SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 09:48

Always sjecam se zajednickog finala prije finala i osvoji9 na kraju on
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la AlphonseKauders » 26 mar 2018, 10:00

Iz trećeg pokušaja, eto čika Alphonsa:)

Pozdrav svima!

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 26 mar 2018, 10:14

Alphons je dobar, bit ce jos teze iduce godine. :thumbup:

Medjutim, I have a job to finish first.... :shhh:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 26 mar 2018, 10:39

Sreća pa se iz one druge lige ne može ispasti, bio bi ti game over buraz moj. Tamo sm te već sredio a kako liga postaje sve jaca, pripremi se za cvajtu slijedeće godine sa svojom neaktivnoscu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 26 mar 2018, 11:40

Bilo je uzbudljivije nego sto rezultat govori jer u jednom trenutku imam siguran fg i turnovere, gubim slobodna na 3. decimalu, jednu tricu i dva poena. Jos ocekujes da Harden nece igrati svaku boziju tekmu. Medjutim Johnson fula slobodno za pobjedu Heata a u produzetku Collison i Olynyk stave 3 trice i to je bio kraj prije nego sto i Harden ipak zaigra.

Matchup je zavrsio prvi dan povredama Greena i Batuma tako da kategorije koje imam 17-4 i 16-5 nisam uopste bio konkurentan. I jos se odmah povrijedise i Paul i Anto pa onda Harden i Middleton igraju i vise nego sto trebaju. Moji naprave 20 stealeova manje nego proslu sedmicu, njegovi 10 vise blokada, jednostavno sve se poklopilo i prvi poraz nakon 3 godine u playoffu je bio neizbjezan.

A ovo oko nastupa mi se vise nece nikad ponoviti, da mi tri glavna igraca u prve dvije sedmice playoffa imaju po 3 nastupa.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 02 apr 2018, 08:37

Sve čestitke Dema, mislim da ti je Luis doniobtitulu kad ti je dao Simmonsa za Lowrya, tako si upario Jamesa i Simmonsa i tu je sve krenulo na bolje za tebe.

Ja sam zadovoljan RS gdje sam skoro kroz cijelu sezonu bio dominantan, ali onda kada je trebalo nije mi se dalo. Sve u svemu odlicna sezona puna trejdova i dugih pregovora. Dema konacno na tron, pa valjda cu docibi ja na red :D
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 09:30

Tracy3McGrady je napisao/la:Sve čestitke Dema, mislim da ti je Luis doniobtitulu kad ti je dao Simmonsa za Lowrya, tako si upario Jamesa i Simmonsa i tu je sve krenulo na bolje za tebe.

Ja sam zadovoljan RS gdje sam skoro kroz cijelu sezonu bio dominantan, ali onda kada je trebalo nije mi se dalo. Sve u svemu odlicna sezona puna trejdova i dugih pregovora. Dema konacno na tron, pa valjda cu docibi ja na red :D
E hvala ti. Jest bas tako od tog trade imam sve pobjede. 6 zaredom. Iako mi je taj trade pokvario tricu u kojoj sam bio jako dobar. Onda sam tricu slobodnim agentima kompenzirao. Uglavnom napokon prvi. U trećem finalu. Bila je teška liga, nije se moglo desiti da se upiše pobjeda prije vikenda.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la jose » 02 apr 2018, 09:41

Čestitam dema! :)
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 09:56

jose je napisao/la:Čestitam dema! :)
Hvala puno. Zao mi sto se nisi vratio. Vidim povrede. Nemoj nikog čekat iduće sezone. Čim vidiš malo duže ne igra radi ili trade ili otpusti. I meni se Love povrijedio i jos neki slabiji, uradio trade i nastavio. Ne isplati se čekat kad se neko povrijedi. Jaka je liga i svaka pobjeda je bitna. Hajde iduće godine da se vratis u prvu

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 02 apr 2018, 10:20

Cestitke @dema, konacno se Lebron isplatio nakon svih ovih godina :mrgreen:

Moji su proigrali sedmicu prekasno jer vec ovu sedmicu bih dobio ekipu koja me izbaci 7:2. Ove godine su povrede sve zivo odlucile, od putnika u drugu ligu do finalista, pa na kraju i finale jer se Embiid odmah povrijedio i to je bilo to.

Zanimljiva sezona u svakom slucaju, od prosjecnog pocetka do potpune dominacije u drugom dijelu sezone, na kraju par povreda i smijesan broj nastupa u playoffu. U svakom slucaju vec se osjeti da je liga puno jaca nego ranije a iduca godina ce biti brutalna jer ulaze tri jaka igraca a ispala su dva koji nisu bili nikakav faktor. Jos ako bude kakav dres za prvo mjesto.. :mrgreen:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 10:32

Scof1eld je napisao/la:Cestitke @dema, konacno se Lebron isplatio nakon svih ovih godina :mrgreen:

Moji su proigrali sedmicu prekasno jer vec ovu sedmicu bih dobio ekipu koja me izbaci 7:2. Ove godine su povrede sve zivo odlucile, od putnika u drugu ligu do finalista, pa na kraju i finale jer se Embiid odmah povrijedio i to je bilo to.

Zanimljiva sezona u svakom slucaju, od prosjecnog pocetka do potpune dominacije u drugom dijelu sezone, na kraju par povreda i smijesan broj nastupa u playoffu. U svakom slucaju vec se osjeti da je liga puno jaca nego ranije a iduca godina ce biti brutalna jer ulaze tri jaka igraca a ispala su dva koji nisu bili nikakav faktor. Jos ako bude kakav dres za prvo mjesto.. :mrgreen:
E hvala, a jest Lebron ove sezone odigrao kako treba. Nije ni odmarao sto me znalo koštat predhodnih sezona. A kad mi se Love povrijedio imao sam 5 pobjeda zaredom. Trebalo mi je 3 sedmice da kroz razmjene i slobodne agente ponovo nastavim sa pobjedama. Simons mi se itekako isplatio. Jordan je isto dobar bio.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 02 apr 2018, 12:09

Cestitke, moji najgora hefta u cijeloj sezoni, nisam imao sansi, bukvalno su svi luftali ovu sedmicu. Probao sam ukrast neke kategorije, ali nije islo, zato sto su Bron i Simmons bili u playoff modu, jbg.

Bit' ce bolje :D
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 12:15

work je napisao/la:Cestitke, moji najgora hefta u cijeloj sezoni, nisam imao sansi, bukvalno su svi luftali ovu sedmicu. Probao sam ukrast neke kategorije, ali nije islo, zato sto su Bron i Simmons bili u playoff modu, jbg.

Bit' ce bolje :D
Pa odmarao i Harden. Jos par nastupa si izgubio. Uglavnom 5 i 6 na tabeli na kraju u finalu. I može se reći da od tih 6 ekipa mogao je bilo ko osvojit

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la AlphonseKauders » 02 apr 2018, 20:13

Cestitkee osvajacu, imam osjecaj da ce liga biti prejaka dogodine:))
Ulazimo pofalici, pajseri i ja iz druge, a vidim i ovdje sve mahnito i manijakalno posveceno:))

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 20:53

Bila je teška liga. A vjerujem da ce biti jos teza iduće sezone. Dobrodošli u prvu ligu hehe

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la jose » 02 apr 2018, 21:47

dema je napisao/la:Bila je teška liga. A vjerujem da ce biti jos teza iduće sezone. Dobrodošli u prvu ligu hehe
Promijenite ime u Premier league. :)
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 02 apr 2018, 22:02

jose je napisao/la:
dema je napisao/la:Bila je teška liga. A vjerujem da ce biti jos teza iduće sezone. Dobrodošli u prvu ligu hehe
Promijenite ime u Premier league. :)
Kako će onda tek biti jaka kad se i ti vratiš. Ma nek je zovu kako hoće hehe

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Quinlan » 02 apr 2018, 23:00

Cestitke sampionu :bow: :bow:

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dino-92 » 05 apr 2018, 11:17

i od mene cestitke sampionu. dema je u svakom slucaju zasluzeno osvojio, bio je citavu sezonu u vrhu, dugo je i vodio na tabeli.

na kraju sam zavrsio peti, sto je zadovoljavajuce za prvu sezonu. mislim da tmac nije kalkulisao, da bi prosao makar u polufinale, ali to je sve sbbkbb. slijedece sezone novi pokusaj :)

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 05 apr 2018, 12:02

dino-92 je napisao/la:i od mene cestitke sampionu. dema je u svakom slucaju zasluzeno osvojio, bio je citavu sezonu u vrhu, dugo je i vodio na tabeli.

na kraju sam zavrsio peti, sto je zadovoljavajuce za prvu sezonu. mislim da tmac nije kalkulisao, da bi prosao makar u polufinale, ali to je sve sbbkbb. slijedece sezone novi pokusaj :)
Hvala a dobar si bio. Upoznao si ostale sad možeš biti još bolji.
Čudna sezona bila. Loše ušao prve 3 sedmice bez pobjede. Pa onda niz 5 pobjeda koliko se sjećam zaredom. Onda povreda Lovea i jos neko mi je povremeno falio tako da sam imao opet nekoliko poraza zaredom. Onda potez sezone trade za simonsa i od tad 6 pobjeda zaredom i titula. Dobro se poslozilo a bilo je i vrijeme

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.