SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 22 jan 2018, 21:36

Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Donnie Darko » 22 jan 2018, 21:42

Sigurno neće koštati puno više od 20-5-5 na veoma dobrim procentima. Najbolji mogući scenario za Russella u ovoj sezoni su Evansove trenutke brojke.

Imamo različito viđenje solidnog.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 22 jan 2018, 21:53

Slatinash_7 je napisao/la:Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Kawhi ih obojicu u prvoj draftao, eno ima 2 pobjede :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 22 jan 2018, 21:58

Sarmelino je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Kawhi ih obojicu u prvoj draftao, eno ima 2 pobjede :rol:
I ja imam jednu vise..a imao sam Jamesa ako nista iza ovog majmuna,svakako sam Turnera i trejdao,dobio solidan povrat,Richardsona i Gallu :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 22 jan 2018, 21:59

Slatinash_7 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Kawhi ih obojicu u prvoj draftao, eno ima 2 pobjede :rol:
I ja imam jednu vise..a imao sam Jamesa ako nista iza ovog majmuna,svakako sam Turnera i trejdao,dobio solidan povrat,Richardsona i Gallu :D
Ja kako sam lose birao, ja sam prezadovoljan. Na pocetku otpustio Arizu, na draftu birao Noela i slicne :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jan 2018, 22:25

Slatinash_7 je napisao/la:Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Evo kako:
slika
Draftao i Kawhija i Turnera.Otpali mi za cijelu sezonu Lin i Beverley.Seth Curry nije ni zaigrao.Probleme sa ozljedama imali Payton,Collins...Uvijek po nekoliko igrača.Doslovno sam 6/7 izgubio jer sam imao barem 2 igrača manje imao kroz tjedan (uz Kawhija na IL kojeg ne računam) sto je barem 6-7 utakmica manje.Samo je ovo sezona gdje se nikad lakse nije moglo slozit ekipu preko igrača sa FA liste pa stojim vrhunski s obzirom na sve probleme :zviz: Dva kola prije prošlog u kojem su me opet zadesile ozlijede (pa se morao riješit Gallinarija da nemam opet 3 injured) sam imao relativno zdravu ekipu i tukao dvije prvoplasirane za redom.
Donnie Darko je napisao/la:Sigurno neće koštati puno više od 20-5-5 na veoma dobrim procentima. Najbolji mogući scenario za Russella u ovoj sezoni su Evansove trenutke brojke.

Imamo različito viđenje solidnog.
Upravo.Eventualno od Gordona ce vrijedit vise na kraju.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jan 2018, 23:26

Scof1eld je napisao/la:Zanimljivo da od top 5 na tabeli, samo je Vikings birao medju prvih 8 na draftu.
Ovako pišu na temi prve lige pa sam išao i za našu pogledat jer sam uvijek smatrao bezveznim žaljenjem na to što netko bira među prvima i smatra da su oštećeni oni koji odozada biraju.

Al zanimljivo,prve tri ekipe lige su upravo one koje su prve birale na draftu i to točnom tim redom.Pajseri,Pofalići pa moja ekipa.Mislim da donnie nije birao u to vrijeme nego je kasnije upao,al uglavnom ta ekipa je birala 5. i trenutno je 5.Po meni je ovo sa tri prve ekipe u ovoj ligi samo puka slučajnost.I mislim da neke ekipe koje su trenutno niže na tablici imaju bolje rostere od nekih ekipa koje su sada bolje plasirane.

Slatina je birao 6. i zadnji je trenutno sa najmanje pobjeda.Jose je birao 11. i trenutno je 4.

Mislim da su jednostavno ljudi loše draftali ili nisu imali sreće sa ozlijedama i(li) nisu znali preko FA liste napravit ekipu kako je sezona odmicala.Tipa Sarma je od 69.so 100. mjesta uzeo Noela,Arizu,Waitersa i R.Lopeza što su po meni užasni odabiri.Zadnja dva Tristan i Roberson također.


Išao sam provjerit i u druge dvije lige koje igram radi veceg uzorka...

U prvoj su dvije ekipe koje su prve birale trenutno na 9. i 13.mjestu,treća ekipa sa drafta je sada 4.,a četvrta sa drafta je trenutno 10.Tri prvoplasirane ekipe su birale kao 7.,10. i 12.Ekipa koja je zadnja birala je trenutno 5.Tamo sam birao 11. i trenutno sam 8.,ali nije do drafta nego do ozljeda.

U drugoj ligi su prvih pet ekipa sa drafta trenutno 6.,16.,10.,7. i 14. redom kojim su birali na draftu.Ja sam birao kao 6. i držim prvo mjesto za sada.Ekipa koja je birala 8. je druga,ona koja je birala 11. je treca,a 12. ekipa sa drafta je 4.Zadnja ekipa sa drafta trenutno drzi zadnje PO mjesto (8.pozicija).

Dakle,pick na draftu ima zanemarivo malo ili gotovo nikako utjecaja na nečiju fantasy sezonu.Za pocetak sve je u tome znaš li sa pickovima na mjestima koje imaš izvuc najvišu moguću vrijednost.A dalje komponiranje ekipe po kategorijama,prepoznavanje dobrih FA igrača itd.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 22 jan 2018, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 22 jan 2018, 23:30

Dokaz da sam GOAT ove igre. Namjerno lose birao da se vi malo zabavite i onda u PO titula :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jan 2018, 23:34

Da dodam da bi se vaznost pickova povecala kad bi dynasty ligu igrali.Za što sam već izrazio interes da napravimo ovdje :mrgreen: Ne moramo prva,druga,treca posebno nego jos jednu ligu napravimo sa recimo 14 ljudi pa tko hoce neka igra.Miks igrača iz sve tri lige.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 22 jan 2018, 23:58

Siamo fini prijedlozi,iako bi ja recimo igrao jos max jednu ligu,znam da nfl nisam stigao igrati dvije..Jednu dinasty i jednu auction draft dodatnu od mixa igraca koji bi izrazili zelju da igraju koju ligu ili sta ja znam,cisto da vidimo kako je..Ma pik nije relevantan toliko,ja sam bio u prve dvije sezone u vrhu i sa trecim i sa zadnjim pikom tako da..ove godine je Khawai od pikova prve runde bas zeznuo stvar i ko je njega pokupio a nije ga trejdao taj je i naj.ebao..od ostalih Hayward cini mi se i to je to od igraca koje je tesko nadomjestiti..i naravno ako ti neki igrac tipa 8.runda uz Turnera recimo bude povrijedjen hoces ga izbaciti neces,izgubis par tekmi,on se ne vrati,ti ga otpusis,drugi ga pokupi za heftu i gotovo..al ajde nejse,ja cu igrati do kraja pa vidjet cemo..
ako ima neko da hoce Gallu dobija ga ispod cijene,nudio bi ga ja okolo ali nekad nece ni sa dropom igraca da prodje trade tako da..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jan 2018, 07:51

Slatinash_7 je napisao/la:Kao da nije dosta sto sam zadnji,ko zna kad ce se ovaj majmun od Khawaia vratiti...bas me zanima kako stoje u drugim ligama koji su ga draftovali..znaci dva najgora prva pika sam imao,Khawai i Turner..truba od sezone,dvije sezone u spicu,izmakne mi prva liga u zadnjim kolima,sad odo u trecu po svim prilikama ...
Imam i jednog i drugog, 6. Sam na tabeli, odkako su kod mene muku mučim da bilo koga dobijem. Bio sam u jedinici prvi i onda je krenulo nizbrdo dovođenjem dvojice spomenutih i malih povreda Paula i Capele.

Zaista nije lako imati 3 povrijeđena igrača koje ne vrijedi otpustiti a da pri tome se držiš ravnopravno. I pored toga ja gubim knap i uspio sam jednu da dobijem. Ali od sigurnog vodstva sam doveo play off u pitanje pa čak po nekoj računici i opstanak. Sretno ti u svakom slučaju.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 jan 2018, 09:59

Uzasno otvaranje tjedna za moje.Sa ovakvim igrama u nastavku ću bit pometen bez problema.Opet mi postotke ruše gotovo svi igrači koji bi ih trebali pumpat :facepalm:

A šta više za izgubljene rec,nemam puno igraca sa velikom protrošnjom,a uspio sam uzet kategoriju samo kad sam imao 10+ utakmica manje.A i tu sam jednom popušio.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 23 jan 2018, 19:13

i moji su imali, blago rečeno, užasne procente :crazy:
Ovo sto Antetokoumpo nije igrao bi mi trebalo puno znaciti, jer i do kraja sedmice on ima samo 2 utakmice... Vjerujem u pobjedu :D

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 23 jan 2018, 19:41

U mene pucali 5/22, odnosno 0..227.
Ima li ko gori?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 jan 2018, 19:46

29/79.Treba i to znat.Jbt otpustio Smarta i onda mi odigraju kao da se lik klonirao po cijelom rosteru.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 23 jan 2018, 21:38

Ovo sa Conleyem vec postaje teska enigma, lika nema skoro 2.5 mjeseca, bez naznake da ce se ubrzo vratiti.

Kako god, uspjesno se upisao na moju "nikad vise" listu draft izbora..

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 23 jan 2018, 23:06

U mene Butler fali već drugu utakmicu, niko ne zna šta mu je.
Ove sezone sve neke "tajanstvene" povrede, Kawhi, Conley... Nadam se da isto neće i Butlera zadesiti.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2018, 00:08

Butler out cijeli tjedan bi mi vrhunski sjelo s obzirom da vodim jedan od vaznijih MU za direktnu promociju u jednoj ligi.Taman da ublazim posljedice toga sto me Boogie jučer uništio.


Dropaj Conleya :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 jan 2018, 09:37

Dodao sam Foxa i službeno odustao od ovog tjedna.Još mi je i Harris upitan.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 25 jan 2018, 12:25

Znaci propustio sam i drugu priliku da pokupim Foxa :evil:
Barea je pao skroz, a nemam koga da dodam s FA..

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.