NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2018, 05:32

Ocekivao, iskreno bez Cp3 hjuston gubi sigurno, nema sanse da brada moze sam drzati ekipu cijelu tekmu to se vidjelo i veceras, mislim nema tog igraca koji to fizicki moze, Gordon malo pomogne ali opet slab je on kreator da bi igrao tu ulogu
Ne znam povreda je odlucila seriju, steta jer je mogao biti paklen G7 sa CP3

I Durant se veceras koliko toliko popravio, nije vise privatizovo toliko loptu kad je dobije, djelio je dalje za cudo :mrgreen:

Houstonu u svakom slucaju svaka cast, sezona iznad ocekivanja kad su ih svi omalovažavati oni su dokazali suprotno, a jedina greska po meni je nedovoljna rotacija, haj Ryan i nekako je labilnost iako je mogao naci svojih nekih minuta, ali JJ sigurno da je mogao dati 10tak minuta sto u ovakvoj seriji puno znaci

Sve u svemu idu G7, za GSW sam siguran da su u finalu (jedino ako se CP3 vrati i to da je na 90% sto je nemoguce) dok na drugoj strani bih volio da Tatum ide u finale, ali mislim da sutra napokon Celticsi padaju u TD gardenu
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 27 maj 2018, 05:33

Kakav umor vi spominjete?Jestel culi za kiroterapiju? Harden ce bit na najvecem mogucem nivou sledeci mec.Paul ce igrati sledecu za Igudaolu ne znam al svejedno Houston prolazi!!!
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
harden
Postovi: 23521
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la harden » 27 maj 2018, 05:34

Lave u G7 je sve moguce, ljudi u svojoj dvorani igraju jos... Ti vec dao titulu GSWu
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 27 maj 2018, 05:42

AirMike je napisao/la:Kakav umor vi spominjete?Jestel culi za kiroterapiju? Harden ce bit na najvecem mogucem nivou sledeci mec.Paul ce igrati sledecu za Igudaolu ne znam al svejedno Houston prolazi!!!
Ma umor na tekmi/serije buraz, stigne te, igra se prejak intezitet, agresivnost, prejak tempo, previse minuta (kratke ritacije obje ekipe), jos se igra ISO u bezbroj posjeda, to konj nebi mogao izdrzat a ne ljudsko bice. Vjerujem da niko od ovih glavnih aktera hodat ne moze nakon tekmi, mozda ne veceras ali game 4 i 5 svakako
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 27 maj 2018, 05:46

alemsa je napisao/la:
AirMike je napisao/la:Kakav umor vi spominjete?Jestel culi za kiroterapiju? Harden ce bit na najvecem mogucem nivou sledeci mec.Paul ce igrati sledecu za Igudaolu ne znam al svejedno Houston prolazi!!!
Ma umor na tekmi/serije buraz, stigne te, igra se prejak intezitet, agresivnost, prejak tempo, previse minuta (kratke ritacije obje ekipe), jos se igra ISO u bezbroj posjeda, to konj nebi mogao izdrzat a ne ljudsko bice. Vjerujem da niko od ovih glavnih aktera hodat ne moze nakon tekmi, mozda ne veceras ali game 4 i 5 svakako
Razumijem o cemu pises al pojedinci spominju samo hardena kad pricaju o umoru a siguran sam da ce lik imat vise snage od vecine igraca gsw-a.Kao da su ovi iz gsw-a odmorili ovu utakmicu pa ce imat vise snage jbt.Samo sad smanjit TO na minimum domaci parket dodatna enregija i ne sumnjam u prolaz.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Brokula
Postovi: 30902
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Brokula » 27 maj 2018, 06:42

Kakav bot je ovaj Kerr, fakat preočajan kao trener. 100 put sam rekao svaka njemu čast što drži ovoliko zvijezda na okupu, ali na parketu iz utakmice u utakmicu je kriminalan.

Umjesto da 48 minuta siluje Steph-KD/Green PnR jer za to čisto sumnjam da iko ima rješenje, on dopušta Durantu da mu pravu Oklahomu od Goldena :facepalm:

Njima kao da se nešto desilo od serije sa New Orleansom kad su odjednom počeli forsirat iso, i od tad ih je užasno gledati. Pa haman su i Hardenove step back trojke nakon 22 sekunde driblanja bolje nego ovo što puštaju Durantu da radi.

:rol:
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la josipmusa » 27 maj 2018, 08:43

Ja samo ne mogu vjerovati da se ljudi lože na wariorse, kao wow, ekipa sa ybna 4 all stara

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la josipmusa » 27 maj 2018, 09:00

nego je li ima sanse da je green imao 11 skokova mozda, puno ovih ofanzivnih bilo team rebonds a on ni jedan da ulazem zalbu kladionici, hvala

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Biscione » 27 maj 2018, 09:24

josipmusa je napisao/la:Ja samo ne mogu vjerovati da se ljudi lože na wariorse, kao wow, ekipa sa ybna 4 all stara
Ali tri od ta četiri all stara su oni izabrali kao pik-ove i stvorili od njih all-stare, nije to isto kao što su Miami ili Boston onda trejdovali po dvojicu i stvorili super timove. Warriorsi su uvijek bili simpatična run-and-gun ekipa, sad ih mnogi ne vole samo zato što su najjači, nema nijednog drugog razloga.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la filip13 » 27 maj 2018, 09:28

harden je napisao/la:pogodi i brada tricu nakon 23 promasaja...

ali je odlican suter

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Volvic » 27 maj 2018, 10:02

Sudije uz Klay-a najbolji igraci Golden State Warriorsa bili. Gordonu vec u prvom poluvremnu nisu svirali cista 3 faula. Kasnije Hardenu. Tako Rakete ispali iz ritma i to je to. Sa skoro 20 Turnover ne mozes pobjedit GSW.

Nista, Game 7. Muski uc i nadati se da ce Paul igrat.

PS: Zasto se nije PnR Harden/Capela vrtio? Non stop switch PG/SG da se kreira mismatch Harden-Curry...

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 27 maj 2018, 10:04

Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la josipmusa » 27 maj 2018, 10:12

Biscione je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Ja samo ne mogu vjerovati da se ljudi lože na wariorse, kao wow, ekipa sa ybna 4 all stara
Ali tri od ta četiri all stara su oni izabrali kao pik-ove i stvorili od njih all-stare, nije to isto kao što su Miami ili Boston onda trejdovali po dvojicu i stvorili super timove. Warriorsi su uvijek bili simpatična run-and-gun ekipa, sad ih mnogi ne vole samo zato što su najjači, nema nijednog drugog razloga.
Ma ne kažem radi toga, nego jednostavno od njih se očekuje da igraju kako su odigrali 2.poluvrijeme sinoc, bas zbog toga što imaju takva 4 igrača u rosteru. Ne može mi bit wow nikako, wow su mi Juta i Boston recimo. Ne hejtam ih ja, samo navijam protiv njih radi Duranta,a njih trojica da su ostali nek osvoje sve jer su napravili ekipu iz drafta bez "procesa". samo izostaje taj elemenat oduševljenja i iskreno ne mogu da navijam za njih, jos im se nalaze isprike radi povrede Iggy-ija sto mi je presmijesno

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Volvic » 27 maj 2018, 11:08

Ko je za GSW "gori" match up: Boston ili LeBron?

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Sarmelino » 27 maj 2018, 11:33

Svejedno, uzimaju u 5
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2018, 12:43

AirMike je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
AirMike je napisao/la:Kakav umor vi spominjete?Jestel culi za kiroterapiju? Harden ce bit na najvecem mogucem nivou sledeci mec.Paul ce igrati sledecu za Igudaolu ne znam al svejedno Houston prolazi!!!
Ma umor na tekmi/serije buraz, stigne te, igra se prejak intezitet, agresivnost, prejak tempo, previse minuta (kratke ritacije obje ekipe), jos se igra ISO u bezbroj posjeda, to konj nebi mogao izdrzat a ne ljudsko bice. Vjerujem da niko od ovih glavnih aktera hodat ne moze nakon tekmi, mozda ne veceras ali game 4 i 5 svakako
Razumijem o cemu pises al pojedinci spominju samo hardena kad pricaju o umoru a siguran sam da ce lik imat vise snage od vecine igraca gsw-a.Kao da su ovi iz gsw-a odmorili ovu utakmicu pa ce imat vise snage jbt.Samo sad smanjit TO na minimum domaci parket dodatna enregija i ne sumnjam u prolaz.
Ti ko sivonja jedno pa jedno, ne kontas umor Hardena covjeka koji jedini vrti napad sad kad nema CP3 i nema te sanse da ga ne stigne umor, ista situacija kao sa Jamesom jednostavno ne mozes toliko igrati da te umor ne stigne ne znam kako ne kontas i kako to ne vidis ako gledas tekme
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2018, 12:51

harden je napisao/la:Lave u G7 je sve moguce, ljudi u svojoj dvorani igraju jos... Ti vec dao titulu GSWu
Brate dragi prognoza, iskreno bez Cp3 im ne dajem ni minimalne sanse

Evo me ko Filip :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 27 maj 2018, 12:53

sta ces reci ako lebron veceras odigra kao proslu tekmu?
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Volvic » 27 maj 2018, 12:55

Azpi je napisao/la:
harden je napisao/la:Lave u G7 je sve moguce, ljudi u svojoj dvorani igraju jos... Ti vec dao titulu GSWu
Brate dragi prognoza, iskreno bez Cp3 im ne dajem ni minimalne sanse

Evo me ko Filip :rol:
Nazalost je to gotovo. U sustini ce bit 3 na 1. Klay, Steph, Snake vs. Harden.

Sta me nervira: Zasto je Ariza i ako je bio sam na 3 u vise navrata u zadnoj sekundi se predomisli i ne sutira, nego ide da doda loptu -> Turnover. :damn:

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2018, 13:06

AirMike je napisao/la:sta ces reci ako lebron veceras odigra kao proslu tekmu?
Jesi gledao proslu tekmu?
Evo ja cu ti odgovoriti = NISI

Jer da si gledao vidjelo bi taj umor o kojem pricam, a Hardenu je jos gore jer ipak je Hill bolji kreator od Gordona pa moze preuzeti

Ali opet ne znam sto se raspravljam kad mi navede G6 gdje je LBJ od umora trazio izmjenu kao referencu da se nije umorio jer na box scoreu vidio da je ovaj odigrao sjajnu partiju :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:

I ne moras odgovarati jer ocigledno na box scoreu nema kategorija umor pa ne mozes skontati o cemu pricam ;)
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.