SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dino-92 » 12 mar 2018, 11:17

na kraju sam zavrsio treci, ma da to svakako nista ne znaci jer je bilo nekih kalkulacija od tmaca, a i svakako imam samo jednu pobjedu prednost nad sestim. kratko sam razmisljao i ja o nekim kalulacijama ali mislim da je svejedno bilo, jer se tabela izmjesala opet. a i ovako bez kalkulacija nije bilo sigurno hocu li pobjediti.
sto se tice matchupa protiv alwaysa, imamo obadvoje isti broj utakmica. embiid i whiteside igraju samo 3 utakmice, a 4 igraju harden, labissiere i mirotic. utakmice brade mi naravno ne idu na ruku, ali sta se moze. meni je veci problem forma nekih igraca, koja je tacno pred play off pala. bogdanovic i kemba nista vise ne mogu da pogode, lou se muci sa slobodnim, giannisovi procenti su lutrija a i kanter ima problema sa ledjima. kako god bilo, uspio sam uci u play off, tako da sam ispunio minimalni cilj za ovu sezonu.

zeljo je u zadnji cas upao u po, a ima super ekipu, i kao sto je iznad receno lako se moze desiti da svi nosioci ispadnu. bice zanimljivo.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 12 mar 2018, 11:18

Tracy3McGrady je napisao/la:Eto ga, sad kreće ludilo. Vrlo lako se može desiti da svi nositelji gube ovaj matchup.
Cilj je bio izbjeći Hardena, Embiida i Hasu (svi po 4 tekme), i to sam uspjeo, ali naravno da mi se glavni igrač Irving povrijedio i pored Kawhia ću i tu biti u hendikepu. Glavni mi igrači imaju po 3 tekme i ne znam šta očekivati osim poraza.

3 člana nas napuštaju koji su tu od početka osim adriana koji je tu od 3. Sezone.

Kasnije ide prognoza za 1/4 finale.
Nemaju Embiid i Whiteside po 4 :hmmmmm:

Da barem ima Embiid.

EDIT: Misliš u iducem tjednu?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 mar 2018, 11:25

Jbg. Ja sam gledao na nekoj stranici gdje pokazuju koliko ko igra tekmi i vidio sam da Phila, Miami i Hoću imaju po 4. E sad moguće da sam nešto pogrešno vidio jbt. Ga.

U svakom meni bolje paše da igram protiv Bullsa, koji ima manje tekmi, ali ništa od toga ako mene povrede ovako budu zezale. Kawhi, Irving i Schröder se muče i nisu mi nikako sigurni da će igrati.

Dok kod njega Bog dao da niko nije upitan, ali ne predajem se naravno.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 12 mar 2018, 12:10

Mislim da će Šruder igrat.Ovo je vjerojatno bilo tankiranje jer su igrali sa Chicagom.Prva da uopce nije igrao,do sada kad su igrali protiv ovih najlošijih ekipa onda je bio na limitiranoj minutaži uvijek.Jedno 25 minuta.Imam ga u jednoj ligi pa pratim to i živcira me.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 12 mar 2018, 12:14

Carlo ispao a imao bolesnu ekipu ali mozda i ocekivano jer covjek ne zna ni za IL spot pa drzi Griffina 2 mjeseca u rosteru, jos se u zadnjoj sedmici raspituje koliko ekipa ispada :mrgreen:

I jos jedna luda stvar iz zadnjeg matchupa, izmedju Bosnama i Luisa, sa nerjesenim je Bosnam imao opstanak a Luis playoff. Koliko sam ja upratio bilo je 4:4 i x u turnoverima i Bosnam je povukao igrace na klupu a Luis ih ostavio i izgubio matchup i playoff. Mislim da nije imao nikog u vec zapocetim utakmicama.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la majestic24 » 12 mar 2018, 12:28

Scof1eld je napisao/la:Carlo ispao a imao bolesnu ekipu ali mozda i ocekivano jer covjek ne zna ni za IL spot pa drzi Griffina 2 mjeseca u rosteru, jos se u zadnjoj sedmici raspituje koliko ekipa ispada :mrgreen:

I jos jedna luda stvar iz zadnjeg matchupa, izmedju Bosnama i Luisa, sa nerjesenim je Bosnam imao opstanak a Luis playoff. Koliko sam ja upratio bilo je 4:4 i x u turnoverima i Bosnam je povukao igrace na klupu a Luis ih ostavio i izgubio matchup i playoff. Mislim da nije imao nikog u vec zapocetim utakmicama.
Ja sam ostavio Ibaku u sastavu i sa njegova 2 pogodjena slobodna sam poveo 5:4 . U tom trenuntku sam gubio TO,ali luis je imao samo jedan TO manje. Onda sam izbacio svoje igrace jer Luis je morao ganjaTti FT%,ali to je isto znacilo da ce popusiti TO jer ostali su mu igraci koji prave dosta TO. Tako da sam ja vec sinoc imao zagarantovanu pobjedu

P.S

Mislim da meni x nije odg. Sta se gleda ako se ima isti broj pobjeda??
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 12 mar 2018, 13:04

majestic24 je napisao/la: Mislim da meni x nije odg. Sta se gleda ako se ima isti broj pobjeda??
Rezultat iz zadnje sedmice a s obzirom da su ova trojica ispod tebe svi izgubili, ti bi s nerjesenim imao isti score kao i svi oni ali jedini uspjesnu sedmicu, tako da bi ostao.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 mar 2018, 17:57

Scof1eld je napisao/la:Carlo ispao a imao bolesnu ekipu ali mozda i ocekivano jer covjek ne zna ni za IL spot pa drzi Griffina 2 mjeseca u rosteru, jos se u zadnjoj sedmici raspituje koliko ekipa ispada :mrgreen:

I jos jedna luda stvar iz zadnjeg matchupa, izmedju Bosnama i Luisa, sa nerjesenim je Bosnam imao opstanak a Luis playoff. Koliko sam ja upratio bilo je 4:4 i x u turnoverima i Bosnam je povukao igrace na klupu a Luis ih ostavio i izgubio matchup i playoff. Mislim da nije imao nikog u vec zapocetim utakmicama.
Ovo za karla mi je iskreno drago, nista protiv njega odlican je momak i igrali smo 2k16 zajedno i odlicno smo se slagali. ali kad neko u ekipi ima Stepha, DeRozana, Mitchela, Oladipa, Tim Hardawaya itd... i uspije da ispadne
uz to ne odradi niti jedan trade, cesto zaboravi da postavi ekipu, e taj neko nije ni zasluzio da uopste igra i kvari nekome cejf. Steta jer je na pocetku bio aktivan i radio je i trejdove itd... ali ova sezona je prosla kraj njega jbg. Sretno mu u drugoj ligi, ali radujem se novim aktivnim igracima koji ce upasti u prvu ligu.

Ovo izmedju Luisa i Bosnama sam live pratio i bio u kontaktu sa luisom. Da je ostavio lovrija umjesto Rubia, dobio bi matchup.

A sad sam opet pogledao koliko ko ima nastupa za ovu sedmicu, i vidim da Bayhawks ima puno srece, jeste da je naletio na Zeljeznicar koji ima dobru ekipu, ali ove sedmice Russel, Jrue i Davis od ovih boljih mu igra 4 puta :clap: :clap:

Evo moje prognoze.

Bayhawks - Zeljeznicar 1 - i pored Zeljine dobre ekipe ipak ovi astupa Davisa i Russa ce okrenuti stvar u njegvu korist.
wW - Mirsoni 2, prevelike je razlika u broju nastupa, tako da ako Mirso bude aktivan mislim da moze uzeti ovaj MU.
Vikings - Always 2, nekako mi Harden ovdje pravi razliku, iako veceras nema Hasana mislim da ce Always na kraju slaviti.
T-Mac - Dema 1, derbi prvog kola, obojica smo jedini od samog pocetku tu, i mnogo okrsaja je bilo izmedju nas, ove sezone sam ga dva puta uzeo, ali se na kraju sezone pojacao Simmonsom za Lovrya, i tako se vratio u utrku, a meni fali Irving.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 12 mar 2018, 18:48

Izboren PO, iako je cilj bio makar opstanak izborit nakon onog perioda kad sam bio zadnji na tabeli.. Cijelu sezonu su me zezale povrede, na početku Booker, pa poslije i Lillard, a na kraju šlag na tortu povreda Wall-a. Pored svega toga zahvaljujući ja bi rekao najviše Paul Georgu, koji me nosio uz ostale role igrače, uspio sam izboriti PO i to u posljednjem kolu pobijedivši po mom mišljenju možda i najbolju ekipu u ligi, izbalansiranu.. Opet s njim igram sada na otvaranju PO, iskreno skeptičan sam i pored tolike prednosti u broju utakmica. Očekujem egal nešto slično kao ove sedmice što je bio, kako god sretno @Scof1eld , neka ne bude povreda barem, pa neka bolji prođe dalje :)
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la adriano_leite » 12 mar 2018, 20:02

Sretno u playoffu momcima koji idu u playoff, takodjer sretno novim igracima koji udju u prvu ligu. Ja sam ispao iako sam se nadao opstanku, ali napravio sam par gresaka, a mnogo me je zeznuo draft koji nisam odradio, tako da sam dobio jako los tim i bilo je tesko iscupati se. Ukoliko opet ne propustim draft :D mislim da cu se vratiti u prvu ligu pa se borimo opet.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 12 mar 2018, 20:42

Ove sezone se prilično lako moglo iščupat preko FA igrača.Vjerojatno nikad lakše.Mitchell,Collins,Bogdan,Richardson vjerojatno,T.Evans lako moguće,D.Murray,Satoransky,možda Dunn i Mirotić,Tatum moguće,Dinwiddie,K.Anderson itd.,itd.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5273
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2018, 20:42

jel bar onaj sto sam mu dao svoje mjesto osvijetlio obraz cetlica i kosevskog brda? :) sretno svima
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 12 mar 2018, 21:42

Rule_hz je napisao/la:jel bar onaj sto sam mu dao svoje mjesto osvijetlio obraz cetlica i kosevskog brda? :) sretno svima
bgm nije :D

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5273
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2018, 21:55

suarez7 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:jel bar onaj sto sam mu dao svoje mjesto osvijetlio obraz cetlica i kosevskog brda? :) sretno svima
bgm nije :D


nije valja ispao??
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 12 mar 2018, 22:03

Rule_hz je napisao/la:
suarez7 je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:jel bar onaj sto sam mu dao svoje mjesto osvijetlio obraz cetlica i kosevskog brda? :) sretno svima
bgm nije :D


nije valja ispao??
ma jok

Izgubio u zadnjem i ostao bez PO
slika
tmac me sjebo :D

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5273
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2018, 22:12

tmac me sjebo :D[/quote]


taj si ti? ako te tmac pobjedio ja nebi vise igro :urnebes: redovna mi musterija bio :D



pitaj ga koji ga je igrac najvise devastiro :D ubio ga dirk novitcki
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 12 mar 2018, 22:27

Rule_hz je napisao/la:tmac me sjebo :D

taj si ti? ako te tmac pobjedio ja nebi vise igro :urnebes: redovna mi musterija bio :D[/quote]


ma nije brt pustio zelju zadnji dan, jos mene nagovorio da stavim Lowrija na klupu i to me kostalo :D

Trejdovao sam 57 igraca jesam oborio rekord ? :rol:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 mar 2018, 22:46

Rule_hz je napisao/la:tmac me sjebo :D

taj si ti? ako te tmac pobjedio ja nebi vise igro :urnebes: redovna mi musterija bio :D



pitaj ga koji ga je igrac najvise devastiro :D ubio ga dirk novitcki[/quote]
Istina, od tebe sam izgubio jedino finale koje sam igrao. Bio sam ogroman favorit i imao najbolju ekipu i onda mi igrač i odmarali kao nikad i tako sam zauzeo samo drugo mjesto. Ali ako preživi demu mogu očekivati titulu ove godine.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 12 mar 2018, 23:03

MirsoNi je napisao/la:kako god sretno @Scof1eld , neka ne bude povreda barem, pa neka bolji prođe dalje :)
Bjezi ba, Green mi jednu tehnicku od suspenzije a Bullocka mi danas udari auto :rol:

Jedino triple double Pau-a veceras mi vraca nadu :pray:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 12 mar 2018, 23:25

Sretno svima. Ja cu se vratiti za godinu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.