SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 19 mar 2018, 01:10

Vodim 6:3 tekmu i po do kraja sedmice a 90% da cu izgubiti matchup :rol:

7 poena i 1 steal prednosti, towns i wiggins vs paul, tucker i rivers s tim da houston vodi 20+ pa moze biti svega sa minutama..
ser del barça es el millor que hi ha !

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dino-92 » 19 mar 2018, 02:24

bilo je napeto do 2 dana pred kraj, i onda je nastao totalni krah. u kategorijama u kojima sam citavu sezonu jak bio, sam bio skoro bez sanse. jednostavno vecina igraca nije bila na nivou. kemba usrao jednu tekmu, gary harris nista nije pokazao, lou, kanter i bogdanovic ispod prosjeka. jedino je giannis imao brutalne brojke, ali sam nije mogao nadoknaditi slabe partije ostalih. nista, slijedece sezone novi pokusaj.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 19 mar 2018, 02:40

Wiggins i Towns 3 ukradene ; Paul, Tucker, Horford i Morris 2 ukradene :rol: :rol:

Rivers treba napraviti 4 steala a da ne napravi 4 turnovera a mislim da meni odgovara i x. Ako ovo uspijem ispusiti, e onda ybt ga..

Pozdravljaju se igraci, lik ukrade loptu :tokralju: :tokralju: :tokralju:

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 mar 2018, 06:50

Čestitke dema, pored svih problema na kraju poraz od 5:4. Nisam mogao nadoknaditi Irvinga i Kawhia. Žao mi je što se poraz desio u kategoriji u kojoj sam dominirao kroz sezonu, a to je FG, ali kako da dobijem ka Bojan u prve dvije tekme sutira 2/21.

Ali eto, kroz cijelu sezonu sam se mučio sa povredama i to se samo nastavilo u PO.

Dvostruki šampion se privukao za 2 ukradene, svaka čast Mirsi koji je ovako se borio iako je ostao bez Walla pred play off.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 19 mar 2018, 08:39

Tracy3McGrady je napisao/la:Čestitke dema, pored svih problema na kraju poraz od 5:4. Nisam mogao nadoknaditi Irvinga i Kawhia. Žao mi je što se poraz desio u kategoriji u kojoj sam dominirao kroz sezonu, a to je FG, ali kako da dobijem ka Bojan u prve dvije tekme sutira 2/21.

Ali eto, kroz cijelu sezonu sam se mučio sa povredama i to se samo nastavilo u PO.

Dvostruki šampion se privukao za 2 ukradene, svaka čast Mirsi koji je ovako se borio iako je ostao bez Walla pred play off.
Ma rano si se predao. Ja sam izgubio Lovea s njim ima 5 sedmica bez poraza. Zatim pred play off izgubi Warena. Onda i Finca. Plus korver i Barnes po jednu propustise.
Ti si požurio sa free agentima koje si uzeo. A Kawhi ti je bio rizik kad si ga uzeo. Opet ću ponovit mogao si se prošetati ligom da nisi pretjerao u izmjenama.
I nakon 2 poraza vratio sam ti jos me tukao 8 na prema 1.hehe
Sad sa prvim na tabeli. Nemam velike šanse ali vidjet ćemo. Ne mogu vjerovati da Davis igra 3 noći zaredom. U 8 sezona dvaput peti to mi je najlosiji plasman.3 puta četvrti, 1 treći i 2 drugi. Samo mi fali prvo mjesto. Ali ova sezona je od početka krenula drugim tokom pripremio se za aukciju ono bi klasično. Nesto se sastavilo ali nije ovo šampionska ekipa. Cilj je ispunjen. Za ovih 8 godina sam jedan od najkonstantnijh igrača.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 19 mar 2018, 09:26

Kada sam uzimao posljednjeg igrača sa FA u nadi da zadržim skokove uz mogućnost da se pokupi koji steal birao sam između tuckera i aminua. Sinoć aminu 3 steala i prošao bi dalje, ali nema veze, to i jeste čar fantasya.

Čestitke @scof1ield, zaslužio si da prođeš dalje, prevagu je donio brewer koji je sam donio kategoriju stealova sa čak 13 ove sedmice, kao i clark koji je sinoć donio taman 2 steala koja su presudila. Drago mi je što sam barem matchup učinio neizvjesnim.

Čestitke svima koju su prošli u polufinale, a također i ostalima na borbi. Sezonom mogu biti zadovoljan, iako je moglo bolje. Drago mi je što sam uspostavio fin kontakt sa par igraca među kojima su vikings, t mac, luis, titans, ww, bayhawks, koji su bili voljni pregovarati oko trejda i oko drugih stvari.
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 19 mar 2018, 10:26

Definitvno najludji matchup koji sam imao u zivotu. Od sigurne pobjede dosao sam u situaciju da se borim za stealove sa igracima koji rijetko kradu lopte protiv igraca koji to stalno rade i nekako sam se provukao. Napravio sam dvije strasne greske, prvo sto sam isao na vise kategorija umjesto sigurnih pet ( vec imao sigurne pobjede u 4 nakon cetvrtka i x u turnoverima ) i onda jos poceo kalkulisati za polufinale i koristio addove koji ce mi pomoci naredne sedmice umjesto da prvo pobjedim ovaj matchup.

Mirso ima jednu od najcudnijih ekipa koja se moze sastaviti u fantasyu. Covjek te dobije skokove a niko ne moze blokade napraviti, napravi milion stealova a skroz malo asista, dadne 80 trica a nafulaju se slobodna. Koristio je predobre addove ali na kraju nije imao srece jer Tucker ostane bez steala dok recimo Wiggins napravi dva. U totalu je bilo 34v40 u nastupima (vidis @Siamo da se moze i sa manje :mrgreen: ) ali moji su fakat imali bolesne partije.
slika
Polufinale protiv alwaysa, u nastupima po defaultu 37v42 ali ja sam vec ostao bez Batuma do kraja sezone a i njemu ne igra Dunn. Kod njega bi se trebao vratiti Whiteside a kod mene Wall. Za proslu sedmicu je razlika bila 6 trica, 13 poena, 3 skoka, 7 asista i 1 turnover tako da ce i ovdje biti bas neizvjesno.
ser del barça es el millor que hi ha !

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 19 mar 2018, 14:32

Kriminalna hobotnica se raspada. Nadam se da cu sljedece godine i ovog drugog liferovat u cvajtu. :kafa:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 mar 2018, 14:49

work je napisao/la:Kriminalna hobotnica se raspada. Nadam se da cu sljedece godine i ovog drugog liferovat u cvajtu. :kafa:
Kao prvo, ćaća ti je hobotnica. A kao drugo nemoj biti siguran da ćeš uopšte igrat i slijedeću sezonu u ovoj ligi. Jer već sam te opomenuo sa tim vrijeđanjem, i ti opet eto sad i najmanje negativno obraćanje prema meni se sankcionise pa ti izvoli.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 19 mar 2018, 15:33

hahahhahah pa nije ti ovo privatna svojina, cuj ti ces izbacit nekog :D :D :D
Ne znam sto si se nasao prozvanim, kaznenoj ekspediciji se ne izmice sale..... :kafa:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 mar 2018, 19:02

work je napisao/la:hahahhahah pa nije ti ovo privatna svojina, cuj ti ces izbacit nekog :D :D :D
Ne znam sto si se nasao prozvanim, kaznenoj ekspediciji se ne izmice sale..... :kafa:
Vidjet ćeš ti jel privatna ili nije.
Ne znam koji qurac hoćeš, kad god si nešto ovdje napisao to je bilo upućeno adrianu ili meni, ne vidim razlog za tim. Tako da neću dopustiti da me neko proziva pa makar i PO cijenu kompletne lige.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Rule_hz » 19 mar 2018, 19:18

Sta se ba svadjate, igrate dugo tu ligu opet negativa opusteno giganti
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la adriano_leite » 19 mar 2018, 22:49

Rule_hz je napisao/la:Sta se ba svadjate, igrate dugo tu ligu opet negativa opusteno giganti
Ma lik je sifra. Nas dvojica odradimo trejd, bilo kakav, frajer proziva, nesto stimamo, varamo itd. Pa da to radimo vazda bi neko od nas bio prvak i evo ja ne bi ispao iz lige da sam nesto stimao. Jednostavno momak ima neki problem.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 19 mar 2018, 23:50

dino-92 je napisao/la:bilo je napeto do 2 dana pred kraj, i onda je nastao totalni krah. u kategorijama u kojima sam citavu sezonu jak bio, sam bio skoro bez sanse. jednostavno vecina igraca nije bila na nivou. kemba usrao jednu tekmu, gary harris nista nije pokazao, lou, kanter i bogdanovic ispod prosjeka. jedino je giannis imao brutalne brojke, ali sam nije mogao nadoknaditi slabe partije ostalih. nista, slijedece sezone novi pokusaj.
Isti smo.I ja izvisio zbog Kantera,Bogdana i Harrisovog odsustva.Plus jos mi Turner preskočio utakmicu.I ključna kategorija ode u nepovrat.
Scof1eld je napisao/la:U totalu je bilo 34v40 u nastupima (vidis @Siamo da se moze i sa manje :mrgreen: )
Dobivao sam Francuze iz druge sa skoro 10 manje na početku sezone.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 20 mar 2018, 01:18

Ne diraj worka, lik igra oduvijek. 300 matchupa iza sebe :tokralju:

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 20 mar 2018, 08:57

Scof1eld je napisao/la:Ne diraj worka, lik igra oduvijek. 300 matchupa iza sebe :tokralju:
Nema omladina respekta. :D :lol:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 20 mar 2018, 10:32

Koji je ovo qrc :rol: Izgubio bih nakon prvog dana da nije bilo doubleOT na Mia-Den gdje sam imao Jokica, Dragica i Johnsona

slika

Tek pocelo polufinale a vec morao otpustiti Greena i Batuma :guz:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 23 mar 2018, 16:30

scarr je napisao/la:.
Pomjerio se sat u Americi, djaba ustajes u pola 9 :rol: :wave:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 26 mar 2018, 08:53

Treći put u finalu. Nadat se pobjedi iako je protivnik pravo dobar. Na kraju sezona nije losa iako sam imao 2 losa perioda. Liga je dobra ujednačena nikog nije bilo lako dobiti.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 26 mar 2018, 09:24

Nezgodan je dema, al' nezgodan je i Always, aka Robin Hood, aka Criminal Slayer...sretno. :cool:

Cestitke i trenutnom sampionu, radujem se novim klasicima sljedece sezone. :clap:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.