NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2018, 00:33

Epidaurus je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Pa glup potez je uradio. Potez iz ocigledne frustracije ali glup.

Medjutim to ne mijenja cinjenicu da on s tom rukom nije MOGAO igrati kako je igrao. O tom je rijec, jer @Epi je dijelio kritike ne pomenuvsi tu stvar.

Bandazu mozda moras stavit, nece samo od sebe proci, ne znam.

Sto se nije pojavio nakon Game 1 je zato da Warriorsi ne znaju za povredu (imas izjavu) i jer je zelio igrat pod svaku cijenu. Al da je neko drugi u pitanju bilo bi FLU GAME isticanje, a to sto je on imao 30/10/10 sa slomljenom rukom u dvije utakmice je argument PROTIV dakako.
Pa kako je u 2. i 3. tekmi mogao uzeti 20 odnosno 28 suteva sa slomljenom rukom (ako fakat jest slomljena bila), a u 4. eliminacionoj samo 13 ? Cinjenica je da je u 4. tekmi bio puno pasivniji u oba smjera nego u prve tri.
Pa sigurno da nije nista bolje postajalo.

Jest bio pasivniji, al 0-3 rezultat i vec gotova serija. Pokusao je u 2. i 3. tekmi, nije uspio i jbg.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la PaskalHens » 12 jun 2018, 00:33

bombaysaphire je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Na svaku tvoju izjavu o Lebronu kao goatu ja ću staviti pet o Kobe>lebron. Isključivo nba ljudi. Nikakvi analitičari pichke materine.. I da, nisam se oglušio, nego nije vrijedna replike. Ker je veliki gospodin i mora odati pažnju nekako čovjeku koji je dobio metlu. Ja bih rekao kurtoazija klasična.


Nema moje izjave da je LeBron GOAT, jer ja tako ne mislim, za mene je Wilt GOAT...

Kerr je dao izjavu poslije 51 poena i prve utakmice....


Wilt, MJ, LeBron, Magic, Kareem, Russell, Stockton, Malone, Duncan, Bird, Shaq.... Kobe ni u TOP 10.
Sad i shvatam potpis. Nemoj me više citirat zdravlja ti.
Viva la France, as they say in Rome.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jun 2018, 00:47

Uhvatio se potpisa, kad ne zna ništa drugo...
Tu reklamu furamo mi u mahali kao zezanciju i ništa više, ali neka ti bude...
Klasični hejter LeBrona , koje kada predstaviš argumente, samo skreće sa teme...
Samo si čekao da bude metla i dođeš ovdje i hejtaš Le Brona...
Kad na izjavu Kerra poslije prve utakmice, kažeš to je kurtoazija sve ti je jasno...
Ja sam došao ovdje da hejtam LeBrona i to je sve...
Avatar mi sve govori, trokorak...
Zadnja izmjena: bombaysaphire, dana/u 12 jun 2018, 01:11, ukupno mijenjano 1 put.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 12 jun 2018, 00:54

Clutch je napisao/la: Nije uopste.

Fazon je da ovo sto ja pisem je poprilican konsenzus. Ovaj playoff mu ne moze osporit niko ziv, niti pokusava, al eto ovdje mozes na svasta naletit.

Sama cinjenica da su dvije serije otisle u 7 UPRKOS njegovoj takvoj igri, da je 51/8/8 partija rezultirala egalom i na kraju porazom, dosta govori o tome koliko je kosarka danas kompleksnija od igre individualca, a oko tog se redovno najvise glozimo. :mrgreen: Jer se upravo zbog tih stvari nepravedno umanjuje kao individualac, a potpuno drugi kontekst, dva razlicita svijeta.
Barkley je mensčini najbolje opisao zašto ga ljudi "umanjuju" iako ne bi trebali. Lik je loš "competitor". :mrgreen:

U principu, to ti je ono kad svi očekujemo da uzme loptu i probije reket svaki napad, a on doda Korveru na trojku (karikiram) :mrgreen:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la KK_Bosna » 12 jun 2018, 01:22

Epidaurus je napisao/la: Pa kako je u 2. i 3. tekmi mogao uzeti 20 odnosno 28 suteva sa slomljenom rukom (ako fakat jest slomljena bila)
Pa ti fakat nemas ni trunke srama? :shock:

Izmisljas curryju neke operacije, a sada jos i sumnjas u to da je lebron povrijedjen :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jun 2018, 01:26

Da je nekim čudom Hill pogodio ono bacanje, a GSW promašio šut za pobjedu, opet bi bilo komentara tipa ukakio se LeBron jer nije on završio zadnji napad...


Dosta ljudi ovdje gleda na "američki" način utakmicu, heroj je samo onaj ko je pogodio zadnji šut i on je najzaslužniji za pobjedu, sva slava ide njemu , a ovi što su iskrvarili da uopšte dođe do egala, njih ko šiša...

Spominje se ko je najvažniji u GSW Durant ili Curry, a zaboravlja se da je Green zvao Duranta, zaboravlja se da Green zaključa reket, zaboravlja se da Green čitavu utakmicu radi sve potrebno i nepotrebno da se pobjedi...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la japa » 12 jun 2018, 01:29

Clutch je napisao/la:
japa je napisao/la: :lol: :lol:

Na koji nacin? Dva puta u sedam utakmica? Skim je napravio sa Kevinom Loveom koji bi u svim tim ekipama koje su izbacili bio glavni igrac (osim Bostona u kojem glavnog igraca niej bilo pa znaci da bi i tu bio glavnim). Daj molim te mani me te suplje, drkanje na Lebronovo finale kao na svjetsko cudo ne bi li se pravio neki hype i lazna poredjenja sa nekim koja u realnosti nemaju nikakvo uporiste.


Ovdje se prica o Clevelandovom kadru (izuzev Jamesa) kao da je Cedevita samo zato sto su losi u poredjenju sa igracima GSW...
Love sa pokidanim ligamentom ruke da bude bitniji igrac od Horforda i Tatuma. :eh:

Ae: :lol: :lol: :lol:

Nevezano za bilo kakva poredjenja, Lebron 2018 je jedan od najboljih playoff nastupa ikada, i to jos pokusavaju osporavati samo neznalice i(li) klauni poput tebe.
Tipicno od dikrajdera svis u neznalice ako ne svrsavaju i ne preuvelicavaju sve vezano za ljubimca. Naravno performansi ljubimca nisu sjajni, izvanredni nego odma najbolji ikada ni manjeni vise :rol: Inace ti si znalac i vjerujem pregledao si sve plyyoff serije unazad 30 godina pa si mjerodavan da ocijenis koji nastup moze ici u najbolje ikad.

Inace uzivancija mi je citati takve likove koji me nauce da je Kevin Love=Edin Bavcic kako bi se samoprozvani King sto vise uzdigao.


A sto se tice povrede, interesantno je to slomis saku a onda u slijdecoj utakmici nabacujes sebi od tablu i zakucavas :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jun 2018, 01:32

Da budemo potpuno tacni,James nije rekao da ima slomljenu saku,vec ozbiljan "bruise"...To je izjavio na pressu kad je izasao s bandazom i to sam cuo svojim usima.Ako se nesto promijenilo od tada,nisam upratio...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la KK_Bosna » 12 jun 2018, 01:33

bombaysaphire je napisao/la:Da je nekim čudom Hill pogodio ono bacanje, a GSW promašio šut za pobjedu, opet bi bilo komentara tipa ukakio se LeBron jer nije on završio zadnji napad...


Dosta ljudi ovdje gleda na "američki" način utakmicu, heroj je samo onaj ko je pogodio zadnji šut i on je najzaslužniji za pobjedu, sva slava ide njemu , a ovi što su iskrvarili da uopšte dođe do egala, njih ko šiša...

Spominje se ko je najvažniji u GSW Durant ili Curry, a zaboravlja se da je Green zvao Duranta, zaboravlja se da Green zaključa reket, zaboravlja se da Green čitavu utakmicu radi sve potrebno i nepotrebno da se pobjedi...
Apsolutno si u pravu, samo bih dodao da je faktor x u ovoj seriji bio mcgee... Na njega niko nije racunao da ce ikakav doprinos imati
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jun 2018, 01:35

KK_Bosna je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la: Pa kako je u 2. i 3. tekmi mogao uzeti 20 odnosno 28 suteva sa slomljenom rukom (ako fakat jest slomljena bila)
Pa ti fakat nemas ni trunke srama? :shock:

Izmisljas curryju neke operacije, a sada jos i sumnjas u to da je lebron povrijedjen :tokralju:

Pa lik toliko gotivi Currya, da će postati klasični hjeter LeBrona...
Prošle sezone sam imao rasprava sa njim, gdje je fino branio svoje argumente i to sam veoma poštovao, sve sam činjenice...


Ove sezone Epi je izgubio talenat definitivno, i sve više se koncentriše da ismijava postove, nego da fino odbrani svoje tvrdnje...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jun 2018, 01:45

KK_Bosna je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Da je nekim čudom Hill pogodio ono bacanje, a GSW promašio šut za pobjedu, opet bi bilo komentara tipa ukakio se LeBron jer nije on završio zadnji napad...


Dosta ljudi ovdje gleda na "američki" način utakmicu, heroj je samo onaj ko je pogodio zadnji šut i on je najzaslužniji za pobjedu, sva slava ide njemu , a ovi što su iskrvarili da uopšte dođe do egala, njih ko šiša...

Spominje se ko je najvažniji u GSW Durant ili Curry, a zaboravlja se da je Green zvao Duranta, zaboravlja se da Green zaključa reket, zaboravlja se da Green čitavu utakmicu radi sve potrebno i nepotrebno da se pobjedi...
Apsolutno si u pravu, samo bih dodao da je faktor x u ovoj seriji bio mcgee... Na njega niko nije racunao da ce ikakav doprinos imati


Tako je, pisao sam o tome poslije treće utakmice, da Kerr u sve tri utakmice drugo poluvrijeme počinje sa Shaqtinom, i zna se da će lik maksimalno igrati 5-6 minuta, međutim ameba na klupi Cavsa ne konta i lik napravi razliku bez problema, jer mu protivnik u reketu bude Ljubav....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 12 jun 2018, 02:25

KK_Bosna je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la: Pa kako je u 2. i 3. tekmi mogao uzeti 20 odnosno 28 suteva sa slomljenom rukom (ako fakat jest slomljena bila)
Pa ti fakat nemas ni trunke srama? :shock:

Izmisljas curryju neke operacije, a sada jos i sumnjas u to da je lebron povrijedjen :tokralju:
Ti si meni bog foruma bgm.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 12 jun 2018, 07:16

Epidaurus je napisao/la: Ti si meni bog foruma bgm.
:mrgreen:

Inače, ne ide mi u glavu ovo osporavanje nadrealnog PO Lebrona zbog konkurencije na istoku. Cijelu sezonu čitaš o vrhunskom sistemu u Bostonu, Raptorsima koji konačno djeluju da mogu nešto napraviti a onda kad ih čovjek izbaci vrhunskim partijama nikad nisu ni valjali. Prvi domaći poraz u PO za Boston i metla prvom seedu, kakvi god da su, je veliki podvig. Pri tome, u barem 10 utakmica je disao na škrge s obzirom da je igrao i po 48 minuta, dao sve od sebe u g1 sa GSW a opet izgubio i onda ga se osporava što kod 0-3 u finalu nije pokazao veću želju. :?

Uživajte u igrama jednog od najvećih ikad dok još uvijek traje, nema još previše vremena.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la artemis77 » 12 jun 2018, 10:22

Na osnovu komentara zaključio sam da košarku na istoku igra 5 ljudi zapravo, a 4 su Cavsima. Stoga ovaj podvig od 8 finala zaredom možemo nazvati smiješnim.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2018, 11:19

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la: Ti si meni bog foruma bgm.
:mrgreen:

Inače, ne ide mi u glavu ovo osporavanje nadrealnog PO Lebrona zbog konkurencije na istoku. Cijelu sezonu čitaš o vrhunskom sistemu u Bostonu, Raptorsima koji konačno djeluju da mogu nešto napraviti a onda kad ih čovjek izbaci vrhunskim partijama nikad nisu ni valjali. Prvi domaći poraz u PO za Boston i metla prvom seedu, kakvi god da su, je veliki podvig. Pri tome, u barem 10 utakmica je disao na škrge s obzirom da je igrao i po 48 minuta, dao sve od sebe u g1 sa GSW a opet izgubio i onda ga se osporava što kod 0-3 u finalu nije pokazao veću želju. :?

Uživajte u igrama jednog od najvećih ikad dok još uvijek traje, nema još previše vremena.

Sta ti ima ic u glavu...citas danima prije finala zapda da ce Houston uzet jednu ili u nekom ludom slucaju 2 tekme i onda ljudi odu u G7 zamalo dobiju i naziva ih se luzerima.... :crazy: :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 12 jun 2018, 11:23

činjenica je da je LeBron nestao u game 4
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la TonySosa » 12 jun 2018, 11:28

Činjenica je da od 10 najboljih igrača lige, osam igra na zapadu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2018, 11:32

TonySosa je napisao/la:Činjenica je da od 10 najboljih igrača lige, osam igra na zapadu.
Cinjenica je da je od svih tih 10 Lebron najbolji :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 12 jun 2018, 11:33

TonySosa je napisao/la:Činjenica je da od 10 najboljih igrača lige, osam igra na zapadu.
ne znam je li Kyrie top 10 igrač lige
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la RollsRoyce » 12 jun 2018, 11:40

Jeste zato giannis, a i irving je rubni ako nista.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.