SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 mar 2018, 23:02

Bez Irvinga ovu sedmicu :(
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 14 mar 2018, 09:34

Tako malo nastupa i onda ti jos ne igraju jucer Bullock a danas Draymond :guz:

Sreca Towns i Batum odigrase bolesne tekme. Naredna tri dana 11 na 17, valjda i Horford odmori koju :pray:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 14 mar 2018, 14:32

adriano_leite je napisao/la:Sretno u playoffu momcima koji idu u playoff, takodjer sretno novim igracima koji udju u prvu ligu. Ja sam ispao iako sam se nadao opstanku, ali napravio sam par gresaka, a mnogo me je zeznuo draft koji nisam odradio, tako da sam dobio jako los tim i bilo je tesko iscupati se. Ukoliko opet ne propustim draft :D mislim da cu se vratiti u prvu ligu pa se borimo opet.


Jel jos furas cavsove igrace
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la adriano_leite » 14 mar 2018, 18:11

Rule_hz je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:Sretno u playoffu momcima koji idu u playoff, takodjer sretno novim igracima koji udju u prvu ligu. Ja sam ispao iako sam se nadao opstanku, ali napravio sam par gresaka, a mnogo me je zeznuo draft koji nisam odradio, tako da sam dobio jako los tim i bilo je tesko iscupati se. Ukoliko opet ne propustim draft :D mislim da cu se vratiti u prvu ligu pa se borimo opet.


Jel jos furas cavsove igrace
Ma jok, prestao sam to nakon prve sezone u fantasyu. Trejdao sam pred kraj ove sezone za Nancea i Clarksona jer sam ocekivao dobre partije s obzirom na to kakav nam je odron ekipa, Nance je solidan bio, Clarkson los, ali sam propustio draft i zbog toga sam ispao, jer bih sigurno bolji tim sastavio (nit bi draftovao Brooka, nit Rubia kojeg organski ne podnosim, a ni bruku drugih igraca, jedino Westbrooka bi, ali opet zavisi ko bi bio dostupan).
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 14 mar 2018, 19:28

Fali i meni prva liga iako sam imao smrtni slucaj nisam bio u mogucnosti 40 dana neaktivnosti ipak bio nekim cudom ostao u ligi i luisu sam ustupio svoje mjesto pa sam evo u trecoj ligi u play offu za 2 ligu pa abd nadam se da ima stare raje tu u drugoj
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la adriano_leite » 14 mar 2018, 20:56

Rule_hz je napisao/la:Fali i meni prva liga iako sam imao smrtni slucaj nisam bio u mogucnosti 40 dana neaktivnosti ipak bio nekim cudom ostao u ligi i luisu sam ustupio svoje mjesto pa sam evo u trecoj ligi u play offu za 2 ligu pa abd nadam se da ima stare raje tu u drugoj
Zao mi je zbog smrtnog slucaja brate :( , a eto bit ce Kawhi, bit cu ja, bit ce Carlo (nadam se da ce biti aktivan) pa cemo se klati za prvu ligu iduce sezone. Mislim da i u drugoj ligi ima dosta aktivnih igraca i da ce biti zanimljiva borba za prvu ligu.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 14 mar 2018, 21:10

adriano_leite je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Fali i meni prva liga iako sam imao smrtni slucaj nisam bio u mogucnosti 40 dana neaktivnosti ipak bio nekim cudom ostao u ligi i luisu sam ustupio svoje mjesto pa sam evo u trecoj ligi u play offu za 2 ligu pa abd nadam se da ima stare raje tu u drugoj
Zao mi je zbog smrtnog slucaja brate :( , a eto bit ce Kawhi, bit cu ja, bit ce Carlo (nadam se da ce biti aktivan) pa cemo se klati za prvu ligu iduce sezone. Mislim da i u drugoj ligi ima dosta aktivnih igraca i da ce biti zanimljiva borba za prvu ligu.


hvala brate moj,sta ces zivot je takav da bas strasna klapa je u drugoj i trecoj ligi...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 15 mar 2018, 02:27

Rule_hz je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Fali i meni prva liga iako sam imao smrtni slucaj nisam bio u mogucnosti 40 dana neaktivnosti ipak bio nekim cudom ostao u ligi i luisu sam ustupio svoje mjesto pa sam evo u trecoj ligi u play offu za 2 ligu pa abd nadam se da ima stare raje tu u drugoj
Zao mi je zbog smrtnog slucaja brate :( , a eto bit ce Kawhi, bit cu ja, bit ce Carlo (nadam se da ce biti aktivan) pa cemo se klati za prvu ligu iduce sezone. Mislim da i u drugoj ligi ima dosta aktivnih igraca i da ce biti zanimljiva borba za prvu ligu.


hvala brate moj,sta ces zivot je takav da bas strasna klapa je u drugoj i trecoj ligi...
Bit ce vam vjerovatno i Jose u drugoj. A ovako na oko gledajuci, druga liga je mozda i aktivnija od prve, iako su fakat sve tri lige top aktivne.

Vucevic i Augustine me vratise u zivot, tesko fulanje sa Jenningsom i neigranjem Irvinga, ali i kod deme ne igra Kuzma pa se to koliko toliko izjedacilo.
Imam Lillarda i Capelu u ekipi koji imaju jos 3 tekme ove sedmice, ali Capela je vec GTD, nadam se samo da nece biti jos neigranja.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 15 mar 2018, 10:18

Bolje od ocekivanog, moji sutaju bolesno dobro a jos je ostalo 20 v 23 u nastupima. Sto je najgore gubim skokove od ekipe bez centra a meni glavna tri igraca Towns, Jokic i Draymond :mrgreen:

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 15 mar 2018, 10:22

Strašno kako su tvoji izvodili slobodna ove sedmice..
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 15 mar 2018, 14:29

Ma nema dalje ko god bude iz trece usao u drugu opaki su igraci ne racunam sebe generalno.... tu su wolwes,miami, topnik, julien stim da je miami direktno otisao u 2 ligu i vjerovatno ce polufinale igrat iako nije jos zavrseno drugi par je wolwes i topnik stim da topnik ima tijestan matchup peotiv 075 a ja sa julienom...nedlhelja ce bit bas zadnji kljucan dan za mene julina topnika i 075. A po temi boga mi strasna ce druga liga biti
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Sarmelino » 15 mar 2018, 23:06

Sljedeće sezone će druga liga biti najjača. Jos kad bi Gre ispao.. :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Vainglorious » 15 mar 2018, 23:18

Sarmelino je napisao/la:Sljedeće sezone će druga liga biti najjača. Jos kad bi Gre ispao.. :kafa:
Kljucno je da SiamoNoi ostane u ligi... :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 mar 2018, 05:26

Iako još nije kraj i sasvim je moguće nadoknaditi ovaj zaostatak, ali nikakve vjere nemam u to. Pored Kawhia i Irvinga, evo sad i Lillard izgleda ne igra u nedelju.
I pored svih nevolja dodje ti je yebeni Mostarac i sutira 2/21 u dvije tekme i sebe ti kategoriju u kojoj si bio dominantan. Ali sve je za ljude, slojedecubsezonu uzimam igrače samo uz čist zdravstveni list :D
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 16 mar 2018, 09:49

MirsoNi je napisao/la:Strašno kako su tvoji izvodili slobodna ove sedmice..
Nisi svjestan na kakvog si luckera u fantasyu naletio :mrgreen:

Od 4 nastupa sinoc dobijem 3 ovakva :rol:

slika

4:1 u sigurnim kategorijama nakon ova cetri dana, ostale su sve u milimetar
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 16 mar 2018, 10:34

Ipak je presudio kvalitet u odnosu na kvantitet, riješeno je ovo manje više, pokušat ću izvući što više mogu, ali mislim da si obezbijedio zasluženo polufinale..
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 10:34

Vainglorious je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Sljedeće sezone će druga liga biti najjača. Jos kad bi Gre ispao.. :kafa:
Kljucno je da SiamoNoi ostane u ligi... :D
Ostvarila ti se želja.Bit će mnogo zanimljivo ako uđeš :mrgreen:

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 18 mar 2018, 12:39

MirsoNi je napisao/la:mislim da si obezbijedio zasluženo polufinale..
Uh yebote sta sam ovo sam sebi uradio :mrgreen:

Kontam da li imam dovoljno zalihu asista pa da mogu vec dva dana prije vaditi igrace i dobiti turnovere ili je bolje ici na ostale tri kategorije koje su x i plus turnoveri pa valjda jednu moram dobiti od te cetri. Odlucim se za ovu drugu opciju i sad poslije ovog sinoc definitivno su izgubljeni turnoveri, stealove vjerovatno gubim, tvojih smijesnih 5 igraca skupi 40 skokova tako da ovaj -10 se ne moze stici, batum i beasley dadnu zajedno 10 poena. Sve sto se moglo desiti lose, desilo se, tako da poeni odlucuju.

24 poena razlike, Towns, Wiggins, Brewer i Miller vs Paul, George, Rivers, Tucker, Morris i Horford. Od svojih ocekujem oko 65 poena, od tvojih oko 90 tako da bi ovo moglo biti bas gusto. Mogao bi i CP3 jednu odmoriti konacno, b2b tekma a imaju dovoljnu zalihu nad warriorsima koji ce izgubiti jos par tekmi do kraja. :pray:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 18 mar 2018, 12:46

Da, po meni odlučuju poeni. Mada imaš finu zalihu.. Ako Brewer bude igrao ko prošlu tekmu i ako ostali budu na svojim prosjecima na posljednjih 7 dana, ti lagano uzimaš ovo. Dodao sam Tuckera jučer iz razloga što su mi trebali skokovi i stealovi, međutim sad mi više trebaju poeni, nego skokovi, ali ajde.

Valjda i Rondo zaigra večeras, pa Clark ne bude imao značajan impact.. Sretno kako god, još jedino naš matchup je ostao neizvjestan, ostalo je sve riješeno..
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 14:30

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Sljedeće sezone će druga liga biti najjača. Jos kad bi Gre ispao.. :kafa:
Kljucno je da SiamoNoi ostane u ligi... :D
Ostvarila ti se želja.Bit će mnogo zanimljivo ako uđeš :mrgreen:
Zao mi je drug... Citah tamo na temi druge da si sam sebi u koljena pucao sa trpljenjem imena naspram fleksibilnosti kako bi ucinio matchup interesantnijim. Imamo totalno razlicit pristup igri, a imamo i rezultate, pa ce biti interesantno odmjeriti snage s tobom, naravno, pod uslovom da se plasiram.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.