SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 27 mar 2018, 12:45

Ovo k'o kad djeca krenu igrati lopte vani pa odrede pravilo "nema rokanja, samo tehničke"...

Samo plače, kuka i jadikuje čitavu sezonu (doduše, povremeno se oduševi samim sobom, što je dodao Inglesa npr., nije niko vidio osim njega)..

De ba, ovo je virtuelna igra koja ima svoja pravila koja svi poštuju i igraju po njima, samo ti tražiš da se pravila prilagode tebi, bez ikakvog osnova.
Ako misliš da će te neko moliti ovdje da igraš, neće vjeruj, naće se opet 12 igrača, a spomenuće te ponekad možda samo u poređenju "šta kukaš, eto te k'o Siamoni".

Bolje da se sabereš, aktivan si, pratiš igrače, naredne sezone dođeš, razvališ i ćao...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 27 mar 2018, 13:14

Samo je u ovoj ligi plakanje kad predlozis neke promjene da liga bude bolja.I to ne kad inzistiraš da mora biti tako nego samo predlozis da se glasa o njima pred iducu sezonu :lol: Neviđeno kmečanje.

I onda još kaže lik da predlažem ono što ide meni u korist,a da su u prve dvije sezone bila pravila koja predlazem oko promocije nijednom ne bi usao u ligu više.Ali da,meni u korist ide :lol:

I najbolji dio...uopće mi tankiranje nije bilo problem ove sezone u ovoj ligi da bi iz tog razloga trazio da se skrati sezona dva tjedna jer nisam imao nijednog takvog igrača u ekipi.Al da,meni u korist ide :lol:

Pišanje regularne iduce kao i Rio.Ništa trejdovi,nista zamjene igrača,samo aktivne ubacivat u sastav i ozlijeđene na IL stavit.Doć odigrat ozbiljno 3 tjedna PO-a i to je to.Pa ako vam paše tako...Možda onda jos netko shvati koliko je trenutni način besmislen.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la dema » 27 mar 2018, 14:46

Ko ulazi u prvu ligu od vas.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 27 mar 2018, 15:27

dema je napisao/la:Ko ulazi u prvu ligu od vas.
Još se ne zna. :mrgreen:
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 27 mar 2018, 15:31

Siamo ce ako ce se igrati do pola februara
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 27 mar 2018, 15:31

dema je napisao/la:Ko ulazi u prvu ligu od vas.

Osvajas li demsoneee
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la dema » 27 mar 2018, 15:37

Rule_hz je napisao/la:
dema je napisao/la:Ko ulazi u prvu ligu od vas.

Osvajas li demsoneee
Pa volio bi. Neće biti lako. Treće mi je finale bio bi red. Samo 2 puta nisam bio u polufinalu ili finalu. Al dosad nikako da budem prvi.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 27 mar 2018, 16:44

Ulaze Pejseri i ja sigurno i vjerovatno Pofalici, ako ne bude kakvo iznenadjenje..

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Vainglorious » 27 mar 2018, 22:14

SiamoNoi je napisao/la:Samo je u ovoj ligi plakanje kad predlozis neke promjene da liga bude bolja.I to ne kad inzistiraš da mora biti tako nego samo predlozis da se glasa o njima pred iducu sezonu :lol: Neviđeno kmečanje.

I onda još kaže lik da predlažem ono što ide meni u korist,a da su u prve dvije sezone bila pravila koja predlazem oko promocije nijednom ne bi usao u ligu više.Ali da,meni u korist ide :lol:

I najbolji dio...uopće mi tankiranje nije bilo problem ove sezone u ovoj ligi da bi iz tog razloga trazio da se skrati sezona dva tjedna jer nisam imao nijednog takvog igrača u ekipi.Al da,meni u korist ide :lol:

Pišanje regularne iduce kao i Rio.Ništa trejdovi,nista zamjene igrača,samo aktivne ubacivat u sastav i ozlijeđene na IL stavit.Doć odigrat ozbiljno 3 tjedna PO-a i to je to.Pa ako vam paše tako...Možda onda jos netko shvati koliko je trenutni način besmislen.
Iskuliraj brate... nekako si dobio imidz nekoga ko se samo zali. Na povrede, na pravila lige, na utakmice manje, na realnost u procjrni igraca drugih. Moras nauciti podnijeti poraz. Jbg nisi upao u prvu ove godine, ima iduca. Koliko vidim fkt razumijes igru, i bit ce interesantno ukrstiti koplja s tobom.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 28 mar 2018, 00:03

Kao što rekoh samo u ovoj ligi se svakodnevno pisanje o stanju u ekipi smatra žaljenjem.Na drugom forumu je 10ak ljudi od 14 pisalo svaki dan cijele sezone o ozljedama i svemu ostalome i nitko nikoga nije prozivao da se žali.

Pošto ste toliki kmečavci odustajem od ikakvog pisanja ovdje za ovu i za sve iduce sezone u drugoj ligi.A za iducu sezonu me mozete računat ako vam odgovara da kao Rio samo postavljam aktivne igrače u sastav i vadim ozlijeđene bez ikakvih zamjena i trejdova.Zašto vam ne bi odgovaralo...to trenutna pravila ne da omogućuju nego podupiru pa ćemo tako dogodine imati dvije takve ekipe u ligi.Vjerujem da će bit je*eno zabavno.Hvala i doviđenja do daljnjega.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Vainglorious » 28 mar 2018, 00:22

SiamoNoi je napisao/la:Kao što rekoh samo u ovoj ligi se svakodnevno pisanje o stanju u ekipi smatra žaljenjem.Na drugom forumu je 10ak ljudi od 14 pisalo svaki dan cijele sezone o ozljedama i svemu ostalome i nitko nikoga nije prozivao da se žali.

Pošto ste toliki kmečavci odustajem od ikakvog pisanja ovdje za ovu i za sve iduce sezone u drugoj ligi.A za iducu sezonu me mozete računat ako vam odgovara da kao Rio samo postavljam aktivne igrače u sastav i vadim ozlijeđene bez ikakvih zamjena i trejdova.Zašto vam ne bi odgovaralo...to trenutna pravila ne da omogućuju nego podupiru pa ćemo tako dogodine imati dvije takve ekipe u ligi.Vjerujem da će bit je*eno zabavno.Hvala i doviđenja do daljnjega.
Jesi nas sad sve nasekirao, uhhh... Nastaje od veceras nesanica za sve fantasy igrace ss.ba lige :) Interesantno je kako ti vidis ostale ko kmecavce, a jedini se ti zalis. I sad ko pravi djecak napustas pjesak i nosis kuci sa sobom svoje igracke. :) Nemam pojma koliko ti je godina, mozda se samo ponasas u skladu s njima. Jbt postavljas ultimatume u vezi s pravilima ko da si **** lebron james i uslovljavas nesto. Ako hoces igraj, ako neces nemoj. Ima momaka koji iz trece lige jedva cekaju da popune upraznkeno mjesto. Ja sam te usprkos kmecanjima dozivljavao kao rega lika, i jos ti govorim da iskuliras, a ti navro i ne stajes...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la IlCapitano » 28 mar 2018, 00:37

Šokiran sam :o
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 28 mar 2018, 00:41

Rio je kancer samo zato sto je rio. Glupo je da napustis zbog ovoga, ali eto tvoj izbor.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 28 mar 2018, 07:25

Što je najinteresantnije, kako stvari stoje nakon drugog dana meča za 3. mjesto, mogao bi Rio u Prvu ligu. :mrgreen:
Da bar odavno povrijeđenog Warrena zamijeni nekim aktivnim FA igračem, šanse bi bile još veće.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 mar 2018, 15:28

SiamoNoi je napisao/la:Kao što rekoh samo u ovoj ligi se svakodnevno pisanje o stanju u ekipi smatra žaljenjem.Na drugom forumu je 10ak ljudi od 14 pisalo svaki dan cijele sezone o ozljedama i svemu ostalome i nitko nikoga nije prozivao da se žali.

Pošto ste toliki kmečavci odustajem od ikakvog pisanja ovdje za ovu i za sve iduce sezone u drugoj ligi.A za iducu sezonu me mozete računat ako vam odgovara da kao Rio samo postavljam aktivne igrače u sastav i vadim ozlijeđene bez ikakvih zamjena i trejdova.Zašto vam ne bi odgovaralo...to trenutna pravila ne da omogućuju nego podupiru pa ćemo tako dogodine imati dvije takve ekipe u ligi.Vjerujem da će bit je*eno zabavno.Hvala i doviđenja do daljnjega.
Buraz nema potrebe za takvim nečim. Kome se ne svidja šta pišeš neka te stavi na ignor i kraj priče. Mislim možeš ti raditi šta hoćeš, ali ja lično više volim igrati sa nekim ko je aktivan pa šta god da piše nego sa ovim što jedva uspiju postaviti igrače za taj dan.

I ja sam na početku harao i bio bez poraza, onda se desi da imam 5 povrijeđenih igrača u isto vrijeme. Gubim 3 za redom, pravim trejdove npr. Za Kawhia i Irvinga i obojica se polome, ostanem bez njih u play offu. Naravno pored svega izgubim 5:4 u prvom krugu za 2% fg gdje sam možda ukupno 2x u sezoni izgubio jer bogdanović sutira tu sedmicu u 4 tekme 6-38 ili tako nešto. I da sam prošao dalje npr u finale, bilo bi neviđena katastrofa jer u prva dva dana ove sedmice imam 4 nastupa dok protivnik ima 13 npr. Još večeras Dame odmara zbog rođena sina itd... šta treba da radim, nekad se žalim kukam itd... ali to je bit svega. U drugoj ligi gdje igram sam u polufinalu i vjerovatno ulazim u finale gdje neman niti jednog povrijeđenog igrača a protivniku se Curry polomio. Šta hoću da kažem, moramo se pomiriti sa činjenicom jbg. I nastaviti igrati a ne da se ljutimo. Evo ja prvi jedva čekam da budem sa tobom u ligi pa da imam redovno šta čitati i da trejdamo jer siguran sam da ima momaka koji misle kao ja i kojima u uopšte ne smeta što kukas, a oni kojima se ne čita neka poteškoće i ćao a ti se na provokacije ne obazire i ne pravdaj, nego gledaj kako ćeš se popeti u prvu ligu ili ako fakat misliš igrati poput ria, Carla, worka itd... onda bolje oslobodi mjesto nekome ko će biti aktivan, i oni da su pametni uradili bi isto jer fakat nije interesantno igrati sa igračima koji ne naprave ni jedan trade u sezoni. Kod nas npr. Frajer i se dočepali Hardena i Stepha i nema šanse da ih dobiješ u ekipu šta god da čovjek nudi. Ali neka ih neće dugo ;)
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 31 mar 2018, 13:04

Kakva forma @Alphonseovih pulena. Nevjerovatno :)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 31 mar 2018, 13:09

Jel ide u 1. Rio :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 31 mar 2018, 14:09

Sarmelino je napisao/la:Jel ide u 1. Rio :rol:
izgleda da bi mogao. Imam vise igraca veceras i sutra pa ce biti gusto bas oko stealova i blokada...
Nakon ovakve sezone sve ti se svede na to kako ce na kraju odigrati **** Looney, Jarret Allen i slicni :puke: :puke:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Bobadilla » 31 mar 2018, 15:25

Moji se raspali, koga god ubacim u tim odjednom dobija Gtd il je out. Volio sam da budu svi zdravi pa da vidimo kako bi prosao MU, ovako nista od.toga. Najlosiji week mojih igraca od pocetka. Sreca pa je utakmica revijalnog karaktera. Cestitke Alphonse :salut:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 01 apr 2018, 07:17

Hvala, hvala, ali ove moje je bas procepilo, KAT, Middleton, Beasley, Rozier, sve mahnito, tako da ispade prednost malo nerealna.
Ako nista, Pofalici okrecu protiv Rio-a u MU za 3.mjesto, nadam se da ce zadrzati prednost i izboriti promociju..:)

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.