NBA sezona 2017/2018

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Ko će postati prvak NBA lige za sezonu 2017/2018?

Anketa je završila: 16 nov 2017, 15:15.

Golden State Warriors
68
49%
Cleveland Cavaliers
29
21%
San Antonio Spurs
8
6%
Oklahoma City Thunder
11
8%
Boston Celtics
7
5%
Houston Rockets
5
4%
Niko od navedenih
10
7%
 
Ukupno glasova: 138

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la alemsa » 24 jan 2018, 01:07

NEZALAGANJE je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
alemsa je napisao/la:"Kawhi wants to leave the Spurs because they can't attract superstars".
eto ga u HOU, sta kaze NEZALAGANJE :mrgreen:
Rekao Jalen Rose koji je citavo ljeto pricao kako bi James trebao u SA.Jak izvor. :urnebes:
A Stephen A. se poziva na lika koji je pratio SA 25 god sli se povukao prije 2 god. :urnebes:

Interesting Stephen A cites @Monroe_SA's reporting here. Mike retired at the same time as Tim Duncan, and there have been more Duncan sightings since. :lol:
Reche i Stephen da je cuo isto, posebno nakon sto je Woj rekao juce, ko ce mu znati al' ima dima. Nije svako Duncan
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2018, 01:09

Pa taj lik gore na videu je teški klaun.Ne znam šta to netko uopće gleda.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Kawhi » 24 jan 2018, 01:14

alemsa je napisao/la: Interesting Stephen A cites @Monroe_SA's reporting here. Mike retired at the same time as Tim Duncan, and there have been more Duncan sightings since. :lol:
Reche i Stephen da je cuo isto, posebno nakon sto je Woj rekao juce, ko ce mu znati al' ima dima. Nije svako Duncan[/quote]
Pa i Duncan je u jednom trenutku bio bliže Magicu nego Spursima. Razmislio i na kraju donio bolju odluku za svoju karijeru. U tom trenutku je vjerovatno glupo izgledalo odbiti Hilla i T-Maca, al na kraju za njega ispade bolje. Ne sumnjam ni da će Kawhi kad bude FA pregovarati s drugima. To je normalna stvar. Problem je što je došlo do situacije da godinu i po prije isteka ugovora Kawhi navodno nije zadovoljan nečim u franšizi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la alemsa » 24 jan 2018, 01:15

Ziggs je napisao/la:Nijedan Heat na all-staru. Wizardsi imaju dva. Smiješno.
Interesantno mi je da u bilo kojoj sferi, bio to sport ili muzika. Osobe koje su pomješane rase, otac crnac - majka bijelkinja ili obrnuto. Te osobe se uvijek identifikuju kao crnci, dok se ovog "bijelog" dijela stide i odbacuju. Nije mi jasno ovo, zašto te osobe ne prihvate da su jedinstvene na ovom svijetu i to "proslavljaju" a ne bore se protiv toga. Da li je to neki kompleks ili mržnja izgrađena prema tom bijelačkom svijetu radi rasizma ili šta već. Vrlo interesantna pojava.
Zato sto vecina izgledaju kao crnci, na prvi pogled bio pomislio da je crnac/crnkinja.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Kawhi » 24 jan 2018, 01:18

alemsa je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Nijedan Heat na all-staru. Wizardsi imaju dva. Smiješno.
Interesantno mi je da u bilo kojoj sferi, bio to sport ili muzika. Osobe koje su pomješane rase, otac crnac - majka bijelkinja ili obrnuto. Te osobe se uvijek identifikuju kao crnci, dok se ovog "bijelog" dijela stide i odbacuju. Nije mi jasno ovo, zašto te osobe ne prihvate da su jedinstvene na ovom svijetu i to "proslavljaju" a ne bore se protiv toga. Da li je to neki kompleks ili mržnja izgrađena prema tom bijelačkom svijetu radi rasizma ili šta već. Vrlo interesantna pojava.
Zato sto vecina izgledaju kao crnci, na prvi pogled bio pomislio da je crnac/crnkinja.
slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la miki_92 » 24 jan 2018, 01:19

tuzlak1987 je napisao/la:


1:10 :urnebes:

Kakav lik, pa zar nije ocito da samo onaj u Torontu posteno ko covjek radi?
hehe white privilege

a ovim crncima dozvoljeno da otvoreno budu rasisti...ah cuj mene, crnac rasista, pa svi znamo da je rasizam jednosmjerna ulica
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Ziggs » 24 jan 2018, 01:19

alemsa je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Nijedan Heat na all-staru. Wizardsi imaju dva. Smiješno.
Interesantno mi je da u bilo kojoj sferi, bio to sport ili muzika. Osobe koje su pomješane rase, otac crnac - majka bijelkinja ili obrnuto. Te osobe se uvijek identifikuju kao crnci, dok se ovog "bijelog" dijela stide i odbacuju. Nije mi jasno ovo, zašto te osobe ne prihvate da su jedinstvene na ovom svijetu i to "proslavljaju" a ne bore se protiv toga. Da li je to neki kompleks ili mržnja izgrađena prema tom bijelačkom svijetu radi rasizma ili šta već. Vrlo interesantna pojava.
Zato sto vecina izgledaju kao crnci, na prvi pogled bio pomislio da je crnac/crnkinja.
Logic, Kidd, Klay, Blake - tamnije izgleda neki crnogorac. Znam da nije za ove teme, zato i stavljam u spoiler. Ova tema uopšte nije jednostavna, ali mi fakat smeta što se odbacuje taj drugi dio neke miješane osobe. Njih crnci ne prihvataju kao svoje, a ni bijelci. Logic i Cole o tome i pričaju u svojim pjesmama. Zato prihvati da si jedinstvena osoba na dunjaluku, cherish that shit

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Kawhi » 24 jan 2018, 01:25

miki_92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:


1:10 :urnebes:

Kakav lik, pa zar nije ocito da samo onaj u Torontu posteno ko covjek radi?
hehe white privilege

a ovim crncima dozvoljeno da otvoreno budu rasisti...ah cuj mene, crnac rasista, pa svi znamo da je rasizam jednosmjerna ulica
Najgore je što mu ovaj ne smije reći da je idiot iako mu se na tonu glasa osjeti da misli to. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Ziggs » 24 jan 2018, 01:27

Izgleda Kosta i Hill idu put Klivlenda. Ali izgleda da je veći problem Cavsa katastrofalna hemija u svlačionici nego igračka komponenta.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jan 2018, 01:28

U za ovog bijelog lika je u ovoj emisiji patnja godinama. Mislim da trpi sve ovo samo jer je solidno placen pa ne pukne nikad. Inace neko drugi bi se iznervirao svaki put i dobio 100 otkada do danas :D

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Torres_9 » 24 jan 2018, 01:31

Jes propo Cp, osta frajer i bez nastupa na allstaru

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Lillard » 24 jan 2018, 01:39

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la alemsa » 24 jan 2018, 01:40

Ziggs je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Nijedan Heat na all-staru. Wizardsi imaju dva. Smiješno.
Interesantno mi je da u bilo kojoj sferi, bio to sport ili muzika. Osobe koje su pomješane rase, otac crnac - majka bijelkinja ili obrnuto. Te osobe se uvijek identifikuju kao crnci, dok se ovog "bijelog" dijela stide i odbacuju. Nije mi jasno ovo, zašto te osobe ne prihvate da su jedinstvene na ovom svijetu i to "proslavljaju" a ne bore se protiv toga. Da li je to neki kompleks ili mržnja izgrađena prema tom bijelačkom svijetu radi rasizma ili šta već. Vrlo interesantna pojava.
Zato sto vecina izgledaju kao crnci, na prvi pogled bio pomislio da je crnac/crnkinja.
Logic, Kidd, Klay, Blake - tamnije izgleda neki crnogorac. Znam da nije za ove teme, zato i stavljam u spoiler. Ova tema uopšte nije jednostavna, ali mi fakat smeta što se odbacuje taj drugi dio neke miješane osobe. Njih crnci ne prihvataju kao svoje, a ni bijelci. Logic i Cole o tome i pričaju u svojim pjesmama. Zato prihvati da si jedinstvena osoba na dunjaluku, cherish that shit
Imaju black features, zna se odma da su mixed oni, vecina mix djece izgleda kao Obama, Curry, Wilson, s obzirom koliko su Americki crnci inace "svjetle koze", nea neke razlike izmedju Obame i osobe kojem su oba roditelja crni. Tako da bi na prvi pogled Obama bio crn i vecina nebi ni znala da je mix dok ne kaze, logicno je da ce i zivjet tako.

I ne znam na osnovu cega si zakljucio da se odbacuje drugi dio familije?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la MElloo » 24 jan 2018, 01:47

Lillard je napisao/la:slika
Je.biga nek krne pisat gluposti po twitteru zove rihannu na dejt pa mozda i u prvu petorku upadne

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Ziggs » 24 jan 2018, 01:50

@alemsa
Gledao sam jučer neki intervju i onda sam povezao iz mnogo pjesama i intervjua da je ustvari to tako. Da se razumijemo, nisam rasista, kao mali sam želio biti crnac :lol: Mislim da to može razumjeti neko ko živi u američkom društvu. Skroz je tema offtopic, al ne vjerujem da bi neko na chatu pisao šta ovoj stvari. Pozdrav raji koja diskutuje o ovoj "gluposti" :wave:
Treneri previše gledaju na reputaciju koju igrači imaju u medijima. Također mislim da su precjenili Draymondov utjecaj na rekord GSW, otkad je Durant došao mislim da on nije toliko značajan kao što je prije bio. George je ništa manje značajan za igru OKC, ne bi Melo i Westbrook dogurali do 7. seeda bez njega u ekipi.
Zadnja izmjena: Ziggs, dana/u 24 jan 2018, 01:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2018, 01:54

Torres_9 je napisao/la:Jes propo Cp, osta frajer i bez nastupa na allstaru
?
MElloo je napisao/la:
Lillard je napisao/la:slika
Je.biga nek krne pisat gluposti po twitteru zove rihannu na dejt pa mozda i u prvu petorku upadne
Za početak bi mu vjerojatno bilo dobro da ga Embiid ne razvali u međusubnom duelu.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la alemsa » 24 jan 2018, 02:04

SiamoNoi je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:Jes propo Cp, osta frajer i bez nastupa na allstaru
?
Nije ozbiljan
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Kawhi » 24 jan 2018, 02:08

alemsa je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:Jes propo Cp, osta frajer i bez nastupa na allstaru
?
Nije ozbiljan
Ma i prošlih godina uzimao mjesto Dameu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la Scof1eld » 24 jan 2018, 02:11

Kad tradeas all star igraca za tamo nekog Georgea

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2017/2018

Post Postao/la alemsa » 24 jan 2018, 02:16

Ziggs je napisao/la:@alemsa
Gledao sam jučer neki intervju i onda sam povezao iz mnogo pjesama i intervjua da je ustvari to tako. Da se razumijemo, nisam rasista, kao mali sam želio biti crnac :lol: Mislim da to može razumjeti neko ko živi u američkom društvu. Skroz je tema offtopic, al ne vjerujem da bi neko na chatu pisao šta ovoj stvari. Pozdrav raji koja diskutuje o ovoj "gluposti" :wave:
Treneri previše gledaju na reputaciju koju igrači imaju u medijima. Također mislim da su precjenili Draymondov utjecaj na rekord GSW, otkad je Durant došao mislim da on nije toliko značajan kao što je prije bio. George je ništa manje značajan za igru OKC, ne bi Melo i Westbrook dogurali do 7. seeda bez njega u ekipi.
Pa sve to zavisi od osobe do osobe i od slucaja sa slucajem, ali logicno da ce "vuci" na stranu kojoj vishe fizicki pripada i za koju se "smatra" od drustva da pripada, ali sumnjam da se druga strana odbacuje na taj nacin, "kao da nisu" odnosno kao da se stide, taj dojam nisam stekao a poznajem dosta mix osoba i kroz skolu nekad i sve. Okolina utice na to isto, neko ko je polutan a odrasta u Sarajevu vishe ce vuchi na Muslimansku stranu, nego polutan iz istog mjesanog braka u Banja Luci (Musliman-Srpkonja ili oburnuto) taj ce vjerovatno vishe vuci na Pravoslavlje.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 24 jan 2018, 02:18, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.