeo. Kakav majstor, čovječe...

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 14 feb 2017, 08:58

Fakat ih je uništio, kakav majstor svaka mu čast

Steph Curry MVP
Anfernee "Penny" Hardaway #1

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 14 feb 2017, 09:48

Za Jokica treba kredit ici i Maloneu, covjek je jos jednom pokazao da je genijalan kad su visoki igraci u pitanju. To sto Jusuf nije znao iskoristiti, znaci samo da je on govedo kao sto sam i tvrdio onda kad su me sve patriJote napadale.
Damire P€D€RU!!!!

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 14 feb 2017, 10:41

BuffonGigi WroteColonZa Jokica treba kredit ici i Maloneu, covjek je jos jednom pokazao da je genijalan kad su visoki igraci u pitanju. To sto Jusuf nije znao iskoristiti, znaci samo da je on govedo kao sto sam i tvrdio onda kad su me sve patriJote napadale.

Čime sebe smatraš kad druge nazivaš govedom?

Steph Curry MVP
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Divos
Kontakt:

PostPostao/la Divos » 14 feb 2017, 11:06

Дебакл Голден Стејта у граду Денверу је свакако прича дана у НБА. О Јокићевој игри не треба трошити речи, момак пише историју, и то није претеривање.
Међутим, овде су важни још неки детаљи везани за овај меч. У Голден Стејту се могу вадити како су им главни играчи главама већ на ол-стар мечу, како им нису наступили стартери Томпсон и Пачулија итд, итд.
Али где је Денвер у тој причи? Па, Денвер беше у овом мечу осакаћен, али буквално, пола тима им је недостајало. И то играчи са већим кошаркашким рејтингом.
Нису им наступила 2 од 3 најбоља стрелца (Галинари и Чендлер), стартни плеј (Мудиај), па једини крштени крилни центар Фарид, па поуздани Артур, као ни нови (претпостављам) резервни центар (сада Пламли који је размењен за Нуркића), значи чак шесторица важних игтрача у ротацији Денвера. Заправо нису наступили сви који имају за НБА станарде иоле пристојне уговоре (Галинари, Чендлер, Фарид, Артур), у нужди су ускочили неки који готово и не играју ове сезоне (М.Милер, Бизли, О'Брајант) и Голден Стејт су разбуцали играчи који играју за сићу, наравна равнајући се према НБА стандардима.

Такође, већ дуже одстуствују Галинари и Мудиај, и игра се није погоршала, заправо игра Денвера како су ова двојица одсутни пуно боље изгледа. У овом мечу не би ни Чендлера, који је јако квалитетан играч, али брате воли и да силује шут, па је и његов изостанак пријао Денверу. Некако би ово што сам напиасао могла (и требали) бити водиља челницима Денвера шта им је чинити, и како размишљати код неких нових могућих размена играча.
Добро, они то сигурно знају, имају и доста простора у селери капу ( http://www.basketball-reference.com/contracts/DEN.html ), но и трејд у НБА је посебна прича, ту у позадини иду дуги преговори, све се гледа (профил играча и како ће се уклопити у тим, перспектива, зараде, маркетиншки сегмент), процењује, некад се клубови нађу, некад не.

Како год, ова екипа Денвера има потенцијал, а посебно има перспективу да би наредних година могли према горе. Видећемо како ће се Пламли уклопити. Мислим да добро. Овај меч би могао бити и увод у прву рунду плеј-офа, јер велике су шансе да се управо ова 2 тима састану. Голден Стејт је, ако до те серије дође, фаворит, и гледајући по именима све осим 4-0 би било велико изненађење. Али, понављам ако до те серије дође, овај меч је наговестио да би могло бити неочекивано занимљиво

BernardBarnjak
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la BernardBarnjak » 14 feb 2017, 11:30

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 15 feb 2017, 08:59

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: andro234, bombaysaphire i 10 gostiju.