SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 26 mar 2018, 10:14

Valja vam Siama slusat. :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 mar 2018, 10:36

Šta kaže neće nitko uzet Paytona? :urnebes: Kome vi lažete?

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 11:57

Lahko cemo si sa siamom imali smo francuza tamo isti on...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 26 mar 2018, 11:58

Rule_hz je napisao/la:Lahko cemo si sa siamom imali smo francuza tamo isti on...
Ima ih i ovdje ne brini :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 12:14

Sarmelino je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Lahko cemo si sa siamom imali smo francuza tamo isti on...
Ima ih i ovdje ne brini :mrgreen:


Jesu li bar realne trejdove slali :urnebes: ovaj nas je prekucao igricu :urnebes:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 26 mar 2018, 12:17

Rule_hz je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Lahko cemo si sa siamom imali smo francuza tamo isti on...
Ima ih i ovdje ne brini :mrgreen:


Jesu li bar realne trejdove slali :urnebes: ovaj nas je prekucao igricu :urnebes:
To su braća blizanci izgleda:) Nema šta ovaj nije trejdovao, ali je ispao iz lige...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 26 mar 2018, 12:23

Auuu valja sad monologu i topniku da se krve sa blizAcima ovaj je zavrsio 5ti iza mene pa sam ga pomeo u dvoboji imao je dobru ekipu sa cp3 klintom lilardom evansom idt dobru ekipu imao momak zato je davao nehumane fa igrace za bradu antu wessa ocito je lud za raketama bio... mada eto imao je osjecaj za procente poene skokove ali sa mojih 45 trejdova nije mogao, mada nadam se da nije jos koji ostao
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 26 mar 2018, 15:23

Imat ćete jednog u drugoj (Olympique Lyonnais) i jednog u trecoj (julien). Ovaj treci što je ispao neće više igrati. Lik je previše vremena provodio uz fantasy i nije mogao da spava normalno, odbosno čekao tekme rano do jutra kako bi ispratio fantasy i poslije cijeli dan na poslu umoran a šef jbg. I zato će napustiti ali će pomagati ovom u drugoj ligi jer se mnogo bolje razumije. I ovu bi sigurno upao u PO da je odradio draft, ali jbg nije mogao nikako jer je imao privatan problem. E sad ako se predomisli javit ću vam ali mislim da je definitivno, šteta jer je bio aktivan član.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 mar 2018, 21:55

Uvest glasanje da li su ljudi za to da se smanji regularna tjedan ili dva iduce sezone.Ovo nema nikakvog smisla.Napravim 4 zamjene,dodam hrpu utakmica i na kraju tjedan zavrsim sa -5 i jasno ne uđem u finale.Čista lutrija.Da ne pricam da sam kroz ova dva tjedna PO zamijenio pola ekipe iz sezone praktički (6/13 igrača).Ovaj put se meni desilo,iduce sezone će vama.Plus glasanje za ono za 2-1 bude omjer regularna-PO za mjesta koja vode u razred više.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 26 mar 2018, 22:07

Samo si ti za to
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 26 mar 2018, 22:50

Glasali smo vezano za to kad će završiti sezona. Pobijedila je ova opcija koja se trenutno igra.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Vainglorious » 27 mar 2018, 00:40

Evo da se i ja ovdje upisem... Bice bas interesantno naredne godine.

Siamo, svima podjednako traje liga i svi smo u podjednakom sosu. Meni je ovo prva sezona, i ima draz u tome da moras racunati s odmaranjem igraca u PO prilikom slaganja rostera.

Ja bih samo predlozio da se roster svede na 10 igraca kako bi se ostavila fina baza FA i povecao manevarski prostor svima da u toku sedmice dodavanjem igraca napravi razliku. I naravno 2 za jedan trejdovi, ukoliko to nije praksa u ligi. :)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 27 mar 2018, 02:09

jose je napisao/la:Glasali smo vezano za to kad će završiti sezona. Pobijedila je ova opcija koja se trenutno igra.
Glasalo se prije ove sezone.I dobro se izglasalo s obzirom na ponuđeno.Kad se sjetim da su neki htjeli u 4.mj.jos igrat...
Prije iduce novo glasanje za novo smanjenje za tjedan ili dva?!
Vainglorious je napisao/la:Siamo, svima podjednako traje liga i svi smo u podjednakom sosu.
Nije to uopce bitno sto su svi u podjednakom sosu nego jednostavno nema smisla ovako dugo igrat kad krene masovno tankiranje i odmaranje igrača zbog "ozljeda".2 tjedna previse se igra.
Vainglorious je napisao/la:Ja bih samo predlozio da se roster svede na 10 igraca kako bi se ostavila fina baza FA i povecao manevarski prostor svima da u toku sedmice dodavanjem igraca napravi razliku. I naravno 2 za jedan trejdovi, ukoliko to nije praksa u ligi. :)
Tu je moj prijedlog još od prošle sezone da se poveca roster minimalno za jednog igrača.Idealno za dva ili tri.I da se uvedu waiveri.Tek tada će se vidjet koliko netko zna ili ne zna,a ne da razliku radi to što je netko u mogućnosti bit nekoliko dana u tjednu prije 8 logiran i odradit zamjenu.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 mar 2018, 06:57

Sad ću ti ponoviti što ti je jose napisao i onda se nadam da ćeš shvatiti i više nećeš to spominjati. Ovo je najbrži mogući kraj sezone. Jednostavno se ne može nariktati da sezone traje još kraće.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 27 mar 2018, 08:18

Nek ostane 11 standardno ko i sve ove sezone.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 27 mar 2018, 09:45

Tracy3McGrady je napisao/la:Sad ću ti ponoviti što ti je jose napisao i onda se nadam da ćeš shvatiti i više nećeš to spominjati. Ovo je najbrži mogući kraj sezone. Jednostavno se ne može nariktati da sezone traje još kraće.
Nevjerovatno koliko je lik uporan, a smiješno je da baš on konstantno spominje predugo trajanje lige sa roosterom u kojem nijedan igrač ne odmara zbog tankiranja ili osigurane play off pozicije.

Siamoni - upravljanje ekipom se ne završava draftom i povremenim dodavanjem finih FA, već konstantnim dugoročnim, srednjoročnim pa čak i dnevnim planiranjem (šta misliš što sam ja usred sezone trejdovao Duranta za KAT-a? zato što je lijep i što sam emotivno vezan za njega? ili zato što sam mislio da će Duranta na kraju sezone odmarati i da je skloniji povreda, dok će se KAT-ova ekipa do kraja boriti za poziciju u play offu, pri čemu lik ionako nikad ne propušta utakmice? Ili što sam trejdovao M.Gasola prije tri mjeseca kada sam skontao da će Memphis vjerovatno pri kraju sezone bez ikakvih ambicija, malo više odmarati 32-godišnjeg igrača).

Ako misliš da će neka ekipa tankirati, riješi se na vrijeme igrača - trejdaj, dropaj i pokupi zamjenu i sl.. Ako misliš da je neki igrač sklon provredama - bježi od njega, itd... Ako je neki igrač van forme u play offu (a igrao 70% sezone kraljevski) - dropaj, nađi nekoga koga je krenulo..

Sve ekipe su u istoj poziciji što se tiče tankiranja/odmaranja, i raniji završetak sezone neće nikoga spasiti neke povrede ili odmaranja. I nije fer završiti ranije sezonu prema ekipama čiji su igrači do tad odigrali manji broj utakmica. Štaviše, stava sam da je jedino fer igrati punu sezonu, pa ko se kako snađe.. Ko više prati i ko se više posveti ovome, na kraju obično dobro i prođe, tj. neka veća iznenađenja su baš stvar peha ili neke lude sedmice (na papiru) slabijeg protivnika.

Pozdrav!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 27 mar 2018, 10:34

Računajte me u tom slučaju upitnim za iducu sezonu.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 27 mar 2018, 10:55

Hahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahhahahaha
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 27 mar 2018, 11:16

Brat je prekuco igricu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 27 mar 2018, 12:36

Sarmelino je napisao/la:Hahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahhahahaha
Vidi ovog :rol:

Ha ja.Zasto bi se maksimalno koncentrirao na ovu ligu kad je regularna sezona nebitna,a ona bi trebala bit čar igranja fantasya.Pišite ovdje pred početak iduce do kad se treba izjasnit.Igrat ću ako ne budem uz ove dvije koje igram usao u još dvije ili više.I to ću igrat kao Rio...regularna sezona je pišanje i zasto bi se uopće trudio ikakve promjene radit kad lakoćom uđem u PO sa ekipom koju draftam.Samo zamijenim ozlijeđene i postavljam aktivne igrače u sastav kao što je on radio cijele sezone.A onda u PO uzmem nekog Cooka i Roziera i ravnopravno sam u igri za promociju kao i oni koji su se 20 tjedana trsili da slože ekipu.Rio se mogao bez problema popišat po ovim pravilima da je imalo želje za igrom pokazao barem u ova tri tjedna PO što ću ja sigurno napravit iduce sezone ako ću igrat.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.