NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 25 maj 2018, 23:20

Paul je lider ovih Raketa, makar do sada u PO.

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 25 maj 2018, 23:21

AirMike je napisao/la:Sve nba virtuozi sve znaju ili bolje reci misle da znaju.Cuj Hou treba predat sledecu tekmu i odmorit igrace za game 7 jer nema Paula.Zar stvarno moze neko pomislit takvu glupost?U ovom sistemu Houstona Chris Pual i nije neka bitna rola koja ce rijesit mec,sinoc je imo par dobrih pogodaka ali je bio najgori igrac raketa.Sad samo ubacit Gordona u prvu povecat minutazu Greenu i ubacit jos jednog igraca u rotaciju i nece se ni osjetit da Paula nema.
Ko ti napise da nisi u pravu,nema pojma o loptanju pod obrucima.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Lillard » 25 maj 2018, 23:22

Kajzer10 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Pa da su ne znam kakvih role igrači Warriorsa, Houston igra sa 7 igrača praktički.

Curry > Paul
Durant > Ariza
Klay < Harden
Green > Capela
Iggy = Tucker

Da sam išao po superstar rangu, Curry i Durant su bolji od Paula i Hardena, onda Klay od Arize i Green od Capele, ovo ostalo isto. Barem je takva percepcija u ligi.
Ma jaci su oni, ne kazem da nisu samo se previse to potencira 4 AS, kao sad trebaju pomesti sve redom. Po meni Klay i Green nisu vise nikakvi All star igraci. Mada uz to i sve drugo navedeno, Durant i Curry su trebali uskociti i rijesiti zadnje dvije tekme koje su isle na par posjeda.
Bit ce to mrlja al nije meni svako ispadanje od slabije ekipe sramota. Jer imas malo slabije i puno slabije ekipe. Ovaj Houston je prije malo slabiji nego puno slabiji od njih. Fenomenalna ekipa.
Green je bio DPOY, i sad je jedan od najboljih obrambenih igrača u ligi, najbolji asistent u TAKVOJ ekipi, što je dokaz koliko je dobar.
Klay je AS igrač, obe strane parketa, možda nije igrač koji bi nosio ekipu, al AS sigurno je. Sad da njihova ekipa ima 4, a Houston jednog nije pošteno, ali mislim da bi u drugoj ekipi Klay sigurno bio AS igrač, Green vjerojatno, al moguće ne.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 23:29

AirMike je napisao/la:Sve nba virtuozi sve znaju ili bolje reci misle da znaju.Cuj Hou treba predat sledecu tekmu i odmorit igrace za game 7 jer nema Paula.Zar stvarno moze neko pomislit takvu glupost?U ovom sistemu Houstona Chris Pual i nije neka bitna rola koja ce rijesit mec,sinoc je imo par dobrih pogodaka ali je bio najgori igrac raketa.Sad samo ubacit Gordona u prvu povecat minutazu Greenu i ubacit jos jednog igraca u rotaciju i nece se ni osjetit da Paula nema.
Posto se osjecam prozvanim,jer sam napisao da HOU treba svoj fokus staviti na game 7,napisacu ti par stvari....
Prvo mi odgovori,koji to stil kosarke gaji HOU i kako oni igraju?
Kad das odgovor na to pitanje,odgovor ce ti se 90% sam od sebe ponuditi.
Nadalje,kako mozes izvaliti takvu nebulozu i reci da se izostanak Paula nece osjetiti? Jel to Gordon na nivou jednog Paula da bez problema koristi svaki missmatch,nosi napad sam u odredjenom dijelu utakmice i kreira za druge?Naravno da nije!Lik je klasicni suter sa povremenim napadom na obruc.Kreacija=0 bodova!
Uostalom,ako Paul nije toliko bitan,pa gdje su ti uspjesi HOU ranijih godina,majku mu?
Ako do sada nisi skontao,on je igrac koji omogucava Hardenu da ima losu tekmu,a da se dobije,on je igrac koji omogucava da Harden "odmori" tokom same utakmice,da svaki ima svoj "red" i tako im se povecava mogucnost da dobiju ozbiljnu ekipu,a da ne pominjem da 20 poena u rukama protiv ovakvog GS neces tek tako nadoknaditi.Ovaj HOU,bez Paula,jednostavno nema snage da pruzi 2 jake tekme u 4 dana.Jednostavno nema i zato im je mnogo bolja sansa njihov parket,podrska,pa sta bude,jer u jednoj tekmi je sve moguce!Garantujem ti jednu stvar,daju li svoj maximum maximuma u 6-oj tekmi i izgubi je,blowout im je u 7-oj igrao Paul ili ne,jer ih ionako umor vec dobrano hvata.To se vidjelo i na Hardenovih 0-11 za 3p.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 23:36

Epidaurus je napisao/la:Sa zdravim Iggyjem bi ova serija vjerovatno sinoc bila zavrsena, bila je neka statistika nakon 3. tekme cini mi se da su Paul i Harden od 49 posjeda protiv njega samo 4 puta poentirali al nisam siguran. Bez Iggyja citav koncept smallball ja drugaciji i lik nije nista manje bitan od Klaya npr. U PO izdanju je jedan od najboljih defanzivaca lige i odlican kreator sto je za motion napad Warriorsa jako bitno. Ni KD ni Green ni Klay ne mogu nadoknadit njegovu odbranu na perimetru sasvim sigurno.
Jadni oni,fali im Iguodala pored svega sto imaju...Ne znam kako iko moze i napisati ovakav post i traziti neka opravdanja!?Konstantno ih velicas,a sad im je kljucan lik od 34 godine i bez njega ne mogu!! :roll:
Da,nedostaje im,to stoji.Da li bi im jedan 34-godisnjak trebao toliko uticati na igru pored svega sto imaju? Naravno da ne,jer ako je to slucaj,onda ostali nisu tako dobri kao sto o njima pisete vec nekoliko godina!Govoris o 5-om najvaznijem igracu ekipe-PETOM!Pogledaj ko su te opcije kod drugih NBA ekipa.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 25 maj 2018, 23:41

NEZALAGANJE je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Sa zdravim Iggyjem bi ova serija vjerovatno sinoc bila zavrsena, bila je neka statistika nakon 3. tekme cini mi se da su Paul i Harden od 49 posjeda protiv njega samo 4 puta poentirali al nisam siguran. Bez Iggyja citav koncept smallball ja drugaciji i lik nije nista manje bitan od Klaya npr. U PO izdanju je jedan od najboljih defanzivaca lige i odlican kreator sto je za motion napad Warriorsa jako bitno. Ni KD ni Green ni Klay ne mogu nadoknadit njegovu odbranu na perimetru sasvim sigurno.
Jadni oni,fali im Iguodala pored svega sto imaju...Ne znam kako iko moze i napisati ovakav post i traziti neka opravdanja!?Konstantno ih velicas,a sad im je kljucan lik od 34 godine i bez njega ne mogu!! :roll:
Da,nedostaje im,to stoji.Da li bi im jedan 34-godisnjak trebao toliko uticati na igru pored svega sto imaju? Naravno da ne,jer ako je to slucaj,onda ostali nisu tako dobri kao sto o njima pisete vec nekoliko godina!Govoris o 5-om najvaznijem igracu ekipe-PETOM!Pogledaj ko su te opcije kod drugih NBA ekipa.
Stvarno, kako je moguce da im toliko fali ATG defanzivac i vrhunski razigravac. Niko ne trazi nikakva opravdanja al je cinjenica da je on vrlo vjerovatno razlika izmedju Warriorsa u 5 i sedme utakmice.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 23:43

Epidaurus je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Sa zdravim Iggyjem bi ova serija vjerovatno sinoc bila zavrsena, bila je neka statistika nakon 3. tekme cini mi se da su Paul i Harden od 49 posjeda protiv njega samo 4 puta poentirali al nisam siguran. Bez Iggyja citav koncept smallball ja drugaciji i lik nije nista manje bitan od Klaya npr. U PO izdanju je jedan od najboljih defanzivaca lige i odlican kreator sto je za motion napad Warriorsa jako bitno. Ni KD ni Green ni Klay ne mogu nadoknadit njegovu odbranu na perimetru sasvim sigurno.
Jadni oni,fali im Iguodala pored svega sto imaju...Ne znam kako iko moze i napisati ovakav post i traziti neka opravdanja!?Konstantno ih velicas,a sad im je kljucan lik od 34 godine i bez njega ne mogu!! :roll:
Da,nedostaje im,to stoji.Da li bi im jedan 34-godisnjak trebao toliko uticati na igru pored svega sto imaju? Naravno da ne,jer ako je to slucaj,onda ostali nisu tako dobri kao sto o njima pisete vec nekoliko godina!Govoris o 5-om najvaznijem igracu ekipe-PETOM!Pogledaj ko su te opcije kod drugih NBA ekipa.
Stvarno, kako je moguce da im toliko fali ATG defanzivac i vrhunski razigravac. Niko ne trazi nikakva opravdanja al je cinjenica da je on vrlo vjerovatno razlika izmedju Warriorsa u 5 i sedme utakmice.
OK,prolazak jedne od najboljih ekipa ikada,kako pisete,zavisi od 34-godisnjaka i 5-og igraca.Zanimljivo.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 25 maj 2018, 23:45

34ogodisnjaka koji je dan danas vrhunski defanzivac i overall ATG defanzivac te vrhunski razigravac. Pogotovo kad je njegova zamjena na vanjskim pozicijama debil Nick Young.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Lillard » 25 maj 2018, 23:45

Uh Iggy all time great defanzivac i vrhunski razigravač. Daleko smo dogurali ibogami.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 25 maj 2018, 23:49

Logicno da je Iggy ATG vanjski defanzivac, njegova uloga u Warriorsima je dosta zanemarena. Za poziciju je vrhunski razigravac kroz skoro citavu karijeru, jako jako mal broj izgubljenih lopti ima.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 23:53

Lillard je napisao/la:Uh Iggy all time great defanzivac i vrhunski razigravač. Daleko smo dogurali ibogami.
Ma sve all time great,a prvi put protiv ozbiljnog i nepovrijedjenog protivnika-odmah belaj.Hajde da gube utakmice igrajuci svoju igru,nego su se totalno pogubili...Trener ne zna gdje udara,rotacije totalno smanjio sto im je bila jedna od najvecih snaga,stil igre neprepoznatljiv,2 glavna igraca totalno nekonstantna itd itd.Ali evo,izgleda da ce im povreda kljucnog igraca protivnika,po ko zna koji put uveliko pomoci.Krenulo je sa Conleyem jos protiv MEM 2015 i evo traje do danas.Sve povrede-out za PO.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la TonySosa » 25 maj 2018, 23:56

Pa imali su i oni povrede.

Curry propustio cijelu seriju protiv Spursa i opet PRC, 4-1.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 23:58

TonySosa je napisao/la:Pa imali su i oni povrede.

Curry propustio cijelu seriju protiv Spursa i opet PRC, 4-1.
:lol: :lol: :lol:

Koliko ono All star igraca oni imaju,a koliko SA ili bilo koja druga NBA ekipa?
SA niko nije nedostajao?

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Lillard » 26 maj 2018, 00:02

Epidaurus je napisao/la:Logicno da je Iggy ATG vanjski defanzivac, njegova uloga u Warriorsima je dosta zanemarena. Za poziciju je vrhunski razigravac kroz skoro citavu karijeru, jako jako mal broj izgubljenih lopti ima.
Izgubit će seriju jer se povrijedio Iggy. Ne bi da su izgubili utakmice sa 20+ razlike, a ne ono imali par posjeda za pobjedu u obe utakmice.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 26 maj 2018, 00:04

NEZALAGANJE je napisao/la:
AirMike je napisao/la:Sve nba virtuozi sve znaju ili bolje reci misle da znaju.Cuj Hou treba predat sledecu tekmu i odmorit igrace za game 7 jer nema Paula.Zar stvarno moze neko pomislit takvu glupost?U ovom sistemu Houstona Chris Pual i nije neka bitna rola koja ce rijesit mec,sinoc je imo par dobrih pogodaka ali je bio najgori igrac raketa.Sad samo ubacit Gordona u prvu povecat minutazu Greenu i ubacit jos jednog igraca u rotaciju i nece se ni osjetit da Paula nema.
Posto se osjecam prozvanim,jer sam napisao da HOU treba svoj fokus staviti na game 7,napisacu ti par stvari....
Prvo mi odgovori,koji to stil kosarke gaji HOU i kako oni igraju?
Kad das odgovor na to pitanje,odgovor ce ti se 90% sam od sebe ponuditi.
Nadalje,kako mozes izvaliti takvu nebulozu i reci da se izostanak Paula nece osjetiti? Jel to Gordon na nivou jednog Paula da bez problema koristi svaki missmatch,nosi napad sam u odredjenom dijelu utakmice i kreira za druge?Naravno da nije!Lik je klasicni suter sa povremenim napadom na obruc.Kreacija=0 bodova!
Uostalom,ako Paul nije toliko bitan,pa gdje su ti uspjesi HOU ranijih godina,majku mu?
Ako do sada nisi skontao,on je igrac koji omogucava Hardenu da ima losu tekmu,a da se dobije,on je igrac koji omogucava da Harden "odmori" tokom same utakmice,da svaki ima svoj "red" i tako im se povecava mogucnost da dobiju ozbiljnu ekipu,a da ne pominjem da 20 poena u rukama protiv ovakvog GS neces tek tako nadoknaditi.Ovaj HOU,bez Paula,jednostavno nema snage da pruzi 2 jake tekme u 4 dana.Jednostavno nema i zato im je mnogo bolja sansa njihov parket,podrska,pa sta bude,jer u jednoj tekmi je sve moguce!Garantujem ti jednu stvar,daju li svoj maximum maximuma u 6-oj tekmi i izgubi je,blowout im je u 7-oj igrao Paul ili ne,jer ih ionako umor vec dobrano hvata.To se vidjelo i na Hardenovih 0-11 za 3p.
Nije se odnosilo samo na tebe ako si procitas zadnjih nekolko stranica vecina je rekla da hou treba skinut gace u narednom mecu.Koji stil kosarke gaji hou?Pa vidjeli smo prvu utakmicu njihov stil igre koji su igrali cjelu sezonu,pnr akcije i konstantno napadanje currya,forsiranje u napadu od strane hardena i paula koji su kombinovano uzeli pola suteva svoje ekipe REZULTAT toga lagana pobjeda ratnika.Vec sledecu utakmicu stil se promjenio svi su bili ukljuceni u igru Tucker rekord karijere svi ostali takodje odlicni.Znaci taj stil koji oni gaje uopste nece ni pokusavat protiv goldena jer sa njim ne mogu pobjedit.Sledece pitanje ako paul nije bitan gdje su uspjesi hou-a ranijih godina.Pa da ja tebi postavim protu pitanje gdje su uspjesi Paula ranijih godina?Prvo Paul nije jedina promjena koja se desila houstonu ove godine.Dobili su Tuckera koji doprinosi na obje strane parketa,dobili su dosta naprednijeg Capelu koji ce biti sve bolji i bolji dobili su dosta zrelijeg Hardena pa i na krajui Green je dosta dobar na momente.Dakle nije Paul jedino sto se promjenilo u Hostonu u zadnjih godinu dana.
Paul sinoc +/- -13 jedini igrac raketa koji je imo - i to cak 13 poena.Valjda ti to nesto govori?
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2018, 00:08

AirMike je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
AirMike je napisao/la:Sve nba virtuozi sve znaju ili bolje reci misle da znaju.Cuj Hou treba predat sledecu tekmu i odmorit igrace za game 7 jer nema Paula.Zar stvarno moze neko pomislit takvu glupost?U ovom sistemu Houstona Chris Pual i nije neka bitna rola koja ce rijesit mec,sinoc je imo par dobrih pogodaka ali je bio najgori igrac raketa.Sad samo ubacit Gordona u prvu povecat minutazu Greenu i ubacit jos jednog igraca u rotaciju i nece se ni osjetit da Paula nema.
Posto se osjecam prozvanim,jer sam napisao da HOU treba svoj fokus staviti na game 7,napisacu ti par stvari....
Prvo mi odgovori,koji to stil kosarke gaji HOU i kako oni igraju?
Kad das odgovor na to pitanje,odgovor ce ti se 90% sam od sebe ponuditi.
Nadalje,kako mozes izvaliti takvu nebulozu i reci da se izostanak Paula nece osjetiti? Jel to Gordon na nivou jednog Paula da bez problema koristi svaki missmatch,nosi napad sam u odredjenom dijelu utakmice i kreira za druge?Naravno da nije!Lik je klasicni suter sa povremenim napadom na obruc.Kreacija=0 bodova!
Uostalom,ako Paul nije toliko bitan,pa gdje su ti uspjesi HOU ranijih godina,majku mu?
Ako do sada nisi skontao,on je igrac koji omogucava Hardenu da ima losu tekmu,a da se dobije,on je igrac koji omogucava da Harden "odmori" tokom same utakmice,da svaki ima svoj "red" i tako im se povecava mogucnost da dobiju ozbiljnu ekipu,a da ne pominjem da 20 poena u rukama protiv ovakvog GS neces tek tako nadoknaditi.Ovaj HOU,bez Paula,jednostavno nema snage da pruzi 2 jake tekme u 4 dana.Jednostavno nema i zato im je mnogo bolja sansa njihov parket,podrska,pa sta bude,jer u jednoj tekmi je sve moguce!Garantujem ti jednu stvar,daju li svoj maximum maximuma u 6-oj tekmi i izgubi je,blowout im je u 7-oj igrao Paul ili ne,jer ih ionako umor vec dobrano hvata.To se vidjelo i na Hardenovih 0-11 za 3p.
Nije se odnosilo samo na tebe ako si procitas zadnjih nekolko stranica vecina je rekla da hou treba skinut gace u narednom mecu.Koji stil kosarke gaji hou?Pa vidjeli smo prvu utakmicu njihov stil igre koji su igrali cjelu sezonu,pnr akcije i konstantno napadanje currya,forsiranje u napadu od strane hardena i paula koji su kombinovano uzeli pola suteva svoje ekipe REZULTAT toga lagana pobjeda ratnika.Vec sledecu utakmicu stil se promjenio svi su bili ukljuceni u igru Tucker rekord karijere svi ostali takodje odlicni.Znaci taj stil koji oni gaje uopste nece ni pokusavat protiv goldena jer sa njim ne mogu pobjedit.Sledece pitanje ako paul nije bitan gdje su uspjesi hou-a ranijih godina.Pa da ja tebi postavim protu pitanje gdje su uspjesi Paula ranijih godina?Prvo Paul nije jedina promjena koja se desila houstonu ove godine.Dobili su Tuckera koji doprinosi na obje strane parketa,dobili su dosta naprednijeg Capelu koji ce biti sve bolji i bolji dobili su dosta zrelijeg Hardena pa i na krajui Green je dosta dobar na momente.Dakle nije Paul jedino sto se promjenilo u Hostonu u zadnjih godinu dana.
Paul sinoc +/- -13 jedini igrac raketa koji je imo - i to cak 13 poena.Valjda ti to nesto govori?
Ti ako mislis da je HOU i pedalj promijenio svoju igru,grdno se varas.Ljudi igraju izolacije konstantno,a razlog zasto dobijaju tekme nije promjena njihovog napada,vec odbrana kojom su natjerali GS da igra nesto sto oni nisu.
+/- statistiku za jednu utakmicu,molim te ne pominji,jer ispadas kosarkaski needukovan.To je statistika koja moze biti relevantna u 15-20 utakmica.U jednoj nikako.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 26 maj 2018, 00:18

Da nije bilo Paula ne bi bilo -13 u tim minutama nego -30. Smijesan argument.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la harden » 26 maj 2018, 00:23

Clutch je napisao/la:Da nije bilo Paula ne bi bilo -13 u tim minutama nego -30. Smijesan argument.
Lik je nosio Houston od početka drugog poluvremena, da nema njega ova serija bi već bila gotova a ovako ide G7 najvjerovatnije...

Da nema Paula, Harden ne bi smio imati nijednu lošu tekmu u seriji. Ovako su dobili i uz onu sramotu Brade
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Winters » 26 maj 2018, 00:28

Jadni Warriorsi gube jer nema Iggya. :cry:

Impresivno kako se uvijek uspijevaju naći novi izgovori, čitam i ne vjerujem. :lol:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 26 maj 2018, 01:37

@winters i ja, fali i Houstonu Luc, koji bi igrao preko 20 minuta u ovoj seriji a i ponajbolji je wing defender ekipe, pa se niko ne zali. Govorit da izostatak Iggyija pored 4 allstara je presudan i da bi pravilo razliku izmedju 7 tekmi i 5 je zalosno, ali fakat. Nemaju vise opravdanja, fataju se za dno dna :rol: .

@air
Grijesis za CP, problem je kad Harden bude sjeo ko ce vodit napad? Ko ce kreirat? Nea ko, to je bio problem prosle sezone, zato je i dovoden CP. Gordon samo zna score. CP znaci bruku ovoj ekipi, pisebno u ovoj seriji, pa iznio je ekipu zadnje 2 kljucne tekme, on i odbrana.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.