NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
emir18
Postovi: 16491
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la emir18 » 28 maj 2018, 12:31

Da je kakao Lebrona potpisati vidim da gotivi Tatuma,sad kako bi se sa Irvingom slagao tesko je reci ,al eto ako hoce na istoku ostati bujrum u najvecu fransizu.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Pip » 28 maj 2018, 12:40

LeBron svakim danom bilda svoj slucaj za GOATa
treba provjerit jel se radi o nekom mutantu...njegova fizicka izdrzljivost je za proucavanja

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 maj 2018, 12:40

Zar ne mislite da je James, a prije njega MJ23, upravo razlog zašto svi bježe na zapad?
Da igrači poput Durenta, Rođe i ostalih nisu "Pichke" mogli bi napraviti jak istok, nego ovako znaju da će teško preko Jamesa ili prije Jordana, do velikog finala. Vjerujte da u tome ima istine.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 12:42

Tako je, Butler neće da igra protiv Jamesa, nego bježi na Zapad da igra protiv četiri jaka tima, slažem se. Valid argument.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la lumani » 28 maj 2018, 12:44

adriano_leite je napisao/la:Svaka cast LeBronu da i pored ovakvog parmaka od trenera i upitnih igraca ulazi u Finale. Da je Boston bio kompletan, ovo ne bi bilo ni blizu, ali to je u domenu SBBKBB.

James ako zeli da produzu karijeru, mora hitno u drugi tim ili traziti smjenu trenera i tjeranje mnogih igraca, iako su mu prijatelji (JR, Love, TT, jer gutaju salary cap, Hill je od koristi ali za 20 miliona premalo).

Ovi sto ismijavaju Istok, pa Boston je prekucavao ekipe sa Zapada. Prevelik je mit da je Zapad toliko jaci od Istoka i da je ovaj prolazak u Finale nesto sto bi mnogi igraci uradili. Ko bi ba prosao? Curry? Frajer nestaje u bitnim i bara-bara utakmicama, Durant jednom njusku izmolio kad je bitno, Harden - sta ono, more bitnih utakmica prosao, aha al na NBA 2k, o cemu pricamo?

Jamesu svaka cast, a oni koji misle da je Lue nesto uradio, zelim im Luea dugorocno na klupi njima simpaticnih ekipa. Frajer zahvaljujuci Jamesu jos uvijek ima posao...
Lue barem crta zadnji napad Bronu a ne kao Ubleha Blatt J.R...

Btw,cestitam na prolazu.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 28 maj 2018, 12:44

Samo je fazon što su najveći konkurenti i te najjače ekipe sa Zapada zadnjih godina , popunjen svojim all star igračima putem drafta ili su došli iz iste konferencije.(Durant,Curry,Klay, WB, Kawhi ,LMA,,Harden,Paul itd) Ne vidim da su neki impact napravili igrači koji su kao pobjegli sa istoka, pa veću šansu su imali na istoku za finale, nego što će ikad imati na zapadu pored ovakvih ekipa.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21309
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 28 maj 2018, 12:47

Ako Houston veceras prodje, mislim da LeBron i Cavsi fakat imaju solidnu sansu uzeti titulu. Rocketsi su im sa iso heavy kosarkom puno puno bolji match up od Warriorsa i motion napada jer Cavsi nemaju dovoljno atleticnih igraca za ispratiti Dubse, dok bi im izolacije Hardena i Paula ipak bilo lakse branit. Odbrambeno svakako nijedna ekipa nema odgovor za LeBrona, on ce trpat i razigravat dok fizicki ne padne.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 28 maj 2018, 13:01

Epidaurus je napisao/la:Ako Houston veceras prodje, mislim da LeBron i Cavsi fakat imaju solidnu sansu uzeti titulu. Rocketsi su im sa iso heavy kosarkom puno puno bolji match up od Warriorsa i motion napada jer Cavsi nemaju dovoljno atleticnih igraca za ispratiti Dubse, dok bi im izolacije Hardena i Paula ipak bilo lakse branit. Odbrambeno svakako nijedna ekipa nema odgovor za LeBrona, on ce trpat i razigravat dok fizicki ne padne.
Ako JR i Love odigraju nesto u napadu uz to da TT anulira ucinak Capele to ce itekako bit tijesno...protiv goldena slazem se ni 1% sanse
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la SF6 » 28 maj 2018, 13:03

filip13 je napisao/la:celticsi gube,na tribinama za vrijeme tajm auta ples,pjesma,igra,naopako sve
Ludi ameri :rol:

Avatar
Balon
Postovi: 3041
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Balon » 28 maj 2018, 13:03

adriano_leite je napisao/la:
Balon je napisao/la:Sta kazu ima LeBron Jeffa Greena covjek za 10 godina u ligi promjenio 7 timova eto toliko je dobar, , pa kad se on spominje kao najveca pomoc Lebronu onda znas koliko je sati :D..DVA spomenika Jamesu treba dici ispred dvorane a ne jedan
Jeff Green je bio izuzetan igrac, dok je jos igrao s Durantom u Seatleu (bio 5. pick i cim je dosao odmah imao nesrecu povrede u predsezoni), pa onda u OKC-u, zatim su se pojavili problemi sa srcem, operacija, bilo je upitno da li ce uopste igrati kosarku. Zbog srcanih problema mnogi igraci su prekinuli svoje karijere, ali on igra i dalje i meni je bas drago sto je bas on usao u Finale. Da bude jos jace, na Cleveland Clinic je uradio operaciju na srcu i eto 5 godina poslije s Clevelandom ide u Finale. Cleveland ga "digao iz mrtvih" i ljudski i igracki.
Green kad je dosao u ligu je vazio cak za jedan od najvecih talenata to je tacno, znam i za probleme sa srcom....medjutim covjek je u ligi ipak 10 godina bio je spreman i "zdrav" jer inace mu doktori nebi dopustili da igra uopste i nigdje nije pokazao vise od prosjecnih partija... a svakako stoji to da je ovo lijepa prica oko njega i ulaska u finale, mnogim sportasima su problemi sa srcem ipak okoncali karijere

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 28 maj 2018, 13:17

Epidaurus je napisao/la:Ako Houston veceras prodje, mislim da LeBron i Cavsi fakat imaju solidnu sansu uzeti titulu. Rocketsi su im sa iso heavy kosarkom puno puno bolji match up od Warriorsa i motion napada jer Cavsi nemaju dovoljno atleticnih igraca za ispratiti Dubse, dok bi im izolacije Hardena i Paula ipak bilo lakse branit. Odbrambeno svakako nijedna ekipa nema odgovor za LeBrona, on ce trpat i razigravat dok fizicki ne padne.
Oni su protiv houstona favoriti a protiv goldena nemaju ni 1% sanse.U Gsw imas 4 igraca koja koliko toliko mogu usporit lebrona dok u hou nema ni jedan.Onda iskustvo u finalima potpuno na strani cavsa.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
L-Train
Postovi: 18352
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 13:31

Daj ba covjece,jedva su prosli extremno neiskusnu ekipu bez dva najbolja igraca,a da budu favoriti protiv prve ekipe RSa i ekipe koja je odvukla GSW do game 7.Malo realnosti ne bi skodilo,a realnost je da Cavsi ni protiv jedne od te dvije ekipe nemaju malte ne nikakve sanse,protiv GSa posebno.Svakako uzivajte u finalu veceras,ako Paul bude mogao bar koliko toliko pomoci bice paklena utakmica,svakako sam uz Alemovu prciju veceras.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 28 maj 2018, 13:32

L-Train je napisao/la:Daj ba covjece,jedva su prosli extremno neiskusnu ekipu bez dva najbolja igraca,a da budu favoriti protiv prve ekipe RSa i ekipe koja je odvukla GSW do game 7.Malo realnosti ne bi skodilo,a realnost je da Cavsi ni protiv jedne od te dvije ekipe nemaju malte ne nikakve sanse,protiv GSa posebno.Svakako uzivajte u finalu veceras,ako Paul bude mogao bar koliko toliko pomoci bice paklena utakmica,svakako sam uz Alemovu prciju veceras.
Ma kakvi favorit :D Hjuston bi bio kvota 1,4, a godlen 1,01 :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4700
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kajzer10 » 28 maj 2018, 13:39

Tracy3McGrady je napisao/la:Zar ne mislite da je James, a prije njega MJ23, upravo razlog zašto svi bježe na zapad?
Da igrači poput Durenta, Rođe i ostalih nisu "Pichke" mogli bi napraviti jak istok, nego ovako znaju da će teško preko Jamesa ili prije Jordana, do velikog finala. Vjerujte da u tome ima istine.
Pa de navedi te teske igracine koje su presle sa istoka na zapad molim te :rol:
Prelaze u dosta jaču konferenciju kako bi igrali finale, kakav plan.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Pip » 28 maj 2018, 13:48

da li stavit joju na hendkep za Golden State (5,5) :hmmmm:

javlja mi se da ce ovo biti blow out, igrao Paul ili ne....vrijeme je da svi iz GS kliknu i ozbiljnim pristupom ne dozovole opustanje i clutch zavrsnicu

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 28 maj 2018, 13:52

L-Train je napisao/la:Daj ba covjece,jedva su prosli extremno neiskusnu ekipu bez dva najbolja igraca,a da budu favoriti protiv prve ekipe RSa i ekipe koja je odvukla GSW do game 7.Malo realnosti ne bi skodilo,a realnost je da Cavsi ni protiv jedne od te dvije ekipe nemaju malte ne nikakve sanse,protiv GSa posebno.Svakako uzivajte u finalu veceras,ako Paul bude mogao bar koliko toliko pomoci bice paklena utakmica,svakako sam uz Alemovu prciju veceras.
Role ja sam jedini ovdje piso da rakete mogu izbacit goldena i da su bolja ekipa od njih pa su se pojedinci smjali.Houston je puno bolja ekipa od Clevlanda ali ima par razloga zasto dajem blagu prednost cavsima u finalu.Napisat cu detaljnije ako se rakete nadju tamo a ako golden prodje to ce zavrsit 4-0 eventualno 4-1.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Lillard » 28 maj 2018, 13:53

AirMike je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Daj ba covjece,jedva su prosli extremno neiskusnu ekipu bez dva najbolja igraca,a da budu favoriti protiv prve ekipe RSa i ekipe koja je odvukla GSW do game 7.Malo realnosti ne bi skodilo,a realnost je da Cavsi ni protiv jedne od te dvije ekipe nemaju malte ne nikakve sanse,protiv GSa posebno.Svakako uzivajte u finalu veceras,ako Paul bude mogao bar koliko toliko pomoci bice paklena utakmica,svakako sam uz Alemovu prciju veceras.
Role ja sam jedini ovdje piso da rakete mogu izbacit goldena i da su bolja ekipa od njih pa su se pojedinci smjali.Houston je puno bolja ekipa od Clevlanda ali ima par razloga zasto dajem blagu prednost cavsima u finalu.Napisat cu detaljnije ako se rakete nadju tamo a ako golden prodje to ce zavrsit 4-0 eventualno 4-1.
Golem si, skoro ko Željo!
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Locust » 28 maj 2018, 13:55

Locust je napisao/la:Hou in 7
Jedini si pisao, nema šta :)

Bilo je još ljudi pored mene, naravno.

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 28 maj 2018, 13:58

Locust je napisao/la:
Locust je napisao/la:Hou in 7
Jedini si pisao, nema šta :)

Bilo je još ljudi pored mene, naravno.
Govorim o pocetku sezone kad se nije znalo hocel rakete imat najbolji omjer hocel igrat ovako dobro itd..Ti si ovo napiso skoro ali nije to ni bitno volio vi da pogodis prognozu pa da gledamo zanimljivo finale.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Kaunas
Postovi: 13302
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kaunas » 28 maj 2018, 14:00

slika
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.